Skocz do zawartości
ent

2006 Gfx Oc Competition ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez w sumie nie widze powodow dla ktorego trzeba by kupowac wszystkie karty "razem".

 

ps. mysle ze wypadalo by wpisac do regulaminu kwestie sterownikow...

zeby nie wygral ktos, kto sobie bardziej zoptymalizowane stery znalazl..

czyli jednymslowem "ujednolicenie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez w sumie nie widze powodow dla ktorego trzeba by kupowac wszystkie karty "razem".

 

ps. mysle ze wypadalo by wpisac do regulaminu kwestie sterownikow...

zeby nie wygral ktos, kto sobie bardziej zoptymalizowane stery znalazl..

czyli jednymslowem "ujednolicenie"

Czyli najlepiej fabryczne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysl z tym przyrostem % w wyniku 3Dsmarka wydaje mi sie nie trafiony, np. specjalnie zrobie tak, zeby mi na niepodkręconej karcie wyszedl wynik beznadziejny, a potem na oc żeby wyszedł Ok...czyli niektórzy mogą zaniżać wyniki na niepodkręconej karcie, żeby uzyskać jak najwiekszą różnicę.

 

Sugerowałbym to robić, ale w kategorii podkręcania np. gpu lub mem, ile było w standardzie, a ile po MAX oc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się ze pod PCIe każdy sam powinien polować swojego x300 :)

ja tez w sumie nie widze powodow dla ktorego trzeba by kupowac wszystkie karty "razem".

 

ps. mysle ze wypadalo by wpisac do regulaminu kwestie sterownikow...

zeby nie wygral ktos, kto sobie bardziej zoptymalizowane stery znalazl..

czyli jednymslowem "ujednolicenie"

jezeli beda kupowane razem to tylko te karty zostaną dopuszczone, jezeli nic z tego nie wyjdzie to albo to z allgro, albo kazdy sam (to sie pomysli), ale jak na razie to plan jest ze kupujemy razem te same karty i tylko one sa dopuszczone.

 

a głowne powody sa dwa:

- sprawiedliwiej,

- taniej,

 

co do sterownikow;

trafna uwaga, trzeba to przeanalizyoweac i zdecydowac sie na cos

 

Pomysl z tym przyrostem % w wyniku 3Dsmarka wydaje mi sie nie trafiony, np. specjalnie zrobie tak, zeby mi na niepodkręconej karcie wyszedl wynik beznadziejny, a potem na oc żeby wyszedł Ok...czyli niektórzy mogą zaniżać wyniki na niepodkręconej karcie, żeby uzyskać jak najwiekszą różnicę.

 

Sugerowałbym to robić, ale w kategorii podkręcania np. gpu lub mem, ile było w standardzie, a ile po MAX oc.

mysle ze ytak moze zostac - to jest zabawa i mysle ze nie bedzie takich machlojek ;) bo podkrecanie gpu jest glownym celem i jest o tym w pierwszym rankingu, jezeli wszsycy beda mieli takie same karty to przysrost mhz i % bada takie same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo Halo... Dywizja AGP zglasza sie do Konkursu :) !!!

 

Juz nawte wynik jakistam znalazlem :rolleyes:

 

GF 2 GTS ORB By Sector :)

 

Wiec jak cos prosze mnie wpisac na liste :)... :D

wyslij pm do enta ;)

 

--------------

 

zrobilem wstepny zarys rankingu, jak macie jakies sugestie lub cos sie wam nie podoba - pisac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja proponuje jeszcze cos

zrobic mini kategorie

AGP

- K7

- K8

- Intel

PCI-E

- K8

- Intel

 

chcemy rownej walki? to bedzie wlasnie pelna uczciwosc

 

rowniez proponuje

przyznac nagrody

- za laczne zwyciestwo w pkt 3d01 - 1szt

- za wygranie podkategorii - 2szt (bo jedna juz ktos dostanie za ogol)

- za najwiekszy przyrost % i nie wynikow w marku a w o/c dla gpu i memek na karcie (% podkrecenia gpu + % podkrecenia mem i to podzielone przez 2 - 1szt

 

SAM JE NAWET UFUNDUJE DLA AGP!!!!

Edytowane przez demek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podzialu nie bedzie (na kategorie procków, bo to bez sensu) ogolny zwycięzca to nie osoba, ktora ma najwyższy wynik w 3dmarku tylko osoba z najwyzszymi taktami rdzenia - ze wzgledy na to, ze sa roznice w procach. Jezeli bysmy mieli dzielic sie na kategorie to by sie ranking strasznie rozdrobnił, itak mozna pozbyc sie max przyrostu pktów w %, ale to jeszcze musze pogadac z enetem

 

@ryba:

juz rozmawialem o tym z entem, bedzie cos takiego, musze jeszcze zglosic to do administracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Imho NAGRODY muszą być, bo to dobra motywacja- nawet opodatkować każdego uczestnika 5zł lub inną kwotą i przeznaczyć to na nagrody :-P

 

i apropos PCIe to byłbym za tym, żeby każdy sam sobie kupił, bo tak czy siak w hurtowniach i tak będzie drożej niż na allegro :mur:

 

możnaby też rozważyć 6200

Edytowane przez majkel84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja juz mam grafe zakupiona, a wlasciwie moj szef kupil sobie, ale juz wie, ze robi za "sponsora" karty [;

jaka grafa, po ile, czy mozna wiecej? ;] w zasadzie to odezwij sie na gg.

 

Czyli dobrze rozumiem ze kupujemy na pcie jaka chcemy na wlasna reke? oczywiscie x300 ma byc i nic wiecej nie wazne tak?

nikt czegos takiego nie powiedzial.

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafa to podany wczesniej X300 za cale 75pln ;]

 

to Ty sie odezwij na gygy za jakies 30 minut [;

ten z allegro? heh.... a patrzyles w hurtowni jak sytuacja wyglada?

 

odezwal bym sie juz wczoraj, ale nie mam numeru ;] wyslij na pw [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, szkoda ze mój 2ti "sie sam popsuł" :lol: . Karta robiła 360MHz na gpu przy -3'C i prawie 600 na mem bez modow :mur:

 

Uprzedzajac pytania - nie spodobało jej sie vagp 1.5v@ >3v :lol:

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, szkoda ze mój 2ti "sie sam popsuł" :lol: . Karta robiła 360MHz na gpu przy -3'C i prawie 600 na mem bez modow :mur:

 

Uprzedzajac pytania - nie spodobało jej sie vagp 1.5v@ >3v :lol:

bez sensu, bez przyczyny sprzet sam sie wali, dziwne :D... MaSell tez to znam ;)

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra koledzy po fachu przeczytajcie dokładnie co napiszę ;)

 

 

A więc jak wiadomo to grupa użytkowników serwisu OC-Team.com z LukeXe na czele zapoczątkowała GFX ..... Zamieszczenie tej informacji tutaj miało na celu jedynie poinformowanie Was o tym, że mamy taki pomysł aby się pościgać itp.

 

Ale z tego co widzimy sprawy poszły w trochę innym kierunku niż miało to być początkowo. Całe OC-Team 2006 GFX Competition miało się odbyć na łamach właśnie forum serwisu oc-team.com. Tak więc chcielibyśmy aby wszelkie dyskusje i sprawy związane z tą zabawą były załatwiane/omawiane na łamach forum oc-team.

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyyy ja sadzilem, ze tyczy to obu forow

ale jak widac mylilem sie...

Hehe, poprostu nie każdy stąd wiedział o konkursie, i raczej w celach informacyjnych powstał ten topik, kto ma ochotę niech sie zarejestruje na oc-team, i tam jest dyskusja i wszystko ładnie się rozkręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...