Skocz do zawartości
Gość Matiz

Extreme Benching Na Targach We Wrocławiu

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda czasu na takie porownania... AN7 ma tylko jeden plus ze ma wyzse napiecie dla ramow :)... ale w extreme i tak sie robi mody :)...

 

A co do szyny FSB to zalezy od modelu jaki masz :) sztuka inna od sztuki

mnie nie chodzilo tylko o plytke, ale takze o proca, ramki...

 

Jak bedziesz to bierz AN7ke i sie zobaczy :D

Bede, jasne, ze bede, jak mozna przegapic takie swieto. Jakby pomysl odzyl, to do domu mam pare minut tramwajem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki za OT ale podajcie mniej zorientowanym jakąś lokalizację i ewentualne dojazdy ... bo nie wiem jak inni le ja nie kumam gdzie dokładnie się odbędzie impra pt. benching ... to w Hali Ludowej może ??

 

RE5PECT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie oprócz extreme benching szykuje sie extreme picie :P Gdyby nie $$ to tez bym sie pojawil na jakies bro or more:)

 

 

@tomekmak

No śliwka jest extra ;) szczególnie taka domowej roboty, pilem cos takiego u kolegi z twoich stron :) Cos takiego to można by uzywać do DI zamiast acetonu ;P

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wszyscy razem Cię odwiedzimy, jako jedna duża oc rodzina :wink:

 

Relacja musi być :)

No to super :)

Jutro założe temat co do tych targów i podam wam kontakt do mnie abyście mogli mnie złapać w czasie targów.

 

Relacje zrobie jeśli będzie czas pomiędzy spotkaniami i wyciągniecie mnie bo szef pewnie nie będzie chciał póścić <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki za OT ale podajcie mniej zorientowanym jakąś lokalizację i ewentualne dojazdy ... bo nie wiem jak inni le ja nie kumam gdzie dokładnie się odbędzie impra pt. benching ... to w Hali Ludowej może ??

 

RE5PECT

http://www.targi.pc-tuning.pl/

 

Może założyć by jakiś osobny temat do dyskuscji o tym co nie związane z podkręcaniem ? bo coraz większy bałagan się tu zaczyna robić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czytam ten temat i zaluje ze nie pojechalem, bytm poogladal jak padaja kolejne WR :P

 

ciekaw jestem ile WR padnie na targach.

 

 

moja rada krećcie ostro w pierwszy dzien bo drugiego dnia ostry kacyk sie szykuje panowie, z tego co napislaiscie to bedzie naprawde wesolo :P za rok moze i ja wpadne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czytam ten temat i zaluje ze nie pojechalem, bytm poogladal jak padaja kolejne WR :P

 

ciekaw jestem ile WR padnie na targach.

moja rada krećcie ostro w pierwszy dzien bo drugiego dnia ostry kacyk sie szykuje panowie, z tego co napislaiscie to bedzie naprawde wesolo :P za rok moze i ja wpadne

Za jaki rok ;] Kolejne w październiku w Krakowie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Za jaki rok ;] Kolejne w październiku w Krakowie ;]

ehhh - zzzkuba i inni - organizujemy takie w LBN bo zawsze wszystkie tego typu imprezy są po prawej stronie Wisły :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem otwarty na propozycje ;] mozna tez VIP'a wyciagnac, bo chyba w k-cach mieszka. ja bede ok 16 lub 18, bo nei wiem dokladnie ile PKS jedzie, ostatnio z katowic do olsztyna jechalem ok 10h, ale remontowali droge przed czestochowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem otwarty na propozycje ;] mozna tez VIP'a wyciagnac, bo chyba w k-cach mieszka. ja bede ok 16 lub 18, bo nei wiem dokladnie ile PKS jedzie, ostatnio z katowic do olsztyna jechalem ok 10h, ale remontowali droge przed czestochowa.

Cyc pewnie czasu nie będzie miał, ale zagadam to może się pojawi.

 

Bus powinien być o 17.22 na dworcu, kiedyś Masell miał nim przyjechać, ale nie przyjechal w końcu :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o zdjęcia i ooooobszerną relację i duuużo zdjęć ;) Niestety teraz mnie nie będzie, zobaczymy jak będzie z KrK ;)

 

 

A tak BTW. to chętnie bym was poznał... a o Mysłowice byście nie mogli zachaczyć :>

 

 

A żeby OT zbytniego nie robić: powodzenia chłopaki, niech błogosławieństwo Ravena trzyma mobo Matiza i niech w końcu uda wam się zrobić 6 GHz stable ;)

Edytowane przez Balu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co byście panowie powiedzieli na extreme benching takigo 7600 gt od galaxy??

Kręci się to dosyć przyzwoicie, ale ... jak jeszcze będe miał to co teraz czyli 7900GT to go przywioze już razem z vgpu bo modzik łatwy i grafa się fajnie kręci.

 

ps. chcecie XBLK 600 ? Mam zabrać czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kręci się to dosyć przyzwoicie, ale ... jak jeszcze będe miał to co teraz czyli 7900GT to go przywioze już razem z vgpu bo modzik łatwy i grafa się fajnie kręci.

 

ps. chcecie XBLK 600 ? Mam zabrać czy nie ?

 

 

Wiem że 7900 kręcone zje na śniadanie tego mojego 7600 kręconego :rolleyes: , ale IMHO ciekawie było by zobaczyć co potrafi taki 7600 po v-modzie. :)

 

 

pewnie by powiedziali, ze bez rewelacji :P 7900gt to jeszcze by mozna bylo pomodowac ;)

No bez rewalcji ale można by sprubować by na niej jakieś przyzwoite MHZ na core wycisnąć ;) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przepraszam ze sie wtracam chcialbym jednak wiedziec na ktory dzien targow planujecie EB ?

 

w katowicach to ja cie odbiore :D a ja mieszkam w jaworznie :D

tez z jaworzna ;) Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm t ja niedaleko od Was bo z Trzebini:)

Kurde ja może będe w krk bo do wrocka mi się nieuda a popatrzył bym

no to niedaleko ;]

 

btw potrzebuje ktos modow ? bo nie wiem czy brac sprzet do lutowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...