Skocz do zawartości
nrl

Command & Conquer 3

Rekomendowane odpowiedzi

@mastha ładuj sie na gamershell, teraz serw UK był obciazony tylko w 98% :lol:

 

łapy w góre!!! całowac kolejki w pupe, EA dało prosto od siebie :D

 

http://largedownloads.ea.com/pub/demos/CommandandConquer3/

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie bym nie probowal to leci z takim transferem ze bede miec...za 2 dni :] a na gamershell pokazuje mi 85% obciazenia a jak klikam to ze juz zajety caly. Pasuje, poczekam na neo, poza tym i tak bym juz dzis nie zagral. Jutro rano przed silownia nastawie to w sam raz po powrocie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mastha ładuj sie na gamershell, teraz serw UK był obciazony tylko w 98% :lol:

 

łapy w góre!!! całowac kolejki w pupe, EA dało prosto od siebie :D

 

http://largedownloads.ea.com/pub/demos/CommandandConquer3/

Za pusty katalog nie ma co całować :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis kluczyk jest, czy co ?

 

No to jadymy. :]

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Testy na kompie z siga, ustawienia:

Dołączona grafika

 

Podczas duzej rozpierduchy ~20 fps, wiec nie jest zle. :] Normalnie 30+.

W sumie to strategia i nie trzeba tyle fps co w fpp, ale jednak zjade z czyms, aby dobawic troche wiecej klatek.

Co do rozgrywki, hmm czy tutaj sie da jeszcze cos innowacyjnego wymyslic ? Grafa bardzo ladna, ale jednak szczeka nie znalazla sie pod stolem. :]

Multi jest... ale tylko przycisk w menu, nieaktywny. :]

Po wylaczeniu opcji 'shadows' dostajemy tak +10 fps (ogolniejest ogranicznik 30fps...).

Gra sie masakrycznie szybko laduje, misja ~10 sek.

Dla fanow cnc pozycja obowiazkowa, po prostu, ja sie zastanowie, moze jak mi sie bedzie nudzilo to pogram w full'a. : D

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie już demko :) no no :) przepałem lekko :) a kiedy wychodzi pełna?

Pelna wersja pod koniec marca , a tak swoja droga to gdyby sie dalo grac na 'normalnym' sprzecie w Supreme Commandera to uwazam ze jest to niestety o wiele lepsza gra.. ( mowa oczywiscie o SC ) , niestety dlatego ze bardzo lubilem C&C od pierwszej czesci jaka sie ukazala ( co prawda ra to inna historia ale gram w to do dzis po lanie z kumplem;] ) i niestety musze stwierdzic ze SC jest chyba lepsza.. a przynajmniej mnie sie bardziej podoba niz C&C3 no ale to tylko wrazenia po parudziesieciu min w demie , zobaczymy jak to sie rozwinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalka najpierw sie wypakowuje na c:\ (self extractor) a ja na c nie mam miejsca :lol2:

padaka :]

Proste zmień sobie zmienne środowiskowe odpowiadające za TEMP zarówno użytkownika jak i systemowy, na jakąś inną partycje/dysk zresetuj kompa i instaluj :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo... kolejny rts.... jeee... ekhm. Czy jest tam coś nowego? Nie chce zabrzmieć jak jakiś heretyk, ale jakie faktycznie są zmiany w rozgrywce?

 

pozdrawiam

Nie. :]

 

Nagralem minutowy filmik z poczatku gry -

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak patrzac na screeny opcje w menu (ustawienia gfx) odnosze wrazenie ze to ten sam engine co w generals, lotr middle earth 1 i 2...

obym sie mylil...

Ten sam. Ale czy to minus to nie wiem. Wygląda na dosyć mocno konfigurowalny pod różne konfigi ale faktem jest że od czasów Generalsa nie grałem w nic na tym silniku więc moje zdanie mogło się zdezaktualizować ;). Ściągnąłbym sobie to demko ale 1207MB przy moim łączu (256kbps) to chyba sobie daruję. Obawiam się o cenę, skoro gra wychodzi spod EA to pewnie cena u nas na starcie to jakieś 129 zeta :/. Pewnie zrobię tak jak robię ostatnio, poczekam aż potanieje do jakichś 50 zeta i wtedy kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem demo (1mb łącze robi swoje;)) i oto moje spostrzeżenia :

 

- Gra jest praktycznie taka sama jak Generals, kosmetyczne zmiany. Nie wiem czy w ogóle zmieniono silnik w grze. Grafika nie powala na kolana ale nie jest zła. Gra jest dosyć przyjemna, ale moim zdaniem powinna być możliwość jeszcze większego oddalenia ekranu. Przeszedłem sobie misję w potyczce ale mam popsuty monitor w desktopie i oczy bolą, dlatego nie grałem więcej.

 

- Na moim kompie gra chodzi idealnie, wszystko na High lub Ultra High , rozdz. 1024x756(słaby monitor) i do tego antyaliasing na full. Zero zacięć itp. ( sprzęt : A64 3000+ , 2x1GB Ram, Galaxy GeForce 7900GS....platforma na 754 więc staroć).

Edytowane przez humax5400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie dali mozliwosci grania MP na demku ... ile mozna grac w te same generalsy po hamachi z panną?:P

Przeszedlem wszystko co sie w tym demku da i dla mnie to nic innego jak generalsi w troche podrasowanej grafie, ea zawsze sprzedaje odgrzewane kotlety. :]

 

ps. na tym av wygladasz jak jeden z braci golec uorkiestra :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...