Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Wrrr. Chciałem kupić Max Payne dla odświeżenia przed trójeczką, a tu serwery zapchane... Może jutro rano jak USej pójdzie spać będzie lepiej ;)

 

przestroga : na te serwery zapchane lepiej uwazać, bo mi wczoraj kase zeżarło z paypala 30 zł ( dobrze ze tylko tyle bo inaczej szlag by mnie trafił chyba ze zlosci ), a steam gry nie dał ( po zapłaceniu kasy paypalem nie wyswietlilo sie zadne okienko ze gra zakupiona i ze mozna zainstalowac, tak jak to jest standardowo ani zadnego emaila, zas w historii zakupów w steamie transakcja jest "failed" ). na szczescie suma niewielka, chwile sie podenerwowalem i wykonalem dzis ponownie i transakcja okej, a teraz czekam na zwrot kasy za tę pierwszą nieudaną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie zakupiłem Just Cause 2 i Metro 2033 dobrze że dzisiaj nie ma nic co mnie interesuje bo kasy już brakuje.

 

Wiecie do kiedy te dzienne promocje będą?

 

Wiemy. Jest napisanie na steam'ie także szkoda mi komentować bardziej niż jest to warte zachodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu ma być? Niejednokrotnie kupowałem w amerykańskim Amazonie i problemów nie było. Jakby u nas nie było dostępne, to przy próbie zakupu wyskakiwałoby "this product is not available in your region".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Frozen synapse na steamie, jeszcze parę godzin w promocji, razem z soundtrackiem za ok 20zł, do tego dostaje się drugą kopię, którą można komuś podarować albo opchnąć :D Gierka miazga!

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No i jest Hard Reset za 4.5 euro, jak można sie było spodziewać. Taniej chyba nie będzie, przynajmniej nie prędko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu ma być? Niejednokrotnie kupowałem w amerykańskim Amazonie i problemów nie było. Jakby u nas nie było dostępne, to przy próbie zakupu wyskakiwałoby "this product is not available in your region".

 

Bo jak wszedłem w szczegóły produktu to jest napisane:

Downloading: Currently, this item is available only to customers located in the United States and who have a U.S. billing address.

 

No chyba, że rozmawiamy o wersji pudełkowej? A co do wersji do ściągnięcia to mają Deus Ex najnowszego po 10$, tylko że też jest info patrz powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była w humble swojego czasu i za 1 centa można było nawet brać. ;> Giera na prawdę fajna, potwierdzam.

+1

 

Świetna gra dla osób, które lubią gry taktyczne typu Laser Squad, X-COM. Osadzona w cyberpunkowym świecie. Multiplayer w tej grze jest wspaniały. Sam miód!

Muzyka jest fenomenalna i powiem szczerze, że często gości na moim foobarze. <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie w temacie ale czy ten klucz: MINECRAFT GIFT CODE OD FIRMY AUTOMAT 24/7 (2031497606) - Aukcje internetowe Allegro będzie ok?

Bo "normalna" cena to ~80zł jest a tu jak za alfe czy tam bete.

No i szkoda nawet tych 30zł jak się ma okazać ze po 20 dniach mi konto zawiesza bo kody z jakiegoś key-makera są czy jak.

A chciał bym tanio kupić jakiś key żeby pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na muve.pl weekendowa promocja. Wersje cyfrowe Prince of Persia za 8.70pln i Prince of Persia Zapomniane Piaski PL za 13.70 pln

 

Wyniki wyszukiwania frazy prince of persia promocja weekendowa - sklep Muve.pl

 

 

Promocje na gry-online.pl. Między innymi Tropico 4 za 39.90, Hard Reset 34.90, Battlefield 3 79.90

 

http://sklep.gry-online.pl/Promocje.aspx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joł, gdy z greenmangaming mozna przypisac do steama, czy to coś zupełnie osobnego?

 

This game requires a free Steam account to play.

 

Tak przypisuje się do steama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...