Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz przybliżyć temat?

 

Przy wyłączonym swapie na Win-7 64bit nawet się nie raczyła odpalić :) Trzeba ściągnąć bloodlines64-1.2.exe i spatchować engine.dll. Podobnie trzeba postapić jak chcemy mieć widescreena, tylko używamy vtmbrespatcher.exe. Dodatkowo warto zainstalować coś ala Service Packi - VTMB_Camarilla_Edition_1.2 albo VTMBup7.6 - unofficial patches.

 

PS. Na GOG-u jest promo na wszystkie części Might and magic oraz Heroes of M&M 1-4.

Edytowane przez Aquarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Biedronkach jest dostępny nowy rzut tytułów bez żadnej zapowiedzi na stronie nawet... Wśród powtarzających się tytułów (Two Worlds, Dungeon Lords) można wyhaczyć 2 fajne pozycje - Killing Floor (wymaga Steama) i Dawn of War II (pewnie też się dodaje do Steama). Zdjęcie pozostałych tytułów:

 

Dołączona grafika

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze nie ma Metra 2033? Dziś na gamersgate w biedronkowej cenie - 2,5 euro, w dolarach i funtach drożej, bo po 5. Wersja jak chyba wszystkie steamworksowa, po zarejestrowaniu klucza na Steamie będzie można wybrać polskie napisy.

Edytowane przez knrdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wy kupujecie na tych zagranicznych stronach? przez paypal? ja kurcze nigdy jeszcze nie próbowałem i nie za bardzo wiem jak to się robi ;p

 

Ja zwykle przez paypal z podpiętej karty debetowej - najwygodniej (wystarczy się przy płaceniu zalogować na swoje konto paypal, nie trzeba za każdym razem przepisywać danych z karty) i przy okazji raczej najbezpieczniej, bo dane karty są udostępnione tylko w jednym miejscu. Akurat gamersgate ma poza standardowymi (paypal, karty) także opcję płatności dla Polaków - przelewy (nie sprawdzałem, pewnie przez platnosci.pl czy coś w tym rodzaju), a Steam opcję dla nawet nie posiadających konta - paysafecard, czyli karty prepaid o nominałach 20, 50, 100 i 300 zł (z możliwością płacenia kilkoma "kartami" na raz, np. "resztówkami" z poprzednich zakupów), do kupienia w wielu kioskach i sklepach. Edytowane przez knrdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli do paypala mogę "podpiąć" taką zwykłą kartę do bankomatu? i będzie mi automatycznie przeliczał złotówki na ojro?

 

Tak, pod warunkiem że ta karta ma funkcjonalność płatności przez internet. Z tych dołączanych do w pełni darmowych kont nadają się karty z dbNET (Deutsche Bank), Getin Online i Open Online (Getin). Nadają się też wszystkie debetówki mBanku, ale już darmowe nie są, jeśli się nie wyda bezgotówkowo 100 zł miesięcznie to trzeba 2 zł za kartę zapłacić. Co do przeliczania z innych walut na złotówki - jeśli masz konto paypal w złotówkach, to robi to właśnie paypal i obciąża kartę już w złotówkach. Kartą debetową możesz przecież płacić i bezpośrednio, przy czym bardziej uniwersalne są karty z rodziny Mastercard, bo płacąc w dowolnej walucie obciążenie w złotówkach zależy wyłącznie od kursu, w przeciwieństwie do kart Visa gdzie bez dodatkowej bodajże trzyprocentowej prowizji za przewalutowanie możesz płacić jedynie w złotówkach lub euro.

 

Dziś na gamersgate Killing Floor, ale w miarę opłacalny tylko w dolarach - 3,74 (~11 zł), czyli złotówkę więcej niż pudełko z biedronki (o ile jeszcze w którejś się ostał). W funtach i euro 2 razy drożej. "Requires a 3rd party download and account" czyli wiadomo - Steam. A na Steamie język polski.

Do 9 rano w poniedziałek przyzwoite ceny na Bioshock 2: na .co.uk - 5,58 GBP, czyli ~28 zł, na .com - 7,98 euro lub dolarów, czyli w zależności od posiadanej tam waluty sporo drożej (34 zł), lub nieco taniej (24 zł) niż w funtach. DRM - Securom, jakiś czas temu wydawca usunął limit aktywacji. Kolejnym wartym rozważenia tytułem jest Red Faction: Guerrilla, najlepsza cena jest wyjątkowo w euro - 2,49 czyli niecałe 11 zł, w tym samym sklepie ale w dolarach już 4,99 czyli 15 zł, a w funtach 2,49 czyli trochę ponad 12 zł. DRM - prawdopodobnie Impulse Goo, więc jednorazowa aktywacja, ale nie do sprzętu, a do adresu e-mail (albo do konta na Impulse z możliwością pobrania gry także przez ich downloadera).

Przypominam, że przełączać między euro a dolarami się w sklepie gamersgate.com nie da - jeśli ktoś chce kupić w innej walucie niż mu sklep wyświetla, niech spróbuje się zalogowąć z IP od innego dostawcy internetowego, ewentualnie może poszukać kogoś kto mu grę w danej walucie wyśle w formie gifta (działa to tak samo jak na Steamie - można giftować bezpośrednio znajomym z listy, albo wysyłać na adres e-mail).

Edytowane przez knrdz
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny na gamersgate wyjątkowo tania Civilization V - 6,78 GBP, czyli po paypalowym kursie nieco ponad 33 zł. W sklepie .com ceny sporo wyższe - w euro wychodzi ponad 40 zł, a w dolarach 50. Gra steamworksowa, więc po zakupie dostaje się klucz do zarejestrowania na koncie Steam. Jest możliwość wybrania polskiej wersji.

Dobre ceny także na serię Company of Heroes, na odmianę najtaniej wychodzą w euro (a najdrożej w dolarach)

Company of Heroes - 2,70 euro

Company of Heroes: Opposing Fronts - 2,36 euro

Company of Heroes: Tales of Valor - 3,38 euro

 

Nowy daily deal na gamersgate -70% na Two Worlds II, na gamersgate.co.uk kosztuje 7.49 funtów (37 zł), a na gamersgate.com - 14.99 dolarów (44 zł) lub 11.99 euro (51 zł).

Edytowane przez knrdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

promocja kolekcji EA, po niecale 3 dychy w gram.pl, znajac zycie we wszystkich sklepach bneda te ceny wiec chyab calkiem good

Bulletstorm tez sie do niej ekspresowo szybko załapał ;)

Edytowane przez slimeck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

promocja kolekcji EA, po niecale 3 dychy w gram.pl, znajac zycie we wszystkich sklepach bneda te ceny wiec chyab calkiem good

Bulletstorm tez sie do niej ekspresowo szybko załapał ;)

 

W MM klasyka EA za 24.90zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie ma już tego triku ze zniżką 10% przy opuszczaniu koszyka? A swoją drogą, pudełkowe gry EA można aktywować na Origin żeby sobie potem móc ew. ściągnąć? Jak kiedyś aktywowałem dodatek do BF2142 to mi sie gra pojawiła w ówczesnym EA Store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wiem, nie znałem tego triku, ale chyba nie. Jak brałem BF3 to opuszczałem koszyk i brałem jeszcze raz i nic takiego nie zauważyłem. Jeśli chodzi o orgin, to nie przyglądałem się, ale warto pamiętać że to w sumie beta i ciągle coś zmieniają i dodają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

<p>W świecie gier komputerowych premiera goni premierę, aczkolwiek nie wszystkie nowe tytuły warte są wysupłania z kieszeni ponad 100 złotych, żeby spędzić z nimi parę mniej lub bardziej udanych godzin przed monitorem. Prawda jest niestety brutalna - developerzy często wydają niedopracowany chłam, którego po prostu lepiej unikać szerokim łukiem. Oczywiście w natłoku średniaków nie brakuje również produkcji wartościowych i dopracowanych, jednak zaliczenie wszystkich bywa z kolei zwyczajnie niemożliwe. Pozostaje więc odłożyć pewne zakupy na później, aby skorzystać z edycji uzupełnionych, zaktualizowanych o patche oraz dodatki, a zarazem zdecydowanie tańszych. Większość rodzimych dystrybutorów posiada w ofertach kilka takich serii wydawniczych, różniących się wzajemnie cenami i stopniem wzbogacenia lub jego brakiem. Jednak najważniejsze, że jeśli chcemy dziś nadrobić zaległości to znajdziemy sporo bardzo ciekawych tytułów w przystępnych kwotach, jeszcze niedawno zajmujących czołowe lokaty na listach przebojów. Postanowiliśmy więc wybrać najbardziej interesujące gry jakie można znaleźć w tanich seriach i stworzyć mały poradnik...</p>

<p class="rteright"><b>Autor:</b> Caleb - Sebastian Oktaba</p>

Tanie granie - czyli wartościowe gry w niskich cenach Edytowane przez Caleb
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zauważyłem, że "Death Rally" jest całkowicie za darmo i działa nawet pod Windows 7!

Jedna ze "starych ale jarych" gier. Kto grał ten wie ;)

 

Link: Death Rally i po prawej mamy podkreślone magiczne słowa: Download the Windows version of the 1996 Death Rally :)

 

EDIT: Do jutra na STEAM jest "Darksiders" za 5 euro http://store.steampowered.com/app/50620/?snr=1_4_4__43

Edytowane przez introvert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...