Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to mi główna strona Pure za bardzo sie nie podoba bo wolałbym by od razu na wszytkie aktualności mnie przekierowywało a nie na sprzet, Oraz jest mało przejrzysty :), na razie ideałem dla mnie sa dzikie, benchmark i frazpc. Tweak też nie jest zły ale tam nie zaglądam.

Ale i tak zostało dużo robione i to sie chwali.

Edytowane przez Pure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[OT MODE]Podobaja mi sie wyniki tej ankiety:

http://tweak.pl/forum/index.php?showtopic=196803&st=0

:lol2:

Tak fajne ale może skończmy już ten temat :) bo staje sie nudny. Ciekawy był na początku, teraz sie przejadł. Edytowane przez Pure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis zauwazylem ze po kliknieciu w "czytaj dalej" na dole byla linijka "zaloguj sie aby skomentowac" (czy cos w ten desen)

 

No i nie wchodzi moj nick i pass z forum. Jeszcze niedokonczyliscie czy znalazlem jakis bug? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis zauwazylem ze po kliknieciu w "czytaj dalej" na dole byla linijka "zaloguj sie aby skomentowac" (czy cos w ten desen)

 

No i nie wchodzi moj nick i pass z forum. Jeszcze niedokonczyliscie czy znalazlem jakis bug? :>

od początku logowanie nie działało więc jeszcze nie dokończyli :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do daty to poprawione jest na:

Czw, 25/05/2006 - 13:54

 

i nie ma problemu z odmianą.

 

Co do logowania to złożymy to w całość i będzie można komentować z poziomu loginu forum. To za jakiś czas, teraz nie jest ta opcja włączona.

 

Błędy można zgłaszać tu:

http://flyspray.purepc.pl/

 

 

w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, bledy tam - a wnioski, takie jak ten moj z postu 116? Tutaj?
Takie rzeczy również zgłaszać należy na 2160681[/snapback]
Szykuja sie jakies konkursy z okazji startu portalu? ;>
Konkurs nie, bo jeszcze go nie potrzebujemy, startujemy w inny sposób, tylko padające serwisy ratują się takimi zagrywkami jak coś im nie idzie. Normalny serwis dobrze planuje każdy konkurs i przygotowuje go z 2-3 tygodnie aby dopiąć na ostatni guzik każdą możliwość porażki.

 

Nie martwcie się tylko sesje nam trochę pokrzyżowały szybki start ale jak wiecie kończą się za jakiś czas a my z zdwojoną siłą dorzucimy do pieca B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martwcie się tylko sesje nam trochę pokrzyżowały szybki start ale jak wiecie kończą się za jakiś czas a my z zdwojoną siłą dorzucimy do pieca B)

Tylko sesje a juwenalia gdzie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nowych to przyjdą o to się nie martwie.

 

Co do Juwenaliów to nie mam czasu na to praca, szkoła, portal, forum, sen (czasami), spokojnie wypełnia mi 24 godziny na dobe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się bez bicia, że nie czytałem całego tego tematu i nie wiem czy ktoś o tym wspominał, ale mnie osobiście brakuje wzmianki kto dodał/napisał newsa. Niby taka błachostka ale mi tego brakuje, nie wiem dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się bez bicia, że nie czytałem całego tego tematu i nie wiem czy ktoś o tym wspominał, ale mnie osobiście brakuje wzmianki kto dodał/napisał newsa. Niby taka błachostka ale mi tego brakuje, nie wiem dlaczego.

Jakby to można bylo dodac to by było super bo ja też tego nie widze, a chyba to nie stanowi żadnego problemu :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się bez bicia, że nie czytałem całego tego tematu i nie wiem czy ktoś o tym wspominał, ale mnie osobiście brakuje wzmianki kto dodał/napisał newsa. Niby taka błachostka ale mi tego brakuje, nie wiem dlaczego.

To oczywiście będzie dodane lecz za jakiś czas, kilka dni bo musimy pierw wystartować z portalem.

Informacja zazwyczaj będzie albo imię i nazwisko lub nick z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma do rzeczy data :wink:

a wiesz ile par sie pobiera w ten dzien? masakra ponoc w koscialach (pewnie kobiety wybieraja zeby latwo bylo panom zapamietac date rocznicy ;] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to szataniście, 666 to juz jutro.

 

te male ikonki (favikony) w pasku przeglądarki u was też są różne na forum i na serwisie?

rózne- tzn w innych kolorach... czy to wina keszu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszą być różne bo takie zaprojektowaliśmy z Drumahem.

Inna jest na portalu a inna na forum.

 

Szatańskie 666 powiadacie ;)

Nie no troszkę będzie obsuwy z redaktorami bo nasza Poczta Polska nawala z szybkością dostarczania listów ale nie ma co się martwić, niespodzianek nie zabraknie.

 

Pozdrawiam

Romek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...