Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Przez ten Wasz olbrzyymi nowy banner na głównej niemożliwością staje się wejście do podmenu "Nawigacja"

 

NC :-|

 

W sumie to juz stary problem i to nie jest wina wielkosci tylko rodzaju baneru. Jak zrobisz sobie kilka razy F5 na glownej stronie, to zauwazysz ze nie ze wszystkimi banerami wystepuje ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to juz stary problem i to nie jest wina wielkosci tylko rodzaju baneru. Jak zrobisz sobie kilka razy F5 na glownej stronie, to zauwazysz ze nie ze wszystkimi banerami wystepuje ten problem.

Problem stary, ale jakoś dalej nie rozwiązany :/ Takie tłumaczenie jest bez sensu, bo już parę osób to zgłaszało, a dalej nikt się tym nie zainteresował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem stary, ale jakoś dalej nie rozwiązany :/ Takie tłumaczenie jest bez sensu, bo już parę osób to zgłaszało, a dalej nikt się tym nie zainteresował.

W tej sprawie powinien wypowiedziec sie raczej marco, nie ja. Jednak problem jest taki, ze nie mozna go rozwiazac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jeśli tak bardzo chcecie to możemy wyselekcjonować dla was 3 do 5 najlepszych naszym zdaniem haseł ale moim skromnym zdaniem to, które się u Nas przyjęło będzie najlepsze do umieszczenia na gadżetach i na serwisie.

Tak, tak będzie zabawa ognisko i kiełbaski! :D Kain przyniesie niedestylowany spirytus prawda?

 

A tak poważnie, to w tekście poprzedniej ankiety, podkreślaliście że liczycie na nas i to od nas zależy jaki faktycznie slogan będzie reprezentował PPC bo w końcu to ktoś z forumowiczów będzie /jest jego autorem – wzniosłe teksty ku pokrzepieniu, a teraz posiedzenie za zamkniętymi drzwiami – w obuwiu sportowym nie wpuszczamy? :>

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej sprawie powinien wypowiedziec sie raczej marco, nie ja. Jednak problem jest taki, ze nie mozna go rozwiazac.

Manu przenieść na lewo pod logo, a baner na prawo i trochę wyżej.....

 

Oczywiście można banner przenieść jeszcze gdzie indziej, ale za bardzo nie ma gdzie (chyba, że na dół- - ale wtedy traci sens).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak będzie zabawa ognisko i kiełbaski! :D Kain przyniesie nie destylowany spirytus prawda?

 

A tak poważnie, to w tekście poprzedniej ankiety, podkreślaliście że liczycie na nas i to od nas zależy jaki faktycznie slogan będzie reprezentował PPC bo w końcu to ktoś z forumowiczów będzie /jest jego autorem – wzniosłe teksty ku pokrzepieniu, a teraz posiedzenie za zamkniętymi drzwiami – w obuwiu sportowym nie wpuszczamy? :>

Wpuszczamy, ale tylko po okazaniu złotego kiejdana na szyi o wadze ~1 kg :lol:

Poważnie - najpierw Redakcja musiała wybrać to co chciałaby ujrzeć na portalu/reklamach/gadżetach - a że wybrała praktycznie jednogłośnie, więc raczej ciężko będzie wpłynąć na Nasze zdanie. IMO - wybór jest słuszny, popieram romka w kwestii tego, że hasło wybrane przez gremium redakcyjne będzie się najlepiej prezentowało i uwierzcie mi - Wam też się spodoba :)

Wy już pomogliście nam bardzo swoimi propozycjami - zebrane wszystkie "do kupy" pozwoliły nam wyłonić tą, która będzie godnie reprezentowała portal.

Także de facto to jest Wasz wybór moi drodzy - przyklepany tylko przez redakcję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze podkrecie troche napiecie i powiedzcie chociaz czy wygralo haslo usera czy opracowane przez Was ;]

 

I tak wiem ze to ja wygralem ;]

 

PS: a Newsaman nie dostaje zadnej rangi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS: a Newsaman nie dostaje zadnej rangi?

Nikt nie zagląda do tematu o rangach wiec ciężko to wyegzekwować :>

 

EDIT:

@Crosis poparwione - cholerne nie itp :>

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak będzie zabawa ognisko i kiełbaski! :D Kain przyniesie niedestylowany spirytus prawda?

Niedestylowany spirytus? :kijem:

 

I dlaczego jaaa? Od spirytusu mamy lepszych specjalistow co udowadniaja swoja radosna tworczoscia w temacie 'alkohole' :lol:

 

 

 

A czemu z haslem to tajemnica? Skoro juz wybraliscie to chyba mozna ogloscic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu z haslem to tajemnica? Skoro juz wybraliscie to chyba mozna ogloscic?

Bozupabyłazasłona. :P

 

Romek planuje coś ekstra wraz z ogłoszeniem hasła. Zresztą to sprawa Naczelnego, ja tu tylko sprzątam. ;)

I daje bana za jedno słowo. :blurp: Fear me! :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crosis jak juz to F.E.A.R. ;-)

 

A w ogole to ja sie Ciebie nie boje, SGJ przejal funkcje kainowego postrachu :lol2:

 

A tak serio to pozostaje poczekac w takim razie chociaz ciekaw jestem i hasla i niespodzianki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ogole to ja sie Ciebie nie boje...

Tak sądzisz? B-)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Poczekajcie kilka dni. Wyniki powinny być wkrótce ogłoszone.

 

BTW: powinno być w Twoim poście:

A tak serio to pozostaje poczekac w takim razie, chociaz ciekaw jestem i hasla, i niespodzianki. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... dzis rocznica, co oznacza ze PPC powstalo 06.06.06 do tego:

Zebrało się tego dokładnie 66 publikacji,....

Nie za duzo tych 6? :D

 

BTW: ryba zostales szefem dzialu hardware? :lol2: :lol2: :lol2: Ty u wladzy? :lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... dzis rocznica, co oznacza ze PPC powstalo 06.06.06 do tego:

 

Nie za duzo tych 6? :D

 

BTW: ryba zostales szefem dzialu hardware? :lol2: :lol2: :lol2: Ty u wladzy? :lol2: :lol2: :lol2:

 

Tak wyszlo ;) Jeden maly karzel zostal prezydentem, jego backup premierem, to zadowolilem sie tym co dali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crosis I will face my fear! Ustawilem je sobie na tapete po tym jak mnie wzdrygnal Twoj spoiler o poranku!

 

A przecinkow nigdy szczegolnie nie lubilem ;-)

 

Zupelnie zapomnialem, ze dzis urodziny PPC (przyznac sie kto pamietal? ;-) ), ale wiecej nie zapomne bo w tym samym dniu ma je moja przyjaciolka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

News na głownej powinien wygladac tak:

 

W związku z tym ze dziś mija rok od otwarcia serwisu, przygotowalismy dla was małą niespodzianke w postaci Konkursu itd ...... :lol:

 

ps- 100 lat i zdrówka zycze

Edytowane przez meeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholercia wydało się kto wygrał, kurcze no nie dobrze :D Trzeba uciekać bo jeszcze będą coś od nas chcieli.

 

A tak na serio to wygrał slogan: Wiemy, co się kręci!

Autorem tego hasła jest, nikt inny jak user o pseudonimie: -Caleb-. Po długim weekendzie poinformujemy jakie upominki otrzymasz od redakcji PurePC.pl.

 

Co do zmian to jak pisałem, trochę już ich mamy a trochę jeszcze przed nami lecz po co o nich teraz mówić aby tylko narobić smaczku. Co będzie to będzie. Po długim weekendzie znów wracamy do pracy... (mowa na pewno o mnie ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio to wygrał slogan: Wiemy, co się kręci!

Autorem tego hasła jest, nikt inny jak user o pseudonimie: -Caleb-. Po długim weekendzie poinformujemy jakie upominki otrzymasz od redakcji PurePC.pl.

Dziękuję, dziękuję jesteście wspaniali dziękuję mamie, tacie, pani ze spożywczego której asortyment pozwolił mi wznieść się na reklamowe szczyty, oraz hurtowni cementu z Ożarowa w której pracuję. Tak bardzo chciałem mieć C2D i GTX, a teraz jest to na wyciągnięcie ręki. Jeszcze raz dzięki, wreszcie sobie w coś pogram! :> :D

 

A tak poważnie gratuluję redakcji słusznego wyboru, slogan jest zaiste bardzo ciekawy i z pewnością trafi do szerokiego grona odbiorców, doskonale wpisując się w charakter portalu oraz forum. Łatwo go zapamiętać i skojarzyć. Jestem niezmiernie dumny z tego osiągnięcia, że najlepsze i najbardziej prężnie rozwijające się forum o tematyce IT będzie reprezentowane moim sloganem ;] Polecam się na przyszłość.

 

Pozdrawia mgr Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...