Skocz do zawartości
kamilo23

Matura 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Ja licze na to że znów napisze najszybciej ze szkoły i najlepiej z klasy :lol: [takie doswiadczenia po 2 probnych]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja licze na to że znów napisze najszybciej ze szkoły i najlepiej z klasy :lol: [takie doswiadczenia po 2 probnych]

:blink: Nie no takie posty mnie rozwalają. Czuje się wyluzowany ale jak pomyśle że bedzie taki temat na który nie bede nic w stanie napisać to mnie krew zalewa :mur:

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: Nie no takie posty mnie rozwalają. Czuje się wyluzowany ale jak pomyśle że bedzie taki temat na który nie bede nic w stanie napisać to mnie krew zalewa :mur:

Wrzuć sobie na luz, nie ma takiego tematu na który nie można lać wody przez 3 strony :lol: :lol: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć sobie na luz, nie ma takiego tematu na który nie można lać wody przez 3 strony :lol: :lol:

Tak tylko że IMHO wody tutaj nie polejesz :wink: bo klucz odpowiedzi jest wyrocznią ( cholera ale to ująłem :lol2: )

 

BTW Jestem spokojny :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też życzę wam łatwych tematów na polaku i wogóle. Nie ma się czego bać, wystarczy odrobina intelektu i będziecie w domu. Sam rok temu to przeżywałem, więc wiem, co mówię :) !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Nic Wam nie będzie. Nowa matura jest banalna. Ale powodzenia i tak życzę..

 

Aby nie było: Wiem, bo pisałem wszystko na rozszerzonym..

Nowa matura faktycznie jest łatwiejsza do zdania, jednak nie chodzi o to, zeby ją zdac, tylko zeby zdac dobrze. Ja np. zdecydowanie bardziej wolałbym pisać starą + test na uczelnie. BTW - też jutro pisze i nie mogę powiedziec, zebym sie uczył :lol: (moze to dlatego, ze polski nie jest mi do niczego potrzebny - przed matmą troche przysiądę:>).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic pozostaje mi życzyć powodzenia i połamania czarnego długopisu

 

P.S Licze na jakis temat z współczesności B)

bylo :D szukaj :D ;)

 

@ULLISSES jak to wszystko?:P 11 przedmiotow miales na maturze?:P

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matura powiedzmy że w pewnym stopniu jest prosta dla tego co coś robił. Jeśli chodzi o przygotowanie uczniów do nowej matury to ja dziękuje. Nauczyciele sami przez te 3 lata nie wiedzieli za co się zabrać.

 

Dlatego zanim minister edukacji wypadnie na jakiś zarąbisty pomysł ekhm... niech lepiej się zastanowi 2 razy :mur:

 

Do polskiego to przerobiłem tylko 2 testy i przeleciałem wszystkie epoki :wink:

 

Teraz cos z anglika robie. Mysle że listeningi będą jakies normalne szczególnie rozszerzony bo na próbnej to mnie pozamiatało a szczególnie akrusz II :mur:

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np. zdecydowanie bardziej wolałbym pisać starą + test na uczelnie.

Taaa. Zapraszam na test na AGH do Krakowa na informatykę. :mur:

Z nową maturką przyjęli mnie na PRz od ręki (po rozmowie wstępnej). Podobno był konkurs świadectw - w takim razie nie wiem, co oni tam takiego fajnego znalezli na moim :blink:

 

BTW - też jutro pisze i nie mogę powiedziec, zebym sie uczył :lol: (moze to dlatego, ze polski nie jest mi do niczego potrzebny - przed matmą troche przysiądę:>).

A po co masz się uczyć? Uczyłeś się 9 lat (6+3) - powinno Ci w zupełności wystarczyć.

Ja też się nic a nic nie uczyłem. Zdałem wszystko śpiewająco. Jedynie stracha miałem przed ustnym z angielskiego. Na polskim jest łatwo lać wodę, na angielskim jeśli nie znasz słówek, to leżysz i kwiczysz...

 

@ULLISSES jak to wszystko?:P 11 przedmiotow miales na maturze?:P

Polski, matma, angielski, informatyka - wszystko na rozszerzonym. Infa domyślnie na rozszerzonym, bo to przedmiot wybierany. Wszystko z całkiem niezłymi wynikami. Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa. Zapraszam na test na AGH do Krakowa na informatykę. :mur:

Stary o co Ci właściwie biega? Ja akurat wolałbym miec testy na uczelnie, gdyż średnio mi sie podoba fakt, ze matura definiuje przyjecie na studia. Naprawdę chciałbym pisać starą maturę - uwierz. Nowa to dla mnie poracha - glownie przez sprawdzanie prac kluczem (nie wiem co za debil to wymyslił).

 

A po co masz się uczyć? Uczyłeś się 9 lat (6+3) - powinno Ci w zupełności wystarczyć.

Uczyłem? Kiedy? :lol: . Ja przez całe LO kontrolowałem tylko, zeby miec powyzej 50% frekwencji i wiekszosc ocen pozytywnych :P . Z tym "przysiąde nad matmą" miałem na myśli, ze zrobie z jeden czy dwa testy, zeby zobaczyc z czym to sie je. Całe szczęście tablice można miec, a reszta to praktycznie podstawienie do wzoru + troche myślenia. Jedynym przedmiotem do którego sie troche uczyłem (troche = przeczytanie kilku rozdziałow podręcznika:>) jest geografia, ktora niestety wymaga opanowania terminologii i regułek (klucz nie pozwala pisac własnymi słowami :? ).

 

A teraz idę spac - za niecałe 9 h matura;]

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie boje ;(

najbardziej polaka ( bo przez 3 lata spałem na tych lekcjach) i maty (bo jest poprostu trudna(przynajmniej dla mnie )) ale mam nadzieje ze jakos pozaliczam i dostane sie na ta polibude

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to do boju maturzysci! za młodość nasza i wasza ;P egh. mnie tam polski nie przeraza, na te 31% napisze, ciezko nie napisać skoro masz 20 punktów z głupiego rozumienia tekstu a 21 punktów ogólnie to 30%... bardziej boje się angielskiego. ustnego...

 

a temat poprosze kazdy, byle nie ten stary pijak mickiewicz.

(zapytany co znaczy to imie czterdzisci i cztery odpowiedzial - jak pisalem wiedzialem, teraz juz wytrzeźwialem)

a... i mało odwołań do całego utworu, no chyba że do lalki :) jedyna lektura jaka przeczytalem z przyjemnością...

Edytowane przez igomako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko że IMHO wody tutaj nie polejesz :wink: bo klucz odpowiedzi jest wyrocznią ( cholera ale to ująłem :lol2: )

 

BTW Jestem spokojny :lol:

Pisząc rzeczy oczywiste dostajesz pkt. wiec nie widze problemow z laniem wody ;]]]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zestresowani, a mnie ogarnia jakiś dziwny spokój. Gdyby nie to wrażenie, że nic nie umiem, to byłoby wszystko git;] Zresztą... Polski nie jest moim priorytetem, więc ma być do przodu;]

 

Wskakuje w garniak i spadam. Powodzenie wszystkim tegorocznym maturzystom! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wy jestescie Sprite, a matura pragnieniem ;]

Dla niektórych to może być zdecydowanie na odwrót :]

No ale dość tych negatywnych myśli.

 

Jak wrócicie, to pochwalcie się efektami "pierwszego starcia".

Prawda, że nie taki diabeł straszny...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no od 10:00 170 minut podstawowy pozniej 130min rozszerzony czyli pierwsi wracajacy z placu boju powinni sie pojawiac po 12:00 dzi bardziej zatwardziali kolo 13:00 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyhy... ja już jestem po :) Test był chyba łatwy, z dwóch niezbyt pasujących mi tematów wybrałem ten 2 - z Chłopów. Napisałem równo tyle ile było miejsca więc będzie dobrze raczej...

A lektury to żadnej przez LO nie przeczytałem... opracowania rulz, miałem cały czas 4 a na koniec sobie wywalczyłem 5 z polaka :lol:

Edytowane przez Dziobak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz! tekst do rozumienia byl calkiem calkiem, lekki problem sprawila mi notka biograficzna... wypracowanie - nie czytalem ani makbeta nie chłopów, wiec intuicujnie polecialem po makbecie i porownalem go do edypa, co jak sie okazuje bylo strzalem w dziesiatke, wiec mysle ze bedzie dobrze.

Edytowane przez igomako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...