Skocz do zawartości
Neo_x

Colin Mcrae Rally: Dirt

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, a co do samej gry to wątpie żeby panowie z Codemasters zrobili tak realistyczną gre jak RBR

Nie mozna w to watpic poniewaz z gory nie bylo nawet takeigo zalozenia :)

Ma to bys lekka arcadowka i taka bedzie.

Przyznam szczerze, ze ostatni CMR w jakiego gralem to byl 04 i po 3 latach z checia uruchomie klawe aby pomykac po Pikes Peak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesadzacie troche, pierwszy screen na tej stronie nie jest w cale taki niewiarygodny ;) grafa jest "rozciapana" co da sie osiagnac odpowiednimi procedurami z uzyciem shaderow. W wielu grach sie stosuje taki calo ekranowy bloom zeby grafa nie byla taka sterylna, ale latwo przegiac pale z tym efektem. wyjdzie colin to zobaczymy co "mistrzowie kodu" zmajstrowali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zaznaczona boczna ściana to fotka??

typowy przykład tekstury ,ślepy zauważy

Obrazek może i z gry ale widać, że nie jednym filtrem przy tych screenach się bawili :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie z chęcią popykam w CMR07. Jak wspomniał Kaeres - po kilku odpuszconych odsłonach zawsze miło będzie wrócic do przeszłosci i pomykać na trasach. Śmiech mnie bierze, jak niektórzy próbują porównywać znów CMR do RBR. Panowie, zejdżcie na ziemię - to produkty o zupełnie innych aspiracjach i docelowej grupie odbiorców. Może dnia pewnego, jak będziecie w wieku moim, Kaeresa, kucyka to zrozumiecie po co takie gry wychodzą. Dla czystej rozrywki po zaje.biście ciężkim dniu umysłowej pracy włąśnie w coś takiego najlepiej się gra. Nie w realistyczne wyścigi, nie w odjechane symulatory, ani tez w turowe strategie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Innymi slowy- turowki i symulatory, to gry dla dzieci, ktore maja pod dostatkiem wolnego czasu? Hmm, kula w plot, ze tak powiem.

 

Ja po kilku/nastu h w pracy (umyslowej), jesli juz znajde czas na granie, to rownie wielka frajde sprawia mi kilkadziesiat lapow w GTL'u (sim), jak i pare misji w Lego Star Wars II (a co ;) ).

 

Slowem- nie uogolniaj Hanu, bo to niezdrowe (o czym ludzie w naszym wieku juz wiedziec powinni ;) ).

 

PS. W temacie- ostatnim dzielem CM, ktore sprawilo mi jakotaka frajde byl TRD2. Sadze jednak, ze CMR07 "dam szanse", bo brakuje mi ostatnimi czasy dobrego arcade- racer'a (dluzej pisalem tego posta, niz demo NFS:C goscilo na moim hdd). A i PPIHC stanowic bedzie dodatkowy magnes przyciagajacy do CMR07. Will C

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację - powinienem ściślej określić. Chodzi mi dokładnie o krytykę miłośników RBR, dla których CMR jest gniotem, bo nie oferuje zaawansowanych funkcji sterowania samochodem/stylu jazdy. A nie rozumieją istotnej kwestii , jaką jest zrozumienie intencji wydawcy co do grupy docelowych odbiorców tej gry - miłośników arcade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...