Skocz do zawartości
Neo_x

Colin Mcrae Rally: Dirt

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie jak wreszcie odpalić multiplayera ?

W demku za pierwszym razem weszłem sobie online, zagrałem, po czym odpalam drugi raz i nic, wskazuje na komunikat braku połączenia sieciowego.

Zezwoliłem firewall'owi na ruch sieciowy ze strony gierki i dalej to samo. Teraz pykam w full'a, konkretnie wyłączyłem firewalla i to samo.

Eeeee w wersji 1.0 normalnie gralem przez siec... teraz nie wiem bo ejszcze nie sprawdzalem jak jest na 1.1 :)

 

Mógłby ktoś pokazać screeny bez HDR ?

Ok... niedlugo wrzuce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś pokazać screeny bez HDR ?

Wrzucone na sendspace bo troche mi sie tego narobilo.. za duzo by wrzucac kazdy po kolei na serwer :)

2660060[/snapback]

Do wyłączenia HDR użyłem HDR Tweaker v1

i co z tego że jest ciut szybciej jak grafika wygląda paskudnie.

Wszystko jest ciemne i nie ma odbić.

No nie wiem czy tylko takie "ciut"... co do tej grafiki wygladajacej "paskudnie" to n\c.. jasnosc.... Wiesz co to jest gamma w ustawieniach gry? Jesli nie to sie pobaw a bedziesz wiedzial. Odbicia sa.. ale nie takie jak przy HDR. Sory ale jestem ciekaw w takim razie co sadzisz o grafice w cs 1.6 skoro colin bez hdr jest dla Ciebie paskudny. Dodam ze wole miec w grze 40 fps na mniejszych detalach niz 20 na wysokich.. bardziej mi sie liczy plynnosc niz jakosc grafiki.. i mysle ze nie tylko mi. Weeeeez nastepnym razem zastanow sie 3 razy zanim cos napiszesz...

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafika w tej grze to istny smiech na sali, masz 8800 to masz przyzwoita grafe, reszta moze isc do domu. grafika ponizej ustawien "high" wyglada oblesnie i na takim samym poziomie jest fps. rbr z przed 3 lat wyglada o niebo lepiej (nie porownuje z wysokimi detalami z colina) i rusza sie 4razy lepiej. kpina ze strony "codebungler's" ;) troche pogralem bo uszkodzenia przyciagaly moja uwage, juz mi sie znudzilo i nie ma nic ciekawego. zagram za rok moze dwa

 

*gmail- ile zajmuje ? :lol: no chyba jaja sobie robisz, 3 ruchy myszka i bedziesz wiedzial ile zajmuje. OMG co za perfidne lenistwo :damage_wall:

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, po długiej nie obecnosci :)

 

i odrazu ... RATUJCIE !!!!! Mam Logitech Chillstream Colinka ktorego dostałem notabene od Ciotki ;p, problem mianiowicie jest taki za zadne skarby nie moge zmusic gałki odp. za sterowanie lewo prawo aby działy jak typowy analog, aAAA one działa tylko na max w lewo i max w prawo jakbym grał na klawiaturze.... pomocy... jak to zrobic ?

 

Ma ktos taki problem jak ja ? :)

 

Pozdrawiam YoOshi vel Marcell

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafika w tej grze to istny smiech na sali, masz 8800 to masz przyzwoita grafe, reszta moze isc do domu. grafika ponizej ustawien "high" wyglada oblesnie i na takim samym poziomie jest fps. rbr z przed 3 lat wyglada o niebo lepiej (nie porownuje z wysokimi detalami z colina) i rusza sie 4razy lepiej. kpina ze strony "codebungler's" ;) troche pogralem bo uszkodzenia przyciagaly moja uwage, juz mi sie znudzilo i nie ma nic ciekawego. zagram za rok moze dwa

 

*gmail- ile zajmuje ? :lol: no chyba jaja sobie robisz, 3 ruchy myszka i bedziesz wiedzial ile zajmuje. OMG co za perfidne lenistwo :damage_wall:

A co ty taki negatywnie nastawiony :unsure:

niestety muszę ci przyznać racje :( Dzisiejsze gry wygladaja super,ale przy max ustawieniach wliczając AA Transparent i kosmiczne rozdziałki :/ a gdy spróbujemy zagrać na takich ustawieniach powiedzmy sprzed 3-4 lat to wyglądają dużo gorzej :/

 

Ale i tak ultra detale nie dają dobrej jakości (popatrzcie na koła -> takie coś przy 1440x900 i wsio na max :mur: )

post-13597-1182804490_thumb.jpgpost-13597-1182804514_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdy spróbujemy zagrać na takich ustawieniach powiedzmy sprzed 3-4 lat to wyglądają dużo gorzej :/

Ooo, słuszna uwaga! Tyle że tak jest od kilku lat co najmniej.

 

Z innej beczki - czy DiRT oficjalnie korzysta z efektów DX10? Bo gierka na Viście chodzi mi odrobinkę gorzej niż na XP i ciekaw jestem czy jest to spowodowane odpaleniem jakichś efektów DX10 czy po prostu tym, że DX9 jest na Viście emulowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

grafika w tej grze to istny smiech na sali, masz 8800 to masz przyzwoita grafe, reszta moze isc do domu. grafika ponizej ustawien "high" wyglada oblesnie i na takim samym poziomie jest fps. rbr z przed 3 lat wyglada o niebo lepiej (nie porownuje z wysokimi detalami z colina) i rusza sie 4razy lepiej. kpina ze strony "codebungler's" ;) troche pogralem bo uszkodzenia przyciagaly moja uwage, juz mi sie znudzilo i nie ma nic ciekawego. zagram za rok moze dwa

 

*gmail- ile zajmuje ? :lol: no chyba jaja sobie robisz, 3 ruchy myszka i bedziesz wiedzial ile zajmuje. OMG co za perfidne lenistwo :damage_wall:

Stary...zareczam ci , ze na kastracie 8600 odpalasz max i grasz :-P Owszem , na 7600 w sumie nie ma po co. Na 7900 jeszcze mi sie nie chcialo.

 

A co ty taki negatywnie nastawiony :unsure:

niestety muszę ci przyznać racje :( Dzisiejsze gry wygladaja super,ale przy max ustawieniach wliczając AA Transparent i kosmiczne rozdziałki :/ a gdy spróbujemy zagrać na takich ustawieniach powiedzmy sprzed 3-4 lat to wyglądają dużo gorzej :/

 

Ale i tak ultra detale nie dają dobrej jakości (popatrzcie na koła -> takie coś przy 1440x900 i wsio na max :mur: )

Stary..a na czym to odpalales? Bo na 8600 wyglada swietnie , na 7600 tez z tym , ze gorzej znacznie lazi :| Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OpenGL ? no co ty .. to gra kozystajca z DirectX

moze, warstwa sieciowa i dzwiekowa, ale grafika to ogl. shadery, sa robione na nvidiowym Cg, a to najczesciej idzie potem przez ogl. zreszta wystarczy skasowac pliczek opengl.dll i gierka juz sie nie odpali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktoś moze powiedzieć gdzie zapisuja sie save'y w tej grze? Bo własnie sie przeprowadziłem zmieniłem dostawce neta i zniknął mi cały profil :|

w rejestrze sobie zobacz: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Codemasters\DIRT\SAVEGAMEDIR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

c2d@3.2 2gb ram 8800gts...->patrz sig

 

po prostu gra jak każda ma pare niedoróbek

Widze siga...masz tam 3 kompy jesli sie nie myle...

 

Edit : HIS owszem..dalem 3 kropek :)

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, po długiej nie obecnosci :)

 

i odrazu ... RATUJCIE !!!!! Mam Logitech Chillstream Colinka ktorego dostałem notabene od Ciotki ;p, problem mianiowicie jest taki za zadne skarby nie moge zmusic gałki odp. za sterowanie lewo prawo aby działy jak typowy analog, aAAA one działa tylko na max w lewo i max w prawo jakbym grał na klawiaturze.... pomocy... jak to zrobic ?

 

Ma ktos taki problem jak ja ? :)

 

Pozdrawiam YoOshi vel Marcell

Pady od Logitecha to jedna wielka marketingowa porażka, wiem coś o tym, mam nieszczęsnego Logitecha Dualactiona. Spróbuj stery zmienić na jakieś nowsze ewentualnie, ale i tak raczej nic to nie da. Zawsze można spróbować.

 

A ten nowy Colin to porażka i jeden wielki syf, chodzi jak chce, fps spada jak chce z nieuzasadnionych powodów, nawet jak wsio na low dam. Nie dość, że świeci się wszystko jak psu jaja, to przyjemność z jazdy jak dla mnie jest żadna, zerowa poprostu, "mistrzowie kodu" dali ciała i skopali tą grę chyba najgorzej, jak można było skopać. Pamięcacie CMR 02? To jest do tej pory w moim prywatnym rankingu najlepsza gierka z serii. Już IMHO Xpand Rally Xtreme jest ciekawszy, pomimo tego, że samochody nie są licencjowane, tam jest większa przyjemność z gry, przynajmniej w moim odczuciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie podoba :] Model jazdy jest napewno lepszy niz w ostatnich czesciach :] gra na kierze owszem.. jest fajna... ale jesli nie masz kiery to nie dotykaj.. widok z przed machy i mozna nabijac world rekord :] Na klawiszach marnie sie jezdzi... a podejrzewam ze 99% z Was w ten sposob gra... a pozniej pisze ze gra jest marna... zreszta to kwestia gustu... ja za nfs-ami nigdy nie przepadalem... a w tym colinie swietnie czuje sie predkosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również nowy Colin przypadł do gustu, choć narazie gram na klawiaturze...

Wie ktoś czy jest możliwość zmiany aktualnego katalogu do zapisywania stanów gry?(ten o który pyta podczas instalacji). Mam Vistę i ustawiłem sobie na domowy katalog użytkownika. Problem w tym, że innym użytkownikom wyskakuje błąd (Save Error) zapewne dzięki brakowi dostępu do folderu...

Czy ktoś gra na Viście?

Osobiście mam ustawione wszystko na High i gierka chodzi płynnie. Ale jak dałem na ULTRA to był pokaz slajdów...1FPS. Wrócę z pracy, zainstaluje patcha 1.1 może choć jedną z opcji można będzie ustawić na ULTRA...

Czy może podkręcenie procka tak do 2,5GHz dałoby wzrost FPSów? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z forum codemasters: EAT DIRT!!! :lol:

well i sent back my colin mcrae dirt last week.after getting fed up with the slowdown on a good system i got my money back.it was just the slowdown it was over too quickly.left nothing to do at all and became boring.

but at least i got A refund and i hope some of you do too.

all i wanted to say was this.i bought xpand rally extreme today.and i must say this game is the most brilliant rally sim ive ever seen.it makes dirt look old.

real mud effects real water real weather graphically stunning,120fps,and it has buggies,monster trucks extreme cars,and 800 parts you can buy and use in career mode to do your car up big time.this game is ace and a total contrast to cmdirt.awesome.ps if you want to no where to get it(cos its not advertised)and its a new release email hellrazr at hotmail.co.uk

I MEAN IT GET THIS GAME U WILL BE AMAZED.AND CODEMASTERS THIS IS HOW A RALLY GAME SHOULD PLAY LIKE OK.IVE HAD NOTHING BUT TROUBLE OFF YOU.NO SUPPORT NOTHING.EAT DIRT!!!COS THIS GAME BLOWS URES AWAY.

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie w pełną wersję z patchem 1.1 i doszedłem do toru który jest w demie i na ustawieniach ultra procentowo to wychodzi że gra chodzi tak około 25% szybciej max. Poza tym gra się świetnie i mimo wcześniejszych obiekcji to jednak jest duża szansa że gra będzie w mojej kolekcji. Odstrasza mnie jednak cena 139.90... co prawda nie dziwota, jedyne dobre wyścigi na PC więc tak się cenią. Szybko by zjechali z ceną jakby Polyphony Digital zaczął wydawać Grandy na piecu :) a Microsoft Forzę. No trudno trzeba będzie szukać używki na Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...