Skocz do zawartości
Neo_x

Colin Mcrae Rally: Dirt

Rekomendowane odpowiedzi

Pad Logitech Chillstream- jest wykrywany jakos x360 controller. Domyslnie ustawienia chyba te same co z x360 co za tym idze obłsuga także menu z pozycji pada.

 

p.s. Kamil niestety nie wiem co z innymi padami.

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniałbym dodać - moje wyniki to rajd 4wd 307'ką :) reszty nie mogłem bo ledwo kompa złożyłem, zrobiłem bencha i szedłem spać co by rano do pracy jakoś wypełznąć :(

Mozesz zrobic ten test na planszy UK mistrzostw pierwsza plansza,niegram i zabardzo niechce mi sie przechodzic zeby dostac sie

do 4wd 307'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest cudna :D Dawno nie jeździło mi sie tak realistycznie i przyjemnie ;)

Łuooooo to Ty sobie w LFS, GTR2 czy GTL pograj jezeli colin jest dla Ciebie realistyczny ;) Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łuooooo to Ty sobie w LFS, GTR2 czy GTL pograj jezeli colin jest dla Ciebie realistyczny icon_wink2.gif

W LFS grałem i w GTR też :wink: nie wiem może tak mi sie wydaje bo dawno w Colina nie grałem albo w RBR :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest cudna :D Dawno nie jeździło mi sie tak realistycznie i przyjemnie ;)

Realizm ???chyba tylko jeśli chodzi o uszkodzenia auta bo co do kierowania za pomocą klawy to...lepiej nie komentować :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad Logitech Chillstream- jest wykrywany jakos x360 controller. Domyslnie ustawienia chyba te same co z x360 co za tym idze obłsuga także menu z pozycji pada.

 

p.s. Kamil niestety nie wiem co z innymi padami.

ja mam Logitech Cordless Rumblepad II (pożyczony od 3 miesiecy :D )

 

i zamiast pada wykrywa mi DFP- musze zobaczyć co sie stanie jak ją odłącze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

e tam kiera... zobacz po jakim czasie samochod sie zatrzymuje po wcisnieciu hebla :lol: normalnie staje w miejscu :P

Generalnie to samo chcialem napisac , ale skoro kolega Neo podal to ja dam innego zonkacza. EVO > szuter , walnijcie o skaly...odbijecie sie jak joyo :lol2: Ta gra nie ma fizyki , a jedyny ciekawszy model jazdy ma Buggy i ten powienien byc w Evo na szutrach i asfalcie....Slabiutko i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Gra jest żalosna. Zainstalowałem, pograłem może z 10 minut i do śmietnika O_o Przy 1024 wszystko na low i tnie sie (grafa 6600ge). Przejechałem sie clio, punto i tym drugim fiatem-żadnym sie nie da jeździć, tak spieprzonej fizyki nie widziałem w żadnej grze!

 

Musze poszukać Colina 2... <_<

 

EDIT: Nie i nie zamierzam kupować jej po to żeby zagrać na niej w jedną gre od święta.

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest żalosna. Zainstalowałem, pograłem może z 10 minut i do śmietnika O_o Przy 1024 wszystko na low i tnie sie (grafa 6600ge). Przejechałem sie clio, punto i tym drugim fiatem-żadnym sie nie da jeździć, tak spieprzonej fizyki nie widziałem w żadnej grze!

 

Musze poszukać Colina 2... <_<

a kierownice to ty masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem pograłem (8% hehe)

1440x900 4xaa 4xaf wszystko max, tylko cienie medium.

Sprzet w podpisie.

Pelen komfort gry na mapach SINGLE:D od 35-50 fps srednio 40

Przy wyscigach z kilkoma przeciwnikami masakra 19-25 fps:D wrr... mam nadzieje ze to wina jednego jajka...(ja chce juz am3!)

giera przebajerowana, menu dobija! same jakies bajery wszystko wyglada tak slicznie, lepiej niz nie jedna gra! a to dopiero menu..... troche przegina to podsumowanie po wyscigu jak zacznie blyszczec itd wrrr epilepsji sie mozna nabawic! zanim sie przegrzebie wszystkie opcje!

Model jazdy..ciezko mi opisac model jazdy ciezarowkami bo 20fps robi swoje^^ (odziwo nie wiem jak oni to zrobili ale mimo iz jest nie plynnie da sie grac tzn ma sie kontrole nad pojazdem!)

Co do innych aut jakos tak dziwnie, jakby pudelko zapalek po stole puscic... a mimo to prawie 1/10 gry zaliczona wiec o czyms to swiadczy.

Graficznie urywa jajka

 

Dorwałem pograłem (8% hehe)

1440x900 4xaa 4xaf wszystko max, tylko cienie medium.

Sprzet w podpisie.

Pelen komfort gry na mapach SINGLE:D od 35-50 fps srednio 40

Przy wyscigach z kilkoma przeciwnikami masakra 19-25 fps:D wrr... mam nadzieje ze to wina jednego jajka...(ja chce juz am3!)

giera przebajerowana, menu dobija! same jakies bajery wszystko wyglada tak slicznie, lepiej niz nie jedna gra! a to dopiero menu..... troche przegina to podsumowanie po wyscigu jak zacznie blyszczec itd wrrr epilepsji sie mozna nabawic! zanim sie przegrzebie wszystkie opcje!

Model jazdy..ciezko mi opisac model jazdy ciezarowkami bo 20fps robi swoje^^ (odziwo nie wiem jak oni to zrobili ale mimo iz jest nie plynnie da sie grac tzn ma sie kontrole nad pojazdem!)

Co do innych aut jakos tak dziwnie, jakby pudelko zapalek po stole puscic... a mimo to prawie 1/10 gry zaliczona wiec o czyms to swiadczy.

Graficznie urywa jajka

ps. Gram na padzie analogowym podrubie dual shocka ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Gra jest żalosna. Zainstalowałem, pograłem może z 10 minut i do śmietnika O_o Przy 1024 wszystko na low i tnie sie (grafa 6600ge). Przejechałem sie clio, punto i tym drugim fiatem-żadnym sie nie da jeździć, tak spieprzonej fizyki nie widziałem w żadnej grze!

 

Musze poszukać Colina 2... <_<

 

EDIT: Nie i nie zamierzam kupować jej po to żeby zagrać na niej w jedną gre od święta.

 

czytasz co piszesz??oceniasz gre po swojej archaicznej karcie graficznej!!!!,zapomniales tez ze ta gra to prosta zrecznosciowka a nie Sim.

zmodernizuj kompa odpal i potestuj,a potem sie wypowiedz.

 

Ja gram na X360 i gra wizualnie jest bardzo ladna no 60 fps w 1360@768 czyli HD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na X360 i gra wizualnie jest bardzo ladna no 60 fps w 1360@768 czyli HD :)

tak, tak, mierzone "FRAPS'em" wersja "Na oko" ® :lol2: :lol: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzis starczy gierka syci. Grafika urywa jajka;]

ps. stery 168.18 w stosunku do 158.xx zmniejszyly fps o 2-3

ps2. screeny marnej jakosci ale mam wolne lacze dlatego je tak skompresowalem ^^

pzdr

post-119177-1183847146_thumb.jpg

post-119177-1183847166_thumb.jpg

post-119177-1183847183_thumb.jpg

post-119177-1183847235_thumb.jpg

post-119177-1183847260_thumb.jpg

post-119177-1183847300_thumb.jpg

post-119177-1183847327_thumb.jpg

post-119177-1183847361_thumb.jpg

post-119177-1183847390_thumb.jpg

post-119177-1183847424_thumb.jpg

post-119177-1183847452_thumb.jpg

post-119177-1183847468_thumb.jpg

post-119177-1183847485_thumb.jpg

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było ale tym co wolniej chodzi DIRT mogą sobie przy pomocy tego tweakera wyłączyć HDR :)

 

http://www.gameburnworld.com/dl/dl.php?fil...eakerv1.0.1.rar

http://www.gameburnworld.com/dl/dl.php?fil...eakerv1.0.0.rar

Bylo i sam podawalem do tego link ;)

edit: wrzuce je w pierwszy post :)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo i sam podawalem do tego link ;)

edit: wrzuce je w pierwszy post :)

Oki, jak chcesz :)

 

Co do giercy to już dawno się tak dobrze nie bawiłem jeźdząc różnymi wynalazkami, od czasu premiery ostatniej TOCA :) Graficzka bardzo ładna ale nie jakaś znowu super rewelacyjna, jednak klimacik jest. Szkoda trochę, że z widoku ze środka świat jest taki wypłowiały. Ale mam na to sposób, na samym początku wyścigu rozwalam sobie przednią szybkę i już podziwiam sobie piękne widoki :) Jeśli chodzi o grywalność to dla mnie wypasik.

Co do wymagań to u mnie na 1280x1024 i wszystko na maxa tylko shadery na medium, dodatkowo w sterach AAx4, AFx16, wysoka jakość... w wyścigu z wieloma przeciwnikami utrzymuje się między 45-50 FPS. Jak jadę sam to 55-60 FPS.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wymagań to u mnie na 1280x1024 i wszystko na maxa tylko shadery na medium, dodatkowo w sterach AAx4, AFx16, wysoka jakość... w wyścigu z wieloma przeciwnikami utrzymuje się między 45-50 FPS. Jak jadę sam to 55-60 FPS.

NIe mow mi ze c2d daje ci 2x wiekszy fps w wyscigach z przeciwnikami...:|

Mamo ja chce c2d hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

czytasz co piszesz??oceniasz gre po swojej archaicznej karcie graficznej!!!!

zmodernizuj kompa odpal i potestuj,a potem sie wypowiedz.

Nie każdego stać na modernizacje i na sexboxa :damage_wall:

 

Z mojej strony EOT!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, tak, mierzone "FRAPS'em" wersja "Na oko" ® :lol2: :lol:

Na xO jest 30fps i to czuć podczas gry (w porównaniu do np FM2 z 60fps). Dragonlore musiał coś pokręcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

NIe mow mi ze c2d daje ci 2x wiekszy fps w wyscigach z przeciwnikami...:|

Mamo ja chce c2d hehe

Porownywalem z 1 jajkiem na P4-631 wykreconego do 4.2GHz. Pentiawa nie ma startu nawet do defaultowego E2140 z 1.6GHz > i nie wiem czemu do wafla :-| :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Niestety, ale na xO nie ma 60fps w Dirt'cie, więc o czym piszesz?

racja moje niedopatrzenie ;) -"Dirt" chodzi w 30 fps ,to Forza 2 ma 60 fps ,ale cos za cos, lepsza grafa w "Dirt" i 30 fps a 60 fps w Forza 2 z troche gorsza.

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj dłużej i gierka wymiata. Sterowanie bardzo mi się podoba, ale najlepszy jest FF, normalnie tak dobrze jest zrobiony, że ten z simów zjada na śniadanie :) Jeźdzę na MOMO. Normalnie rewelacja. Co do grafy to w kolejnych wyścigach jest coraz lepsza :) Zjazd ze wzórza w Japonii jak narazie rządzi. Dobra koniec lania miodu idę grać dalej... piramida czeka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

a kierownice to ty masz?

Mam DFP i co to wnosi? To gra na pada a nie na kiere , bez zartow. Brak fizyki , nienaturalne hamowanie z predkosci 100 w jedna sekunde , odbijanie sie od przeszkod. Szkoda kiery na to.

 

Mam demo i demo mi styka jako benk graficzny i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...