Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie was chyba pogieło!!! W całej serii NFS chodziło o to żeby człowiek świetnie się bawił jadąc te 350km/h, a tuning jest po to aby te wrażenia zwiększyć i doszlifować. Jak ztuningujesz sobie chodźby Porshe Carrera GT będziesz miał super furę i świetne wrażenia z jazdy. Będziesz miał to oco chodzi w tej grze. O szybkość (jak sam tytuł wskazuje). Tuning może się wam nie podobać jednak mówiąc o tuningu w 90% macie na myśli tuning wizualny, którego przecierz nie trzeba wogule używać!!!. Możecie se jeździć oryginalnymi autami bez żadnego tuningu ale nie ma ew tym tyle frajdy. W tuningu chodzi o to żeby dostosować auto do swojego gustu i stylu... A co do realizmu... Po cholere wam to!!! Załóżmy że macie ten swój realizm.. jedziecie autem, przyspieszacie gwałtownie, auto wpada w poślizg na zakręcie, wali o barierkę i macie po aucie. Musicie go naprawić lub kupić nowe... (zależy jak by to w EA rozwiązali). Poza tym co macie do undergrandów i MW? To trzy fajne gierki w które można się pobawić. Moim zdaniem gsyby połączyć U2 i MW wyszłaby naprawde fajna gierka. Sorry za długi post ale musiałem to z siebie wyrzucić.

PS. Jak już wam się coś w tych grach nie podoba to nie piszcie że to wielkie G tylko że wam się nie podoba i uzasadnijcie to.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie najlepsze z serii NFS sa: nfs2se, nfs4 i porsche. reszta to takie gnioty/wypelniacze wolnego czasu, chociaz w most wanted gralo sie calkiem przyjemnie, juz pomijajac bugi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: Czy ja gdzieś pisałem że 2 jest badziewna? :blink:

Poprostu uważam 5 za najlepszą część serii.

Chyba coś źle zacytowałem O_o

 

Jest takie cos jak tuning optyczny i mechaniczny :blink: ?

Jaki koleś :lol2: nie wiem czy to joke czy mówisz serio :P

 

 

jak dla mnie najlepsze z serii NFS sa: nfs2se, nfs4 i porsche. reszta to takie gnioty/wypelniacze wolnego czasu, chociaz w most wanted gralo sie calkiem przyjemnie, juz pomijajac bugi.

No w MW można pograć ale chyba już nie tak długo jak w U2 ( przynajmniej w moim przypadku ) bo w poprzedniej części 95% gry spędzłame na tuningu i wysyłaniu do ocenu na nfsunlimited.net a MW nie można się popisać :/ No i te bugi były nie znośne ale teraz mam giga ram-u to nie jest tak źle, a nawet jest całkiem przyzwoicie chociaż wg testów komfortowo jest dopiero na 2x1gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najlepszymi czesciami byly:

-NFS2

-NFS3

-NFS4

-NFS5

---NFS:U (bardzo mi sie podobala)

-----NFSU2(najlepsza czesc serii, ten klimat...)

 

NFSMW spieprzyl wszystko co bylo kwintesencja, zrobil z tego burnouta :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Wy siebie przez chwile posłuchajcie, piszecie że NFS 2 jest stary nudny itd. a za chwile że NFSy skończyły się na porsche. Jeżeli wg was skończyły się na porsche to znaczy że za prawdziwe NFS-y uznajecie też 2 której z tego co rozumiem nie lubicie.

 

BTW Sama nazwa Carbon wskazuje na to że tuning będzie i że nie będzie klasyków -_-

 

Mam nadzieje że nie zrobią z tego Evolution GT i nie wciną DTM-ów itp.

Niestety nie przetlumaczysz im tego.Ponadto wiecy fani porshaka nie rozumieja,ze chce im przekazac,ze ja lubie ta gre,ale ona nie nadaje sie do tytuly Need for speed.Mi chodzi tylko o ten tytul.Tylko ta jedna rzecza spiepszyli gre wg mnie na calego.Jakby nie tytul to gra byla by naprawde dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

 

 

<szuka płyty w szafce>

 

to była gra... zrobie sobie nocke dzisiaj chyba :D

 

nowe nfs to gnioty z grafika jak psie jajka

Edytowane przez AAF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

[i mg]http://www.technofile.com/images/nfs31.jpg[/im g]

 

<szuka płyty w szafce>

 

to była gra... zrobie sobie nocke dzisiaj chyba :D

 

nowe nfs to gnioty z grafika jak psie jajka

To jest klasyka :D Wole juz ta gre niz porshe,tylko dlatego,ze porshe ma tytul z przodu NfS Edytowane przez sgj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

moim zdaniem najlepszymi czesciami byly:

-NFS2

-NFS3

-NFS4

-NFS5

---NFS:U (bardzo mi sie podobala)

-----NFSU2(najlepsza czesc serii, ten klimat...)

 

NFSMW spieprzyl wszystko co bylo kwintesencja, zrobil z tego burnouta :))

Dwie sprawy:

1. Mnie najwiecej frajdy z calej serii NFS sprawila pierwsza czesc. To byla rewolucja, zupelnie nowa jakosc, cos nowego w grach samochodowych. Ile ja przy tym tytule czasu spedzilem. Choc za najbardziej udana uwazam czesc piata. Wiec jedynka i piatka wdg mnie to prawdziwe NFSy, reszta to jakies wyscigi resorakow.

2. NFSMW ma sie tak do Burnouta jak Lego Racer do Wipeouta. Porownujac NFSMW do Burnouta dobitnie pokazujesz, ze w Burnouta nigdy nie grales. NFSMW to gra dla osob bez refleksu, ktorym wystarcza blur za uczucie predkosci. Dopiero Burnout z jazda przez centrum zatloczonego miasta z predkoscia 500km/h na dopalaczu z tym cisnieniem, ze jak sie zderze, to bedzie naprawde wielkie BUM daje ta adrenaline, jaka dawal swego czasu stary dobry Wipeout (BTW wczoraj odswiezylem sobie Wipeout: Fusion i soundtrack w tej grze po prostu wmiata w ziemie, nie mowiac o poczuciu predkosci i szalenczego pedu)

NFSMW jest wdg mnie nawet mniej dynamiczny niz Gran Turismo 4. I jednoczesnie pozwalajacy na popelnianie znacznie wiekszej ilosci bledow przy duzo wiekszej arcade'owosci tego tytulu. Czyli zero frajdy. Ale to moja opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW to niewielu z Was pewnie pamieta ze NFS powstalo pierwotnie na konsole Panasonica 3DO. Tam ta gra wygladala duzo lepiej, sporo wstawek filmowych itp. Gra byla tez o wiele trudniejsza niz na pc. Ciagle poluje na okazyjny zakup tej konsoli ;) Brakuje mi jej w kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę inny "trailer" Carbon'a :huh:

 

http://download.games.tiscali.cz/game/vide...n-e3_teaser.zip (prawy przycisk myszy i zapisz element docelowy jako....)

 

i jak widzimy jedna z fur ma podświetlenie podwozia :lol2:

czyli może to być następna odsłona Undergrounda :mur: , co jest bardzo prawdopodobne bo zbliżają się Szybszy i Wściekli 3, a dokładniej The Fast and the Furious: Tokyo Drift, który ma się ukazać 16.06.2006r w kinach :-|

 

http://www.thefastandthefurious.com/main.html

 

więc jesteśmy na straconej pozycji, żegnaj "Porsche II"

 

ps

za dwa tygodnie EA ma potwierdzić nową odsłonę NFS

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW to niewielu z Was pewnie pamieta ze NFS powstalo pierwotnie na konsole Panasonica 3DO. Tam ta gra wygladala duzo lepiej, sporo wstawek filmowych itp. Gra byla tez o wiele trudniejsza niz na pc. Ciagle poluje na okazyjny zakup tej konsoli ;) Brakuje mi jej w kolekcji.

No no, widze ze masz dobra pamiec i wiedze :]

A co do samej konsoli to jest to juz prawie unikat wiec jak cos to eBay bo w Pl to za bardzo popularne nie bylo :|

http://cgi.ebay.ie/Panasonic-3do-home-Game...7QQcmdZViewItem

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę inny "trailer" Carbon'a :huh:

 

http://download.games.tiscali.cz/game/vide...n-e3_teaser.zip

 

i jak widzimy jedna z fur ma podświetlenie podwozia :lol2:

czyli może to być następna odsłona Undergrounda :mur: , co jest bardzo prawdopodobne bo zbliżają się Szybszy i Wściekli 3, a dokładniej The Fast and the Furious: Tokyo Drift, który ma się ukazać 16.06.2006r w kinach :-|

 

http://www.thefastandthefurious.com/main.html

 

więc jesteśmy na straconej pozycji, by porsche

 

ps

za dwa tygodnie EA ma potwierdzić nową odsłonę NFS

I wszystko jasne, stąd ten carbon, carbon'owe maski, drzwi itp. a i neonki :lol:

 

Wczoraj wieczorem widziałem jakiegoś artystę w Golfie III z niebieskimi ledami wszędzie gdzie się da, neonami pod zderzakami i progami. Żal mi się zrobiło... samochodu.

 

No nic, pozostaje Test Drive Unlimited :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak zniszczen w nfs powoduje ze gra ogranicza sie do wciskasnia jednego klawisza i jechania po "scianach" :|

Do tego ciezko o jakies dodatkowe wozy do tych ostatnich odslon serii z powodu zastosowanego silnika, nawet swojej muzy nie mozna sluchac(ta co tam pakuja to porazka).No i jeszcze te nazwy( carbon :mur: ), chyba moze byc tylko gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne, stąd ten carbon, carbon'owe maski, drzwi itp. a i neonki :lol:

 

Wczoraj wieczorem widziałem jakiegoś artystę w Golfie III z niebieskimi ledami wszędzie gdzie się da, neonami pod zderzakami i progami. Żal mi się zrobiło... samochodu.

 

No nic, pozostaje Test Drive Unlimited :wink:

No wow :) na ten bayer z carbonem wpadłem stronke czy dwie temu :P

 

Brak zniszczen w nfs powoduje ze gra ogranicza sie do wciskasnia jednego klawisza i jechania po "scianach" :|

Do tego ciezko o jakies dodatkowe wozy do tych ostatnich odslon serii z powodu zastosowanego silnika, nawet swojej muzy nie mozna sluchac(ta co tam pakuja to porazka).No i jeszcze te nazwy( carbon :mur: ), chyba moze byc tylko gorzej.

WTF ? w MW jazda po ścianach już nie jest taka opłacalna jak w U2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobeze przynajmniej ze jeden ma tylko neonik przy kolkach [; Rokuje to nadzieje na mniejszy nacisk na odpicowywanie wozidelek

Zabawa dla maniakow - jakie widzicie tam samochody? Bo moje slepe oczka mowia - RSX, 2 nie wiem, 3 to jakies :P Porsche i za niebieska choinka gt40 :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF ? w MW jazda po ścianach już nie jest taka opłacalna jak w U2.

Jak nie? Lepiej odbic sie od sciany niz hamowac, mniejszy spadek predkosci :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobeze przynajmniej ze jeden ma tylko neonik przy kolkach [; Rokuje to nadzieje na mniejszy nacisk na odpicowywanie wozidelek

Zabawa dla maniakow - jakie widzicie tam samochody? Bo moje slepe oczka mowia - RSX, 2 nie wiem, 3 to jakies :P Porsche i za niebieska choinka gt40 :lol2:

Ja widziałem Murcielago, GT40, słyszałem i widziałem caymana, diablo GT 6.0, 911 carrera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już było na forum (na frazie było daaawno ;) ), ale znalazłem ciekawy link ze zdjęciami super samochodów zrobionymi "w naturze" - na ulicach miast (głównie Dubaju):

http://www.my350z.com/forum/showthread.php?t=172336

 

Coś pięknego ;)

 

Acha, często w miejscach gdzie pojawiają się małe znaczki z czerwonym krzyżykiem wystarczy dać prawy klawisz i "Odśwież obrazek" ;

Edytowane przez piaskoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę inny "trailer" Carbon'a :huh:

http://download.games.tiscali.cz/game/vide...n-e3_teaser.zip

Mirror odemnie, bo tam nie działa bezpośredni link do pliku i trzeba szukać :wink:

Click

Pozdro [;

 

EDIT:

Poprawienie linku ;)

Edytowane przez freelancer7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już było na forum (na frazie było daaawno ;) ), ale znalazłem ciekawy link ze zdjęciami super samochodów zrobionymi "w naturze" - na ulicach miast (głównie Dubaju):

http://www.my350z.com/forum/showthread.php?t=172336

 

Coś pięknego ;)

 

Acha, często w miejscach gdzie pojawiają się małe znaczki z czerwonym krzyżykiem wystarczy dać prawy klawisz i "Odśwież obrazek" ;

Yooooooooo O_o nie wiem jak, nie wiem kiedy ale ja chce tam być :D jak ktoś ma w garazu 3 Diablo albo Porschaka 911 GT 1 i CLK-GTR to jest dla mnie pól Bogiem :D ciekawe czy potrzebuje szofera B) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie warunek jest w zasadzie jeden. Gra musi NIE MIEĆ jednej funkcji. Najbardziej poronionego pomysłu w historii gier komputerowych. Developerzy dodają to do coraz większej ilości gier, bo chyba uwazają to za cudo, podczas gdy przy każdej kolejnej grze z tym gracze narzekają coraz bardziej. O czym mowa?

 

Oczywiście o tym *&$&^$#*&$^*# skalowaniu poziomu trudności w zależności od gracza zamiast normalnego easy/medium/hard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(IamWeasel @ 12 maj 2006, 23:59) *

 

Oczywiście o tym *&$&^$#*&$^*# skalowaniu poziomu trudności w zależności od gracza zamiast normalnego easy/medium/hard.

 

 

AMEN ! W U2 miałem większą satysfakcje z tego że po skończeniu poziomu EASY przeskoczyłem na HARD, fajnie było jak tak ni z gruchy ni z pietruchy zaczołem kompa rozwalać ;] No i nie było tego zafajdanego Catch up, no pomijając QR.

 

Zapomniałem powiedzieć że jeden z wozów na filmiku to mógłbyś Nissan 240SX S13 (Silvia rzecz jasna) albo jeden z pierwszych Skylineów tzn R31 lub R32.

 

Świeże wieści

 

The gaming store EBgames recently added Need for Speed Carbon to their range of products and you now can pre-order the game.

But there is an interesting detail that according to EBgames NFS Carbon will be released for the platforms PS2, PS3, PSP, GBA, Xbox, Xbox360, Gamecube, Nintendo DS and Wii (!) - but not for PC.

This creates the presumption that EBgames didn't add this data based information from EA, but just arbitrarily and oriented on the NFS predecessors. Also the release date is stated with November 1st, 2006, which seems like a vague presumption.

 

For Xbox360 and Playstation 2 there should be a Collector's Edition, however it will look like.

Anyhow, we can expect to get more information about NFS Carbon the next weeks, so we can bring more clearity into this case.

 

Już można skreślić NFS-a jeżeli faktycznie wyjdzie w listopadzie bo to kolejna część robina w pośpiechu :( Ale jeżeli będzie wykorzystywał te bajery które było widać na filmie z Wii to już inna bajka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(IamWeasel @ 12 maj 2006, 23:59) *

 

But there is an interesting detail that according to EBgames NFS Carbon will be released for the platforms PS2, PS3, PSP, GBA, Xbox, Xbox360, Gamecube, Nintendo DS and Wii (!) - but not for PC.

Jesi dobrze zrozumialem to NFS Carbon nie bedzie na PC - przykre, bo mimo wielu wad roznych czesci NFS prawie kazda z przyjemnoscia przeszedlem do konca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wierzycie w te bzdury, że NFS nie ukarze się na PC-ta ??

bo ja nie :]

Info o platformach na jakich ma się pojawić Carbon zapewne pochodzi ze sklepu ebgames.com, gdzie Most Wanted też nie był dostępny na pieca ;), a jakoś sobie w niego pogrywam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wierzycie w te bzdury, że NFS nie ukarze się na PC-ta ??

bo ja nie :]

Info o platformach na jakich ma się pojawić Carbon zapewne pochodzi ze sklepu ebgames.com, gdzie Most Wanted też nie był dostępny na pieca ;), a jakoś sobie w niego pogrywam :)

Jasne że nie wierze :) Ja dałem skopjowany tekst tylko, ale co do Wii to mam nadzieje że chociaż połowa z opcji dla tej konsoli będzie na PC

 

NFS zaczal swoj zywot na konsolach i tam powienien zostac Na PC macie GTR i GTL - to wystarcza kazdemu.

Na konsolach ? Mi się wydaje że na PC

 

Dowaliles jak dzik w sosne.

He he jaki tekst :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...