Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość HDR_o

Pierwszy Need For Speed ukazal sie najpierw na Playstation, naprawde zazdroscilem wtedy konsolowcom tej gry.

The Need for Speed byl najpierw na peceta i chyba w tym samym miesiacu,ale pozniej powstal na psx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nfs wyszedl jednoczesnie na pc i psx. Nie badzcie smieszni i nie kloccie sie o pare dni. Przeciez gry/porta (nawet wtedy ;) ) nie robi sie w pare dni, wiec kilka dni roznicy w premierze nic nie znaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze, że dyskusja się zaczyna jak na początku o MW :)

ja bynajmniej jak zwykle nie mogę się doczekać :P

 

A swoją drogą przez ostatni miesiąc ciągle mieliłem w nfs3 bo nie miałem grafy (jechałem na S3)...ach te perfekcyjne softwarowe dymki :D

Edytowane przez Pageup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie hydro2 on wie co mówi ;] Ja się tam specjalnie nie interesowałem TNFS

Hydro nie za czesto wie co mowi.

Napisalem na stronei wczeniej ze NFS zostalo napisane specjalnie na Panasonica 3DO. Wersja PC to konwersja, duzo gorsza pod kazdym wzgledem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne NFS:C bedzie sikiem... kolejna czaescia dla dzieci i mega fanatykow ktorzy to kupia bo to wkoncu "wielki" NFS :c i to jest wlasnie ten bol... jakby nikt tego nie kupil albo kupila by to mala ilosc osob to EA moze by wkoncu pomyslalo i wydalo cos co lubi wiekszosc. Brakuje mi zniszczen w nowych seriach NFS + widoku zza kierownicy(wpierniczaja jakies widoki z maski czy z szyby co to do cholery jest oO)

 

Szkoda ze Midnight Club DUB jest tylko na konsole :( pomimo tego , ze MC1 nie byl tak odjechany graficznie jak NFS:MW czy U2 to byl znacznie lepszy pod wzgledem grywalnosci.

 

A co do calej serii NFS to NFS1 > all

 

NFS2SE wygladal jak forumly na C64C gdzie sie tylko zmieniala mapka a samochod stal w miejscu, zero jakiejkolwiek dynamiki. NFS3 byl ok, NFS4 marna kopia NFS3 + pare samochodow, a NFS5 byl ogolnie na + ale za nudny dlamnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO to jakis photoshopowy wytwór fana serii a nie prawdziwa tapeta :blink:

 

A moim zdaniem seria NFS skończyłą sięna HP2. Mimo wad, był to ostatni klasyczny NFS...

 

Niech powrócą do korzeni a nie, żęby już 4 gra z serii byłą tylko o tuningu... porażka, na dodatek żęby to był tuning sensownych bryk, ale po co doklejać spojlery do porshce? :blink: Nie mówiąc o tych lepszych typu SLR czy Murcielago.

 

I jeszcze te syfiaste naklejki (widać było piksele!!!)

 

Wiadome jest już, że będzie o tuningu, więc ja liczę chociaż na poprawę fizyki. Coś jak NFS Porsche. Chcę żeby się przyjemnie jeździło.... a tak to jeechliśmy klocem 300 km/h bez zniszczen (no, porysowania na lakierze :lol2: Najlepiej żeby to byłą fizyka Toci...

 

Przecież nie bez powodu wiekszosc graczy uwaza Porsche za najlepszą część.

 

TOCA TO ARCADE!!! To żę trzeba przed zakrętem hamować to znaczy że już to jest symulator? Widać kto się wychował na nfs'ach. :lol2:

 

Ale i tak wiem, że bedzie to syfiasty arcade, bo odbiorcy tej gry to <14... Zresztą całe EA GAMES co roku wydaje takie kotlety byleby nałapać trochę $ nie myśląc o graczu (mówię tu o NFS, Simsach, serii EA SPORTS). 0 szacunku odemnie dla tej firmy.

 

A gdzie ten speed był w Undergroundach? Ja chciałem pojeździć super furami, a nie Peugotem 206, Golfem lub Focusem. Taki to u mnie pod blokiem stoją, co to za frajda? :blink:

 

Dlatego nie oczekuje NFS:Carbon, bo wiem ze to bedzie to samo co rok temu, dwa lata temu i trzy lata temu. Bardziej czekam na TDU bo dla mnie to jest klasyczny NFS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no jeśli będzie podobne do MW i U2 to biore to w ciemno. Właściwie to mogliby nie zmieniać za dużo bo MW był świetny nie pogardziłbym jego kontynuacją. Trudniejsza policja, noc, więcej tuningu i jedziemy !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOze nowy nfs bedzie taki ?

2153958[/snapback]

IMO to jakis photoshopowy wytwór fana serii a nie prawdziwa tapeta :blink:

 

 

I jeszcze te syfiaste naklejki (widać było piksele!!!)

 

 

A gdzie ten speed był w Undergroundach? Ja chciałem pojeździć super furami, a nie Peugotem 206, Golfem lub Focusem. Taki to u mnie pod blokiem stoją, co to za frajda? :blink:

 

No no jeśli będzie podobne do MW i U2 to biore to w ciemno. Właściwie to mogliby nie zmieniać za dużo bo MW był świetny nie pogardziłbym jego kontynuacją. Trudniejsza policja, noc, więcej tuningu i jedziemy !!

Ad1 Tak

AD2 True true

AD3 Bo nie lubisz tuningu :) Każdy tuner wie że np. taka stara corolla AE86 to wypasiony drifter po prau przeróbkach a golf 1 to niemalże legenda i nadaje się do tuningu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne NFS:C bedzie sikiem... kolejna czaescia dla dzieci i mega fanatykow ktorzy to kupia bo to wkoncu "wielki" NFS :c i to jest wlasnie ten bol... jakby nikt tego nie kupil albo kupila by to mala ilosc osob to EA moze by wkoncu pomyslalo i wydalo cos co lubi wiekszosc. Brakuje mi zniszczen w nowych seriach NFS + widoku zza kierownicy(wpierniczaja jakies widoki z maski czy z szyby co to do cholery jest oO)

Kolejny cholerny malkontent... seria NFS oczywiscie ma rozne wady, ale tak sie sklada ze sa to jedne z najlepszych gier samochodowych na PC w kategorii arcade - nawet z tymi wadami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no jeśli będzie podobne do MW i U2 to biore to w ciemno. Właściwie to mogliby nie zmieniać za dużo bo MW był świetny nie pogardziłbym jego kontynuacją. Trudniejsza policja, noc, więcej tuningu i jedziemy !!

Dobrze ze nie kazdy ma takie podejscie <_<

Edytowane przez Tha.Doggfather

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że w nowym nfs'ie znajdę sporo rzeczy, które będą mi się podobąć, ale pewnie będzie też sporo syfu. W każdym razie jak by nie było troche się pogra :)

Mi jednak najbardziej brakuje czegoś klasycznego typu HP2. Może po carbon'ie wyjdzie jakiś HP3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO to jakis photoshopowy wytwór fana serii a nie prawdziwa tapeta :blink:

 

A moim zdaniem seria NFS skończyłą sięna HP2. Mimo wad, był to ostatni klasyczny NFS...

 

Niech powrócą do korzeni a nie, żęby już 4 gra z serii byłą tylko o tuningu... porażka, na dodatek żęby to był tuning sensownych bryk, ale po co doklejać spojlery do porshce? :blink: Nie mówiąc o tych lepszych typu SLR czy Murcielago.

 

I jeszcze te syfiaste naklejki (widać było piksele!!!)

 

Wiadome jest już, że będzie o tuningu, więc ja liczę chociaż na poprawę fizyki. Coś jak NFS Porsche. Chcę żeby się przyjemnie jeździło.... a tak to jeechliśmy klocem 300 km/h bez zniszczen (no, porysowania na lakierze :lol2: Najlepiej żeby to byłą fizyka Toci...

 

Przecież nie bez powodu wiekszosc graczy uwaza Porsche za najlepszą część.

 

TOCA TO ARCADE!!! To żę trzeba przed zakrętem hamować to znaczy że już to jest symulator? Widać kto się wychował na nfs'ach. :lol2:

 

Ale i tak wiem, że bedzie to syfiasty arcade, bo odbiorcy tej gry to <14... Zresztą całe EA GAMES co roku wydaje takie kotlety byleby nałapać trochę $ nie myśląc o graczu (mówię tu o NFS, Simsach, serii EA SPORTS). 0 szacunku odemnie dla tej firmy.

 

A gdzie ten speed był w Undergroundach? Ja chciałem pojeździć super furami, a nie Peugotem 206, Golfem lub Focusem. Taki to u mnie pod blokiem stoją, co to za frajda? :blink:

 

Dlatego nie oczekuje NFS:Carbon, bo wiem ze to bedzie to samo co rok temu, dwa lata temu i trzy lata temu. Bardziej czekam na TDU bo dla mnie to jest klasyczny NFS.

widać kto nie zna się na gatunkach gier :blink: :blink: TOCA arcade?? buahahahahaah..dobre

 

Arcade w najczystszej formie to Burnout 1,2,3,4 na PS2..arcade znaczy zapierniczam do przodu, z dopalaczami, między 10 samochodami i aż się pocę od trzymania pada w ręku :) a nie jakieś zwalnianie przed zakretami..chodzi o ZABAWE, jak najlepsze doznania wizualne, dzwiękowe, "szybkościowe"...nie twierdze że serii NFS tego nie brakuje (bo jednak Burnout wgniata 100x bardziej w fotel niż NFS), ale nie można mówić że jest źle!!

 

NFS wręcz NIE MOŻE się zblizyc do TOCA etc

 

aha i podaj mi % graczy którzy uważają Porshe za najlepszą część..no dalej..bo takie gadanie to możesz sobie o kant.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukk proponuje poczytać fora zagranicznych serwisów NFS, zobaczysz że nielicząc nastolatków mających komputery od roku to zdecydowana większość bezapelacyjnie uważa NFS Porsche za najlepszą część serii, cenią ją za bardzo dobry model jazdy i przedewszystkim KLIMAT oraz kawał historii marki Porsche, ciekawa jaka historia jest zawarta w Most Wanted czy underground hahaha :}

Ja tam od NFS:Porsche niewidziałem dobrego nfs'a, czekam na TDU bo robią go twórcy właśnie NFS Porsche, pozatym będzie drzemał w nim nieograniczony potencjał multiplayer, zwany M.O.R.R.-Massively Open Online Racing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. NFS Porsche jest najlepsze. Z chęcią pograł bym w nową wersje Porsche, albo NFS z jakąś inną marką np. Ferrari :)

Heh też czekam na TDU :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukk proponuje poczytać fora zagranicznych serwisów NFS, zobaczysz że nielicząc nastolatków mających komputery od roku to zdecydowana większość bezapelacyjnie uważa NFS Porsche za najlepszą część serii, cenią ją za bardzo dobry model jazdy i przedewszystkim KLIMAT oraz kawał historii marki Porsche, ciekawa jaka historia jest zawarta w Most Wanted czy underground hahaha :}

Ja tam od NFS:Porsche niewidziałem dobrego nfs'a, czekam na TDU bo robią go twórcy właśnie NFS Porsche, pozatym będzie drzemał w nim nieograniczony potencjał multiplayer, zwany M.O.R.R.-Massively Open Online Racing.

Wreszcie coś podobnego do mmorpg ale z samochodami :D ale to nadal nie to samo co bezlagowe, bez oszustowe, bezpłatne ( po części :D ) i umożliwiające bezpośrednią komunikacje granie na SPLITSCREEN.

 

Tak. NFS Porsche jest najlepsze. Z chęcią pograł bym w nową wersje Porsche, albo NFS z jakąś inną marką np. Ferrari :)

Heh też czekam na TDU :)

Dlaczego EA zwolniło pomysłowdawców Porsche ? sami odeszli bo nie mogli patrzeć na wyczyny firmy czy jak ? :D Szkoda że odeszli bo gdyby zabrali się za NFS-a ale nie za Porsche to skończyło by się narzekanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcecie pograc w konkretna gre o "samochodach"

 

Plejacz2 i Gran Turismo 4 = mistrzostwo swiata ;-)

 

a na PC Gran Turismo 2 + dobry emulatro PSX + pad od PSX + konverter = naprawde Swieta zabawa

Fizyka Jazdy najlepsza jaka dotyczas wydzialem, Masa samochodow ok tysiaca :) , tuning - tak rozbudowany ze glowa mala (bez zbednych Bajerow) , Super Tory

 

Naprawde jedna z NAJLEPSZYCH o ile nie najlpeszych Gier tego typu jakie kiedykoliwek wyszly

 

Jedyne do czego mozna sie przyczepic to Brak uszkodzen na karoseriach ale idzie przebolec.

 

Wracajac do NFS - Uwazam ze gry z tej seri sa bardzo Udane

Nfs1 - Super na owe czasy Fantastyczny

Nfs2se - Roweniez Doskonale

Nfs3 - Grafika b.ladna jak na owe czasy niezle auta ale model jazdy to jakies nieporozumienie (auta na sniegu czy na asfalcie zachowywaly sie tak samo - poruszaly jak bryly .. po szynach)

Nfs4 - Super auta i mozliwosc "delikatnego" tuningu

Nfs5 (porshe) doskonala czesc - Piekna Grafika , kllimat , tuning , - imho najlepsza czesc

Nfs Motor City - nie podobal mi sie specialnie :(

Nfs Hp2 - Super :D

Nfs U/u2/mw - Rowniez doskonale produkty na PC ciezko bylo o lepsze

 

Nfs zawsze zaskakiwal Grafika ktora z czesci na czesc wydawal sie byc lepsza

Dlatego nie mam nic do Tej seri - bo zapewnila mi Naprawde wiele wiele godzin rozrywki ...

 

A dla naprawde wybrednych i wymagajacych najwyzszej klasy Scigalek polecam To co podalem na samej gorze :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się najbardziej podobał NFS:U - oby carbon był podobny + jakieś nie psujące całości innowacje. NFS:U2 to już nie było to .... i te komiksowe filmiki, brak klimatu .... NFS:MW był lepszy niż NFS:U2 ( ale znacznie gorszy od U1 ) . I niech nie wciskają na siłę aktorów do przerywników jeśli mają ich nienaturalnie montować w wirtualność NFS, lub jeśli niektórzy z nich kiepsko grają ( ta baba-glina z MostWanted ). Napełniający się czasowo lub od poślizgów nitro to też za sztuczne ( nawet w grze typu NFS ).

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do NFS - Uwazam ze gry z tej seri sa bardzo Udane

Nfs1 - Super na owe czasy Fantastyczny

Nfs2se - Roweniez Doskonale

Nfs3 - Grafika b.ladna jak na owe czasy niezle auta ale model jazdy to jakies nieporozumienie (auta na sniegu czy na asfalcie zachowywaly sie tak samo - poruszaly jak bryly .. po szynach)

Nfs4 - Super auta i mozliwosc "delikatnego" tuningu

Nfs5 (porshe) doskonala czesc - Piekna Grafika , kllimat , tuning , - imho najlepsza czesc

Nfs Motor City - nie podobal mi sie specialnie :(

Nfs Hp2 - Super :D

Nfs U/u2/mw - Rowniez doskonale produkty na PC ciezko bylo o lepsze

 

Nfs zawsze zaskakiwal Grafika ktora z czesci na czesc wydawal sie byc lepsza

Dlatego nie mam nic do Tej seri - bo zapewnila mi Naprawde wiele wiele godzin rozrywki ...

 

A dla naprawde wybrednych i wymagajacych najwyzszej klasy Scigalek polecam To co podalem na samej gorze :wink:

NFS3 i jazda po szynach ? Chyba w to nie grałeś wydaje mi się :wink: Wg mnie to tam dało się czuć za dużo podsterowności i zero nadsterowności.

A to to takie między 4 i MCO to nie nfs :P umówmy się że MCO był piąty bo tego porsche nie ździrże :)

HP2 przez pierwsze 2 godziny był luzacki szczególnie pierwsza trasa ( moja ulubiona :D ) ale już potem to taki zasuwanie z kompem robiło się nudne a ja nie jestem zapalonym onlinowcem z powodu rozwiązania EA :/ o ile twoja bryka jeździ w miare normalnie to już przeciwnicy on-line nie :( i pewnie to samo by było w Split screen. W trójce takie błędy przechodziły bo nie rzucały się w oczy.

NFS U, U2, MW - no tym tekstem to podpadłeś ludziom koleś :wink:

 

 

Mi się najbardziej podobał NFS:U - oby carbon był podobny + jakieś nie psujące całości innowacje. NFS:U2 to już nie było to .... i te komiksowe filmiki, brak klimatu .... NFS:MW był lepszy niż NFS:U2 ( ale znacznie gorszy od U1 ) . I niech nie wciskają na siłę aktorów do przerywników jeśli mają ich nienaturalnie montować w wirtualność NFS, lub jeśli niektórzy z nich kiepsko grają ( ta baba-glina z MostWanted ). Napełniający się czasowo lub od poślizgów nitro to też za sztuczne ( nawet w grze typu NFS ).

No te komiksowe wstawki były do bani ale filmiki wporzo, IMO było ich za mało w środku gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie seria NFS już upadła i z pewnością nie wstanie. Wynika to z polityki EA - więcej = lepiej, najbardziej liczą się 10 letni gracze z USA (bo kupują najwięcej gier), którzy podniecili się Fast and Furious i tak powstał Underground. Jedną część o tuningu jako odskocznię od tematyki poprzednich NFS bym zrozumiał, ale to już 4 <_< Teraz nawet menu w grze nie może być proste, normalne, tylko dostajemy jakieś z [gluteus maximus] wyjęte rysunki kolesi z groźnymi minami jak (MW) :lol: Swoje nadzieje pokładam w TDU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFS:U1 był jak dla mnie najlepszy, ten klimat i na owe czasy przełom nie było wtedy giery która by temu dorównała, U2 dla mnie już gorszy co z tego że większe mozliwości tuningu ale muzyka shitowa i nie byłoo klimatu, MS brak driftu, only super bryki i spowolnienie dla małych dzieci :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFS:U1 był jak dla mnie najlepszy

Miałeś styczność z poprzednimi częściami serii?

 

MS brak driftu, only super bryki i spowolnienie dla małych dzieci :?

Brak driftu to ogromny plus. Tytułowy "speed" da się osiągnść tylko w samochodach z wyższej półki (nie wyobrażam sobie, żeby taki renault clio czy peugeot zasówał 350km/h), ale z jednym się muszę zgodzić: Ten "bullet time" jakoś producentom nie wyszedł. Edytowane przez Gr3jli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś styczność z poprzednimi częściami serii?

Brak driftu to ogromny plus. Tytułowy "speed" da się osiągnść tylko w samochodach z wyższej półki (nie wyobrażam sobie, żeby taki renault clio czy peugeot zasówał 350km/h), ale z jednym się muszę zgodzić: Ten "bullet time" jakoś producentom nie wyszedł.

Brak driftu to ogrmony plus? Moze dla Ciebie, dla mnie to ogromny minus:p

-peugot nie moze jechac szybciej?dlaczego? jezeli dla Ciebie tunning to tylko doczepienie spoilera to wszystko jasne....

-bullet time to megaglupi pomysl , z tym sie absolutnie zgodze :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak driftu to ogrmony plus? Moze dla Ciebie, dla mnie to ogromny minus:p

-peugot nie moze jechac szybciej?dlaczego? jezeli dla Ciebie tunning to tylko doczepienie spoilera to wszystko jasne....

-bullet time to megaglupi pomysl , z tym sie absolutnie zgodze :>

Zauważ, że w żadnej części przed Underground 1 nie było słabszych samochodów. NFS zawsze mi się kojarzył z szybkimi samochodami, pościgami, akcją, ze wszystkim co w dobrej grze wyścigowej powinno być! EA poruszyło temat na którym się nie zna - tuning. Przez to najprawdopodobniej już nigdy nie ujrzymy dawnego NFS'a. Dla jednych U1 stał się grą idealną, dla innych (np. dla mnie) już nie. Ideeą NFS'a były wyścigi szybkich samochodów. Potem ktoś tą idee zmodyfikował dodając słabsze samochody i możliwośc ich tuningu (dla jasności nie chodzi mi o doklejanie spojlerów ;)), by mogły jeździć tak szybko jak porshe czy lamorgini. Teroretycznie chodzi o to samo, a jednak gra się zmieniła. W ten sposób zawody pomiędy ferari, a lamborgini zmianiły się w zawody pomiędzy peugeot 206 tuning, a lamborgini. Niektórym to nie przeszkada, ale nie mi... Teraz pozostaje oczekiwanie na nowego Test Drive'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...