Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

a ja chcialbym cos na wzor NFS3; Hot pursuit, fajne wozy (tekstury wewnatrz wozow to byly zdjecia z samochodow :D:D), fajne trasy (byle nie w miescie, chociaz od czasu do czasu moze sie zdarzyc), ogolnie chcialbym zeby to byla europa, krete uliczki w alpach, autostrada w niemczech, !! lewo !! stornny ruch w anglii :D no i dziurawe polskie drogi. A i oczywiscie bez modelu uszkodzen sie nie obejdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nfs-planet.de też pisze o tej grze ale narzeka tak samo jak my że tylko filmik kilka sekund i koniec ale wspomnieli że gra będzie na next gen a konkretnie PS 3 ( to chyba błąd skoro konsola cięgle się sypie jeszcze w fabryce ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

A ja chcialbym by fizyka byla jak w trybie wild z nfs 2 se,muzyka by byla (tak jak w nfs 2se) robiona przez tworcow a nie smieszne sciagane kawalki,ktore nie wiedziec czemu teraz stosuja w kazdych grach sportowych i wyscigowych,ilosc tras by byla taka jak w undergroundzie,ale zeby kazda trasa wygladala zupelnie inaczej niz poprzednia,byl split screen, a graficznie ma wygladac przynajmniej tak jak Alan Wake Teaser jesli chodzi o krajobraz a Gran Tourismo 5 jesli chodzi o grafike pojazdow.Jesli te warunki spelni najnowsza odslona NfS,wtedy bede mogl powiedziec,ze jest to typowy klasyczny NfS,ktory trzyma poziom serii.A co do porshe to powtarzam jeszcze raz.Porshe byl naprawde fajna czescia,ale on nie powinien miec napisu NFS z przodu bo uczucia predkosci tam tyle co trybu FPP w Tomb Raiderze 7 :P

Edytowane przez hydro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

(...)Gran Tourismo 5 jesli chodzi o grafike pojazdow.(...)Porshe byl naprawde fajna czescia,ale on nie powinien miec napisu NFS z przodu bo uczucia predkosci tam tyle co trybu FPP w Tomb Raiderze 7 :P

Dwie sprawy:

1. Nie ma jeszcze nawet pol screena z Gran Turismo 5. Jedyne co jest, to jakies rendery.

2. Jesli w NFS:Porshe nie bylo uczucia pedu, to chyba jednak ten Tomb Raider to jakis FPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Dwie sprawy:

1. Nie ma jeszcze nawet pol screena z Gran Turismo 5. Jedyne co jest, to jakies rendery.

2. Jesli w NFS:Porshe nie bylo uczucia pedu, to chyba jednak ten Tomb Raider to jakis FPS.

2. Jak sie umiało dobrze jeździć ( tak jak ja np :P ) to przy 300 km/h podczas trarfiania w wąskie bramki na autobahnie to było niezłe poczucie prędkości mimo blura i innych cukierków. Jak dla mnie nie ma się tam czego czepiać bo jak na tamte lata poczucie prędkości było dobre ( zwłaszcza przy widoku z kokpitu ) .

 

Co do kolejnych NFS kolejna trendy 3lo gierka dla dzieciaków :wink: Mnie jakoś nie jarcuje doczepianie plastikowych spojlerów i tandetnych naklejek :wink: Chciałbym by dało się wkońcu zrobić więcej "pod maską". No ale tego dzieci chyba nie lubią a to chyba dla nich jest robiona ta gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Jak ktos juz zauwazyl, tuning nie jest konieczny. Wiec przestancie sie juz osmieszac i piszac o TUNINGU jakby to byla glowna wada NFS'ow... omg dajcie juz spokoj.

 

Tak poza tym to niezly tytul... Carbon LOL!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Jak ktos juz zauwazyl, tuning nie jest konieczny. Wiec przestancie sie juz osmieszac i piszac o TUNINGU jakby to byla glowna wada NFS'ow... omg dajcie juz spokoj.

 

Tak poza tym to niezly tytul... Carbon LOL!

A powiedz mi czego w ostatnich 2 seriach było najwięcej ? Realizmu? chyba nie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

A powiedz mi czego w ostatnich 2 seriach było najwięcej ? Realizmu? chyba nie ;]

Chyba o to chodzi by NfS nie byl realistyczny tylko szybki.Tam ma byc tytulowy speed.Chce poczuc te 350 km/h - chce speeda czyli to co powinno byc w needforach.W porshe moze byl speed ale przy tych najszybszych wozkach czyli albo jak sie wpisalo kody albo sciagnelo jakies nieoficjalne samochody albo jak sie przeszlo prawie cala gre.Powtarzam raz jeszcze - seria NfS powinna byc: arcadowa i szybka a nie realistyczna i symulacyjna.Jak chcecie symulacje i realistyke to wlaczcie sobie Toce,czyli gre, w ktorej symulacja to podstawa, jesli wg niektorych toca to nie symulator to znajdzcie inna gre,ktora wg Was jest symulatorem,ale niech to nie bedzie needfor,ktory nie ma prawa nim byc,dlatego tak klne na porshe.Ono powinno sie nazywac porshe unleashed a nie nfs porshe unleashed :mur: A tuning to najwieksza wada needforow.Licze,ze w najnowszym nfs'ie bedzie poprostu: championship,single race,hot pursuit,jakis nowy tryb ale niezwiazany z tunningiem,split screen,options (tu graphic detail,sound,controllers [tu najlepiej dla 4 graczy,ale dla 2 tez bedzie dobrze],wybor utworu w czasie gry zrobionego oczywiscie przez tworcow {ale wiem,ze na to nie ma co liczyc bo EA idzie na latwizne} and thats all).Proste menu,szybka akcja,dobry klimat,0 symulacji i smiesznych tunningow niepasujacych do serii nfs bedacych najwieksza wada undergroundow i most wanted Edytowane przez hydro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hydro A nie powienieneś klnąć bo to jest ostania prawdziwa część serii NFS.

 

Co do tuningu. Więcej mechanicznego mniej wizualnego!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

jestem pod wrazeniem :>

Zebys wiedzial,ze ja tez.Ta gra bardziej przypomina needfora niz 4 ostatnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Underground 1 przeszedłem, drugiej części ok. 40% i miałem serdecznie dosyć, most Wanted - 16% i nawet skasowałem i nie chcę pamiętać. Jak tak dalej będzie się rozwijała ta seria, to nawet instalować gry nie będę :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bełkot, niezrozumiałe słowa, brak znaków interpunkcyjnych

Chłopie, to Ty nie chcesz symulacji to nie znaczy ze gracze oczekuja kolejnego badziewnego NFS klasy 2SE. Dla mnie ta część to jedno wielkie nieporozumienie. Dla mnie NFS skonczyl sie razem z porsche. Kazda kolejna czesc to widowiskowe orgie latajacych pixeli po ekranie. Nie ma zadnego oficialnego potwierdzenia na temat nowej gry, nie bylo jej na E3. Nie wiem jak mozna dystkutowac o grze, ktorej moze nawet nie bedzie <_<

 

jestem pod wrazeniem :>

Bardzo fajnie ta gre oceniam. Auta sa troche za lekkie ale milo sie jezdzi naprawde. Gra wymaga od gracza sporo i nie spodoba sie hydro na pewno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Chłopie, to Ty nie chcesz symulacji to nie znaczy ze gracze oczekuja kolejnego badziewnego NFS klasy 2SE. Dla mnie ta część to jedno wielkie nieporozumienie. Dla mnie NFS skonczyl sie razem z porsche. Kazda kolejna czesc to widowiskowe orgie latajacych pixeli po ekranie. Nie ma zadnego oficialnego potwierdzenia na temat nowej gry, nie bylo jej na E3. Nie wiem jak mozna dystkutowac o grze, ktorej moze nawet nie bedzie <_<

Bardzo fajnie ta gre oceniam. Auta sa troche za lekkie ale milo sie jezdzi naprawde. Gra wymaga od gracza sporo i nie spodoba sie hydro na pewno ;)

Wlasnie z tego co wiemto TDU ma byc typowa arcadowka i ma w niej byc speed wiec o to chodzi,a to,ze Ty nie wiesz co to znaczy exclusive i nie znasz sie na interpunkcji to nie moja wina onanisto sprzetowy.Wiecej nie mam zamiaru sie klocic bo nie chce mi sie dostawac procenty przez takich nurkow jak Ty - EoT,czekam na jakiegos wiekszego newsa o NfS10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TDU to nie takie calkiem arcade.. gralem w to rano. Gra naprawde ma elementy symulacji lekkiej, auta wpadaja w poslizgi itp. To nie jest taki model jazdy znany z NFS wielu. Ty wiesz... ja gralem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Chyba o to chodzi by NfS nie byl realistyczny tylko szybki.(...).Proste menu,szybka akcja,dobry klimat,0 symulacji i smiesznych tunningow niepasujacych do serii nfs bedacych najwieksza wada undergroundow i most wanted

Jestem pod wrazeniem. Wlasnie opisales serie Burnout - choc w Burnoucie jest jeszcze kilka dodatkowych elementow, ktore na bank by Ci sie spodobaly. A co do poczucia predkosci: wyobraz sobie najszybszy NFS w ktorym jedziesz najszybszym wozkiem po najszybszej trasie, podnies to do drugiej potegi i masz Burnout 1. A kazdy kolejny Burnout byl szybszy i szybszy. A grafika w ostatnich dwoch wprawila by Cie w ekstaze. Jedyna wada: nie da sie sterowac klawiatura.

 

Co do nowego NFSa: dla mnie to fake. Ktos zrobil sobie logo w Photoshopie, zmontowal animacje w jakims MS Directorze i puscil w swiat. A nazwa Carbon nie podoba wam sie bo nie? Czy jakies uzasadnienie? Dla mnie jest tak samo dobra jak "most wanted" czy "underground". Taka 3l0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Hydro nie chodziło tam o symulacje ( żadne czepianie się realizmu) tylko odpowiedz sobie na pytanie gdy kolega atakuje, że czepiam się tuningu to mu mówie czego było najwięcej? realizmu (realizmu tam nie było ) ? chyba nie. Było najwięcej tuningowania pełno naklejek, spojlerów i felg i jak ja mam się tego nie czepiać skoro autorzy sami wskazują ten aspekt ( mowa o tuningu) w ostatnich 2 części jako najsilniejszy. Na tuningu po prostu te dwie gry się opierały.

 

Co do burnouta pamiętam "bicie zegara" w trójce formułą. Świetna arcadowa gra na odstresowanie się. Mógłbym się przyczepić, że przy ładowaniu do silnika nitro widzimy tak jak byśmy go wdychali no ale wybaczam bo to wkońcu arcade.

 

A NFS MW kompletnie mi nie podszedł chyba przez tą policje może przez bardzo cięki realizm no i może przez te naklejanie plastiku na autka ;/

 

Co do TEST DRIVE czekam na tą gre zobaczymy co pokarze. Zapowiada się obiecująco.

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A niby czemu nie da sie przejsc nfsow bez tuningu? ;o

Ja jak w MW wygyrwalem jakas fure to sciagalem z niej spoilery, malowalem je na jeden kolor i tyle, jakos grale mtak dlugo i nie bylo trudno. Nie przeszedlem jedna kgry bo mi sie znudzila ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos przeszedl U, U2, MW bez tuningu ?

Moze inaczej, czy jest mozliwe stawanie obok stuningowanego komputerowego przeciwnika ?

No to zależy o jaki tuning ci chodzi. Widze że nieznasz pojęcia tuning mechaniczny, a tuning stylistyczny jest dla ciebie równo znaczny z samym wyrazem Tuning.

 

 

 

Hydro A nie powienieneś klnąć bo to jest ostania prawdziwa część serii NFS.

 

Co do tuningu. Więcej mechanicznego mniej wizualnego!!!

 

Chłopie, to Ty nie chcesz symulacji to nie znaczy ze gracze oczekuja kolejnego badziewnego NFS klasy 2SE. Dla mnie ta część to jedno wielkie nieporozumienie. Dla mnie NFS skonczyl sie razem z porsche. Kazda kolejna czesc to widowiskowe orgie latajacych pixeli po ekranie. Nie ma zadnego oficialnego potwierdzenia na temat nowej gry, nie bylo jej na E3. Nie wiem jak mozna dystkutowac o grze, ktorej moze nawet nie bedzie <_<

Bardzo fajnie ta gre oceniam. Auta sa troche za lekkie ale milo sie jezdzi naprawde. Gra wymaga od gracza sporo i nie spodoba sie hydro na pewno ;)

Wy siebie przez chwile posłuchajcie, piszecie że NFS 2 jest stary nudny itd. a za chwile że NFSy skończyły się na porsche. Jeżeli wg was skończyły się na porsche to znaczy że za prawdziwe NFS-y uznajecie też 2 której z tego co rozumiem nie lubicie.

 

BTW Sama nazwa Carbon wskazuje na to że tuning będzie i że nie będzie klasyków -_-

 

Mam nadzieje że nie zrobią z tego Evolution GT i nie wciną DTM-ów itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy siebie przez chwile posłuchajcie, piszecie że NFS 2 jest stary nudny itd. a za chwile że NFSy skończyły się na porsche. Jeżeli wg was skończyły się na porsche to znaczy że za prawdziwe NFS-y uznajecie też 2 której z tego co rozumiem nie lubicie.

:blink: Czy ja gdzieś pisałem że 2 jest badziewna? :blink:

Poprostu uważam 5 za najlepszą część serii.

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hot pursuit 2 też nie był taki najgorszy...Przynajmniej lepszy od underdresów :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od dwójki napewno , ale nie od jedynki

No to w sumie kwestia dyskusyjna, ja nienawidze underów...Most łondet był kroczkiem w dobrym kierunku jednak to jeszcze za mały kroczek :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Chciałbym przejechać się wreszcie klasycznym, normalnym wozidełkiem i pościgać się z klasycznymi wozami (bez oczojebnych kolorków i wzorków (przeciwnicy także) na jakimś totalnym odludziu, kanionach, górach itp. icon_wink3.gif

 

Myślę, że inni mają podobne odczucia icon_smile3.gif

Otóż to, osobiście tez przejadły mi sie te ,,stjuningowane,, na maxa bryki szczególnie pod koniec gry kiedy mamy dostępne jakieś kosmiczne zderzaki i spojlery sięgający pięć metrów, fajnie by było pojeździć normalną seryjną bryką a nie jakimiś UFO

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zależy o jaki tuning ci chodzi. Widze że nieznasz pojęcia tuning mechaniczny, a tuning stylistyczny jest dla ciebie równo znaczny z samym wyrazem Tuning.

Jest takie cos jak tuning optyczny i mechaniczny :blink: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...