Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sialala

Więc czy wnioskowanie, że pojawią się zniszczenia jest słuszne? :) BTW nie wiem co ma znaczyć to że wyrzuci nas z trasy, wyobrażam sobie to tak, że jak na takową ścianę wjedziemy to nas wywali niewidzialna siła w kosmos :lol:

PRZEPASC ponoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to też kolejny wieśniacki, dresiarski NFS :? ... Seria Need For Speed skończyła się na Porsche...

 

Jak ja kocham te płynne wejścia 380km/h w ostry zakręt (NFS MW + bullet time) albo z taką prędkością w mur i .... nic , jade dalej :/ . Teraz trzeba czekać na tego Test Drive Unlimited i błagam oby tam była taka fizyka jak w Porsche to bym był już zadowolony. Ogólnie ostatnio to tylko Toca, Live for Speed, GT Legends no i niedługo GTR2 ... Wiem, że nigdy w NFS nie będzie takiej fizyki jak w powyższych grach, jednak tęsknię za realizmem w NFS :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc czy wnioskowanie, że pojawią się zniszczenia jest słuszne? :) BTW nie wiem co ma znaczyć to że wyrzuci nas z trasy, wyobrażam sobie to tak, że jak na takową ścianę wjedziemy to nas wywali niewidzialna siła w kosmos :lol:

a to sobie wyobrazisz ;)

2189412[/snapback]

Według mnie to też kolejny wieśniacki, dresiarski NFS :? ... Seria Need For Speed skończyła się na Porsche...

 

Jak ja kocham te płynne wejścia 380km/h w ostry zakręt (NFS MW + bullet time) albo z taką prędkością w mur i .... nic , jade dalej :/ . Teraz trzeba czekać na tego Test Drive Unlimited i błagam oby tam była taka fizyka jak w Porsche to bym był już zadowolony. Ogólnie ostatnio to tylko Toca, Live for Speed, GT Legends no i niedługo GTR2 ... Wiem, że nigdy w NFS nie będzie takiej fizyki jak w powyższych grach, jednak tęsknię za realizmem w NFS :(

 

też uważam, że Carbon "to … kolejny wieśniacki, dresiarski NFS", ale powiem Ci, że ja zagram w tą lipę bo jak widać nic lepszego nie ma i nawet się nie zapowiada.

Co do nadchodzącego Test Drive Unlimited to uważam że ta gra będzie denna i nawet nie zagrozi nowej odsłonie NFSa, która jak dobrze wiemy należy do najlepszej serii gier wyścigowych(arcade) wszechczasów :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu zrobią grę w której nie będzie można zderzyć sie na czołowe z murem i jechać dalej.

 

A tak nawiasem mówiąc te logo nfs carbon i filmik to pewnie fake. Ktoś sie troche pobawił i zrobił szumu.

 

carbon to włókno węglowe. Z karbonu to robią ultralekkie rowery, które ważą 3kg i kosztują 40 000zł.

Edytowane przez j@kubof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ta "normalna ziemska doba" chodzilo mi o to, zeby w grze zaimplementowac cos takiego:

Jezdzac po miescie czas Ci normalnie uplywa, tzn jest dzien, ktory przechodzi w wieczor, pozniej noc, poranek i tak w kolko. W zaleznosci od pory dnia jest rozne natezenie ruchu, aktywnosc gliniarzy oraz styl w jakim przeciwnicy jezdza. Bardziej agresywny w nocy, gdyz mniejszy ruch i mniejsza ilosc gliniarzy (musza kiedys spac, a na "nocke" nie wszyscy chca do pracy chodzic), w dzien natomiast jezdza troche inaczej bo wiekszy ruch, itd. Takze styl gliniarzy bylby inny w nocy i w dzien. Od gracza zalezaloby kiedy rozgrywa dany wyscig, poprzez wziecie w nim udzialu o odpowiadajacej dla niego porze dnia. Takie rzeczy jak opady deszczy, czy sniegu dodalyby uroku tej grze. Tak sobie po prostu wyobrazam NFS'a nowej generacji. Oczywiscie tuning bym pozostawil, ale z zachowaniem umiaru, gdzie stuningowany samochod klasy D raczej nei moglby stawac do wyscigu z samochodem klasy A.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co wogole z NFS robic GTA na sile? Po co jezdzic po miescie bez celu, chyba nikt i tak z tego radochy nie ma. Mi wystarczyloby branie normalnego wyscigu z poziomu menu ktory odbywal by sie w gorach czy tez innych ciekawych sceneriach ;) , jak we wczesniejszych czesciach (przed hp2).

 

PS

Zaraz ktos zarzuci mi ze wyscigi mozna bylo wybierac z menu rowniez w U i MW, ale chodzi mi rowniez o to aby byla roznorodnosc tras, a tam mamy jedno miasto ktore wyglada wszedzie tak samo (w MW w dodatku zolte :P) wlasnie przez laczenie wszystkiego w jedno.

Edytowane przez Tha.Doggfather

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co wogole z NFS robic GTA na sile? Po co jezdzic po miescie bez celu, chyba nikt i tak z tego radochy nie ma. Mi wystarczyloby branie normalnego wyscigu z poziomu menu ktory odbywal by sie w gorach czy tez innych ciekawych sceneriach ;) , jak we wczesniejszych czesciach (przed hp2).

Pewnie nie jestem jedeną osobą, która lata/jeździ/pływa w GTA tak bez celu :D Dla zabawy po prostu ale dopiero po ukończeniu fabuły gry. To samo miałem z U2 i MW tzn. jak skończyłem karierę to jeździłem sobię dla zabawy po mieście. Screeny ładne ale szkoda, że tylko w nocy. Widzę, że nowy NFS to będzie powrót do Underground 1 czyli nielegalne wyścigi nocą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co jezdzic po miescie bez celu, chyba nikt i tak z tego radochy nie ma

Ja i tak w U2 i MW nie jezdzilem po mieście tylko wyscigi wybierałem z menu ,ale jak by tego nie było na 90% wiekszosc osób by marudziła :? Edytowane przez 3qu!l!br!um

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i nadchodzi kolejna odsłona NFS, już tytuł wiele mówił (Carbon) jednak miałem złudne nadzieje, że tym razem będzie inaczej(niczym Polska na mundialu).Niestety po dokładnych oględzinach screenów, które dają nam podstawowe informacje, można powiedzieć jedno: wtórność wtórność i jeszcze raz wtórność.Wszystko to było, samchody czyli lancery eclipsy imprezy plus superauta z most wanted czyli lamborghini i porsche, ten sam sens rozgrywki znany z undergroundów, czyli nielegalne wyścigi + policja, pokonywanie kolejno zawodników z podziemnego świata, i znów gdzie są wnętrza samochodów ??? omg znowu to samo niebędzie widoku od środka bo po co, mogli się chociaż wysilić i zrobić dzień+noc no luudzie cofamy sie w rozwoju w NFS 3,4 były normalne pory dnia, a EA nadal drąży swoje cała seria NFS od Porsche2000 idzie w kierunku spłycenia rozgrywki, żeby każdy mógł kupić grę, usiąść pojeździć powygrywać nawet ten co dostał właśnie komputer na komunię...

Ktoś na forum(tym czy innym) wspomniał że będzie Ferrari.. BŁĄD, niebędzie Ferrarli dlaczego ?

Taki mały fakt aby kupić Ferrari Enzo trzeba się zapisać na listę oczekujących na to auto, w drodze selekcji wyłaniani są szczęśliwcy (nie byle kto, sami znani ludzie, kierowcy rajdowi aktorzy itp) którzy mogą dokonać zakupu, przy kupnie podpisywany jest dokument, w którym miedzy innymi zawarty jest paragraf że ZABRONIONE są jakiekolwiek zmiany w aucie, jego silniku, karoserii i innych elementów pod groźbą utraty auta(lol).

I teraz goście z EA przychodzą do ferrari:"chcielibyśmy kupić licencję na wasze auta aby użyć ich w grze, będą to nielegalne wyścigi stuningowanych aut", koncern Ferrari:"oczywiście, niema problemu ale żaden tuning wizualny nie jest dopuszczalny" EA:"a to dziękujemy mamy lamborgini i Porsche" :D

 

EA tak sie chłapi że bedzie tyle Porsche, nie dziwne wykupili wyłączność na używanie pojazdów tej marki w grach, więc przez jakiś czas ujrzymy je tylko w grach serii NFS z doładowanymi spojlerami i neonami joo.

 

Dobra daje mowę końcową bo późno już, NFS zrobiło sie strasznie płytkie i mało ambitne, żeby każdy kupował grę bo jest fajna grafika i klimaty itp itd, EA wypuszcza nowego NFSA równie często co nową fifę, bo ma z tego kasę, i tylko kasa sie liczy, nic więcej, ja znów zainstaluję grę, przejdę ją i odinstaluję bo co może mnie przy niej zatrzymać ? ano nic, dlatego oczy takich starych wygów jak ja, którzy za młodu zagrywali się w NFS1 (wtedy znany jako TNFS) na wysłużonym P90, wszystkie części NFSA widzieli i je ukończyli, są zwrócone na projekt firmy ATARI, czyli Test Drive Unlimited i coś czuję że tym razem się niezawiodę.

 

ps.i oni wydają tego NFSA żeby konkurował z TDU ? śmiech na sali szszszszszszsz.

ps2.jest 2:45 więc ten tekst może sie wydać miejscami troche zakręcony : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polacy też mają swój wkład w Carbon ;)

http://www.need-for-speed.cz/event_foto_c/06.jpg

http://www.need-for-speed.cz/event_foto_c/02.jpg

 

i jeszcze skany z gazety

 

http://www.nfs-planet.de/images/nfsc/news/...ktuell/0001.jpg

http://www.nfs-planet.de/images/nfsc/news/...ktuell/0002.jpg

 

nfszone.org>>>>

Na Need-for-speed.cz przeczytać zaś można, że:

-w Carbon policja nie będzie miała takiego znaczenia jak w Most Wanted;

-wyścigi rozgrywane będą w nocy (podobnie jak w Undergroundzie);

-znów obecny będzie Drift (tą informację dedykuję Arcykowi);

-nasz team również będzie obecny w mieście;

-poszczególne etapy miasta będziemy zdobywać krok po kroku, co przełoży się na bonusy (np. w postaci zniżek w sklepach).

jedno co mi się podoba w Carbon to Muscle Cars, uwielbiam te samochody icon_biggrin3.gif

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to było, samchody czyli lancery eclipsy imprezy plus superauta z most wanted czyli lamborghini i porsche,

Wader teraz to ja juz nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi? jakie auta bys chcial widziec w nowym nfsie? skoro porsche i lamorghini Ci nie pasuje. Z tego co pamietam to w nfsie od pierwszej czesci dawali samochody niedostepne dla przecietnie zarabiajacych ludzi i o to wlasnie chodzilo, zebys przynajmniej mogl dosiasc takie maszyny na ekranie. Moze chcialbys w nowym nfsie zobaczyc boba, syrenke, trabanta. Oczywiscie ten tuning wizualny w ostatnich czesciach nfsa jest troche przegiety ale coz poradzic, tuning teraz jest bardzo popularny (na calym swiecie) czy tego chcesz czy nie i EA dobrze o tym wie. Dla nich to przeklada sie na zysk. To co ostatnio wyprawia EA to jest jakas kpina, chcecie przyklady prosze: ostatnie czesci NFS'a, ostatnie czesci FIFy, godfather. Wszystkie te tytuly zrobione na odwal sie, byle by jak najszybciej trafily na polki sklepowe, poczekac z 5 miesiecy i wydac kolejnego gniota zeby natrzepac $$ na nastolatkach (gim) ktorzy od gier nie wymagaja nic poza tym zeby "grafa" byla fajna. tak w skrocie prezentuje sie taktyka EA, w ich zarzadzie chyba zasiada ktos niesamowicie pazerny na kase. A z reszta EA to ja juz lepiej nie bede komentowal bo jeszcze dostane w promocji % od moderacji. Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jak patrze na te screeny to odrazu mam w głowie obrazek "Jackson Hieghts" z NFSU2 ( najnudniejsza dzielnica w U2 ). Jak już się uparli na illegal racing to niech dadzą dzień i noc ( za dnia można by na torze a nocą po mieście ), system wyboru wyścigów z U1, otwarte miasto i free roam z U2, drift i będzie już jakiś porządny zalążek gry wyścigowej i na skarpetki cezara niech wywalą te zafajdane barierki O_o Jestem fanem NFS-a ale nie fuszerki. W most wanted nadal pogrywam ale od niechcenia tak jak w U2 bo przynajmniej można sobie poszaleć wyrobioną na maxa corrollą albo pouciekać pancernym merolem lub zwinnym lotusem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie możemy sie opierać na zdjęciach NFSA z jakiejś wersji beta alfa czy integrale niewiadomo, w każdym razie trudno stwierdzić jakieś dokładniejsze fakty,samochody może nie będą złe ale spójrz na to z innej strony, naprawde jest tyle fajnych samochodów Jaguary, Pagani Zondy, Koenigseggi itp i ich jak zwykle niema i niebędzie w takich grach ze spojerami i to jest smutne.

Edytowane przez -Wader-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie takie same odczucia co do screenow - panowie, witamy w U2 i 1/2 Most wanted. Mapa - pfff dali by cos innego niz miasto nad zatoka - jakos mam chrapke na wyscig a'la koncowka szybkich i wscieklych - pustynia, 3 civici :> Druga sprawa to warunki pogodowe - niech znow zobacze snieg na jezdni :cry: Odzwierciedlenie doby - huuuh widze ucieczke przed policja po nocnych wyscigach do garazu, pol dnia snu i przejazd przed zmrokiem do innego miasta z kilkoma czesciami dla ziomow z teamu :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie możemy sie opierać na zdjęciach NFSA z jakiejś wersji beta alfa czy integrale niewiadomo, w każdym razie trudno stwierdzić jakieś dokładniejsze fakty,samochody może nie będą złe ale spójrz na to z innej strony, naprawde jest tyle fajnych samochodów Jaguary, Pagani Zondy, Koenigseggi itp i ich jak zwykle niema i niebędzie w takich grach ze spojerami i to jest smutne.

W przypadku Jaguara to nie dziwne :D Jaguar to firma która nie pozwoli sobie na niszczenie marki przez dawanie licencji EA Games bo wiedzą co z tego może wyniknąć, tylko zastanawia mnie czemu Aston Martin dał im licencje ?

 

A Pagani już z natury wygląda jak tuningowany i EA nic by tam więcej nie namodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni dodać do gry takie fajne akcje typu (jak pisał Orgiusz) zjazd do kryjówki po wygranym wyścigu i później dostarczenie nowych cześci dla ziomków żeby skleili jakiegoś nowego potworka na następny wyścig. Albo jakieś akcje z wykradaniem części czy dorabianiem na boku w tle z siedzącymi na zderzaku psami. Wystarczy tylko dobrze rozplanować czas który dzieli nas do następnego wyścigu, a nie tylko tępa jazda po mieście. Oczywiście panienki też by się przydały. A tak na marginesie to kaniony już zessali z HP... a jak pamiętam to nie były zbytnio łatwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni dodać do gry takie fajne akcje typu (jak pisał Orgiusz) zjazd do kryjówki po wygranym wyścigu i później dostarczenie nowych cześci dla ziomków żeby skleili jakiegoś nowego potworka na następny wyścig. Albo jakieś akcje z wykradaniem części czy dorabianiem na boku w tle z siedzącymi na zderzaku psami. Wystarczy tylko dobrze rozplanować czas który dzieli nas do następnego wyścigu, a nie tylko tępa jazda po mieście. Oczywiście panienki też by się przydały. A tak na marginesie to kaniony już zessali z HP... a jak pamiętam to nie były zbytnio łatwe.

Fast and Furious ? :D A ten kanion był kozacki :) ale po nocy masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Powinni dodać do gry takie fajne akcje typu (jak pisał Orgiusz) zjazd do kryjówki po wygranym wyścigu i później dostarczenie nowych cześci dla ziomków żeby skleili jakiegoś nowego potworka na następny wyścig. Albo jakieś akcje z wykradaniem części czy dorabianiem na boku w tle z siedzącymi na zderzaku psami. Wystarczy tylko dobrze rozplanować czas który dzieli nas do następnego wyścigu, a nie tylko tępa jazda po mieście. Oczywiście panienki też by się przydały. A tak na marginesie to kaniony już zessali z HP... a jak pamiętam to nie były zbytnio łatwe.

:lol2: :lol2: :lol2:

 

Dostarczanie nowych czesci dla ziomkow, wykradanie czesci i dorabaianie na boku z psami <--- rzeczywiscie bylo by ciekawie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wader teraz to ja juz nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi? jakie auta bys chcial widziec w nowym nfsie? skoro porsche i lamorghini Ci nie pasuje. Z tego co pamietam to w nfsie od pierwszej czesci dawali samochody niedostepne dla przecietnie zarabiajacych ludzi

Peugeot 206 GTi/S16 '03

Honda Civic Si Coupe '00

Mitsubishi Eclipse GSX '99

Audi A3

Opel/Vauxhall Corsa 1.8

Volkswagen Golf GTI 2.0

 

Na te auta mogą sobie pozwolić przeciętnie zarabiający ludzie ale co do reszty to się zgadzam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co slonko nie oslepi mnie podczas wyscigow tak jak w MW? To troche lipa by byla. :?

Jak gra ma wyjsc za pol roku to niezle tempo pracy musza tam miec. Oby tylko gra byla dopracowana i pozbawiona wkurzajacych przycinek znanych z MW. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peugeot 206 GTi/S16 '03

Honda Civic Si Coupe '00

Mitsubishi Eclipse GSX '99

Audi A3

Opel/Vauxhall Corsa 1.8

Volkswagen Golf GTI 2.0

Z Eclipse i A3 moge się zgodzić, ale pozostałe odpadają.

No i jak nie będzie Skyline to znów będzie wielka blada [gluteus maximus] :neutral:

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peugeot 206 GTi/S16 '03

Honda Civic Si Coupe '00

Mitsubishi Eclipse GSX '99

Audi A3

Opel/Vauxhall Corsa 1.8

Volkswagen Golf GTI 2.0

 

Na te auta mogą sobie pozwolić przeciętnie zarabiający ludzie ale co do reszty to się zgadzam :P

A ja sądze ze własnie takich samochodów powinno nie być. Faktycznie, GOLF 2.0 to taki potwoooor ze szok :lol: Ja chce jezdzic czymś szybkim, a nie pseudo sportowymi autkami...Porsche, Ferrari, Aston Martin, Mazda (RX7/RX8), Lamborghini, Viper, czy coś tego pokroju, a nie ściganie się dupowozami z kołpaczkami i naklejkami z tesco...Zresztą tuning od Undergrounda to jakas parodia, no ale wiadomo, The Fast nad The Furious 3 będzie lecieć (albo i leci?) w kinach, to trzeba zrobić tak gre aby się dobrze sprzedawała i 12 letnie dzieci w USA kupowały. Ale i tak w nowego NFSa zagram, bo fanem serii jestem od zawsze, i nawet jak nadal będzie "dresiarski" tuning to zawsze mozna jezdzic samochodem bez nalepek i innych badziewi ;] Aha, i jeszcze jedno - co do jazdy po mieście, to w MW czasem lubiłem sobie powchodzić bokiem w zakręty z 9k rpm na obrotomierzu moją srebrną Mazdą RX8 ^^

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 kwartal tego roku. Czyli szykujcie sie na gwiazdke [;

 

update

 

 

Co to ja mowilem o pustyni? :D

Pic na wode fotomontarz.

 

 

Czyli co slonko nie oslepi mnie podczas wyscigow tak jak w MW? To troche lipa by byla. :?

Jak gra ma wyjsc za pol roku to niezle tempo pracy musza tam miec. Oby tylko gra byla dopracowana i pozbawiona wkurzajacych przycinek znanych z MW. :mur:

Stary jedno z drugim się eliminuje :) Albo szybko albo dobrze :P

 

 

A ja sądze ze własnie takich samochodów powinno nie być. Faktycznie, GOLF 2.0 to taki potwoooor ze szok :lol: Ja chce jezdzic czymś szybkim, a nie pseudo sportowymi autkami...Porsche, Ferrari, Aston Martin, Mazda (RX7/RX8), Lamborghini, Viper, czy coś tego pokroju, a nie ściganie się dupowozami z kołpaczkami i naklejkami z tesco...Zresztą tuning od Undergrounda to jakas parodia, no ale wiadomo, The Fast nad The Furious 3 będzie lecieć (albo i leci?) w kinach, to trzeba zrobić tak gre aby się dobrze sprzedawała i 12 letnie dzieci w USA kupowały. Ale i tak w nowego NFSa zagram, bo fanem serii jestem od zawsze, i nawet jak nadal będzie "dresiarski" tuning to zawsze mozna jezdzic samochodem bez nalepek i innych badziewi ;]

Ciężko porównywać mazde z takimi markami jak ferrari, aston i porsche :P to samo dodge.

 

A kołpak i felga to dwie różne rzeczy ! jak masz gadać takie bzdury to zastanów się 10 razy.

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Eclipse i A3 moge się zgodzić, ale pozostałe odpadają.

No i jak nie będzie Skyline to znów będzie wielka blada [gluteus maximus] :neutral:

CarsonPoland napisał że samochody z NFS są niedostępne dla zwykłych szarych ludzi a ja podałem kilka przykładów na to że są :) A jeśli chodzi o to jakie auta będą w NFSC to nie chce widzieć na oczy wymienionych przeze mnie marek :) A Skyline'a mogliby dać wreszcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...