Skocz do zawartości
3qu!l!br!um

F1 - Sezon 2006/07

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny filmik. Kiedy ostatnio mielismy taką walke ? Nie wiem czy to przez FPSy w filmiku czy przez kamery ale dużo dynamiczniej to wygląda niż dzisiaj :<.

Btw gratuluje wiedzy ;p.

A mi sie podoba komentarz do tego filmu jednego usera-duzo w nim niestety prawdy jest

 

nowadays we don't see real F1, THAT was real F1, now it's only a stupid show just to earn mountains of money, it's not a sport anymore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha

 

Hamilton PRZEGRYWAŁ z Kubicą?

Kto ci tak powiedział? Nasi obiektywni komentatorzy? :D

Sam Robert Kubica mówił że dawniej go objeżdżał pare razy ... rozumiem, że Hamilton jest w Twoim typie (w przeciwieństwie do Kubicy, i stąd deprecjonujesz jego umiejętności)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pussik

P. Nr Kierowca Bolid Op. Czas okr.

 

1. 6 Kimi Raikkonen Ferrari F2007 1:20,047

2. 2 Lewis Hamilton McLaren MP4-22 1:20,171

3. 1 Fernando Alonso McLaren MP4-22 1:20,324

4. 10 Robert Kubica BMW Sauber F1.07 1:20,419

5. 9 Nick Heidfeld BMW Sauber F1.07 1:20,582

6. 16 Nico Rosberg Williams FW29 1:20,672

7. 15 Mark Webber Red Bull RB3 1:20,915

8. 4 Heikki Kovalainen Renault R27 1:20,935

9. 11 Ralf Schumacher Toyota TF107 1:20,961

10. 22 Takuma Sato Super Aguri SA07 1:20,980

11. 5 Felipe Massa Ferrari F2007 1:20,981

12. 12 Jarno Trulli Toyota TF107 1:21,253

13. 17 Alexander Wurz Williams FW29 1:21,264

14. 14 David Coulthard Red Bull RB3 1:21,553

15. 3 Giancarlo Fisichella Renault R27 1:21,695

16. 19 Sebastian Vettel Toro Rosso STR2 1:21,915

17. 8 Rubens Barrichello Honda RA107 1:22,004

18. 23 Anthony Davidson Super Aguri SA07 1:22,166

19. 20 Adrian Sutil Spyker F8-VII 1:22,263 2,216

20. 18 Vitantonio Liuzzi Toro Rosso STR2 1:22,410

21. 7 Jenson Button Honda RA107 1:22,906

22. 21 Sakon Yamamoto Spyker F8-VII 1:26,741

 

107% najlepszego czasu: 1:25,650

 

 

BMW tylko 0,4s od Ferrari - niesamowite. ;o

 

Jeszcze pare wyścigów i kto wie...

 

Najszybsze okrążenia z wyścigu.

Edytowane przez Pussik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

107% najlepszego czasu: 1:25,650

BMW tylko 0,4s od Ferrari - niesamowite. ;o

 

Jeszcze pare wyścigów i kto wie...

 

Najszybsze okrążenia z wyścigu.

Tylko dlatego, że tor nie był za szybki ...

na torach gdzie Vmax jest 320+ BMW ma czasy w okolicach 8+ (do najlepszych), podobnie niskie notują prędkości w zakrętach (też poza pierwszą 6 ...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlatego, że tor nie był za szybki ...

na torach gdzie Vmax jest 320+ BMW ma czasy w okolicach 8+ (do najlepszych), podobnie niskie notują prędkości w zakrętach (też poza pierwszą 6 ...)

Ja wiem? Na Monzie rok temu bylo inaczej :). Tak czy inaczej, wrzesien bedzie bardzo ciekawy :). Po cichu licze na Monze :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, gadanie.

Humix, mówie na podstawie całego sezonu, a nie jednego wyscigu. Masz mnie za kretynke? ;/ A tak btw, to jak ja moge stracić jaja?

Wydawało mi się, że pod tym nickiem kryję się osobnik płci męskiej.

 

Ale to nie istotne. Widać w twoich wypowiedziach straszne faworyzowanie Hamiltona (hamilton vs kubica). Ale twoja sprawa.

 

Ja uważam, że Hamilton nie jest taki rewelacyjny. GP Europy -> Troszkę trudniejsze warunki i już masa problemów, łącznie z przejażdżką poza tor. Klasę pokazał Alonso.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mozna ich porywnywac ;)

Hamilton to młody narwany łepek w szybkim samochodzie.. :D

a Robert to opanowany i szybki kierowca z prawdziwego zdarzenia ;)

 

btw. zdziwilem sie gdy zobaczylem strategie bmw na poczatku... pomyslalem sobie ze chyba chcieli cos sknocic i akurat im sie nie udało :D ale naprawili blad wymyslajac 3 pit-stop :D gdyby były 2 Kubica był by 4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pussik

TO nie faworyzowanie Hamiltona, ale lekkie zniechecenie do Kubicy. Które oczywiscie wywarli Kubicomaniacy.

 

 

Już wole mówić, ze nie lubie Kubka, na przekór wszystkim niż pisac jaki to on nie jest zajebis..ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO nie faworyzowanie Hamiltona, ale lekkie zniechecenie do Kubicy. Które oczywiscie wywarli Kubicomaniacy.

Już wole mówić, ze nie lubie Kubka, na przekór wszystkim niż pisac jaki to on nie jest zajebis..ty.

hmm skąd ja to znam ;].

 

Btw Dlaczego Kubica nie stanął na podium

Mimo udanego występu, po wyjściu z samochodu Kubica ani razu się nie uśmiechnął. Był przekonany, że gdyby w kwalifikacji nie zawiodło go auto, w niedzielę mógłby pokonać i Fernando Alonso, i Nicka Heidfelda (zajęli 4. i 3. miejsce).

Wielka szkoda. Gdyby nie wadliwa technika byłoby cacy. Chociaż dobre i to bo przecież mógł nie awansować do 3 sesji ;]. Ledwo sie zmieścił przed Kultardem ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niech mi ktoś powie jak to było z oponami Kubicy, bo przy pierwszym Pit Stopie na 100% ich nie zmieniał i nadal jechał na tych, na których wystartował, wg. komentatorów na 2gim pitstopie również nie zmienił opon i jechał na tych, na których wystartował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po drugim pitstopie jechał nadal na twardych, ale na nowych.

 

edit: humax5400, na tym filmiku jest pokazany tylko pierwszy pitstop

Edytowane przez Koen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuż przed końcem decydującej części "czasówki" Fernando Alonso uniemożliwił Hamiltonowi skorzystanie z usług mechaników McLarena i tym samym Anglik nie zdążył zaliczyć ostatniego "szybkiego" okrążenia.

 

Debiutujący w F1 Lewis Hamilton w niewybrednych słowach wyraził swoją opinię na temat incydentu. "Nawet, ku..., nie próbuj zrobić tak jeszcze raz!" - miał - według "The Guardian" - powiedzieć Anglik do swojego szefa przez "team radio". "Nie waż się, ku..., nigdy więcej tak do mnie mówić" - zripostował Ron Dennis. Lider klasyfikacji generalnej mistrzostw świata zakończył "konwersację" słowami "Pier... się!".

by onet.pl

hihi jak sobie chlopaki ładnie rozmawiaja przez radio ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To świadczy o tym, że Hamilton jest w McLarenie na specjalnych prawach. Wątpię, aby w innych teamach zawodnik odważyłby się tak odezwać do szefa. Zakładam oczywiście, że to wydarzyło się naprawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

by onet.pl

I wszystko jasne

 

To świadczy o tym, że Hamilton jest w McLarenie na specjalnych prawach. Wątpię, aby w innych teamach zawodnik odważyłby się tak odezwać do szefa. Zakładam oczywiście, że to wydarzyło się naprawdę.

Nie wierze w to. Jest mlodym zawodnikiem , dostal szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam Alonso wypowiadal sie, ze nigdy nie slyszal zeby tak ktos odnosil sie do szefa teamu. Czytalem o tym w jednej z gazet. Nie byly przytoczone dokladnie jego slowa.

Podobno Alonso nie odzywa sie do Hamiltona i powaznie rozwaza odejscie z McLarena w nastepnym sezonie. Pisali cos o jego powrocie do Renaulta, lub przejsciu do BMW Sauber. Nie wiem ile w tym prawdy, zobaczymy jak bedziel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tjaaa, a potem będziemy narzekać, że bolid Kubicy jest gorzej przygotowany, a Hamilton lepiej traktowany :wink: Tak czy siak jestem ciekaw pojedynku Roberta i Hamiltona w takich samych bolidach.

 

Po przed ostatnich chamskich zagrywkach Heidfelda w Niemczech z miłą chęcią zobaczyłbym Alonso w BMW Sauber :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hamilton z Kubica sie bardzo lubia mozna rzec sa przyjaciolmi

 

Wiec zawisci miedzy nimi by raczej nie bylo - takie mam zdanie

 

A ktory zespol za 5 lat bedzie lepszy nie mam pojecia ;] MCL tez duzo kasy laduje w F1 wiec kto wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GP Węgier: Kubica najlepszy na treningu!

 

- A na którym miejscu była ekipa Safety Car? Ostatnio ich widziałem na przedzie stawki.

 

- Oni przeważnie prowadzą i wszyscy się boją ich wyprzedzić. Ale po paru kółkach im się nudzi i zjeżdżają z toru. A mogliby być mistrzami.

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...