Skocz do zawartości
3qu!l!br!um

F1 - Sezon 2006/07

Rekomendowane odpowiedzi

tak dla jasnosci. to mercedes laduje kupe kasy w team. nie mclaren ;] a pieniadze nie daja wynikow co jak juz powiedzial mikelos swietnie widac po toyocie. a za 5 lat najlepsze moga byc bmw, ferrari, prodrive, mclaren-mercedes i nie zdziwilbym sie gdyby byl i tam spyker-jesli tylko by mial fundusze bo potencjal wydaje mi sie ze maja. co do przyszlosci to mam nadzieje ze adrian newey i chris horner z rbr tez zbuduja jakis fajny bolid

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze poza tematem samego sezonu F1 jako sportowej rywalizacji ale wtrace slowko o Redbull 3D Racing, ktory odbyl sie w Krakowie w dniu 15.05.2007

Bylem na tej imprezie i wrazenie jakie wywolal na mnie bolid F1 jest niezapomnianym przezyciem.

Juz wiem z jakimi potworami maja do czynienia w tym sporcie.

Kto nie mial przyjemnosci slyszec bolidu F1 na zywo ten NIGDY nie bedzie mial pojecia co to jest za ryk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yoto bez jaj :lol2:

 

google i po chwili wyskakuje mi:

13:40 - Studio F1

14:00 - GP Turcji

Robert to szorstki diament. Chcemy go oszlifować, zmienić w zwycięskiego kierowcę – powiedział Mario Theissen. Nawet mistrz świata Fernando Alonso nie jest dla BMW wystarczającym powodem, by zrezygnować z Polaka. We wtorek team BMW oficjalnie ogłosił, że nie zmieni składu na sezon 2008.

Ostatnio huczało od plotek, że dwukrotny mistrz świata Fernando Alosno, który narzeka na faworyzowanie Lewisa Hamiltona przez szefów McLarena, odejdzie do BMW. Theissen nie mówił „nie”, ale wiadomo było, że „ceną” za Hiszpana byłby Kubica. Jeszcze nigdy nie zdarzyło się bowiem, by w tym teamie zabrakło niemieckiego kierowcy. Wczoraj szefowie BMW nieoczekiwanie szybko – 6 wyścigów przed końcem obecnego sezonu, gdy wciąż nie wiadomo, jak zakończy się „wojna” w McLarenie – postanowili uciąć wszelkie spekulacje.

Więcej w "Przeglądzie Sportowym" - onet.pl

I dobrze :D Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe - dzięki

A co do Alonzo - szkoda :D

Alonzo do BMW a Kubica do McLarena/Mercedesa :D

Skład BMW na przyszły sezon jest już zatwierdzony i bynajmniej nie ma żadnych zmian. Będą jeździli Kubica i Heidfeld.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 trening i kubson 10 i 11 :). Ferrari 1 i 2 a potem pierwszy znów Hamilton. No zobaczymy. Po obejrzeniu kawała "wyścigu" na torze w Turcji mam mieszane uczucia ;p. Stawiam na to ze bedzie średni wyścig pod wzgledem emocjonujących "akcji". Chce Kandę min 2 razy w roku :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Kubica 5 przed hajtfeldem czyli dobrze (wiecej sie nie da na tym bolidzie chyba) ;p. Nudne sie to trochę robi ale tak pewnie bedzie do konca sezonu.

Tor średni, zastanawiam sie czy w ogole ogladać gp turcji ;p

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dzej

 

Tak się składa misiaczku że, to nie ja tutaj byłem od myślenia. Skoro program TV pokazuje 14, strona internetowa Polsatu pokazuje 14, telegazeta pokazuje 14, to mam podstawy być wkurzony. Fakt, mam nauczke na przyszłość żeby ślepo nie wierzyć przedstawianym godzinom, a Tobie radze poczytać trochę o Netykiecie smarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dzej

 

Tak się składa misiaczku że, to nie ja tutaj byłem od myślenia. Skoro program TV pokazuje 14, strona internetowa Polsatu pokazuje 14, telegazeta pokazuje 14, to mam podstawy być wkurzony. Fakt, mam nauczke na przyszłość żeby ślepo nie wierzyć przedstawianym godzinom, a Tobie radze poczytać trochę o Netykiecie smarku.

I to mówi ktoś kto sam obraża innego użytkownika :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem looknałem na TV i o 13:20 załapałem się na drugą część kwalifikacji. Nawet na tv.wp.pl kwalifikacje były o 14:00 :-|

 

O 21:45 na TV4 jest powtórka :wink:

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Zdjęcie zrobione w sierpniu 2005 w Gdyni, podczas jakiegoś pitlanu, w którym brał udział Tomasz Kuchar.

 

Czy przypadkiem te chłopak na zdjęciu to nie jest Robert Kubica??.

 

PS.Sorry za OT ale bardzo nurtuje mnie to,zwłaszcza że wczoraj przypadkiem znalazłem to zdjęcie na dysku.

Edytowane przez RALF11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślenie nie boli. w turcji z pewnoscia jest inna strefa czasowa niz w polsce

A cos Ty taki kozak ?

Spogladales na reklamy na Polsacie ?

Widziales rozkladowki programow TV ?

Nie wiem czy nas myslenie boli czy tych poldebili co ukladaja ramówki ?

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra zluzujcie panowie. taki czulem sie dumny, ze sam sie nie dalem zrobic w konia ;]. ale wyscig bedzie o godzinie 14? bo na formula1.com pisze ze w wyscig bedzie o godzinie 15 na czas turecki. a tam sie chyba nie pomylili? chociaz na wszelki wypadek wlacze tv o 13 i sprawdze czy czasem nie ma wyscigu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżyzas.... fani f1 :lol: Wiecie jaka jest oficjalna strona f1 ? Zazwyczaj fani obojętnie jakiego sportu zaglądają na oficjalną stronę, bo tylko w informacje podane na niej można wierzyć, wywiady itd. Jakbyście tam zaglądali to byście zauważyli że w boxie jest zawsze terminarz całego weekendu GP :| a na dole jest taki bajerancki link "Convert to My Local time" :lol: I macie jasną sytuacje, ewentualnie możecie sobie ze wzoru i południków na globie wyliczyć ;P. Co nie zmienia faktu że Polsat dał du.py, ale to tak jakbyście wierzyli co pisze Bild czy inne cudo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

załapałem się tylko na ostatnie 10min Q3 qrde chociaż dobrze że i to widziałem <_<

ja ogladam zawsze ostatnie 10 minut Q3 , bo i po co wiecej? i tak wiadomo ze pierwsza szostka to bedzie ferrari,mclaren i bmw. nie interesuje mnie czy do Q2 wejdzie honda, toro rosso czy super aguri. tak jak nie interesuje mnie to czy do Q3 wejdzie renault, williams czy toyota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...