Skocz do zawartości
Gość

Duke Nukem Forever

Rekomendowane odpowiedzi

Roznie można tłumaczyć zachowanie producentów. Jedni daja sobie ... obciąc, że nowy Diuk jest pieczołowicie dopieszczany co do ostaniego milimetra, robi się ciszę przed burzą. Jak dla mnie, to będzie burza w szklance wody, bo ja sie niczego rewolucyjnego po tym tytule nie spodziewam, jeśli nawet ta gra się ukaże to wiadomo... wtedy ocenimy, ale ja wyrobiłem sobie już pewnie zdanie o panach z 3d Realms i śledząc przez pewien czas ich oficjalne forum mogę tylko powiedzieć, że robią sobie jaja, bynajmniej nie świąteczne tylko żartują z graczy w biały dzień. Ja rozumie jakieś problemy w firmie, zmiany kierownictwa, kadry programistycznej, czy braków w zespole, ale panowie... męczenie tematu tyle lat bez jakichkolwiek konkretów doprowadza do skrajnego upadku tego tytułu. Jestem przekonany, że ta firma nie ma nawet konkretnego projektu tej gry, każdy fan z klapkami na oczkach żyje nadzieją, że w końcu księciunio nadejdzie. Ten Duke staje się już niepełnosprawny od tych zmian enginów, screenow 250x250, rehabilitacja mu sie należy, nie siłka. Nawet EA nie chce zakupić 3d Realms :lol: a to już trochę dziwne bo przecież oni wciągają każdą firmę, która kojarzy sie z grami, a nawet ich nie tworzy :D Zaczynam już nawet wierzyć w ubzduraną przez siebie teorię, że Duke Nukem Forever, to największy żart w historii branży gier. Gra która się nigdy nie ukaże, zabieg marketingowy, którego celem jest sprawdzenie jaki hype można wywołać paroma screenami i wielkim tytułem.

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł czy też projekt mogli mieć znacznie wcześniej. Problem był z jego wykonaniem. Czas upływał, a obecny engine był już przestarzały. Doszły też pewnie sprawy finansowe. Do tego jak wspomniałeś część załogi w tym czasie odeszła z 3D Realms. Szkoda tego tytułu,bo wiążą się z nimi tylko same dobre wspomnienia z młodzieńczych lat. Także jak już mówiłem wcześniej. Jak to ma być jakiś crap to niech lepiej go nie wydają. Żal byłoby postawić taki tytuł obok takich znakomitości jak najnowszy Soldier of Fortune: Payback, czy też Turok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc ludzi ktorzy pisza o DNF nawet nie wie co sie z tym tytulem dzialo. Przeciez niedawno George przy okazji tego filmiku, ktory nie tak dawno pokazali mowil co sie z tym tytulem dzialo. Wszyscy gadaja nie wiadomo co, ze gra juz 10lat w produkcji i konca nie widac. Jednak trzeba zauwazyc, ze Panowie prace nad gra zawiesili i udali sie na przewietrzenie i dopiero od 2004r pracuja nad nia pelna para (rowniez po zmianie enginu). A co do gry to mysle, ze jak wyjdzie to bedzie miala sporo fajnych pomyslow i patentow ktore beda nas bawic, wiec czekajmy i cierpliwie wyczekujmy dzien wydania owego tytulu. Oby to sie stalo przed 2012 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chce znow bar ze striptizem i kina dla doroslych ;]

chociaz Orgiusz nie zapomnial tych klimatow i nie zajmuje sie marudzeniem ze 3DRealms to 3DRealms tamto blah blah blah ;)

 

dajcie sobie spokoj z czarnowidztwem bo jak przegladalem stare gazetki z 2002 to tam juz spisali DNF jako RIP, a teraz jak widac jednak nie RIP. Wiec jak nie macie nic ciekawego na temat nowego Duke'a lub nie chcecie powspominac patentow z Ksieciem to darujcie sobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer z 2001r dalej robi wrazenie :D

no ja bym z checia zagral nawet w wersje z tego 2001 tyle jest tam pomyslow ktorych nie widzialem w zadnym fpsie dotychczas ( zwlaszcza intrygujacy moment z terminatorem ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyobrazcie sobie, ze Duke Nukem Never... ee sorx, Duke Nukem Forever bedzie wydany z taka iloscia plyt ile kupili licencji silnikow...

 

na kazdej plycie jeden silnik i jeden epizod... to by byla gratka i jakosc grania... od q2 po najnowsze silniki... prawie jak w muzeum

 

wciaz czekajacy Smh ^^ ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czyli byłyby góra trzy płytki, bo o ile pamiętam, na początku był engine Quake 2, potem Unreal, aktualizacja tegoż do wersji 2.0, po czym zaczęto pisać tyle własnego kodu, że engine na dzień dzisiejszy jest w 99% autorski. Broussard chyba kiedyś wspomniał, że z Unreala został się edytor map, język skryptów i kod sieciowy.

 

Zatem dementując wszelkie plotki, silnik zmieniono tylko raz. Przejście z U1.0 na U2.0 nie było chyba specjalnie bolesne (nie wiem jak duże są między nimi różnice z punktu widzenia developera), więc tego nie liczę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

watpie zeby autorom chcialo sie poprzednie wersje DNF przystosowywac do uruchomienia ( pewnie dzialaly tylko pod ich dev-sprzetem ) i dodawac do full wersji jak wyjdzie, chyba ze byloby im szkoda ich wlasnej pracy i by sie zdecydowali dac filmiki making of.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czyli byłyby góra trzy płytki, bo o ile pamiętam, na początku był engine Quake 2, potem Unreal, aktualizacja tegoż do wersji 2.0, po czym zaczęto pisać tyle własnego kodu, że engine na dzień dzisiejszy jest w 99% autorski. Broussard chyba kiedyś wspomniał, że z Unreala został się edytor map, język skryptów i kod sieciowy.

 

Zatem dementując wszelkie plotki, silnik zmieniono tylko raz. Przejście z U1.0 na U2.0 nie było chyba specjalnie bolesne (nie wiem jak duże są między nimi różnice z punktu widzenia developera), więc tego nie liczę ;)

 

kupione przez nich enginy?

 

q1, unreal, unreal2, farcry, Unreal3 i teraz chyba na swoim robia - glowy za nie wszystkie nei dam sobie uciac, plotek odnosnie DNF jest duzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupione przez nich enginy?

 

q1, unreal, unreal2, farcry, Unreal3 i teraz chyba na swoim robia - glowy za nie wszystkie nei dam sobie uciac, plotek odnosnie DNF jest duzo

Taa, farcry ;)

 

Q2 engine (1997) > Unreal engine 1.0 (1998) > Unreal engine 2.0 (2001) > własne modyfikacje

 

Do tego jeszcze zmiana silnika fizycznego z Karmy na Meqon (2004)

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Duke_nukem_forever

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec ja mam pytanie, gdzie te nowe materialy z 4 czerwca? Czy to kolejna lipa?

 

A tak w ogole to gram teraz w DUKA bez glosu i muzy w 320x240 - bawie sie dobrze i mam full klatek :D

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale GRZYB - w zyciu bym tego z DN nie pomylil o_O Ten filmik chyba nie ma 6 miesiecy tylko 6 lat! Pomijam juz paskudna oprawe, screeny z 2001 bardziej mi sie podobaly szczegolnie te w Las Vegas, ale w ogole nie czuc starego Diuka w tym krokim spocie, nie widac huda, calosc sprawia wrazenie moda do jakiejs slabej gry. Zadnych elementow wspolnych z genialnym poprzednikiem ... Mogli juz na engine gry zrobic E1L1 Hollywood Holocaust i byloby ciekawiej :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale GRZYB - w zyciu bym tego z DN nie pomylil o_O Ten filmik chyba nie ma 6 miesiecy tylko 6 lat! Pomijam juz paskudna oprawe, screeny z 2001 bardziej mi sie podobaly szczegolnie te w Las Vegas, ale w ogole nie czuc starego Diuka w tym krokim spocie, nie widac huda, calosc sprawia wrazenie moda do jakiejs slabej gry. Zadnych elementow wspolnych z genialnym poprzednikiem ... Mogli juz na engine gry zrobic E1L1 Hollywood Holocaust i byloby ciekawiej :>

Oceniamy gry po grafice z jakiegoś wycieku.

Coraz lepiej drodzy gracze :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale GRZYB - w zyciu bym tego z DN nie pomylil o_O Ten filmik chyba nie ma 6 miesiecy tylko 6 lat! Pomijam juz paskudna oprawe, screeny z 2001 bardziej mi sie podobaly szczegolnie te w Las Vegas, ale w ogole nie czuc starego Diuka w tym krokim spocie, nie widac huda, calosc sprawia wrazenie moda do jakiejs slabej gry. Zadnych elementow wspolnych z genialnym poprzednikiem ... Mogli juz na engine gry zrobic E1L1 Hollywood Holocaust i byloby ciekawiej :>

jak to dobrze ze twoja ocena opiera sie na kilkunastu sekundach w ktorych nie bylo nawet ciaglego gameplaya tylko wyrwane z kontkestu elementy. Zgadzam sie ze malo duke'a bylo w tym materiale, ale nie wiadomo co to jest. poczekamy na final version :) i trailer wczesniejszy z 2001 robil rzeczywiscie wieksze wrazenie :) ale to byl trailer a nie kilka scen z d### wklejonych . Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...