Skocz do zawartości
Gość

Duke Nukem Forever

Rekomendowane odpowiedzi

MaZZeo, poca tutaj lupy nie trzeba - macie coś jeszcze ciekawego do napisania ??

3drealms robiło grę 10 lat więc jakiś poziom powinien być.

 

ps

nie mogę wyrazić swojej opinii na temat grafy ??

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nie no super gra k... ;p

 

w sumie na filmiku nie widać prawie nic ale to nic nowego ;] Moja opinia: naśmiewanie się z ludzi, którzy piszą, że grafika jest średniawa jest po prostu śmieszne- sorry ale jak ktoś robi 10 lat grę to można czegoś wymagać prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że można, o ile się nie zapomni, że 70% graczy nadal oczekuje od gry przede wszystkim rozrywki, a nie tylko wyjeb**** grafiki...

dla mnie to może być nawet na silniku Q3, byle by rozgrywka przyciągała do monitora jak magnes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie na filmiku nie widać prawie nic ale to nic nowego ;] Moja opinia: naśmiewanie się z ludzi, którzy piszą, że grafika jest średniawa jest po prostu śmieszne- sorry ale jak ktoś robi 10 lat grę to można czegoś wymagać prawda?

Wielokrotna zmiana silnika i problemy z budżetem raczej nie sprzyjają pomyślnemu rozwojowi poziomu grafiki w grze, poza tym:

 

dla mnie to może być nawet na silniku Q3, byle by rozgrywka przyciągała do monitora jak magnes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duke Nukem Forever planned for multi-format release

Andrew Wooden Today, 5:31pm

 

3D Realms plans to release the long awaited 2K Games published shooter on multiple platforms

 

Developer 3D Realms has told MCV that it is planning on a multi-format release for the highly anticipated shooter Duke Nukem Forever, which has been in development for around ten years.

 

The title, which is currently without a firm release date, was previously thought to be a PC exclusive, however 3D Realms CEO Scott Miller told us: “We plan to have a multi-platform release if possible. We're not nailing down a date yet, but we're excited about the game's progress.”

Po wynikach sprzedaży UT3 i Crysis na PC to więcej niż pewne, że gra wyjdzie również na konsole. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Olka1991

Duke Nukem Forever planned for multi-format release

Po wynikach sprzedaży UT3 i Crysis na PC to więcej niż pewne, że gra wyjdzie również na konsole. :-P

Witcher poszedł w 2 milionach w 2 tygodnie a dane o sprzedaży Crysisa nie są w pełni prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac niektorzy to by chetnie wrocili do czarno bialej TV i mono audio ??

Bol to ogromny jak ktos nie ma poczuca smaku ani ni kuta gustu :/

Niech zrobia tego Duka na enginie Q3 z bylejakimi texturami bez fizyki itp niepotrzebnych bajerow ;)

byle by Czeskowi chodzilo plynnie na blaszaku z przed 3-4 lat

to wtedy Czesio powie ze grywalnosc miodna jest na maxa :) ot taki sposob na zycie .

 

Nawiazujac do teasera to nie jest tak tragicznie ,

na poszczegolnych klatkach widac calkiem przyzwoita grafike wprawdzie jakosc modelu postaci Duka

nie zachwyca ,ale jest nadzieja za jak to wszystko dograja

bedzie jeszcze z tego dobra gra , nawet dla wymagajacych .

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duke Nukem Forever planned for multi-format release

Po wynikach sprzedaży UT3 i Crysis na PC to więcej niż pewne, że gra wyjdzie również na konsole. :-P

Równie dobrze można napisać sądząc po sprzedaży Sims'ów, World of Warcraft, itd. tylko po co się licytować. Poza tym niska sprzedaż UT3 mnie nie dziwi, a Crysis się sprzedaje cienko ze względu na szeroką kampanię strachu przed wymaganiami, które to szerzą niektóre serwisy growe z autopsji pytam się kumpla czy grał/widział Crysis'a, a on mówi, że nie bo nie ma karty DX10, więc nie odpali mu się gra to pozostaje się zastanowić ile jeszcze takich osób jest zwłaszcza wśród tępej hamerkańskiej społeczności.

 

głupszego komentarza dawno nie czytałem.

co do nowego duka będzie HIT! :-P

Odniosłem się do równie głupiego posta cavarr'a i napisałem, że po co się licytować skoro nie ma to sensu. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze można napisać sądząc po sprzedaży Sims'ów, World of Warcraft, itd. tylko po co się licytować.

głupszego komentarza dawno nie czytałem.

 

 

co do nowego duka będzie HIT! :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zrobia tego Duka na enginie Q3 z bylejakimi texturami bez fizyki itp niepotrzebnych bajerow icon_wink2.gif

jeśli gra będzie miała gameplay miażdżący wszystko wydane do tej pory, to i engine z mario mógłby być. w grę się przede wszystkim gra, a nie tylko ogląda. wiem, że dla niektórych te słowa to szok, ale tak naprawdę jest ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Olka1991

Równie dobrze można napisać sądząc po sprzedaży Sims'ów, World of Warcraft, itd. tylko po co się licytować.

Dokładnie głupota. Ale jak się ma PS3 to z nudów idzie się takimi bzdurami zajmować.

 

Jak ktoś lubi czytać to o sprzedaży gier PC

http://www.extremetech.com/article2/0,1697,2188339,00.asp

a to tylko dane ze sprzedaży gier w sklepach, nie napisano tam nic o sprzedaży gier przez sieć jak np Steam czy EA store a w USA ostatnio taka sprzedaż przegania tradycyjną sprzedaż gier PC

No i te dane są z NPD i odnoszą się tylko do USA a w USA jest największa liczba X0 ( 10 mln) na resztę świata przypada już tylko 5mln X0, w wielu krajach europy sprzedaż gier PC jest większa od sprzedaży gier na konsole

 

pozdrofka =*

Edytowane przez Olka1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świniak rzuca cień który pada na ziemię, ale nie pada na martwego żołnierza

Ściągnąłem sobie wersję HD i... Nie masz racji. Cień na zwłokach jest widoczny. Być może na screenie tego nie widać, ale podczas gdy "świaniak" się rusza, widać zmianę położenia cienia. Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vennor i inni posiadacze wersji HD teasera- dajcie z łaski swojej więcej screenów z gameplay'a- scenka ze świniakiem jest zdaje się najbardziej "skomplikowana" ze wszystkich zaprezentowanych scenek.

Proszę bardzo - wspomniana scena klatka po klatce, zapisane do PNG o najwyższym stopniu kompresji (około 68MB).

 

A tu wyrywkowo (JPG, kompresja 100%):

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

I inne:

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Czy tylko mi "nowy" Duke przypomina Bruce-a Willis-a?

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki- trudno się wbić na downloada a wersja HD tylko dla zarejestrowanych (pewnie i tak za chwilę pojawią się inne linki do tegoż).

Jest ŚWINIA- nie da sie ukryć :-)

 

Jeśli zaś chodzi o B.Willisa- nie Ty jeden- gros ludków na całym świecie ma takie wrażenie- no to piłka po stronie Bruce'a- teraz może negocjować gażę za potencjalną ekranizację ;-).

Edytowane przez pc_max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki- trudno się wbić na downloada a wersja HD tylko dla zarejestrowanych (pewnie i tak za chwilę pojawią się inne linki do tegoż).

Trzeba tak było od razu. Łap, 2851682[/snapback]

Ostatnio 3drealms wykluło Preya który mi bardzo pasował wieć raczej sie nie martwię o gameplay :P.

Oj, Prey był solidny, dobrze go wspominam.

 

Swoją drogą - zapowiedziany był chyba sequel...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosze wrazenie, ze grafa w trailerku tak jakby celowo jest w niektorych miejcach kiepskawa booooo, w innych miejscach teksturki sa o wiele ladniejsze :P

 

Zreszta... Dla mnie grafa niewazna. Chce tylko poczuc to samo co podczas grania w Duke Nukem 3D ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie zachwyca puki co- trailery z 1998 i 2001 miażdżą to "coś"- ale i tak zagram z przyjemnością :)

Oby nie zrobili z tego totalnej ciemnicy. Nic nie mam przeciwko klimatowi Dooma 3, tyle, że Duke to trochę inny klimat był ;) Poczekajmy- ja już jestem happy, że coś ruszyło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo dobrze ze grafa nie bedzie aż tak 'mega wypas' jak w crysisie. Wole więcej contentu, textów i dobrego klimatu ala duke. Ofc da sie zrobić to i to ale chodzi mi o to ze dobrze sie stało ze twóry nie skupili sie głównie na oprawie (jak to bywa ostatnimi czasy) - z drugiej strony czekamy już tyle czasu ze mogli dopracować wszystkie aspekty gry ;].

 

Mi tam i tak grafa styka i sie podoba. Na pewno mi nie bedzie przeszkadzać o ile gra bedzie trzymała klim ;p

No i wymagania powinny być normalne wiec raczej nie ma co sie martwić (tym bardziej patrząc na prey'a który naprawdę był dobrze zoptymalizowany).

Oj, Prey był solidny, dobrze go wspominam.

 

Swoją drogą - zapowiedziany był chyba sequel...

No sama końcówka to sugeruje ale nie wiadomo tak dokładnie kiedy prey 2 ma wyjść :). Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo że to nie silnik D3 to i tak zajeżdża tym silnikiem. Wszystko wydaje się na maxa plastikowe. Sam Duke prezentuje się słabo. Grafika jest praktycznie pozbawiona szczegółów. W niektórych miejscach (jak ten wóz strażacki) jest dość prosta. Jakby była zrobiona jakimś prostym edytorem tekstu. No ale nie tylko grafika jest ważna. Grywalnie może nadrobić te niedociągnięcia. Oby te 10 lat nie poszło na marne.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3D Realms' George Broussard Tosses Out Duke Nukem Forever Information Scraps

There is a slight chance you have seen this teaser trailer we premiered for Duke Nukem Forever, a new game from 3D Realms, the company that made Shadow Warrior. Seems like it could be pretty hot! For some info about its storied past, check out our detailed chronicle of events.

 

In even newer news, 3D Realms co-owner and regular Shack user George Broussard tonight answered questions from Shackers about Duke Nukem Forever in an inquisitive chat thread. Though he was often understandably reluctant to give many concrete details before the full media blitz begins, there are some encouraging bits. Since most of our readers are not regular chatty readers, we figured we'd pass those comments along here.

 

oatmela: what engine is it using? Not bashing at all, just curious.

 

Broussard: Unreal. I believe we branched off somewhere around the Unreal 2 time when they added static meshes. Since then we've redone the rendering 100% and it's a fully modern engine.

 

jimvolk: Now that the game has been through such a long development process and revisions, will it still be a LONG game? or will it be a fairly short experience (ala Prey)? Surely after 9-10 years, we can all hope for a decent length game, and a wide multiplayer experience.

 

Broussard: The game has not been one continuous game worked on. It's probably re-started 3+ times due to various issues. The current (and last) version is 2004-ish. As for game length we should be similar to competitive games in our genre.

 

Continue on for the rest of the interview.

 

Unleashed: how long does it take for one of your characters/monsters(duke for example) to get modeled/textured and ingame?

 

Broussard: 6 weeks?

 

Sturm08: What's your favorite part of the game so far?

 

Broussard: I like environment puzzles, and blowing the heads and arms off of things.

 

smacknca: any regrets breaking the long media silence with this teaser? its pretty obvious many people didnt quite get the whole 'this is just a teaser made by some cool folks at 3DR for the holidays and we wanted to share with the world'

 

Broussard: Gotta start somewhere. No regrets. With our development history if you let regrets bother you, you'd jump off the nearest roof. Onward and upward.

 

omnova: Is environment interactivity going to be a bullet point in the game's feature list?

 

Broussard: Big, big, yes.

 

pyrogen: Will it have over-the-top gibs flying everywhere? You know, the old-fashioned kind with body chunks and blood trails everywhere.

 

Broussard: Yes. But in a way that makes sense. Shotguns pull limbs off, but not a machine gun or pistol. Explode something or set off a pipe bomb and you can remove limbs that are within splash range and take enough individual damage. But yes, gibs are back.

 

Mister Groin: Which do you prefer? Boxes or barrels?

 

Broussard: To hide behind....unbreakable boxes and non explosive barrels. To shoot at, the opposite :)

 

edgewise: How many lines of dialog are you recording for Duke?

 

Broussard: We're definitely going to record 'I'm gonna kill you old school."

 

painangel: will I be able to impale aliens with a raging man unit ala brock samson?

 

Broussard: No, but maybe a forklift.

...

Broussard: Gotta run guys. Sorry. More later. We have a lot of work to do, but we really appreciate the interest and support shown today (even if you didn't like it, you checked it out, and that's cool).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego NEWSa wiekszosc łyknela jak młody pelikan, a prawda jest taka ze nie sadze by wypuscili ta gre predko

(obym sie mylil) zbyt dlugo zwodzili ludzi za nos

 

Co do tego Filmiku to mam jakos mieszane uczucia ;), mogli postarac sie o cos wiecej, ten z 2001 zrobil (i robi) na mnie o wiele wieksze wrazenie pomimo ze jest na enginie HL ;-) (wiec lata juz nie te)

 

 

Ale i tak trzeba sie cieszyc ze w koncu jest cos nowego - oficjalnego :) - (oby to nie byl glupi kawal)

 

 

Edytowane przez Strongmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...