Skocz do zawartości
Gość

Duke Nukem Forever

Rekomendowane odpowiedzi

Żal i tyle. Dalej wierzycie?? jak wyjdzie, to najwyzej pojde sie schować. Ten trailer to kpina i tyle. Widocznie gre zaczynali robic 10 razy od początku i w koncu mamy trailer czegoś co zdołali wyciulać przez... rok. Nie wiem po co to dalsze nabijanie ludzi w butelki. Niech dadzą gameplay, a nie jakiś trailer gdzie mozna sobie polizać lizaka przez papierek i rozpocząć burzliwe obrady przez kolejne 5 lat o tym jaki duke moze być :mur:

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, filmik raczej slabizna, az dziwne ze go wypuscili ... Niektore sceny nawet, nawet, szczegolnie ta jak Duke pakuje, a pozniej podnosi sie zeby troche rozprostowac kości :) I tak zagram, jak wyjdzie. Ale watpie zeby to bylo wszystko co zrobilo 3DR przez te 10 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, filmik raczej slabizna, az dziwne ze go wypuscili ... Niektore sceny nawet, nawet, szczegolnie ta jak Duke pakuje, a pozniej podnosi sie zeby troche rozprostowac kości :) I tak zagram, jak wyjdzie. Ale watpie zeby to bylo wszystko co zrobilo 3DR przez te 10 lat.

Ja jestem raczej pewien w 87% ze panowie z 3drealms nie siedzieli cały czas nad robieniem nowego duka ;].

 

Daty premiery też nie podali wiec w sumie znów mogą lecieć w kulki ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja was nie rozumiem stronę wcześniej cavarr wkleił wywiad z George Broussard, który z kolei odpowiada na nurtujące was pytanie:

 

"jimvolk: Now that the game has been through such a long development process and revisions, will it still be a LONG game? or will it be a fairly short experience (ala Prey)? Surely after 9-10 years, we can all hope for a decent length game, and a wide multiplayer experience.

 

Broussard: The game has not been one continuous game worked on. It's probably re-started 3+ times due to various issues. The current (and last) version is 2004-ish. As for game length we should be similar to competitive games in our genre."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze by tak zamknac temat do momentu pojawienia sie jakiegos przelomu (pomijajac ostatnie nowosci, teaser, wywiad), ewentualnie samej gry ;)

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja was nie rozumiem stronę wcześniej cavarr wkleił wywiad z George Broussard, który z kolei odpowiada na nurtujące was pytanie:

Czytanie ze zrozumieniem kuleje a jak dorzucić do tego tekst po angielsku - armagedon ;]

 

Moze by tak zamknac temat do momentu pojawienia sie jakiegos przelomu (pomijajac ostatnie nowosci, teaser, wywiad), ewentualnie samej gry ;)

Bo? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde...chyba sobie skołuję duke nukem 3D. Zatęskniłem :D Po za tym platformówka duke nukema którą mam w domu aż się prosi o odpalenie :D Mnie tam grafika osobiscie odpowiada, ale duke to przede wszystkim klimat klimat klimat. COME GET SOME xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tego Pana już znamy :D Duke mu wykopał z glana oko i rozbił przy tył pół głowy, ale widać przeżył i jest teraz naprawdę wk... Twarde bydle :P

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie te czasy bezsensownych strzelanek.

 

Jakoś te obecne (jak już jakieś wychodzą ) niczym nie przyciągają ,a te stare jak Blood czy Duke miały to coś ,że nikt nie zwracał uwagi na fabule i bezsensowne łażenie od poziomu do poziomu i rozwalanie wszystkiego co się rusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyłeś ale oba tytuły które wymieniłeś miały jaja. Od siebie dodam jeszcze Shadow Warrior, Redneck Rampage. Były zrobione odważnie i z przymrużeniem oka. Dziś takich gier prawie niema, współczesne gry epatują mózgami rozmazanymi po ścianach a poczucie humoru jest przeważnie żenujące. Z gier w miarę współczesnych kojarzę tylko dwa tytuły mogące ewentualnie zbliżyć się do poziomu miodności Duka: Painkiller i Serious Sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

Widać progres jest! :lol2:

 

Znów coś cicho na temat nowego duka ;]. Imo kolejny obsów sie szykuje :lol:. Ta gra wyjdzie na pewno!!! ale nie wiem czy w tym stuleciu...

Jendak w tym tysiącleciu mają szansę się wyrobić. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znów temat przycichł ;]. Daje fajnego newsa:

http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,38561;core.html

To, co zobaczyliśmy w dużej mierze potwierdza wcześniejsze słowa George’a Broussard’a – szefa całego projektu. Widzieliśmy łamigówki wykorzystujące otaczające gracza środowisko, ogromne możliwości interakcji, mnóstwo gotowych rodzajów broni oraz masę odstrzelonych głów i ramion” – podsumowują dziennikarze ShackNews.

Czyli tak jak zawsze ;o. W dodatku ma niby wyjść na Boże Narodzenie ? Zdeka późno ale lepiej późno niż wcale :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak, to powinni nas uraczyć jakimiś screenami. Tak bardzo chcą utrzymać w tajemnicy ten tytuł. Może boją się, że nie spełnią oczekiwań graczy. ? Wszak te 10 lat to troszkę sporo czasu i głupio by było wydać jakiegoś gniota ;)

 

Hmm łamigłówki ? Interakcja z otoczeniem? Może to nie Książę Duke tylko nowy Książę z Persji :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak, to powinni nas uraczyć jakimiś screenami. Tak bardzo chcą utrzymać w tajemnicy ten tytuł. Może boją się, że nie spełnią oczekiwań graczy. ? Wszak te 10 lat to troszkę sporo czasu i głupio by było wydać jakiegoś gniota ;)

 

Hmm łamigłówki ? Interakcja z otoczeniem? Może to nie Książę Duke tylko nowy Książę z Persji :o

widze Devil ze jestes anty nastawiony przeciw nowemu Duke'owi, tak wnioskuje z przesmiewczego tonu twoich postow.

zwlaszcza zlosliwy komentarz apropo "Interakcja z otoczeniem?"

tak sie sklada ze dzieki Duke Nukem 3D byl to znak firmowy ( granie w bilarda, automaty, dawanie kasy panienkom, swiatla, kible - wymieniac dalej ?) i jak na tamte czasy byl to oszalamiajacy patent ktory przyciagnal wielu graczy do tego tytulu ( i byl rozbudowywany w Blood czy RR ). Juz w niektorych dzisiejszych FPP ta interakcja jest o kilkanascie razy ubozsza - ograniczona jedynie do fizyki obiektow znajdujacych sie na mapie ( a to zazwyczaj bywaja skrzynki czy beczki, wyjatek Half Life 2) .

 

I wlasnie spodziewam sie ze bogatsza interakcja w nowym DNF bedzie mocnym atutem ktory zmiecie takie przereklamowane sztampowe produkcje jak Far Cry 2 .

No i nie zapominajmy o czarnym humorze i tekstach Ksiecia, okazji napewno nie zabraknie zeby mogli wysmiac to i owo w nowej grze 3drealms.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze Devil ze jestes anty nastawiony przeciw nowemu Duke'owi, tak wnioskuje z przesmiewczego tonu twoich postow.

zwlaszcza zlosliwy komentarz apropo "Interakcja z otoczeniem?"

tak sie sklada ze dzieki Duke Nukem 3D byl to znak firmowy ( granie w bilarda, automaty, dawanie kasy panienkom, swiatla, kible - wymieniac dalej ?) i jak na tamte czasy byl to oszalamiajacy patent ktory przyciagnal wielu graczy do tego tytulu ( i byl rozbudowywany w Blood czy RR ). Juz w niektorych dzisiejszych FPP ta interakcja jest o kilkanascie razy ubozsza - ograniczona jedynie do fizyki obiektow znajdujacych sie na mapie ( a to zazwyczaj bywaja skrzynki czy beczki, wyjatek Half Life 2) .

 

I wlasnie spodziewam sie ze bogatsza interakcja w nowym DNF bedzie mocnym atutem ktory zmiecie takie przereklamowane sztampowe produkcje jak Far Cry 2 .

No i nie zapominajmy o czarnym humorze i tekstach Ksiecia, okazji napewno nie zabraknie zeby mogli wysmiac to i owo w nowej grze 3drealms.

 

No może i przesadziłem z tym. Takie smaczki jak granie w bilarda faktycznie byly dobre, albo teksty Duke'a po skorzystaniu z miejskich wygód (czyt. kibla), albo namawianie striptizerek do pokazania czegoś więcej. Jakoś to mi wyleciało z głowy.Z D3D nie miałem doczynienia ładnych parę lat, także zrozum ;)

 

Mnie głównie zniechęciło to czekanie i teraz czepiam się wszystkiego co związane z tym tytułem. Takich smaczków jak wymieniłeś było sporo. W takim Blood fajnie reagowali przeciwnicy jak potraktowało się ich sprayem+ zapalniczka. Biegli na ciebie krzycząc. Do tego różnorodność broni jak laleczka voodoo. Wtedy dla mnie to było coś. Co do humoru w D3D to tu się zgodzę w 100%

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...