Skocz do zawartości
Gość

Duke Nukem Forever

Rekomendowane odpowiedzi

Eee tam sciema. Kiedys czytalem watek na forum 3DRealms i G.B. napisal ,ze jezeli mieliby wydac gre to pierwsze obrazki zaczeliby ujawniac 6 miesiecy przed przewidywana premiera (mamy dwa niewyrazne, za to oficjalne) a 3 miesiace przed zacznie sie cala kampania reklamowa i pewnie wlasnie od trailera. Wychodzi z tego ze Ksieciunia zobaczymy marzec/kwiecien ;) Mam nadzieje ,ze gra bedzie warta 10lat pracy ,bo inaczej beda posmiewiskiem po wsze czasy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duke Nukem Forever Trailer Releasing Tomorrow; This is Real and We Are Not Shitting You

 

Prepare to hail to the king, baby. George Broussard of 3D Realms has confirmed on his company's official forums that a trailer for the long (long, long) awaited Duke Nukem Forever will be released tomorrow around noon Central time.

 

LINK do pełnego artykułu

Koniec świata Duke nadchodzi :blink: :D , a mówiłem, że wyjdzie :rolleyes:

 

Po "pierwszym" scerenie można rzec, że gra wygląda słabo - czekamy na trailer...

 

... a po nim :D

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak na konsoli się non stop gra.

 

:wink:

Dla mnie również ten trailer jest nadal niesamowity.

 

Chyba już o tym wspominałem w tym temacie, ale: jeżeli DNF wyszedłby w 2001 roku pod taką postacią, to byłby grą wszech czasów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie również robi niesamowite wrażenie oczywiście w sensie wykonania (prawie jak Spielberg) bo graficznie już nie te lata, ale w 2001 na pewno pozamiatałby wszystko co było wtedy na rynku.

 

Osobiście czuję, że jeśli teaser pojawi się dzisiaj to będzie bardzo krótki renderowany filmik bez ukazania engine i czegoś z gry, obym się mylił bo nawet jeśli nie mają zamiaru wydać Duka, albo wydać "When it's done" to mogliby przynajmniej zrobić taki filmik jak ten z 2001 fajnie się to ogląda. Forum 3drealms dalej leży i pewnie szybko nie wstanie ciekawe czy to kolejna zagrywka marketingowa czy ludzie rzeczywiście mają takie parcie na grę. Już widzę te przepełnione/zapchane serwerki po ukazaniu się filmu.

 

EDIT:

 

Udało mi się dostać na forum 3drealms chyba ludziska rzeczywiście mają niezłe parcie na grę parę komentarzy z forum:

 

":craps pants:", "my breath!!!! I....can't say anything.....", "*head explodes*", "I WANT TO HAVE YOUR BABY GEORGE!!!!!!" (w nawiązaniu do George Broussard) + jeszcze 11 stron takiego bełkotu, pewnie byłoby więcej, ale ludzie dopchać się nie mogą.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem :| czekaliśmy 10 lat.

 

Ale grunt że w ogóle jest.

 

 

Przyjrzyjmy się szczegółom:

Dołączona grafika

Nie wiem czy zauważyliście ale wóz strażacki wygląda jakby miał 20 polygonów (patrzeć na okolice nadkola), a kosmita jakby był żywcem wyjęty z 3dsmax i pokryty blurem.

 

Dołączona grafika

Textura podłoża jest bardzo nieostra. Świniak rzuca cień który pada na ziemię, ale nie pada na martwego żołnierza, no i nie ma self-shadowingu, więc to raczej nie D3 engine.

 

Dołączona grafika

Znowu nieostre tekstury. Czy to wciąż PC only?

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow zmienili "When it`s done" na "Stay tuned"... to juz cos :wink:

Srednio to wyglada, no ale grafika w tej grze nie jest akurat najwazniejsza... tak czy siak po tylu latach liczylem przynajmniej na UE 3.0...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to raczej nie D3 engine.

March 20, 2007: Scott Miller tells YouGamers that DNF is running under a heavily modified version of the Unreal Engine.

Nie spodziewałem się, że w teaserze pokazane zostaną sceny in-game.

 

Źle to nie wygląda. Jak będzie? Chciałbym wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie rozpaczać to jest tylko teaser który miał zaostrzyć nam apetyty i zgadzam się w 100% z "-mess-" dla oldschool'owców będzie to 100% must have bez znaczenia na zaawansowany stopień grafiki pod warunkiem, że pozostaną inne znane i lubiane aspekty Duke 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac, dla oldschoolowcow jest to jedna z niewielu gier ktora bedzie potrzebowala grafy, w duku inne rzeczy wplywaja na wartosc tej gry, oby zostaly zachowane w foreverze :D

mialo byc nie bedzie potrzebowala :D ale mastertab i tak od razu wylapal o co chodzi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ohhh, grafika jest brzydka :(

No sorry, ale ja tutaj oczekuje gierki która przejdzie do historii a nie kolejnego benchmarku jak crysis ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...