Skocz do zawartości
ParanoiK

Odpowiedź Na Oświadczenie Piotra 'liska' Lisowskiego.

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, musze się pochwalić :P Dostałem tymczasowgo bana na tfiku tylko do końca nie wiem do kiedy :P

Zawieszenie dobiegnie końca wto, 07 paź 1913 - 20:35

Że mam sie w czasie cofnąć ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie stety tak się nie da :rolleyes:

No nie da sie. Mozesz to tymczasowe zawieszenie konta traktowac jako ban bo nigdy sie nie skonczy (chyba, ze ktos z moderatorow/adminow Ci je zdejmie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tweaku masz az 149 postow, szybko by poszlo.

Z ciekawosci sprawdzilem i znalazlem Twoj profil, jest jeszcze user GreenGo1, ktory utworzyl konto tego samego dnia, coz za zbieg okolicznosci... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath - ta GreenGo1 utworzyłem... hmm... właściwie nie wiem dla czego :| coś mi się wtedy pomyliło albo coś :P

DaRoN- no na tfiku ciągle jest oświadczenie liska "Aktualnie trwają zaawansowane rozmowy między Tweak.pl, a administracją PPC, aby się pogodzić i zapomnieć o sprawie. Chyba nie ma sensu, aby się kłócić i sprzeczać o wiele niepotrzebnych rzeczy."

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już miałem dość czytania kłamstw.

Napisałem coś takiego, pewnie zniknie szybko lecz dam i tu.

 

--------------------------------------

Zapomniałeś dodać, że Marco posiadał reklamy AdSense w serwisie, a także forum. Przy odpowiednio dużej oglądalności nawet na najtańszych stawkach można wyjść na prostą.

Dziwne, że nikt nigdzie o tym nie wspomniał...

 

Dodam, że od początku istnienia PurePC również były tego typy reklamy tam i są one nadal.

Naprawdę myślicie, że ktoś będzie tracić czas prospołecznie? Trochę powagi...

Tyś chyba na głowę upadł jak to pisałeś. Ty gdzie widziałeś reklamy na PurePC. Google to jedyne co jest lecz to nie reklama patrząc na wasze poczynania. Patrząc na Heh.pl to również rozumiem co nazywasz reklamą :> Adminie zastanów się nim napiszesz takie rzeczy bo szybko kandydowałeś na to stanowisko i proszę skończ pisać bzdury bo wprowadzasz jawnie ludzi w błąd. Kasy z Google nie mamy!

Jeden już mnie kiedyś zniesławił i wie teraz co go czeka, jak zareaguje to zobaczymy.

 

Co do regulaminu to również po 1 sierpnia firma Tweak.pl beknie odszkodowanie za używanie pracy autorskiej trzech osób bo wiele razy prosiłem o polubowne zakończenie sprawy lecz miarka się przebrała, albo do 1 sierpnia dostanę podpisany dokument lub bazy znikną a Piotr L. i Andrzej L> wylądują z nami w sądzie i na prokuraturze o urząd skarbowy też się prześlizgnie.

 

Najpierw myślmy z kim rozmawiamy, a później piszmy.

 

Pozdrawiam

Romek

--------------------------------------

 

ulisa.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lisek żyje :>

 

Odpisał w temacie i zamknął go, aby już nikt się nie wypowiedział.

 

Zacytujmy:

Oj Romek... zejdź już na ziemię icon_wink2.gif

 

Co do edycji postów, trwa dyskusja i myślę, że w najbliższych dniach coś się ruszy w tej sprawie, o czym wszystkich poinformujemy.

Ba ziemia będzie w sierpniu, poczekam sobie spokojnie bo znając jego szybkość w podpisywaniu dokumentów to się nie wyrobi w ciągu 14 dni złożyć podpisu pod dokumentem jaki ma na biurku.

Wtedy to już będzie śmiesznie ale o tym po pierwszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Boone

Lisek żyje :>

 

Odpisał w temacie i zamknął go, aby już nikt się nie wypowiedział.

 

Zacytujmy:

Ba ziemia będzie w sierpniu, poczekam sobie spokojnie bo znając jego szybkość w podpisywaniu dokumentów to się nie wyrobi w ciągu 14 dni złożyć podpisu pod dokumentem jaki ma na biurku.

Wtedy to już będzie śmiesznie ale o tym po pierwszym.

No chyba, że wcześniej ucieknie z kraju :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to takie łatwe jak ucieknie to i tak Tweak i firma zostanie zamknięta.

Dobra nie mogę o tym mówić do pierwszego sierpnia bo to są sprawy poufne przed pozwami sądowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Boone

Nie jest to takie łatwe jak ucieknie to i tak Tweak i firma zostanie zamknięta.

Dobra nie mogę o tym mówić do pierwszego sierpnia bo to są sprawy poufne przed pozwami sądowymi.

Z tego co widzę to i tak zostanie zamknięta a za granicą oszczędzi sobie wstydu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to takie łatwe jak ucieknie to i tak Tweak i firma zostanie zamknięta.

Dobra nie mogę o tym mówić do pierwszego sierpnia bo to są sprawy poufne przed pozwami sądowymi.

Tweak mozna zamknac, plakac nie bede. :P Tylko zeby PurePC zylo wiecznie. ;) Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Koniec tych dywagacji. Sprawa się wyjaśni w sądzie, czy też poza, nim to się wyjaśni i będzie jasno.

Chyba nie chcecie urządzać kolejnej krucjaty antytweakowej?

Temat f_closed.gif.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...