Skocz do zawartości
ZiMatik

Kto Lubi Ostro?

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe ile osob tutaj jest milosnikami przypraw typu tabasco, sambal oelek i sambal bajok i oczywiscie marynowanych albo surowych papryczeki chili ? Ja praktycnie do wszystkiego uzywam ww przypraw:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chciałem sobie coś upichcić i wrzuciłem "troche" za dużo papryczek chili. Efekt był taki, że nikt nie był w stanie tego wziąć do ust :D teraz już wiem, że wystarczy naprawdę odrobinka. Po takim jedzonku problemy z żołądkiem jak w banku :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co ja stworzyłem to na pewno :lol2: to było coś niesamowicie ostrego. Chociaż może są osoby, które by to zjadły. W każdym badź razie ja bym się nie odważył :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bylo mnie zaprosic - ja na pewno bym zjadla - jestem maniakalna fanka chili :] buteleczke tabasco wchlaniam w 2 dni , i wiecie co? - moj zoladek nigdy nie protestowal , natomiast odrobina ketchupu jest mnie w stanie o skret zoladka przyprawic.

Wczoraj np jadlam ze znajomym kabanosy z sambal oelkiem i do tego zagryzalismy papryczki chili :)

Po tym co ja stworzyłem to na pewno :lol2: to było coś niesamowicie ostrego. Chociaż może są osoby, które by to zjadły. W każdym badź razie ja bym się nie odważył :lol:

Edytowane przez ZiMatik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli w Waszym mieście jest Pizzernia Tino to polecami wziazc pizze Bomba naprawde ostra i pyszna zarazem :)

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile osob tutaj jest milosnikami przypraw typu tabasco, sambal oelek i sambal bajok i oczywiscie marynowanych albo surowych papryczeki chili ? Ja praktycnie do wszystkiego uzywam ww przypraw:]

To jadam ale o pozostałych nie słyszałem :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jadam ale o pozostałych nie słyszałem :blink:

Te pozostale - sambal oelek (producent Tao Tao)to takie zmielone papryczki chilli (ok 70% calosci to papryczki chilli a reszta to sos ) z dodatkiem soli, sambal bajok (Bali Kitchen - produkt indonezyjski, oczywiscie do kupienia w polsce)- to pasta chilli z dodatkiem czosnku i suszonych krewetek i soli (zawartosc chilli to 56%) - zeby kupic obie te pasty musze dralowalc na drugi koniec Wawy :] Ale jesli lubisz piekielnie ostro - to szczerze polecam :]

 

:] nie probowalam , ale...niektorzy wiezniowie w wiezieniach podobno tak :P (przynajmniej tak slyszalam )

 

Ktoś zaraz powie że je żyletki :lol2:

 

Nie no tabasco rulez.

 

Opisanych przez Ciebie objawow u siebie nie zaobserwowalam : :lol:

 

ja lubie ostre nawet bardzo :D ale zawsze po ostrym jak robie kupsko to mnie dziurnik piecze jak cholera hehe, to jedyna wada ostrego żarła :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

namierzylem na allegro sklep z opola:P sprzedaja wasabi w tubce:P poszukam jeszcze czegos w stolicy:>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile osob tutaj jest milosnikami przypraw typu tabasco, sambal oelek i sambal bajok i oczywiscie marynowanych albo surowych papryczeki chili ? Ja praktycnie do wszystkiego uzywam ww przypraw:]

Jak tylko moge to kupuje, na ostro jest byczo, kiedyś z węgier rodzice przywieźli mi słoiki papryczek chili i z kumplami zajadaliśmy z pestkami na surowo, łzy w oczach ale smaczne :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...