Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Elo spamy. ;] Przez 3 dni nie miałem netu (sic!). Admin coś robił, a teraz net jest, a chodzi jak jakaś padaka. :mur: Od rana pingi na onet.pl ponad 3.5k ms. Forum chodzi tak, że lepiej nie gadać... Ani tu w coś pograć, ani po www pochodzić... Zostaje GG. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo spamy. ;] Przez 3 dni nie miałem netu (sic!). Admin coś robił, a teraz net jest, a chodzi jak jakaś padaka. :mur: Od rana pingi na onet.pl ponad 3.5k ms. Forum chodzi tak, że lepiej nie gadać... Ani tu w coś pograć, ani po www pochodzić... Zostaje GG. :mur:

Znam to. Ale ja to mam znacznie częściej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po zawodzie miłosnym. :sad: Jakiś czas temu pisałem, że się zakochałem. Nie wyszło. :sad: Dziewczyna nie miała nic poza urodą. Kręciła ze mną, a za plecami z 3 innymi przy okazji. :sad: Dałem sobie spokój teraz choć mogłem to dalej ciągnąc - tylko po co? Im wcześniej tym mniej będzie bolało. Eh... inaczej widziałem zakończenie wakacji. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już jadą po Ciebie chłopaki z ABW! :twisted2:

Wstrzymaj ich troszkę pliss. :-P A ja w tym czasie się gdzieś ukryje. :lol2: :lol:

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. :D

Właśnie wróciłem z Tajlandii B-) .

Prezenty! Co nam kupiles? ;D

 

EDIT: Nie mam w co grac, dajcie jakies fajne tytuly na mojego gf3. ;) Mam Prey ale cos mi sie nie chce w to grac narazie. :P

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ty wygrałeś konkurs. -_-

Wiewióry (:ph34r:) nie są miłe. Jak nie odbierzesz nagród to one cię (:wisielec:) w nocy.

Już się boje !!! :lol2: :lol: Obym przeżył te noc...

 

Z tajnych źródeł wiem, że Eragonek Nam Tajlandke przywiózł. ;)

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz że to ta noc ? A może będą atakowały jutro ? To są nieobliczalni psychopaci.

Uciekły z więzienia oposów antyterrorystów i teraz poszukują ofiar niechcianych prezentów i nagród.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tajnych źródeł wiem, że Eragonek Nam Tajlandke przywiózł. ;)

Tajlandkę to ja dla siebie przywiozłem B-) .

 

Oto ona: :wink:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj akcje wyczailem jak wracalem z imprezy na rowerze rano. :lol: http://img169.imageshack.us/my.php?image=2408061123hu7.jpg Przyjrzyjcie sie temu maluchowi niebieskiemu. :lol: Fotka robiona podczas jazdy na rowerze i na dodatek telefonem, cyfrowka to to nie jest ale cos widac. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że mnie armia tchórzofretek broni. :razz: :wink: :lol2: :lol:

Zatrudnij jakiegos nakoksowanego piżmaka. Na pewno cie obroni.

Nic z tego. One biegają z kałachami proukcji piżmaków lodowych, z tłumikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba chodzi o to że ten kierowca jest fanem Legii Warszawa. :arrow: L. :lol: :lol2:

Raczej tu chodzilo o nauke jazdy. :P Jak bylem pod domem to parkowal tym maluchem tylem u mnie na ulicy. :P Oprocz tego siedzialo w nim 2 typkow, gdzie moze mieli max po 19 lat. :P Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...