Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Grrr mam dość tych małych pijawek co kąsają wszędzie gdzie popadnie. Kupiłem jakieś pierdółki na komary do palenia ,takie kadzidełka w kształcie spirali. Latają sobie koło tego i mają to gdzieś... ehh idę spać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie skonczylem w Toca Race Driver 3 z kumplem przez neta grac. :) Tak wiec udaje sie do lozka bo to juz trzeci dzien leci odkad w ogole nie spalem. :) Dobranoc. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witka.Wpłaci mi ktoś na konto 71 gr ?? :) dzisiaj mam imprezke a do 10zł które moge wypłacic w bankomacie brakuje mi własnie 71gr :) poratujcie.Jak tylko będę miał oddam z odsetkami 1zł !!! :)

 

numer konta w mbanku:90 1140 2004 0000 3002 3245 7788 z góry dziękuje :)

Edytowane przez Kamilek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Definicja pecha:

stoję w media na wyprzedaży w kolejce do magazynu po LCD 19" samsunga za 700zl i jestem pierwszą osobą która słyszy: "przykro nam, skończyły się" ehhhhhhhh :)

Edytowane przez jonzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Spamery!

Wcześnie? W sumie tak, ja bym dalej jeszcze spał, ale śniło mi się, że wstałem dopiero o 15. ;P (a mam dziś jechać do swojej ok 12).

Ojj dzisiaj ze mnie nie będzie miała żadnej pociechy. :P Czuję się jak po 3 dniowym "maratonie" w Zakopcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witka.Wpłaci mi ktoś na konto 71 gr ?? :) dzisiaj mam imprezke a do 10zł które moge wypłacic w bankomacie brakuje mi własnie 71gr :) poratujcie.Jak tylko będę miał oddam z odsetkami 1zł !!! :)

 

numer konta w mbanku:90 1140 2004 0000 3002 3245 7788 z góry dziękuje :)

Ale to się nie kalkuluje, to sam przelew kosztuje niewiele mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się Maciag nie odzywa. :) Pewnie jużgo wiewióry :wisielec: B).

Były już te Wiewióry wypiliśmy flaszke 'Orzeszkówki', powiedziały, że równy chłop ze mnie i muszą się teraz udać do Venom'a ale dlaczego to nie wiem... :lol2: :lol: Może po to (:wisielec:) B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Definicja pecha:

stoję w media na wyprzedaży w kolejce do magazynu po LCD 19" samsunga za 700zl i jestem pierwszą osobą która słyszy: "przykro nam, skończyły się" ehhhhhhhh :)

Jakież masz szczęście. Dwóch kumpli kupiło przywiozło, bad pixeli od groma ale jeszcz nie na gware. Więc oddali sprzęt jako niespełniajacy oczekiwań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były już te Wiewióry wypiliśmy flaszke 'Orzeszkówki', powiedziały, że równy chłop ze mnie i muszą się teraz udać do Venom'a ale dlaczego to nie wiem... :lol2: :lol: Może po to (:wisielec:) B)

Nie wiesz ? A orzeszkówkę to myślisz że skąd miały ? B) B) B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Grrr mam dość tych małych pijawek co kąsają wszędzie gdzie popadnie. Kupiłem jakieś pierdółki na komary do palenia ,takie kadzidełka w kształcie spirali. Latają sobie koło tego i mają to gdzieś... ehh idę spać ;)

Jak pojechałem nad jezioro a potem nad morze nie widziałem ŻADNEGO komara, jak już to trochę os i pszczół. Wróciłem do Warszawy i już trzy komary mnie pogryzły :huh: .

 

Pijaki z Was jedne, jeszcze wiewiórki sie zapiją i pójdą do AA.

 

EDIT: http://wiadomosci.onet.pl/1374794,18,item.html O_o .

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz ? A orzeszkówkę to myślisz że skąd miały ? B) B) B)

Mówiły, że same robią ! :razz: :lol2: Dwie butelki mi zostawiły. ;)

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiły, że same robią ! :razz: :lol2: Dwie butelki mi zostawiły. ;)

A podatki od tego oplacaja? Bo jak nie to dzwonie na policje. ;DDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Taka propo, wybiera sie ktos na Mase Rowerowa dzisiaj w Warszawie?icon_smile3.gif

Nie ja ;] . Działa Wam gg/aqq??

 

EDIT: Już działa ;] .

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...