Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

Jesienne zniwa icon_question.gif icon_biggrin3.gif

Pewno tak, sianokosy ;] . Jakoś przeżyjemy, a teraz ide obczajać kolacje :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie wrocilem z nad Zegrza. Aaaaaleeeee sie naopalalem i powygrzewalem w slonku ;) , do tego woda ma temperature 24 stopni :) Caly dzien mozna siedziec i sie moczyc, do poki sie nie specznieje ;)

No to masz cały jutrzejszy dzień na Zalew Zegrzyński. :twisted2:

 

znad

10% + 1 dzień ZPP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram. :P Ciekawe co bedzie w tym temacie jak sie lato skonczy. :D Jesienne zniwa :?: :D

Ooo, jesienią to już będzie całkiem poważnie. Dojdzie interpunkcja, gramatyka i składnia. :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990
Sikor jak możesz to rozwiąż mój problem z postem, którego czepiał sie MaciekCi, albo daj mi 10% i ZPP albo i dwa dni ZPP jak trzeba ;] .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, jesienią to już będzie całkiem poważnie. Dojdzie interpunkcja, gramatyka i składnia. :twisted2:

To bedziesz musial swoja Kasie zatrudnic na 1/2 etatu do "wylapywania" wszystkich mozliwych bledow, bo sam raczej nie dasz rady. :P

 

Kto dostal najwiecej '%' w tym temacie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

@BLANTMEN

Nie napisałem jeszcze, że fajny avatarek icon_lol.gif.

Lepszy niż poprzedni banan :banana: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sikor jak możesz to rozwiąż mój problem z postem, którego czepiał sie MaciekCi, albo daj mi 10% i ZPP albo i dwa dni ZPP jak trzeba ;] .

Nie chce mi się teraz. :-P Zaraz wychodzimy, co zresztą widać w statusie moich komunikatorów.

Ale spoko, jutro będę cierpiał na zespół dnia drugiego i będę w związku z tym wredny i zły. :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie mnie tutaj przez cały tydzień ;]. Ciekawe co się zmieni ;]. Może jak wrócę, to wszyscy będą mieli ZPP ;>. Po prostu jeden post trzeba będzie pisać 30 minut i sprawdzać go po kilka razy. Tak jak wcześniej pisaliście, władzę w tym temacie przejmie mafia. Za jakiś błąd będzie się fatygować do domu delikwenta, któremu nawet nie pomogą zamknięte drzwi ;]. Po dostaniu się do środka mafia ta będzie przystawiać pistolet do biednego człowieka i... eliminować go ;],

Edytowane przez pajak28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Nie chce mi się teraz. :-P Zaraz wychodzimy, co zresztą widać w statusie moich komunikatorów.

Ale spoko, jutro będę cierpiał na zespół dnia drugiego i będę w związku z tym wredny i zły. :twisted2:

Na tlenie jakoś nie widze, ale na gg tak, miłego picia, i pozdrów Kasię :] .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jutro jadę o 4.00 rano na Zalew Przeczycki z kumplami na rybki. Będzie grillek, muza, popływamy sobie i w ogóle będzie fajnie. Szkoda, że dziewczynek nie mamy :( Wracamy po 20 :D

 

Na szczęście nie mam problemów z ortografią, więc mam spokój. Pan Płetwa nie jest mi straszny ;) Z ortografią trzeba współżyć :D

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sikor rozdal ostatnio za duzo '%' w tym temacie i teraz idzie je uzupelnic w postaci plynow. Pewnie mocy mu juz brakowalo. :P Od jutra bedzie 'kosic' za dwoch, a nawet za trzech. :D

Ide juz z tego tematu, bo jeszcze wpadne pod 'kosiarke', tfu chcialem napisac 'pletwe'. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

wpadne pod 'kosiarke'

To chyba przez ten temat o kosiarce niżej ;] .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechu_1990

Oboje mamy w sygnaturce wyrażenie 'co dzień'. Ja go mam osobno, a Ty łącznie. Czyli ktoś ma źle ;]. Teraz mam słownik pod ręką, więc postanowiłem to sprawdzić. Pisze się 'co dzień', czyli rozłącznie ;). Łącznie pisze się 'codziennie' czy 'codzienność ;]. Nie myśl, że się czepiam, ale po prostu nie mam co robić :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skoro już przy sygnaturach, to można się czepić, że niektórzy, tak jak pajak28 mają chyba dyski typu 250 gigaBIT... Z muzeum takie? Heheh...

Podrzucili mi je kosmici ;]. Już mam normalne dyski ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO wolalbym aby Francuzi jednak walczyli o 3 miejscie a Niemcy dostali 4 :D

Nazwy narodów piszemy wielką literą. Pisane małą są błędem ortograficznym.

10% +2 dni ZPP

 

EDIT:

Dodałem tylko dzień ZPP, bo za Francuzów ukarał Crosis.

Jak wyżej, plus jeden dzień ZPP za brylantynę.

:D

 

No mysle ze teraz jest ok... jakos tak wyszlo i napisalem z malej chociaz na takie rzeczy zwykle zwracam uwage.

 

Gdyby tak sprawdzic te wszystkie strony spamerstwa pod katem literowk i ortografii to chyba sporo by osob odpoczelo od tego forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cisza. Mnie się już tak nudzi, że spoglądam na sygnaturki :huh:. Włączę sobie jakąś grę chyba. Już lepiej nic tu nie piszę ;]. To do zobaczenia za tydzień B-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@=KAX=-

Coś się na tweaku stało? Nie jestem na bieżąco, dawno tam nie zaglądałem ;-).

 

@eragonek

Wracaj jak najszybciej, kto tu będzie spamował ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...