Skocz do zawartości
nrl

Team Fortress 2

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem i zarazem pytanie.

Problem: strasznie dlugo gra mi wchodzi na serwer (kilka minut)

Pytanie: jak Wam długo sie odpala jakis serw ?

z gory dzieki za odp,

sprzet jak w sigu, firewall - outpost (z niekatywnym dzieje sie to samo) antyvir - nod32 [moze ma znaczenie ?]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bielski

Nod 32 tu nie przeszkadza. Nie wiem dlaczego kilka minut na raid0 może 20 sekund od odpalenia steama ;). Tzn pewnikiem przez tego seagata 20gb 5400 obrota i 2mb cache ;).

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokazały sie jakies nowe mapki, rbione raczej przez graczy bo steam nic z map nei aktualizuje. ktos moze testował je ?

 

co do gamplaya :D

miód i maliny ^^ dla mnie ekstra i oczywiscie polecam ;)

jutro premiera orange boxa, ale watpie zeby cos nowego do TF2 dali jak wszsytko aktualizuja patchami pokolei :]

fajnie ze prowadza osobiste staty kazdego gracza, ktore mozna ogladac na steam community.

pozdro, i zapraszam do gry :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma bardzo dużo humoru. Rozwalił mnie wczoraj screen po smierci. Ładnie strzałką zaznaczyli, gdzie leżą moje płuca :D Co do klas postaci - na razie pomykam inżynierem. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość ulepszania postawionego wcześniej działka. Pytanie - jaki serwer polecacie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inzynier idzie na łatwizne :P ja mykam demomanem z całkiem dobrym skutkiem :]. zapraszam na swoje staty na steamie. nick jak na forum

swoja droga to mozna by sie umowic na jakas partie :]

 

co do flakow xD jest to swietne, nie ma to jak po smierci zobacyzc napis ze tu lezy twoja głowa, stopa itp xD

dobre sa jeszcze smaczki zwiazane z klawiszem "g". polecam demoman z bronia 1, soldier z 3, i inzynier praktycznie wsystkie ma swietne :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu ale mi tam wszystko chodzi, statystyki nic się nie zmieniają, może to przez ostatni patch (podobno były poprawione błędy w polskim tłumaczeniu), ja po mału dostrzegam zalety np. Demoman'a, Scout'a czy Medic'a

 

ale i tak najlepiej mi się gra Engineer'em :lol:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrząc na to, że orange box jest za 40 ileś tam (ja miałem za 44 nie wiem ile teraz) a sam TF2 30 ja bym brał jednak orange box ;)

 

ale ty zdecydujesz, tf2 jest świetna, to gra z dużą dawką humoru i nie ma tam pr0 el0 graczy jak w CS:S, większość ludzi nawet jak gada przez mikrofon to jest zabawnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i mnie jeszcze zdominował :lol:

 

u mnie statystyki ok, nic nie zniknęło

 

tak w ogóle o co chodzi z tymi czapeczkami, balonami i dźwiękami ludzi co się cieszą? lol

Ponoć na weekend zrobili taki bajer. Ogólnie śmiesznie to wyglądało :P Co do statystyk - własnie zauważyłem, że stalo się to po zaktualizowaniu gry. Wszystko miałem od 0, tak samo jak na steam community :? Trochę kiepsko to wyszło ...

 

Mały bonusik :)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to gra multiplayer roku. Gra sie cudownie a miód cieknie z ekranu. Świetne są te zabawne wstawki i gagi wykonywane przez kazdą z klas (np. granie na siekerze przez pyro). Teksty równiez bardzo dobre. Na dodatek wszystko jest bardzo dobrze zbalansowane i nie jest tak ze wszyscy grają jedną klasą bo jest najlepsza... kazda klasa ma swoje plusy i minusy. Szkoda tylko ze jest 6 map ale przybędzie pewnie jeszcze :)

 

Na szybki atak dobry jest Pyro, co do obrony to gram engineerem albo demomanem.

Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, zazwyczaj nie powtarza sie jedna klasa w druzynie, kiedys mi sie to zdazylo ze cala druzyna gra Scout'ami :lol: ale nic z tego nie wyszło, a map wcale nie jes tak mało (przynajmniej nie tych nieoficjalnych).

 

Jedna jest super bardzo długa, nazywa się CP_WARPATH

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UPDATE:

 

Team Fortress 2 halloween

 

Dołączona grafika

 

:lol:

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, wciskam podczas gry V i masz p2p gadanie, wszystko pięknie chodzi. Może ci mikser coś miesza w systemie, mi czasami zaznacza się Mute w ogóle bez żadnej przyczyny, musze wtedy alt+tab z gry i odznaczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja miałem taką smieszna sytuację?

 

Mianowicie grałem wczoraj na polskim serverze klanu CQF, i nie wiadomo czemu... każdy gracz miał urodzinową czapkę na głowie. A z każdego trupa wylatywały kolorowe baloniki i prezenty. O co chodzi? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy nie lubiałem i pewnie nie polubie gier zespołowych jeżeli chodzi o gry komputerowe ale można spróbować - a nóż widelec.

Może się ustawimy na jakimś serwerze ?

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja miałem taką smieszna sytuację?

 

Mianowicie grałem wczoraj na polskim serverze klanu CQF, i nie wiadomo czemu... każdy gracz miał urodzinową czapkę na głowie. A z każdego trupa wylatywały kolorowe baloniki i prezenty. O co chodzi? :D

Wgrali jakiś bajer na serwer :) Ja już przez to, wraz ze Stranded przechodziłem na jakimś niemieckim serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...