Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

Ej czy Wy też macie wrażenie, że coś dużo się zrobiło Bentley'i w Wawie? W tydzień widziałem czarnego, srebrnego i błękitnego GT. Niedługo będzie ich więcej niż dziewięćset jedenastek:>

Proste. Ludzi których stać na wypakowanego po brzegi S klas jest coraz więcej. Do tego jeszcze nieskazitelna wiarygodność w Urzędzie Skarbowym co by nie sprowokować kontroli i tada. Mamy Bentleya w garażu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaciekCi Bo ja wiem czy kosmos. Dla mnie to to wyglada jak jakas mydelniczka (szczegolnei przod i tyl). By dodali gdzieniegdzie jakies wloty i wyloty to by odrazu nabralo charakteru. To co pokazali to wyglada jak jakis neidokonczony koncept. - me oko artysty tak twierdzi :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez urazy ale mustangow to powoli jezdzi tyle co mondziakow :P Powiem tylko tyle ze przy frykasie przy belvedere w okolicach toru lyzwiarskiego stegny stoi mustang gt shelby gt... tak.... wersja SHELBY... to jest dopiero potwor...

Tyle ze ten jest czarny albo niebieski... a nie moge takiej fotki na sieci znalezc

Dołączona grafika

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://img95.imageshack.us/img95/7550/dsc00338tw1.jpg

 

dzisiaj przy budynku gazety wyborczej w warszawie :)

Taka ciekawostka...

porownajcie blachy tego ze zdjecia ktore zrobilem i blachy z tego textu ;)

http://www.autokrata.pl/lod/4830/pierwsza_...co_2_0_tsi_dsg/

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez urazy ale mustangow to powoli jezdzi tyle co mondziakow :P Powiem tylko tyle ze przy frykasie przy belvedere w okolicach toru lyzwiarskiego stegny stoi mustang gt shelby gt... tak.... wersja SHELBY... to jest dopiero potwor...

Tyle ze ten jest czarny albo niebieski... a nie moge takiej fotki na sieci znalezc

Dołączona grafika

jeżeli wersja SHELBY ma charakterystyczne 2 ciągnące się paski wzdłuż auta, to prawdopodobne to uwieczniłem na fotce ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli wersja SHELBY ma charakterystyczne 2 ciągnące się paski wzdłuż auta, to prawdopodobne to uwieczniłem na fotce ;]

Shelby jest bardziej napompowana... troche inny gril.... maska jest na takie zaczepy rajdowe... z boku jest naklejka :)

 

Takie Scirocco widzialem ostatnio u siebie na Zoliborzu..

Niestety nie widzialem na jakich blachach, a raczej guzik mnie to obchodzilo, bylem bardziej zainteresowany samym samochodem

Ja tez na blachy nie zwrocilem uwagi.. totalnie przez przypadek zerknalem kiedy autokrate przegladalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche porzadku w telefonie robie...

 

Ladniusie AMG ;)

Dołączona grafika

 

Dal bym sie pokroic za taka corvette...

Dołączona grafika

 

A to standardowy widok w wilanowie-konstancinie...

Dołączona grafika

 

To juz troche zadszy ;)

Dołączona grafika

 

a to taka ciekawostka... 2x porsche i merc ;) W tym samym miejscu co jag tylko pare dni pozniej ;)

Dołączona grafika

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Znalazlem fotke tego stwora ktory widzialem na miescie i nie potrafilem powiedziec co to jest... okazalo sie ze to bylo w okresie rage race... dlatego po pulawskiej takie autka jezdzily... w tym aston db9... i lambo w kabrio... http://www.rage-race.pl/galeria/kategoria/id/536 znalezione wlasnie przez przypadek

Dołączona grafika

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez urazy ale mustangow to powoli jezdzi tyle co mondziakow :P Powiem tylko tyle ze przy frykasie przy belvedere w okolicach toru lyzwiarskiego stegny stoi mustang gt shelby gt... tak.... wersja SHELBY... to jest dopiero potwor...

Ja bym sie tym Shelby az tak nie nakrecal, zwiekszona moc, troche optyki i tyle, naprawde udany Mustang to Roush Mustang stage 3 mimo nieco mniejszej mocy od Shelby jezdzi o niebo lepiej dzieki zmienionemu zawieszeniu - widac ze przygotowany przez prawdziwa stajnie wyscigowa. Edytowane przez S_Works

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie tym Shelby az tak nie nakrecal, zwiekszona moc, troche optyki i tyle, naprawde udany Mustang to Roush Mustang stage 3 mimo nieco mniejszej mocy od Shelby jezdzi o niebo lepiej dzieki zmienionemu zawieszeniu - widac ze przygotowany przez prawdziwa stajnie wyscigowa.

Mimo wszystko shelby jest baardzo ladny :)

 

Neo to co widziałeś to Ultima GTR ;) Szczerze to zazdroszczę Ci tego widoku ;)

No samochod potwor... a ryk silnika... no nie idzie do czegokolwiek tego porownac :)

 

Swoja droga... jadac modlinska zauwazylem w lusterku mojej yamaszki audi r8.. wszystko ladnie pieknie... zjechalem na prawy pas.. poscilem go i patrze ze gaz mocniej wciska i dluga... no to ja dlugo sie nie zastanawiajac lewy kierunek i gonilem sobie go... nie wazne z jaka predkoscia jechalismy ;) Dojechalismy do swiatel.... patrze katem oka... broda.. jakis starszy czlowiek.. blizej sie przygladam ale nie bardzo moglem dostrzec... wydaje mi sie ze z takimi "przepisowymi" predkosciami stary zientarski jechal... powiem tylko tyle ze moja xj-a wymieka przy tym audi... ze swiatek dostalem po pupie... elastycznosc tez... ogolnie nie sadzilem ze r8 to taki potwor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś wspominałem o tym samochodzie, a w piątek udało mi się cyknąc fotę:

 

http://fotkers.eu/viewer.php?id=rgh1224448148l.jpg"]http://fotkers.eu/thumbs/rgh1224448148l.jpg

Jak bys evo cyknal to by bylo cos.. a tych lancerow jezdzi coraz wiecej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bentleya sfotografowalem ze 2 albo 3 razy...

A to tak przy okazji dzisiaj foto cykniete... co lepsze.. w 2 roznych miejscach warszawy ;) Akurat mialem telefon pod reka ;)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

edit: poparzegladalem sobie fotki z netu w lepszych rozdzielczosciach.... i stwierdzam.... jakie to ma wykonczenia :o to kosztuje ponad 800tys zl i ma ponad 550 koni albo ponad 600 zalezy z jakim silnikiem :o

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...