Skocz do zawartości
s0lid

Army Of Two

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, w tym PSX to niezły przewał. To jakieś jaja. Recenzowali grę pewnie na wersji beta albo preview, przygotowanej do napisania zapowiedzi. Wstyd i żenada. Jak dla mnie, pismo straciło wszelką autentyczność.

 

Zachęcam, przed PREMIERĄ, do oglądania materiałów takich, jak np. video zapowiedź: Army of Two. :)

Wstyd i żenada to twoja wypowiedź :angry: Zastanów się dwa razy, przeczytaj post TrueVanDala i przemyśl. Podobna sytuacja była z Juiced. Tez jakos na jesień były juz recki, a wydawca przesunał premierę na wiosnę :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, raczej aluzja, że niby z wersji beta ;)

bo raczej nie ze sklepowej wersji ~~

Rzadko która recka jest na podstawie wersji "ze sklepu" ;). Chyba że jakieś mało znaczące tytuły. IMO to nie mogła być beta, tzn. dzisiaj tak właśnie byśmy taką wersję nazwali bo gra jest dalej intensywnie "poprawiana" ale dla nich "wtedy" to pewnie była wersja "prawie sklepowa", taką otrzymali do wydawcy do testów i już. Zresztą podejrzewam że więcej tłumaczenia w tej sprawie było na ich forum o tym, niestety nie przesiaduję tam a nawet nie mam konta u nich ;).

Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że chcieli się wycwanić i dać jako jedni z pierwszych reckę. Redakcje dostają też wersje testowe (alfy,bety,itp) by można było zrobić preview czy tam "pierwsze wrażenia" z gry. PE znając datę premiery (skąd mogli wiedzieć, że się przesunie) gry mogło puścić reckę z tego co otrzymali (wydawca może nie informował ich, że to wczesna wersja) uznając, że to finalny produkt.

 

Jakoś inne magazyny nie zamieściły recenzji, a były w takiej samej sytuacji co PE. Imho coś poszło nie tak, ale w sumie who cares?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że chcieli się wycwanić i dać jako jedni z pierwszych reckę. Redakcje dostają też wersje testowe (alfy,bety,itp) by można było zrobić preview czy tam "pierwsze wrażenia" z gry. PE znając datę premiery (skąd mogli wiedzieć, że się przesunie) gry mogło puścić reckę z tego co otrzymali (wydawca może nie informował ich, że to wczesna wersja) uznając, że to finalny produkt.

 

Jakoś inne magazyny nie zamieściły recenzji, a były w takiej samej sytuacji co PE. Imho coś poszło nie tak, ale w sumie who cares?

Nawet jeżeli chcieli sie wycwanić to ja się im nie dziwię ;). Zresztą tak jak napisałeś, zero info o możliwej obsuwie to i mogli dojść (i pewnie doszli) do wniosku że można puszczać reckę. Podejrzewam że musiało być w tej "wersji" wszystko (tzn. np. wszystkie levele/misje) inaczej nie byłoby w ogóle podstaw do pisania czegokolwiek innego niż tylko jakiejś zapowiedzi/playtestu. Wiadomo że takie wersje przedpremierowe mogą mieć jeszcze jakieś mniejsze braki ale zazwyczaj można spokojnie na ich podstawie napisać recenzję. Pamiętam reckę MGS2:Substance gdzie Myszaq (o ile mnie pamięć nie myli) napisał coś o 3 płytach DVD które leżą przed nim a które pewnie w wersji pudełkowej zostaną zastąpione jednym dyskiem DL. To też dobitnie pokazywało że recenzja byłą robiona na wersji przedpremierowej. Co do tego że inne magazyny nie zamieściły recenzji to nie wiem, może ma to związek z ich cyklem wydawniczym (którego nie znam, wiem jedynie ze PSX Extreme wychodzi koło 20, ostatnio nieco wcześniej), może im sprawa się wyklarowała przed puszczeniem materiału do druku?

Koniec końców, masz rację. Na dzień dzisiejszy who cares ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli gra dostala 7+ to znaczy ze byla srednia. jesli wrocila do developingu to tylko potwierdza slusznosc oceny w PSXE. Ze na becie? Cos czuje ze nie, bo Ci panowie wałów robic nie musza. Wszyscy wydawcy pchaja im na sile krazki z grami do recek. Dostali pewnie od EA i nagle EA przesunela premiere. A info od EA bylo pewnie takie ze to kod oficialny co pojdzie do tloczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No... juz jest :) narazie pogralem chwilke i zapowiada sie bardzo przyjemnie, moze byc hicior :] Swoja droga jak zwykle polscy sprzedawcy zaszaleli i wystawili na polki na chyba miesiac przed premiera :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, gra jest lepsza od Kane&Lynch, ale to nadal moim zdaniem średniaczek. Czemu twórcy skupiają się na jednym ficzerze, a zapominają o dopracowaniu pozostałych? Fajnie - teamplay, coop.. ale feeling broni zerowy, przeciwnicy debilnie wbiegają pod lufę, nie muszę chyba mówić że fabularnie nie porywa? ;)

 

Aha.. no i za duże skupienie na kwestii aggro - na hudzie mamy widoczną skalę, która określa, kto zbiera więcej aggro, a jakby tego było mało - osoba przyciągająca ogień świeci się na czerwono (druga w tym czasie trochę 'niknie', robi się transparentna) - debilizm imo.

 

Fajny jest za to motyw z ulepszaniem broni i pancerza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Game Informer 7.5 / 10 Apr 1, 2008

GameTap 7 / 10 Mar 5, 2008

Eurogamer 7 / 10 Mar 5, 2008

Daily Game 8.3 / 10 Mar 5, 2008

GamePro 4 / 5 Mar 4, 2008

IGN 7.9 / 10 Mar 4, 2008

Kombo 8.5 / 10 Mar 4, 2008

GameDaily 8 / 10 Mar 3, 2008

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo króciutka ta gra... Wczoraj wieczorem z Jinem rozpykaliśmy 5 pierwszych misji, dziś ostatnią... I to wszystko... Reszta to już tylko versus albo trudniejszy poziom...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można poczekać na wersję pece... dołożą kilka nowych level'i i jeszcze coś i może wyjdzie z tego dobra gra.

:wink:

U mnie gra na PC odpada z powodu stareńkiego komputera. Do grania kupiłem konsolę i po prostu kupię sobie Bully zamiast AoT. Niech mnie pocałują w ... nos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra na PC odpada z powodu stareńkiego komputera. Do grania kupiłem konsolę i po prostu kupię sobie Bully zamiast AoT. Niech mnie pocałują w ... nos.

Tylko się nie przestrasz bo Bully ponoć na X'a strasznie zabugowany jest :angry: :angry: :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...