Skocz do zawartości
lordminos

Polka Hakuje Windows Vista !

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy sposób.

 

Gdy już to załatali - zapewne wprowadzili porównanie kodu w pamięci z kodem na dysku (sterownikiem) oraz blokadę zwolnienia uchwytu pliku, to mam nadzieję, iż podobna dziura także jest załatana:

Zmieniam plik sterownika na dysku, a następnie powoduję wysypanie się usługi. Ze względów bezpieczeństaw zostanie ona natychmiast przeładowana - tym razem ze złym kodem. :]

 

Natomiast ograniczenia tam zaproponowane (odnośnie dostępu do dysku) będą zapewne skutecznie spowalniać pracę w trybie użytkownika przy programach operujących na dużej ilości małych plików.

 

Black_war: Link działa. To u Ciebie coś jest shackowane. ;)

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też denerwuje to, że zawsze jest wielkie halo o to, że niby jakiś Polak coś zrobił.

 

Podczas konferencji Black Hat w Las Vegas wspominana przez nas Joanna Rutkowska z singapurskiej firmy Coseinc

To że ma polskie nazwisko i pewnie w młodości mieszkała w tym kraju nie ma dla mnie znaczenia i nie wiem czym tu się podniecać. Pracuje w cywilizowanym kraju i udział Polski w jej dokonaniu był żaden.

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe no to pewnie zrzedły miny tym "fachowcom" z M$. Już pewnie to załatali.

Czytałeś w ogóle co tam jest napisane?

Załatali to i juz dawno.

 

Zresztą od bety 2 wyszlo juz kilka nowych wersji. Nawet wiecej. Juz w chwili gdy udostępniono betatesterom bete 2, inna grupa testowała nowszą wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to na dodatek kobieta :) jestem pełen podziwu :) w moim kręgu nie znam żadnej dziewczyny która potrafi więcej niż włączyć i zainstalować GG. Nie mam tutaj zamiaru ubliżyć jakieś Pani ale tak jest :)

Na studiach informatycznych też są kobiety. U mnie jest takich pare i są naprawde dobre w tym co robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miazga ma racje, u mnie na PW na Elce na informie tez jest pare kobitek, jedna jest calkiem dobra i wie co sie dzieje :) . Co jak co, ciekaw jestem, czy aby takiego babola nie ma w xp ;] .

 

 

--- edit ---

Uwazam, ze najlepszym pomyslem byloby zabronienie wymiatania na dysk pamieci, ktora zawiera skladniki jadra. Co jak co, dalej wierze, ze Windows Vista okaze sie interesujacym OS'em

Edytowane przez MeHow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Bardzo dawno mnie nie było na forum bo pamiętam jeszcze czasy tweak.pl ale widze, że tutaj troche zmian weszło w życie.

 

Jeżeli chodzi o naszą rodaczke, która zhackowała Viste to jest ona zaprzeczeniem tego, iż większość kobiet potrafi tylko zainstalować gg albo zepsuć coś w systemie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Bardzo dawno mnie nie było na forum bo pamiętam jeszcze czasy tweak.pl ale widze, że tutaj troche zmian weszło w życie.

 

Jeżeli chodzi o naszą rodaczke, która zhackowała Viste to jest ona zaprzeczeniem tego, iż większość kobiet potrafi tylko zainstalować gg albo zepsuć coś w systemie :)

Tak sobie czytam starocie :lol2:

 

Mike Tu coś ci nie wyszło. Ona właśnie 'zepsuła coś w systemie' :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...