Skocz do zawartości
pietach

Blok Wodny Od Pietacha

Rekomendowane odpowiedzi

aa na tym foto czasem nie widać jak top jest pęknięty pod korkiem ??? a atak to bloczki calkiem fajne :D

To nie jest peknięcie.

Robiłem sfazowanie na górnej częsci gwintu żeby oring od korka nie wyskakiwał na bok i wysmykło mi się narzędzie i zrobiła się rysa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, cena taka sama jak poprzednio.

Wraz z bloczkiem w komplecie będzie komplet kluczy do złączek żeby nie męczyć się kombinerkami*

 

* - szczypce uniwersalne.

 

Jak wam podoba się wyprofilowanie spodu.

Przynajmniej nie musze polerować na lustro całej powierzchni spodu.

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez pietach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam sztorma ;)

 

Wrażenie - ogólnie ok.

 

Co do temp.. miałem wcześniej prisona v2. Jak narazie w idle różnica 6 *C na rzecz Sztorma. Myślałem że będzie więcej :( Ale poczekajmy az się dobrze odpowietrzni i pasta "przegryzie"

 

Jeśli zejde do 39*C w windzie na moim pentku z 48*C to będe baardzo zadowolony. A narazie jestem tylko zadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasta "przegryzie"

Zależy jaką pastę uzywasz....

Może spróbuj CPL - ja przesiadłem się z AS5 i była różnica około 4-5*C

Prison V2 też jest dobrym blokiem więc różnica 6*C jak dla mnie to dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mi mówią właśnie że różnica 4-6*C jak na zmianę samego bloku to dobrze :P

 

No używam AS5, jak mi się skończy ( a mam jeszcze 3/4 tubki) to kupie CPL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jest nie tak, Prison musiał być krzywo zamocowany albo mało/dużo pasty itp. Różnica jest za duża przy porównywaniu takich bloków. Rozumiem jakby porównywać jakiś blok z płaskim dnem do Sztorma, ale Prison nie jest słaby, więc tutaj musiały dochodzić inne czynniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jest nie tak, Prison musiał być krzywo zamocowany albo mało/dużo pasty itp. Różnica jest za duża przy porównywaniu takich bloków. Rozumiem jakby porównywać jakiś blok z płaskim dnem do Sztorma, ale Prison nie jest słaby, więc tutaj musiały dochodzić inne czynniki.

dokładnie,prison ma to do siebie że cieżko go dokładnie i ciasno zapiąć na CPU ( ma tendencje do przechylania sie na jedna lub 2-gą stronę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jest nie tak, Prison musiał być krzywo zamocowany albo mało/dużo pasty itp. Różnica jest za duża przy porównywaniu takich bloków. Rozumiem jakby porównywać jakiś blok z płaskim dnem do Sztorma, ale Prison nie jest słaby, więc tutaj musiały dochodzić inne czynniki.

Możliwe, ale mało prawdopodbne :]

 

 

Tempy:

idle 42

stres ( 30 minut orthosa) 52

wody - nie wiem :(

 

Procek jest na def i V wynosi 1,225V.

Edytowane przez Tuning-komp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z powodu wentyla na chłodnicy który nie wieje tylko dmucha :]

 

Czekam na fandera. Temp padną średnio o 3-4*C w idle. Wiem bo miałem pożyczonego jakiegoś wentyla który wieje jak Fander ( tylko nie ten hałas) to tak mi wlaśnie temp spadły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie mam juz dzisiaj czasu przegladac topicu... ile kosztuje blok i czy mozna go zamawiac? ew. czy jest dostepny non stop lub jaki jest czas oiczekiwania... zgory dzieki konstrukcja super, znowu mnie wzielo na WC :D

 

EDIT: znalazlem, ale bede kupowal dopiero w przyszlym miechu jakis blok :D powiem szczerze człowieku WYMIATASZ!! 85 zł za najlepszy polski blok, lepszy od storma... perekcyjny widok :D ładnie oj ładnie...

Edytowane przez Che

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ale nie popadajmy w samozachwyt-bez testw i to profesjonalnych to każdemu moze każdy blok wyjść lepszy o 20 stopni od dowolnego innego :wink:

 

twierdzisz że kłamie? <_<

 

Miałbym udupić Kynka? Po co? Zastanów się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja mówie,że kłamiesz? tyle u ciebie mogło wyjść..ale czy to oznacza,ze blok pietacha jest o kilkanaście stopni lepszy od prisona? wątpię w to i tyle. Takie róznice nie zdarzają sie między blokami no chyba,ze między cpc a apogee :wink:

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: znalazlem, ale bede kupowal dopiero w przyszlym miechu jakis blok :D powiem szczerze człowieku WYMIATASZ!! 85 zł za najlepszy polski blok, lepszy od storma... perekcyjny widok :D ładnie oj ładnie...

Co Ty za bzdury piszesz, gdzie on jest lepszy od Storma?... Co to za teoria o najlepszym polskim bloku ? :damage_wall::damage_wall:

Edytowane przez Jarogniew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawid - nie wiem czy ludzie tutaj wiedzą, ale twój prison był pierwszą wersją, z 36 pinami ;)

nie setką jak mają nowe :)

Co do złego zakładania - dawid mocował sie z prisonem ze 4 razy.. za każdym razem temp te same... ;)

Sztorm założony raz... i widać różnice :)

Edytowane przez victor89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...