Skocz do zawartości
Fidel

Pokaż swoje autko - galeria

Rekomendowane odpowiedzi

Umyty to czemu sie nie pochwalic ;)

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Kamikadze-boski wiatr :D Seryjny Swift 1.5 3d (102KM, 960kg), zmienione felgi na 16" (fabryczne 15" na zime zostaly), zmienione audio na komplecik Powerbassa, przednie fotele zmienione na "kubelki" z wersji Sport. W planach jakas lotka na klape, gleba -30mm (dopiero po koncu gwarancji :( ), moze cos w silniku, ale to raczej pobozne zyczenie i gdybanie niz jakies konkretne plany. Na miasto wystarczy az nadto, poza miasto (tyle co jezdze) tez. Furka zwrotna, zwinna. Brakuje mi doslownie odrobinke lepszego przyspieszenia, ale i tak jest fajnie tak jak teraz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nad Śląskiem pięknie dziś zaświeciło słońce, więc korzystając z okazji wymyłem nasze (Żony i moją) grafitowe strzały ;) Żonka swoje kupowała 1sze i tak nam kolor jej Nissana się spodobał, że wertując katalog Volvo szukałem już tylko jednego lakieru :rolleyes:

 

Skumulowana moc tych 8 kółek to 260KM (z czego 180 u mnie, 80 w żabie :lol: ), jak się skończy gwara na s40tkę, to pójdę mocniej w personalizację pojazdu (zawieszenie, układ hamulcowy). Do tej pory jedynie jest zrobiony chip z RICA (przy okazji- polecam JK Racing z Tychów).

 

Kilka fotek czystych aut poniżej.

 

@Mario 86- podziękował, mycie zajęło 3h ;)

post-2965-1247252703_thumb.jpg

post-2965-1247252714_thumb.jpg

post-2965-1247252722_thumb.jpg

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że wreszcie znalazłem chwilkę czasu , a i pogoda dopisała pochwalę się nowym nabytkiem :-D

 

VW Lupo 1.7 SDI

Rocznik 1999r

Wersja Athena :

 

ABS,

wspomaganie kierownicy,

podwójne poduszki powietrzne,

regulowane wysokości przednich siedzeń,

regulowane wysokości kierownicy,

centralny zamek, elektryczne szyby,

zderzaki, lusterka, klamki drzwi w kolorze nadwozia,

lekko przydymione szyby,

dzielone tylne siedzenie,

2 tylne zagłówki,

ISOFIX,

2x makeup mirror :mrgreen: ,

1x uchwyt na kubek,

trzecia światło stopu,

immobilizer.

halogeny

 

Autko ma przelatana 126k km. Siedzi na 15” felgach Enzo wraz z oponami Toyo Proxes T1R w rozmiarze 195/50R15

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Lupkiem na codzien do pracy śmiga moja żonka, ja natomiast porywam go kiedy tylko mogę . Spalanie w mieście oscyluje miedzy 5-5,5L natomiast w trasie ok. 4L/100 przy stałej prędkości w okolicach 120km/h.

 

Wahałem się przed zakupem, czy ten silnik nie bedzie za słaby. Okazało się, że niepotrzebnie. Osiągi nie powalają, ale zdecydowanie są wystarczające do weekendowych wypadów za miasto, a tymbardziej do przepychania się przez miastowe korki.

 

Pozdrawiam

Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moja zabawka:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Matiz rocznik 1999, silnik 800ccm, 52KM, przebieg ~133k km.

Ma ABS, wspomaganie kierownicy, el. szyby, 2 poduszki powietrzne, 4 koła i jeździ ^^

W cyklu mieszanym (droga do pracy) łyka ~5 litrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaciekCi widzę Invite ?

Teraz zamiast Handsfree dają przeciwmgielne i czujnik deszczu.

Nie wiem czy czymś jeszcze się różnił od modelu 2009.

Rzeczywiście tani samochód ale jakość plastików w środku (bardzo dobrze spasowanych) oraz wygłuszenie pozostawia wiele do życzenia.

Z jakim silnikiem masz samochód ?

No i zapodaj lepsze zdjęcia razem ze środkiem.

 

Rocznik modelowy 2010 ma czujnik deszczu i zmierzchu, przeciwmgielne, końcówkę rury wydechowej. Oraz kilka bardzo mało istotnych zmian. :)

 

Wersja 1.8 L. W salonie koleś przedstawił mi ofertę zestawu handsfree, montują w Mitsubishi, pod radio i głośniki, tak że działa identycznie jak oryginał. Cena ? Max 500 pln z wliczonym montażem. Czujniki deszczu i przeciwmgielne są o wiele więcej warte. Imho rocznik 2010 to dobre posunięcie. :) Fotek oczywiście będzie więcej, ale teraz sezon na śluby, więc mam strasznie dużo roboty (photoshop), nawet nie mam czasu, aby złapać za aparat i mu dobre zdjęcia pocykać. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje Audi 200 Quattro 89r - prawdziwe Audi a nie to co teraz...

był silnik 2.2Turbo 10v 165km (MC) ale coś w elektryce się powaliło i po 2 tyg walki siedzi w nim 2.0D 70km :/ Słabe ale pali polowe tego co oryginalny. MC po studiach powróci a może już 3b(20v 220km) zobaczy się.

Wyposażenie:

-Klima

-welur

-centralny zamek

-el. szyby

-el. lusterka

-komputer pokładowy

-ABS

-tempomat (z dieslem nie działa)

-QUATTRO :D :D :D

-blokada mostu (tył)

coś tam jeszcze by się znalazło

 

Auto wymaga jeszcze dopieszczenia ale już chyba zostanie ze mną do jego śmierci, polubiłem je.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Cadillaca STS Northstar, rocznik 1997. Auto sprowadzone ze stanów, silnik wyprodukowany przez GM o poj. 4,6 litra, V8, 32V, 310KM :) Spalanie na trasie ok 7/8l/100km, w miescie 13-15l/100km. Do 100km/h rozpedza sie wg. fabryki ok. 6,5s. Sam jeszcze nie sprawdzałem ;) Wyposażenie bardzo bogate, chociazby pełna elektryka, audio BOSE, czujnik zmierzchu, czujnik deszczu, fotochrom. lusterko wsteczne, elektroniczny kompas, podgrzewane fotele skórzane oraz wentylowane, czujnik oszronienia drogi, komputer pokładowy, 2 stref. klima + niezalezna reg. tyłu, tempomat, skrzynia automat, 2x poducha, oryginalne 16" chrom. alu. itd. :)

 

Auto naprawde bardzo przyjemne i wygodne, wyprzedzanie to czysta przyjemnosc, choc po miescie parkowanie jest troche kłopotliwe ze wzgledu chociazby na wymiary auta oraz na 'Amerykanski' skręt auta ;) Do niedawna jeździłem Lincolnem Town Car, rok '99.

post-11230-1256628375_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie chce mi się wierzyć w to spalanie ;) Auto (i lista wyposażenia) wygląda zacnie. A jak masz doświadczenie z amerykańcami to powiedz, jak z awaryjnością i cenami cześci?

 

Kiedyś spotkałem się z opinią, że amerykańskie automaty źle znoszą europejskie/polskie warunki (częste przyśpieszanie/hamowanie). Prawda to?

Sam gustuję w automatach, ale jeździłem tylko europejskimi (nissan, audi, bmw).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie chce mi się wierzyć w to spalanie ;) Auto (i lista wyposażenia) wygląda zacnie. A jak masz doświadczenie z amerykańcami to powiedz, jak z awaryjnością i cenami cześci?

 

Kiedyś spotkałem się z opinią, że amerykańskie automaty źle znoszą europejskie/polskie warunki (częste przyśpieszanie/hamowanie). Prawda to?

Sam gustuję w automatach, ale jeździłem tylko europejskimi (nissan, audi, bmw).

spalanie takie a nie inne dlatego, ze ja akurat mam 'lekką' nogę i bardziej delektuję się jazdą, niż 'wymiatam' wszystko na drodze ;) Na trasie jak jade to 100km/h przekraczam praktycznie tylko wtedy, gdy cos wyprzedzam i generalnie caly czas uzywam tempomatu.

 

Lincolna mialem 8 miesiecy i jedyna usterka z jaka mialem przyjemnosc to uszkodzenie czujnika ABS, kupilem uzywany za 80zł i wszystko bylo dobrze. Cadillaca mam bardzo krotko, bo od 17 października. Dostepnosc czesci jest bardzo dobra, mam zaprzyjazniona firme w Wałbrzychu ktora ma wszystkie czesci od reki, do kazdego amerykańskiego auta. Ceny jak dla mnie, w wielu przypadkach sa tansze niz do aut europejskich.

 

Co do warunków na drogach polskich, to bardziej bym sie martwil o zawieszenie, bo jak wiadomo jest to słynna "bujana", zawieszenie jest miększe od aut europejskich, takze na niektorych drogach prowadzenie to prawdziwe wyzwanie ;) Co do automatu to nie stwierdzilem nic takiego ze przyspieszanie/hamowanie ciagłe zle na to wpływa, po prostu trzeba zmieniac olej i filterek na czas, zeby nie uszkodzic skrzyni, mysle ze to wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od trzech tygodni jestem w posiadaniu Mazdy 626 2.0 TDi 101KM ,rocznik 99.Autko duże i wygodne,posiada:klimatronik.4poduszki,pełną elektrykę,podgrzewane lusterka i jeszcze jakieś inne bajery.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...23481fe2cf.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...c2b58d1f3b.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...84386ba4e3.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...57be2a3690.html

Autko jest już na zimówkach i dlatego na razie brak kołpaków,opony letnie na oryginalnych alusach Mazdy.

Edytowane przez wicuś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało byc BMW, mialo byc wszystko inne, ale ostatecznie zakochałem sie i espero zamieniłem na

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Była jeszcze AR 156 SW do wyboru...ale Lybra wypada troszke lepiej jeśli chodzi o komforcik:)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hymm. No i ja jakiś czas lybry oglądałem ale doszedłem do wniosku, że za małe ;)

 

nowy zakup (28.10.2009)

 

Z fajnych rzeczy ma fajny silnik, dobry gaz, świetny stan - czuję się jak w nowym samochodzie, dobre pochodzenie (nie był ciągnięty na handel). Z innych fajnych rzeczy ma 8xpp, esp, klimatronik, pakiet zimowy (grzane szyby i fotele), pełną elektrykę, lepsze audio, samosiępoziomujący zawias. Szukałem ghia i nie kombi - zacząłem oglądać to stwierdziłem że ghia jest dla dziadka ;) kombi jest kozackie, no i diesel to lipa ;)

 

No to tak to wygląda ;) Gabaryty słuszne, jeździ się takim dzikiem ekstra - cicho, stabilnie, wygodnie,, cytat z mojej teściowej - jak w samolocie ;)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Do porobienia samochodzie są detale - obtarta krawędź drzwi. Brak kapselka na otwór do holowania z przodu na zderzaku. Felgi do piaskowania - jakieś włoskie popierdółki.. 2 warsztaty trzepały samochód przed zakupem, do tego pełna ścieżka. Zdrowy, nie bity, zawieszenie jak w nowym. No to kupiliśmy.

 

Rocznik - 2001. Nalatane 161 000. 80 z pełną książką w szwajcarii, 80 w polsce przez 2,5 roku - na trasie.

Edytowane przez forest kila zbila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się też pochwalę ;)

Mam 2 autka - jedno do zabawy, drugie do jeżdżenia. Studencki budżet nie pozwala na nic lepszego, ale ja nie narzekam. O autka dbam jak tylko potrafię, oczka w głowie ;)

 

Zacznę od tych przyjemniejszych rzeczy ;) 

 

Volkswagen Derby

Rocznik 1982,

silnik 1,1 50KM,

masa auta 780 KG ;)

oryginalny przebieg 167,000, oryginalny lakier.

Zawieszenie JAMEX -100/-60

Felgi PLS Hockenheim, 3 częściowe, skręcane + duuuużo planów co do autka.

Spalanie na poziomie 6-7 l na trasie i około 8 l w mieście.

 

 

 

Tak to wygląda:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Auto do jazdy na codzień:

 

 

Volkswagen Polo 86c2F

Silnik 1,4 Diesel 48KM

Przebieg 387,000

Autkiem jeżdżę na codzień, służy do spania, ładowania telefonu, jedzenia, przewożenia mnóstwa gratów... jednym słowem drugi dom.  Kupiłem z myślą o dojazdach na uczelnię - dlatego diesel. Osobiście zrobiłem autkiem już 230 tys. km, praktycznie bez większych przygód.

Autko, podobnie jak Derby jest bardzo lekkie i dlatego silnik nawet wystarcza - Vmax to licznikowe 170 km/h, bardzo fajna elastyczność i co najwazniejsze - spalanie - na trasie przy 90 km/h jest to mniej niż 4l, w mieście przy normalnej jeździe trudno przekroczyć 5l. Średnio wychodzi zawsze koło 4,5. Dla mnie autko idealne - nikt tego nie ukradnie, koszty ekspoloatacji najniższe z możliwych, zepsuć się nie ma co.

 

 

Zdjęcia:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Bombay

 

No no, nie wiedziałem że na ppc jest jakiś vw maniak :razz:

Takie derby to rozumiem... na forum sobie o nim poczytałem.

 

Ja zmieniłem 86c/2f na 6N.

Otwierany dach fajna sprawa

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiejszy zakup :). XII 96 r. 1.9 TDI 90 KM, elektryczne szyby, elektryczne lusterka, elektryczny szyberdach, 2XPP, wspoma, abs, central, alarm. Szkoda że klimy nie ma, ale nie można mieć wszystkiego :). Niby nalatane tylko 160 tyś, stan zaje.isty, jeżeli kręcone to naprawdę niewiele. No ale i cena jak za ten rocznik nie była niska.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Citroen Xsara II, produkcja 04/2004 (ostatni wypust przed C4) 2.0 HDi 90KM. W rodzinie od 11/2008. Samochód kupiony w Polsce, pierwszym właścicielem była kobieta (kupiła cytrynę w polskim salonie), wszystkie przeglądy były robione tak jak książka serwisowa nakazała ;) obecny przebieg to niecałe 140kkm. Spalanie w mieście z klimą 6,5l/100km (shell Vpower), na trasie 4 osoby + bagaż, prędkość do 160km/h, poniżej 6l/100km

Z wyposażenia 4xPP, abs, klimatyzacja, elek. lusterka (podgrzewane i składane), elek. szyby, central z pilotem, 2 alarmy, kółka 15" 205/55, skórzana wielofunkcyjna kierownica, 6 głośników + cd.

Imho świetne auto dla 4ech osób, nawet na dłuższe wakacje. Jedyna wada to słaba widoczność do tyłu, przez tylna szybę.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Na 1 zdjęciu nieśmiało pokazuje się moja Skodzinka Favoritka 135, 04/92, zdjęć nie ma, bo nie mam zrobionych. Skoda ma przejechane - uwaga ~90kkm (nic nie kręcone, bo od kilkunastu lat w rodzinie), w środku jak nowa, w 92 kupiona w Belgii. Z wyposażenia - elektrycznie wysuwana antenka od radia i obrotomierz :D Skoda będzie sprzedana, a na jej miejsce najprawdopodobniej trafi Golf 3 GTI 2.0 - wtedy się odezwę ;)

Edytowane przez psz3mo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...