Skocz do zawartości
nrl

Far Cry 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chronicsmoke

Filmik nie robi wrażenia??

Ludzie czego wy wymagacie?? Mi kopara opadła w pewnych miejscach, a wy mówicie, że nie robi wrażenia.

Takie jakieś słabe tekstury i dziwny filtr, że wszystko wygląda jak sprane. Postacie też nie zachwycają. Od pół roku w Crysisa gram to spodziewałem się czegoś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy panowie to ocenimy dajmy mu szanse.gdyby robił go crytek to był jak crysis. zobaczymy i ocenimy silnik dunia.oby fabuła była dobra to i gra sie spodoba grafa to nie wszysko.tak ja uważm oczywiście moge sie mylic.

jak narazie silnik crytec na pierwszym miejscu ,na drugim ut3, zobaczymy jak sie wbije dunia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie dobrze spoko bez obaw

napewno bedzie gra znacznie ponad przecietna .

 

Co do tego silnika , Dunia - Bunia -itp to chyba raczej modyfikacja Crytek Engine 2 ??

Pamietam pierwsze informacje z przed chyba roku czasu to byla mowa ze robia tego FC2 na silniku Cryteka

wprowadzili pare zmian i teraz znowu szal nowy silnik :)

 

Ja bym powiedzial Nowa Nazwa i tyle

 

 

Jak to mlodziez lubi lykac marketingowa papke ;)

to sie nazywa brainwash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

zobaczymy panowie to ocenimy dajmy mu szanse.gdyby robił go crytek to był jak crysis. zobaczymy i ocenimy silnik dunia.oby fabuła była dobra to i gra sie spodoba grafa to nie wszysko.tak ja uważm oczywiście moge sie mylic.

jak narazie silnik crytec na pierwszym miejscu ,na drugim ut3, zobaczymy jak sie wbije dunia

"dajmy mu szanse..." -bez kitu co za tekst :lol2: ,przeciez kazdy z graczy w momecie ukazania sie FC2 rzuci sie na gre bez wachania,o ile pozwoli mu na bezbolesne granie jego sprzet.To cale idiotyczne narzekanie co niektorych rozklada mnie na kawalki,bo suma summarum i tak beda grali w FC2.A nawet ci ze slabym sprzetem beda narzekac i katowac sie na starych rzechach ale grac beda.Przeciez FC2 to gra innowacyjna,otwarty teren dzialan,nie liniowe zadania,swietna grafa i efekty,ktora inna gra potrafi wiecej??-Crisis?? niechcialo mi sie jej ukonczyc bo mimo swietnej grafy byla bardziej "szablonowa" niz 1 FC.

 

 

ps.co do ostatniego filmiku to nierozumiem dlaczego faktycznie material tam pokazany jest taki wyblakly,we wczesniejszych filmikach takiego czegos nie bylo , wogole w niektorych scenach obraz jest nawet jakby mniej ostry,moze to przeskalowany filmik?? hmmm....

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marminho

 

 

Gwarantuje Ci ze wymagania beda odpowiednio wysokie :)

Raczej wieksze niz Crysis , wiec zmiana grafy jesienia wielce prawdopodobna

zeby bylo ladnie cacy na Very High .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marminho

 

 

Gwarantuje Ci ze wymagania beda odpowiednio wysokie :)

Raczej wieksze niz Crysis , wiec zmiana grafy jesienia wielce prawdopodobna

zeby bylo ladnie cacy na Very High .

Tylko sie pytam z jakiego powodu ? Do poziomu graficznego z Crysis FC2 troche braku (przynajmniej tak wnioskuje po filmikach i gameplaymovie's (jedno z nich było badziewne - to z pancor jackhammerem). To ze gra nowsza nie oznacza już, że bedzie miałą lepszą grafe. Po tym co widać na trailerach imo musi mieć mniejsze wymagania niż Crysis skoro gorzej wygląda.

 

Grafa i tak mnie stuka tym bardziej po tym jak pokazali ten gameplay z pancorem (prawie jak sof3 to wyglądało...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko trza zalozyc dzial PPC Bookmacherzy :)

 

Zbierac zaklady po 5zl

Stawiam piataka ze wymagania w max detalach beda wieksze niz w Crysisie

na ktorys screenach pokazywali takie efekty oswietlenia ktore zjedza kazde GPU .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie ciekawi co trzeba bedzie robic w tej grze ? strzelac do wszystkiego co sie rusza to oczywiste bo to fps, ale tak poza tym to co bedzie mozna robic w afrykanskiej dzungli przez 6-10h gameplay-u? polowac na zwierzeta ? jakos autorzy nie chwala sie niczym poza grafika i technologia, smierdzi mi to takim samym nudnym crapem jak Crysis ... kup nowego kompa, poogladaj widoczki, wywal gre w kat bo jest nudna ... mam nadzieje ze sie myle.

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie ciekawi co trzeba bedzie robic w tej grze ? strzelac do wszystkiego co sie rusza to oczywiste bo to fps, ale tak poza tym to co bedzie mozna robic w afrykanskiej dzungli przez 6-10h gameplay-u? polowac na zwierzeta ? jakos autorzy nie chwala sie niczym poza grafika i technologia, smierdzi mi to takim samym nudnym crapem jak Crysis ... kup nowego kompa, poogladaj widoczki, wywal gre w kat bo jest nudna ... mam nadzieje ze sie myle.

Chyba sie jednak nie mylisz ;]. Ja takie samo wrażenie odnoszę po gameplay movies :|. Tylko ze imo Crysis ma lepszą oprawe graficzną (co mnie i tak stuka bo gra musi mi sprawiać funa wtedy i grafikę docenię)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a czy nie zdarzało się już w historii gier tak, że nowsza gra z lepszą grafiką od starszej, ma od niej jednocześnie mniejsze wymagania? :P

no tak, tylko fajnie bylo ze za podazaniem z wymaganiami szla rowniez jakosc

np :

 

przesiadka z s3trio/virge na 3dfx voodoo

duke nukem 3d, quake dos -> GLquake, quake 2, unreal, half life

 

z geforce2,geforce3 na radeon 8500, radeon 9700/9800pro

Morrowind -> Far Cry, Half life 2

 

i roznica byla widoczna golym okiem nie tylko dla fascynatow nowinek technicznych

 

a dzisiaj jak ktos sie przesiadzie z GF8800 na GF9900 czy z radeona 3870 na 4870 zauwazy nagle kosmiczna roznice ? moge sie zalozyc ze bedzie to tylko kosmetyka ( DX 10 srednio sie przyjal jak narazie, dzieki M$ i nie wypuszczeniu go pod XP )

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marminho

 

 

Gwarantuje Ci ze wymagania beda odpowiednio wysokie :)

Raczej wieksze niz Crysis , wiec zmiana grafy jesienia wielce prawdopodobna

zeby bylo ladnie cacy na Very High .

No to nie jestem za bardzo pocieszony :oops: no ale cóż tak to jest z tymi nowymi grami...(a może będzie lepiej niż myślimy :lol2: )

 

Chyba sie jednak nie mylisz ;]. Ja takie samo wrażenie odnoszę po gameplay movies :|. Tylko ze imo Crysis ma lepszą oprawe graficzną (co mnie i tak stuka bo gra musi mi sprawiać funa wtedy i grafikę docenię)

Tak naprawdę to ja tez się zastanawiam co będzie miał FC2 do zaprezentowania, oprócz grafiki, i takich "głupotek". Miejmy nadzieję że wybroni się gameplayem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jak ktoś oglądał trailer Introduction to wie jak będzie wyglądać gra - jeden cel, który realizujesz jak tylko chcesz. Masz do dyspozycji ogromny, otwarty świat, robisz w nim co chcesz, kiedy chcesz. To właśnie będzie pięknem tej gry, nie ma nic lepszego niż nieliniowy tryb rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś oglądał trailer Introduction to wie jak będzie wyglądać gra - jeden cel, który realizujesz jak tylko chcesz. Masz do dyspozycji ogromny, otwarty świat, robisz w nim co chcesz, kiedy chcesz. To właśnie będzie pięknem tej gry, nie ma nic lepszego niż nieliniowy tryb rozgrywki.

Oby... i oby walka nie była tak sztywna jak widziałem na którymś trailerze, niczym SoF3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś oglądał trailer Introduction to wie jak będzie wyglądać gra - jeden cel, który realizujesz jak tylko chcesz. Masz do dyspozycji ogromny, otwarty świat, robisz w nim co chcesz, kiedy chcesz. To właśnie będzie pięknem tej gry, nie ma nic lepszego niż nieliniowy tryb rozgrywki.

jeden cel ? to bardzo urozmaicony to tytul bedzie .... ogromny , otwarty swiat ? dla mnie oznacza to dwie mozliwosci:

 

1. biegaj sobie jak glupi po tej afryce, ogladaj drzewka i trawe , bo autorom nie chcialo sie wymyslec wciagajacego scenariusza ( czytaj graficy i koderzy dostali wiekszosc kasy, scenariusz gry ukladal muzyk, tworzac zwroty fabuly na kolanie dojezdzajac do pracy autobusem ).

2. otwarty swiat to tylko haslo reklamowe, tak naprawde autorzy nie zaryzykowaliby oddania graczowi wolnej reki, a noz widelec zastrzelilby nie tego npc co trzeba ( trzeba by bylo w patchu dac mu god mode ) , ewentualnie gracz w ramach swobody bedzie mogl wybrac czy bedzie musial wykonac zadanie teraz czy pozniej .

 

ja bym nie liczyl na to ze Far Cry 2 bedzie afrykanskim Oblivionem. czekam na jakies konkrety a nie na bajki, lub nic nie pokazujace filmiki.

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

jeden cel ? to bardzo urozmaicony to tytul bedzie .... ogromny , otwarty swiat ? dla mnie oznacza to dwie mozliwosci:

 

1. biegaj sobie jak glupi po tej afryce, ogladaj drzewka i trawe , bo autorom nie chcialo sie wymyslec wciagajacego scenariusza ( czytaj graficy i koderzy dostali wiekszosc kasy, scenariusz gry ukladal muzyk, tworzac zwroty fabuly na kolanie dojezdzajac do pracy autobusem ).

2. otwarty swiat to tylko haslo reklamowe, tak naprawde autorzy nie zaryzykowaliby oddania graczowi wolnej reki, a noz widelec zastrzelilby nie tego npc co trzeba ( trzeba by bylo w patchu dac mu god mode ) , ewentualnie gracz w ramach swobody bedzie mogl wybrac czy bedzie musial wykonac zadanie teraz czy pozniej .

 

ja bym nie liczyl na to ze Far Cry 2 bedzie afrykanskim Oblivionem. czekam na jakies konkrety a nie na bajki, lub nic nie pokazujace filmiki.

to moze zamiast plakac i uzalac sie nad soba poczekaj do wydania gry lub chociaz testu gry na necie.

i tak z innej beczki: co takiego maja ci pokazac filmiki??...cala fabule moze??..ech szkoda gadac

coraz wiecej ludzi (pc) marudzi i marudzi,bo na ich cudowne maszyny wychodzi coraz mniej i mniej i mniej gier,wiec sila rzeczy z nudow musza chociaz troche pomarudzic :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden cel ? to bardzo urozmaicony to tytul bedzie .... ogromny , otwarty swiat ? dla mnie oznacza to dwie mozliwosci:

 

1. biegaj sobie jak glupi po tej afryce, ogladaj drzewka i trawe , bo autorom nie chcialo sie wymyslec wciagajacego scenariusza ( czytaj graficy i koderzy dostali wiekszosc kasy, scenariusz gry ukladal muzyk, tworzac zwroty fabuly na kolanie dojezdzajac do pracy autobusem ).

2. otwarty swiat to tylko haslo reklamowe, tak naprawde autorzy nie zaryzykowaliby oddania graczowi wolnej reki, a noz widelec zastrzelilby nie tego npc co trzeba ( trzeba by bylo w patchu dac mu god mode ) , ewentualnie gracz w ramach swobody bedzie mogl wybrac czy bedzie musial wykonac zadanie teraz czy pozniej .

 

ja bym nie liczyl na to ze Far Cry 2 bedzie afrykanskim Oblivionem. czekam na jakies konkrety a nie na bajki, lub nic nie pokazujace filmiki.

Ehh...

 

A może tak zaczekaj do premiery, albo jakichś konkretniejszych informacji . To, że nam dadzą otwarty teren nie oznacza, że grywalnie będzie kiepsko. Planowanie wykonywania poszczególnych misji, tak aby dojść do kolejnego punktu, nie powinno sprawić kłopotów. IMO nie martwię się zbytnio by w tym aspekcie coś skopali. Jak będziemy bezmyślnie pokonywać dziesiątki kilometrów i rozwalać tuzin wrogów to trudno. Ale jak będą ciekawe misje do wykonania na otwartym terenie to może i nawet tego nie zauważysz. W GTA 4 nie przechodząc głównych misji też gra się staje po jakimś czasie nudnawa, bo ileż można łazić po tym mięście bez większego celu. Ale przechodząc głównie misje to zupełnie co innego.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies czytalem ze w FC2 bedziemy polowac na roznego rodzaju przywodcow bojowek czy cos takiego , do tego w trakcie misji otaczajacy swiat bedzie mial na nia wplyw

Moze spelni sie moje ''marzenie'' ;)

i beda w grze glodne lwy/hieny czychajace w zaroslach na naszego bohatera

zreszta na moj gust mogli by zaimplementowac to cos ala rpg z Stalkera , bylo by zaje....ie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i beda w grze glodne lwy/hieny czychajace w zaroslach na naszego bohatera

A niegłodne? :razz:

Byłoby miło jakby inwentarz się szwendał i kąsał.Wdepnięcie w ich odchody też nie popsułoby realizmu.Dziwne ,że tak łatwe do dodania elementy nie są wykorzystywane -np. głupie ślady tropów czy ptasie gniazda gdzieniegdzie.Drobiazgi ale ja jestem szczególant i np.niezniszczalna szklanka przy demolce reszty napawa mnie niesmakiem :wink: .No i jak mówią "diabeł tkwi w szczegółach" :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miron72

 

To ze nie dostajemy takich drobiazgow/szczegolow w grach zawdzieczamy szerokiej rzeszy niewybrednych malolatow ktorym podchodzi 80% gier na rynku ,byle byl omlot krew reszta malo wazna

przeciez jest klimat :) rodem z filmu akcji .

Do tego dochodzi lenistwo programistow tworzacych gry i dostajemy to co mamy na rynku

czyli 80% gofno wartych gier , 15 % gier sredniej klasy i moze 5% rodzynkow .

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na takie smaczki. Programistom zależy na czasie.Ważniejsze jest by to dobrze było zoptymalizowane. Takie Szczegóły jak czające się drapieżniki bardzo by urozmaiciły gre. No przecież troszkę dziwnie by to wyglądało jakby zamiast zwierząt zza każdego krzaka/skały wyskakiwało co chwila 10 bojówkarzy uzbrojonych w AK i RPG-7 i inne wynalazki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzalem filmik zatytulowany Tech Demo

http://www.gametrailers.com/player/34546.html

 

szkoda ze jak narazie promocja Far Cry 2 kroczy sciezka Crysis rzucajac hasla w stylu "Dynamic weather system" czy "Real time shadows" lub wszystko jedno co z wyrazami dynamic real time light itp itd.

wyciagajac na szybko wnioski moznaby pomyslec ze Far Cry 2 bedzie jak Crysis - tech demo i nic wiecej.

Czy tworcy nie maja w zanadrzu zadnych pomyslow ktorymi mogliby sie chwalic ? bo podpalanie otoczenia przestalo mnie bawic juz za czasow postal 2 i nie wyobrazam sobie uzycia tego jako jeden z fundamentalnych elementow gameplaya. Idz i zabij to tez bedzie nudne jesli nie bedzie ciekawego poprowadzenia rozgrywki , zabijanie i tropienie przywodcow wystarczylo mi juz w Boiling Point...

 

Takie odnosze wrazenia jak narazie, a premiera chyba juz niedlugo ...

 

ps:A moze poprostu wina tego ze gralem we wszystkie gry FPP jakie wyszly na PC ? oczekuje czegos nowego a na to raczej nie ma szans ( cala nadzieja w mirror's edge )

 

ps2: tworcy FC2 zapewniaja ze oddadza w rece graczy zyjacy swiat ... w takim razie spodziewam sie nie gorszej realizacji tych obietnic niz to co pokazala seria Elder's Scroll ( zwlaszcza Oblivion ) lub GTA IV ( miasto jak zywe ).

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do dragonlore napisałem ,,dajmy mu szanse" bo tu jakieś bidolenia przed premierą czytałem od ludzi, z tąd ten text.

a tak wogóle to ciesze się ze ubisoft się tym zajmuje lubie ich pozycje szczególnie princy - dla mnie bomba na padziora to był ideał . i grafika nie kiepska (super)na moim starym gf ti 200 zapierdzielały te prinsy jak gupie na hajach . mam nadzieje ze i tu optymalizacja bedzie na wysokim poziomie. nie to co crysis po za grafą nic, z reszta ea coś mi nie podchodzi nie wiem jakos ich gry mi nie przypadły do gustu.drazni mnie ta cała ea nie wiem skąd ta antypatia ale tak jest.moze przez te dziadoskie fify to tylk0 moja opinia.

licze na to ze chłopaki sie postarają z optymalizacja tej giery(niepoprawny optymizm),i nie zawiode sie jak na nowej promocji NOWY PLAY na karte :zonk:

mam nadzieje ze będzie lepszy niz ten cały crysis (nuda), oczywiscie mozecie sie niezgodzić z moim zdaniem co do crysis, to zależy kto co lubi.

 

 

a tu filmik pewnie wszyscy go widzieli ale co tam http://www.youtube.com/watch?v=1IJyghoUW0M

Edytowane przez elfuego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny trailer, ale głupia sprawa że nie pokazali wersji PC.

nie podoba mi się tylko że przeciwnicy stoją jak kołki i mają problem z celnością [w tym momencie na myśl mi przychodzi SoF:Payback]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...