Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam beta 162.15 dla xp 32bit - jak dla mnie najlepsze , ale wspomniane błędy nie zostały poprawione w condemned i czasem textury zmieniają kolory w css po jakiejs 1h gry a czasem po 2 minutkach ;). Trzeba czekać na nowe stery, bo jak dotąd każde mają niedoróby takie moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać , że w condemned cienie i oświetlenie się pierd.... Ja osobiście zauważyłem , że sterowniki w serii 8 są jeszcze nie dopracowane pomimo długiego czasu na rynku :( i właśnie tego się obawiam :(, że coś chłopaki za wolno pracują nad poprawianiem sterów u czerwonych znacznie lepiej to wyglądało.

Do tego się już przyznałem bez ujmy na honorze przy okazji wcześniejszej rozmowy na ten temat.

:D

W gruncie rzeczy sterowniki powinny być na tyle dobre by nie wywoływały błędów w generowanym obrazie nawet w starszych tytułach choć dla mnie akurat ten aspekt nie ma tak wielkiego znaczenia ponieważ mam je już za sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caleb ja używam 162.15 dla visty XP i nie mam z nimi problemu póki co, nawet w dircie da się odczuć jakieś zmiany na lepsze ;)

Thx tylko gdzie je zassać bo szukam, szukam i znalazłem tylko dla Visty ... dla Xp linki niekatywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, znalazlem 165.15 Xp - daję linka dla innych zainteresowanych http://www.ngohq.com/news/11311-nvidia-for...e-162-15-a.html

 

165.15 dobre sa do 3Dmarka 06? Potrzebuję własnie sterów pod ta aplikacje ,żeby było jak najwięcej pkt ;]

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx tylko gdzie je zassać bo szukam, szukam i znalazłem tylko dla Visty ... dla Xp linki niekatywne.

162.15 dla XP -klik-

ale na nich u mnie TDU wychodzi do pulpitu po jakimś czasie, musze sprawdzić te ostatnie driverki

 

edit

trochę się spóźniłem

Edytowane przez centy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow - Buda to Lian Li PC7 SE II, jak rozkrece na maks wentylator na HR03 to np. w idle mam 48-48 stopni.

A w obudowie wieja:

1x120mm z przodu na dole wciaga

1x120mm Scythe Kama Bay z przodu na gorze wciaga

1x80mm Y.S Tech na gorze wyciaga

1x120mm z tylu wyciaga

1x120mm z zasilacza wyciaga

Do tego Infinity na procku i Thermalright na karcie.

Pasta - Zalman STG1

aha HR03 zamontowany "na dole" :)

co do 3dm2006 - na C2D@3.53ghz i GTX@ 650/2060 - ~12400pkt. bez kombinowania w sterach etc.

sterowniki 162.15 a teraz 162.18

Jedyny problem jaki zauwazylem to migajace tekstury w kilku miejsca w Colinie Dirt - zawsze w tym samym miejscu, niezaleznie od detali i taktowania karty/procka :/ sa to jednak pojedyncze przypadki, widzialem u kumpla na 8800GTS to samo :(

Edytowane przez horac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra "goła", bez paczy czy modyfikacji... przy takich ustawieniach na 7900gt to... nawet myśleć nie chcę co by się działo. No i tylko hdr na poprzedniej karcie. Teraz spowolnienia... W momencie gdy osiągnąłem niski poziom klatek(24-27) stosowałem alt+tab lecz po powrocie fps były na tym samym poziomie... sporadycznie(może 2 razy) zyskałem jakieś 2-3fps.

Tak to u mnie wygląda... miałem sejwy więc nie musiałem tworzyć postaci i przebijać się przez lochy. Od razu mogłem zwiedzać otwarty teren... kręciłem się po mapie jak widać konno w dość szybkim tempie i były tylko spadki fps typu "doczytuję dalsze lokację".

"Goła" gra nie jest bardzo wymagająca względem pamięci video, być może po godzinie lub paru wystąpiłby problem. Jak chcesz sprawdzić czy gra sprawnie opróżnia bufor to zainstaluj texturki z linka wyżej (mówiąc szczrze ja też jestem ciekaw tego experymentu). Przed chwilą dostałem PM-a od jednego użytkownika GTSa z tego forum, który napisał, że po 10 min tylko alt-tab pomaga, bo FPSy spadają gwałtownie do 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kartę kupiłem w poniedziałek rev.A3 firma eVGA 320MB i na codzień 648/2000MHz

moze masz ze starej serii, w sumie evga nie sa najtansze wiec i popyta jest mniejszy. asus chyba jest najczesciej kupowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam duży problem ze starkerem nie wiem co sie dzieje reinstalowałem gre dwa razy sprawdzałem na duch różnych sterownikach i bez efektu cały czas ma coś takiego:

 

Dołączona grafika

 

system to vista 32bit wgrywanie patchy nic nie daje

Edytowane przez KAMILcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

ciesze sie ze napisales na temat starklera poniewaz ja mam dokladnie taki sam ekran mam viste ultimate i sciagnalem nawet najnowsza latke z 1003 i i tak nic sie nie zmienilo moze ktos bedzie znal rozwiazanie

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie chodzi o to ze to widac nie jest problem karty niestety tylko systemu windows vista ......

na 8800 dziala ale tam mam win xp

a na laptopoie mam 8600gt i windows vista ultimate i tu nie dziala a reakcja jest taka jak na zalaczonym screnie przez Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam duży problem ze starkerem nie wiem co sie dzieje reinstalowałem gre dwa razy sprawdzałem na duch różnych sterownikach i bez efektu cały czas ma coś takiego:

system to vista 32bit wgrywanie patchy nic nie daje

hehe .... wyłącz wymuszone AA w sterach i będzie git :)... sam walczyłem z tym tydzień ponad kiedyś :) też Vista x86 Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe .... wyłącz wymuszone AA w sterach i będzie git :)... sam walczyłem z tym tydzień ponad kiedyś :) też Vista x86

witaj

ja mam ten sam problem i w ustawieniach gry mam wylaczony AA niestety nadal problem jest ten sam

 

 

witaj

ja mam ten sam problem i w ustawieniach gry mam wylaczony AA niestety nadal problem jest ten sam

dziala ....... zmienilem tak jak napisales w ustawieniach karty i dziala....... SUPER WIELKIE DZIEKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do spadków FPSów w grach to pozwoliłem sobie nagrać filmik na cyfrówce pokazujący taki przypadek w Stalkerze. Sorki za jakość i za taki, a nie inny sposób prezentacji ale niestety warunki takie, a nie inne no i do tego trzecia ręka by się przydała :)

 

Na filmiku widać potężny spadek FPS i zastosowanie alt+tab do pulpitu i powrót do gry, a FPS wysoko do góry.

 

Ustawienia w grze to: 1280x1024 i wszystko na maxa (wszystkie suwaki w prawo).

 

Komp taki jak w podpisie czyli:

C2D E6300 2,8 GHz | 2 GB RAM (800 Mhz) | 640 GB HDD SATA2 NCQ | GF 8800 GTS 320MB / 621/936 real.

Stery 162.15, Windows XP PRO SP2, plik stronicowania 3070 MB. SB X-Fi.

 

Oto wideo:

http://www.sendspace.com/file/w8hyej

albo

http://rapidshare.com/files/41472033/STALKER.avi

adres wkleić do odtwarzacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do spadków FPSów w grach to pozwoliłem sobie nagrać filmik na cyfrówce pokazujący taki przypadek w Stalkerze. Sorki za jakość i za taki, a nie inny sposób prezentacji ale niestety warunki takie, a nie inne no i do tego trzecia ręka by się przydała :)

 

Na filmiku widać potężny spadek FPS i zastosowanie alt+tab do pulpitu i powrót do gry, a FPS wysoko do góry.

 

Ustawienia w grze to: 1280x1024 i wszystko na maxa (wszystkie suwaki w prawo).

 

Komp taki jak w podpisie czyli:

C2D E6300 2,8 GHz | 2 GB RAM (800 Mhz) | 640 GB HDD SATA2 NCQ | GF 8800 GTS 320MB / 621/936 real.

Stery 162.15, Windows XP PRO SP2, plik stronicowania 3070 MB. SB X-Fi.

 

Oto wideo:

http://www.sendspace.com/file/w8hyej

albo

http://rapidshare.com/files/41472033/STALKER.avi

adres wkleić do odtwarzacza.

Ile czasu musisz łazić, żeby karta złapała taką zadyszkę? Edytowane przez przemo3642

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeprowadziłem maly experymet:

Wentyl puszczony na 60%

1x 120 wyciąć tył obudowy - 1300

1x 120 wciągający przód na dole ( dysk w zatoczce od flopa :) , ale koszyk został aby strumień powietrza od wentyla walił na grafe - 1300

i temp w idle - 56C , po wyjęciu tego koszyka - 59 z dyskiem 58.

Dorobienie tunelu od wentyla na całej długości grafy - 53 [ zwykła przegroda z boku grafy do dołu budy.

I teraz najlepsze 2x 120 od dołu puszczone na 800 pod grafą zasysajace powietrze od dołu z poza budy i przegroda z boku grafy zaraz za wentylami zawijająca się na ok 3 cm nad grafą - 49C - stres 67 - takty jak w sigu.

wszystko to przy zamkniętej obudowie.

No to zabieram się za modernizację budy .... testy zrobiłem u kumpla ma taką samą budę tyle że wycięte okienko od spodu. jedyna wada temp proca rośnie o ok 2 stopnie ale to pikuś.

Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...