Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

ja zainstaluje dzis Viste i obadam WIC w DX10 na GTX ;)

 

blue - jak sie sprawuje ten Thermalright na E6600?

całkiem całkiem, obudowa zamknieta, wentyle na 5v , na cpu wentyl 1200obr, i na 3600mhz 1,45v w orthosie max 65C.

na 3850mhz 1,58v w idle 50C , w stresie dochodzi pod 80C, ale tez wszystkie wentyle 5v i tylko na cpu 1200obr.

zima bylo mniej....

POCZYTAJ sobie temat o tym chlodzeniu, tam wszystko pisze wraz ze screenami.

 

pozdRo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carl Orff

LoL dlaczego w smarku 01se mam, tylko 40tys. ? to bylo na czystej windzie. przed chwila wyciagnalem 36tys. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LoL dlaczego w smarku 01se mam, tylko 40tys. ? to bylo na czystej windzie. przed chwila wyciagnalem 36tys. :|

Bo proc ogranicza , ja mam w 03 , 41xx....w ustawieniach jak w podpisie pod Vistą.01 nie odpalam bo to sensu nie ma....no chyba żebu proc na 4G bujał :) Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carl Orff

wiec myle sie myslac, ze 01se testuje , tylko grafe? :)

na sA i radeonie 9700 mialem blisko 20tys. wiec to, tylko o polowe mniej. a cena za podzespoly i porownanie platform. drastycznie inne :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta sama karta jest w www.apollo.pl z tym , że tańsza ;) . Pewnikiem się opłaca zawsze lepiej mieć 640 niż 320 mb . Ja mam właśnie tego bfg oc i mogę powiedzieć , że w zupełności wystarcza. Co więcej miałem 2 takie , jedna i druga na gpu osiąga 700mhz.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy leadtek czy coś innego to jeden czort przeciez pcb jest identyczne w każdym gts ;). 23 cm tak pi razy drzwi.

Niezła armatka z tego GTS - 23cm :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

GTS najlepszym przyjacielem każdej kobiety :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Edytowane przez RALF11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy żałosna wydajność w WIC wersji 320MB w rozdziałce 1280 występuję również w normalnym AA powiedzmy ok. AAx4?

 

Coś czuję, że dni mojego GTS'a są już policzone... :D pzdr

AA nie ma znaczenia ... też ... poprostu pamięci brak na max detale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...aaa i ile jest tych klatek na wersji 640 w tych maks detalach? Ztcw jakieś... -naście :lol2: Imo straszna kupa, nie ma co :D Wyjdzie Crysis i będzie jeszcze mniej niż -naście :mur: Nic tylko rozkoszować się płynną rozgrywką :? pzdr

GTX :

http://img381.imageshack.us/my.php?image=aa16pw4.jpg

320 :

http://img516.imageshack.us/my.php?image=clipboard03ag6.jpg

640 ;

max /47/ min/19/ sr/25/

Wszystkie na 16CSAA i 16AF i wszystko co możliwe na max.

To z wątku gry

czyli 320 ma srednio 5 a 640 ma 25 resztę dopowiedz sobie sam.

na 320 - niegrywalne ..... mając w teście 25 średnio daje w gierce ok 30 jak na RTS to styka , ścinek nie widać.

Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę sprzęt storma to faktycznie nie jest źle :wink: Przeciętny GTS 640 osiągnie wynik kilka klatek gorszy i już będzie na granicy :D Anyway muszę przyznać, że wersja 320MB jest kompletną porażką, chociaż jest to kwestia ustawień w grze :) Za jakiś miesiąc (może więcej) mój GTS idzie do piachu i będzie trzeba go czymś zastąpić i obawiam się nie bardzo będzie czym :sad: Może GTX, może Ultra (choć imo nie warto), ale chciało by się więcej, a nV szykuję chyba coś słabszego w nowym wymiarze technologicznym :roll:

 

Dobra teraz lamerska sprawa :D Podłączyłem ostatnio kompa pod TV i obraz mam czarno biały :lol2: Jakieś rady? Mieszanie w ustawieniach sygnału (PAL/NTSC) nic nie dają :sad: Może stery? :D pzdr

 

EDIT

 

@Snajper3 jak masz z czego wyłuskać dodatkowe grosze na 640MB to się nie wahaj, inwestycja w GTX'a też nie będzie pozbawiona sensu :)

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może GTX, może Ultra (choć imo nie warto), ale chciało by się więcej, a nV szykuję chyba coś słabszego w nowym wymiarze technologicznym :roll:

chce sie wiecej, to sie wchodzi w SLI ;) a tak powaznie, ati pokpilo sprawe z nowymi GPU, tak wiec nv nie ma praktycznie konkurencji i spokojnie moge "pucowac" to co maja. oczywiscie w koncu wydadza cos mocniejszego, ale czy to bedzie taki skok jak w przypadku g80, watpie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale czy to bedzie taki skok jak w przypadku g80, watpie.

Napiszę wprost, nie ma takiej możliwości :) Na taki skok czeka się kilka lat :sad:

 

A co do SLI to nie wiem :? Nie ukrywam, że koszt takiej maszynki jest trochę wygórowany, bo jedyne co wchodzi w grę to 2xGTX/Ultra, no i na drugim planie wymiana mobo :sad: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na moim LCDku 19'' gram max na 1280x1024 bez AA z max AFx8. To czy przy takich ustawieniach wystarczy mi 320MB wersja?

Powiem Ci tak , AA nie ma tu aż takiego znaczenia , problem wystąpił w DX10 gdzie potrzeba więcej pamięci na grafie w max detalach , i czy dasz x4 czyCSAA16 spadek niewielki , problemem nie jest moc obliczeniowa a brak szybkodostępnych textur , dlatego 320 mięknie w DX10 w wykonaniu WIC , jak to będzie w innych grach nie wiadomo , ale moim zdaniem warto dać te 300 pln więcej...za 640

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX :

http://img381.imageshack.us/my.php?image=aa16pw4.jpg

320 :

http://img516.imageshack.us/my.php?image=clipboard03ag6.jpg

640 ;

max /47/ min/19/ sr/25/

Wszystkie na 16CSAA i 16AF i wszystko co możliwe na max.

To z wątku gry

czyli 320 ma srednio 5 a 640 ma 25 resztę dopowiedz sobie sam.

na 320 - niegrywalne ..... mając w teście 25 średnio daje w gierce ok 30 jak na RTS to styka , ścinek nie widać.

No zajebi5ta optymalizacja... 320 mega na grafie to za mało do czegokolwiek... miał być większy monitor ale widzę, że dobrze mieć miniaturkę. Już sam nie wiem czy się śmiać czy płakać. Co za goowno.

 

:D ... nie byłbym sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...