Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o wydajnośc to (według jednej z firm będących partnerem NV-ponoć potwierdzone testami :) ) GF8800GTX ma być wydajniejszy od GF7900GTX o odpowiednio 1,5-2 razy w grach DX9 oraz 3-4 razy wydajniejszy jeśli chodzi o gry pod DX10 (czyli chybba chodzi o Crysis bo o ile mi wiadomo - choć mogę się mylić- to żadnej innej działającej gry z elementami DX10 jak narazie nie ma)....

 

Pozdro :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobne wymagania odnosnie zasilania nVidia podawala przed premiera poprzednich serii, a jakos karty spokojnie chodzily na slabszych zasilaczach. Zreszta wystarczy czytac uwaznie - Recommended

 

Chlodzenie jak podejrzewam bedzie tak samo ciche i wydajne jak w 7900GTX, czyli jednym slowem swietne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki pierwszych testów G80 (nie jest sprecyzowane czy jest to GF8800GTX czy GTS ale prawdopodobnie GTX)

 

Przy procesorze Core2 Duo 6600 podkręconego do 3,6 ghz (400*9)

 

3D Mark 06 ponad 12000 pkt

3D Mark 05 ponad 19000 pkt

:wink:

 

Jednym słowem - wyniki jak dla mnie bardzo dobre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze żeby te kleksy z czoła usuneli, tak zwracamy uwagę na tą twarz... może to nie ona ma byc tutaj atutem :)

Moim zdaniem ogółem NVidii kiepsko wychodzą panie w demkach...

Edytowane przez Aran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze żeby te kleksy z czoła usuneli, tak zwracamy uwagę na tą twarz... może to nie ona ma byc tutaj atutem :)

Moim zdaniem ogółem NVidii kiepsko wychodzą panie w demkach...

Te kleksy na czole to pewnie artefakty, bo kartę przekręcili by było dużo smarków. Co do tej pani to jej twarz skutecznie mnie zniechęca do kupna GF8800, wygląda na oziębłą jędzę, do tego z plastiku, ma tyle wdzięku co manekin w sklepie z damskę bielizną, jeśli to ma być to DX10 to ja podziękuję, jak jeszcze reszta będzie się prezentować jak gumowa lala z sex-shopu to z pewnością kupię coś od ATI :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL M4TEUSZ :lol:

http://www.nvnews.net/vbulletin/showthread.php?t=77741

Tutaj juz to lepiej wyglada. Pelno wychodzi tych art workow :lol: ktore niby prezenuja dx10, ale niektore sie tak bardzo roznia (jedna sa swietne, drugie wolaja pomste do nieba), ze juz nie wiem co mam myslec

Swoja droga karta jest calkiem spora... cofamy sie w rozwoju?

 

// a ta laska to rzeczywiscie ma morde jak nie wiem co... do tego jakies wyryte szramy na czole. Po pijaku ja robili czy jak?

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kleksy na czole to pewnie artefakty, bo kartę przekręcili by było dużo smarków.

toz to jest zeskanowane z jakiejs broszurki zapewne ... kolega chyba za duzo podkreca i napatrzyl sie na artefakty i wszedzie juz je widzi ... jeszcze troche i jak wyjdziesz z domostwa na dwor to bedziesz widzial artefakty na teksturach mijajacych cie panienek :D ...

 

- Ale masz artefakty na twarzy; A nie sorki to skaza genetyczna :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toz to jest zeskanowane z jakiejs broszurki zapewne ... kolega chyba za duzo podkreca i napatrzyl sie na artefakty i wszedzie juz je widzi ... jeszcze troche i jak wyjdziesz z domostwa na dwor to bedziesz widzial artefakty na teksturach mijajacych cie panienek :D ...

 

- Ale masz artefakty na twarzy; A nie sorki to skaza genetyczna :D :D

Do testów stabilności karty używam ATI toola, więc arty raczej żadko widzę, dlatego aż tak zwróciły moją uwagę na tym obrazku :P

 

Zresztą, ponieważ na marketingu znam się conieco i wiem czemu służą wizerunki "utalentowanych" z tyłu i z przodu pań, a obrazek, który z założenia ma przedstawiać możliwości nowej technologii, nie wyróżnia się niczym specjalnym zarówno pod względem estetycznym jak i technicznym, nie wytrzymałem i napisałem co o nim myślę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"G80 nie dla overclockerów"

 

NVIDIA poinformowała dzisiaj swoich partnerów handlowych, że nie pozwoli na podkręcanie kart z układem G80, ponieważ nie chce powtórzyć sytuacji z Geforce 7900 GT, którego zwiększanie wydajności pracy było szkodliwe dla karty.

W przypadku obecnie królującego modelu Geforce 7950 GX2, producent również nie pozwalał na podnoszenie taktowania i wszystkie karty tej serii pracują z jednakową częstotliwiścią 500 MHz. Producenci liczą jednak na to, że może znajdzie się jakieś wyjście z tej kłopotliwej dla nich sytuacji, ponieważ każdy z nich liczy na zaprezentowanie produktu lepszego od konkurencji, co najczęściej ma swój wydźwięk właśnie w wyższym taktowaniu układu graficznego. Być może więc pojawią się wersje z odblokowanym mnożnikiem, które będą posiadały system wodnego chłodzenia" - Benchmark.pl

 

Czy ja czegoś nie wiem , czy oni napisali bzdure :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...