Skocz do zawartości
romek

Purepc W Telewizji Tvn24

Rekomendowane odpowiedzi

No coś ty, całą kwintesencje można zawrzeć w 3 minutach :P

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Tzn. ja jestem na tyle lama i tak mało wiem, że bym temat całego podkręcania w takim czasie zamknął

dajemy maksymalne napiecie jakie mozemy i fsb w gore :lol:

 

troche zrabany dzwiek w tym, ale moze to cos u mnie ;) Fajna ta animacja z fsb :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jakby noob oglądał progr@m to stwierdzi:

 

-[ciach!]le nie podkrecam bo trzeba LN2

-[ciach!]le nie krece strace gware

-nie mam takiej fajnej klawiatury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moją uwagę zwrócił tylko jeden tekst:

'podkręcenie procesora łączy się ze wzrostem napięcia prądu' (to prąd ma napięcie???napięcie wymusza przeplyw prądu B-) )

:lol2: :mur: :lol2: :mur: :oops: :unsure:

to jakbym ja zaczął gadać o polityce :lol2:

no tekst mnie zwalił z nóg

 

'punkt stabilności maksymalnej'......to mi się podobało :D .......też mi się skojarzył z punktem G :rolleyes: ....tylko nie wiem czemu :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prąd elektryczny ceciach!e napięcie i natężenie.

 

napięcie wymusza przeplyw prądu

W przypadku źródła napięciowego. Zauważ, że w przypadku źródła prądowego jest zupełnie odwrotnie.

 

No dobra, koniec tych dygresji :).

 

Materiał widać, że zrobiony aby zrozumiał go przeciętny 'Kowalski'. Raczej miał na celu tylko poinformowanie że coś takiego da się zrobić, a nie być instruktażem.

 

Gratuluje teamowi PPC!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje debiutu w Tvn 24

 

 

Mała nie spójność - " Overclocking jest zupełnie legalny , ale tracimy gwarancje" :)

 

Test 3dmarka 2005 - 15 min oc procka i mamy super płynność :) , szkoda tylko , że to nie prawda

 

Pewnie za pierwszym razem jak klatkowało załączone były niektóre funkcje programowo , można to zaznaczyć

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam w sobie program niejest rewelacyjny, natomiast ekipa purepc wypadła całkiem fajnie i zawsze to jest jakaś reklama. Gratulacje, wręcz dumny jestem, hehe

 

PS: tak sobie pomyślałem ze mozna by zaproponować tvn-owi program coś ala top gear tylko w wydaniu z komputerami, co program to nie auto, tylko procesor i jego oc, nowe serie, coś extremalnego a nie test myszek <lol> . Smiechowo by było bo czegos takiego jeszcze niema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam w sobie program niejest rewelacyjny, natomiast ekipa purepc wypadła całkiem fajnie i zawsze to jest jakaś reklama. Gratulacje, wręcz dumny jestem, hehe

 

PS: tak sobie pomyślałem ze mozna by zaproponować tvn-owi program coś ala top gear tylko w wydaniu z komputerami, co program to nie auto, tylko procesor i jego oc, nowe serie, coś extremalnego a nie test myszek <lol> . Smiechowo by było bo czegos takiego jeszcze niema.

Tylko kto to będzie oglądał. Nas, którzy ogarniają o co w tym biega, jest garstka na całą Polskę, to za mała pibliczność dla masońskiej telewizji TVN ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...