Skocz do zawartości
AndyN

Tweak.pl - Na Sprzedaż

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm 10 tysięcy za znaną markę, zastanawiam się czy tego czasem nie kupić.

 

 

Raczej cena wyniesie gdzieś około 40 tysięcy jak nie więcej, może nawet nie bo przecież liczba odwiedzin i poziom merytoryczny spadł do poziomu -1, jest PurePC, więc taka cena odpada.....

 

W każdym bądź razie, zainwestowałbym trochę gotówki i swojego czasu..... Musze to przeanalizować

 

 

To jest bardzo dobra wiadomość :)

Edytowane przez niko2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej, a taka była walka o bazę. Tyle wyzwisk poleciało. Ciekawe, jak się teraz czują Ci forumowicze, którzy wtedy bronili lisa.

O sile Tweaka a później PPC decydowało forum. Po rozłamie większość zaawansowanych userów znalazła się na PPC ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że chyba portal FatBoya (bo odkąd mnie obraził tak go nazywam) byl do kupienia za 200 tysięcy (czytaj fraz)

 

 

Lisek zamiast pomyśleć i sprzedać go wcześniej, zanim nastąpiło rozkruszenie o którym wiedział, ze nastąpi, eckhh

 

 

 

Nie kupuje (gdyby to było dwa lata temu to owszem), nie jestem już takim pasjonatem jak np. Romek i inni... Wybrałem inne dziedziny życia.

 

Tylko jak się sprzedaje Portal i markę, a takową jest TweaK to nie robi się tego na allegro tylko poprzez inne media (co za lol z faceta), nie tak grupa docelowa.

 

 

Dobrze, że Andyn dał temat tutaj. Przecież TWEAK to jest legenda i poszło z dymem przez pewne rózne czynniki, można zniszczyć nawet najlepiej prosperującą markę, no i następny morał to taki, że każdy biznes tworzą ludzie a nie marka i produktay. :)

Edytowane przez niko2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że chyba portal FatBoya (bo odkąd mnie obraził tak go nazywam) byl do kupienia za 200 tysięcy (czytaj fraz)

Lisek zamiast pomyśleć i sprzedać go wcześniej, zanim nastąpiło rozkruszenie o którym wiedział, ze nastąpi, eckhh

Nie kupuje (gdyby to było dwa lata temu to owszem), nie jestem już takim pasjonatem jak np. Romek i inni... Wybrałem inne dziedziny życia.

 

Tylko jak się sprzedaje Portal i markę, a takową jest TweaK to nie robi się tego na allegro tylko poprzez inne media (co za lol z faceta), nie tak grupa docelowa.

Dobrze, że Andyn dał temat tutaj. Przecież TWEAK to jest legenda i poszło z dymem przez pewne rózne czynniki, można zniszczyć nawet najlepiej prosperującą markę, no i następny morał to taki, że każdy biznes tworzą ludzie a nie marka i produktay. :)

wniosek jest tez taki, ze jak "ch.uj gra na swoj stroj", to nigdy na tym dobrze nie wychodzi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tweak bez forum nic nie znczy i dlatego bylo pewne ze dlugo nie pociagnie ,zreszta podobnie jak purepc gdzie bez forum sam portal byly niczym

 

gdyby zdecydowal sie sprzedac tweaka rok temu to naprawde bylaby to okazja -ktos kto by to kupil , dogadal sie z adminami itp duzo moglby zyskac , a teraz to tylko wspomnienie.

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio juz sie przerazilem jak zagladalem na str.3 "od redakcji" w pazdziernikowym chipie ale ta aukcja to juz przebija wszystko...

zakladajac ze to nie sciema to w rozumieniu sprzedazy serwisu sprzedawane jest tez forum czy sluzy tu tylko jako reklama samej witryny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha - w sumie to przewidywałem że Kłik się posypie ale tego że Lisek go popchnie za marne grosze to już pod uwagę nie brałem. Teraz pewnie możemy sie spodziewać napływu szpeców z Tłika do PPC :>

 

" Obecnie miesięcznie na strony serwisu zagląda 220 tys. unikalnych użytkowników, którzy generwują 3 mln. odsłon"

 

To chyba sie tyczy samego portalu a nie forum - tylko pogratulować :D

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mnie dużo ominęło przez brak netu. (1,5 roku) :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

Czy są jakieś szanse żeby dowiedzieć się, o co poszło? :unsure: :unsure: :unsure:

Żeby nie kumpel to bym tam siedział cały czas, a nudy były takie, że aż głowa boli :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany ładnie sie porobiło, w sumie to było wiadome... szkoda tej nazwy i marki tylko.

Najgorsze jest to że może zaistnieć podobna sytuacja jak z HardTech, że ktoś to wszystko kupi i bedzie chciał na dawnej renomie zyskać popularność itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy znajdzie sie jakis jelen, ktory da 10tys :D

Gdybym miał kase.. prawdopodobnie byłbym własnie takim "lolem" ktory by kupił przynajmniej domene, serio :)

 

Szkoda :) Teraz strach myslec co sie stanie gdy ktos przywroci tweakowi blask i siłe.. ;) brr hehe. Cholera, 10 tys za serwis? Nic tlyko brac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany ładnie sie porobiło, w sumie to było wiadome... szkoda tej nazwy i marki tylko.

Najgorsze jest to że może zaistnieć podobna sytuacja jak z HardTech, że ktoś to wszystko kupi i bedzie chciał na dawnej renomie zyskać popularność itp...

 

(...) Teraz strach myslec co sie stanie gdy ktos przywroci tweakowi blask i siłe..(...)

IMO marne szanse, jeszcze żaden człowiek umarłego nie wskrzesił ;) A nawet jeśli jakimś cudem, to marka Tweak stanie się placem zabaw dla pokolenia neo, bo starzy wyjadacze wiadomo gdzie są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...