Skocz do zawartości
AndyN

Tweak.pl - Na Sprzedaż

Rekomendowane odpowiedzi

Ubiegli mnie.. ;)

 

ja sam nie bardzo juz wierze w sprzedaz tego serwisu komu kolwiek.. a przynajmniej nie poprzez allegro :P Kij z tym, tzrba przejrzec inne ciekawsze tematy :)

Edytowane przez Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z powyzszego tematu:

 

"Przeciesz to jest najlepsze forum o podkrencaniu w polsce. Są tutaj najlepsi owerclokerzy i prezentujom bardzo wysoki poziom."

 

Cholernie wysoki :|

 

Inna ciekawostka :D

 

"Nie wierzycie w nieomylnosc tu panujacych? Nie widzicie, ze forum sie rozwija?"

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Przeciesz to jest najlepsze forum o podkrencaniu w polsce. Są tutaj najlepsi owerclokerzy i prezentujom bardzo wysoki poziom."

Jeszcze do niedawna takie bylo.

 

W kazdym razie szkoda troszke marki jaka byl tweak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lisek mogl by laskawie napisac ze 2 zdania na temat sprzedawania tlika... a nie wypiac tylek na wszystkich

jak zwykle... oczekiwałeś czegoś innego? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie ;)

przegladalem tweaka i wpadlem na http://tweak.pl/forum/index.php?showtopic=207049

"a co to jest mobo?? masochistyczno oralny bicz obrotowy?????/"

:lol:

Pogrom, " procka kręcisz w biosie... nie programem z windy," :lol: clockgeny to zakazane sa czy cos :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko jedna rzecz ciekawi, co powie teraz uzytkownik 'ath', moderowal na tweaku, dal mi bana za zaczynanie zdania z malej literki, tak wielce bronil liska, byl takim jego wlazidupkiem, moze liczyl ze dostanie jakies granty? A tu co moj drogi 'ath'? Lisek sie na Ciebie wypial, kiedy mowilem, zebys przeszedl na PPC, to powiedziales, ze zostajesz na tweaku, co teraz zrobisz? Badz wierny swojej platformie.

 

BTW: ooo dostalem ZPP za to, ze zalozylem temat w sprawie sprzedazy tweaka

BTW2: Czy ktos moglby do niego wyslac PMke, bo niestety kolezka zablokowal dostawanie ode mnie PMek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej mu nikt tego serwisu nie kupi, z prostego powodu. Wchodząc na stronę można wywnioskować, że to jakiś nowicjusz, za mało komentarzy, a cena jak na sprzedawany produkt zdecydowanie za duża.

 

P.S: Właśnie zostałem wujkiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...