Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co Ciebie tak dziwi, to ze jest w ogole, czy to ze go umieszczono, ale jest zupelnie niepotrzebny? Od razu uprzedzam pytanie i informuje, ze w NFS:MW tez byl spowalniacz czasu ;-)

Mu chodzi chyba o to, że jest ale jest nieprzydatny podczas rozgrywki ;]

A ja się z tym nie zgodzę, od kiedy kupiłem sobie Forda GT 500 spowalniacz się przydaje ;] Autko fajne ale czasami trudno wziąć zakręt przy dużej prędkości, a nie ma za mocnych hamulców ;)

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z EA nie pomyśleli. Mogli wydać Carbona bez muscle cars, a te byłyby pomysłem na kolejnego NFS'a (Nid for spid maskll) :lol:

 

A owszem skoro mam to i pogrywam czasem. Zmieniłem Camaro SS na Chargera (starego), po czym z powrotem powróciłem do Camaro, którym i się jeździ znacznie lepiej.

Obecnie jest chyba 48% gry z czego połowe to przeszła moja dziewczyna, która lubi NFSa i nie zraża jej że "to już było".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mejdej5

Od kogo ? A taki sklep gdzieś istnieje ? ;) Lepiej usuń ten post i przeczytaj regulamin działu gry...

@inf3ction

Ja moim musclem tego kolesia wyprzedziłem na 2 zakręcie... Jak widać Muscle nie tylko do jazdy na wprost ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kaczala nie wiem czy to Audi wygrane od Dariusa powinno się pojawiać w garażu (imo tak skoro na filmiku mówi, że 'kluczyki sa w stacyjce' czy cos takiego, pisałem już o tym wcześniej), ale u mnie też się nie pojawia. To jakieś koszmarne niedopatrzenie albo bład gry.

 

@inf3ction chyba najlepiej jest go wyprzedzić w pierwszej rundzie. Jak masz auto z dobrym handlingiem to nie problem.

 

@CarsonPoland nie wiem czy czytałeś mojego posta z analizą +/-, ale jak czytam Twojego to mam wrażenie, że skopiowałeś mój ;). Bardzo podobne zdania mamy na temat tej gry. Speed Braker (spowalniacz) przydaje się jednak w zabawach z policją, gdy kolczatki ustawiąją się za zakrętami na kilka metrów przed autem, a Ty śmigasz 300kmh ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mejdej5

A nie masz jakiegoś monitora rejestru? U siebie zauważyłem, że od czasu do czsu giną mi ustawienia różnych programów. I od czasu do czasu wyłączam kasperczaka. Raz mi cała BF2142 zginęła. Tzn. pliki były i niby się giera uruchamiała, ale z polskiej zrobiła się angielska i nie było jej wpisów w rejestrze. No i jeszcze było parę innych mniej spektakularnych drobiazgów. I naszło mnie na niego podejrzenie, że to właśnie on mi to robi, gdy się spowrotem ochronę włączy. Chociaż mi się wydaje, że powinien pilnować tylko "krytycznych" gałęzi.

Teraz zwracam uwagę gdy go wyłączam, czy potem nic się nie dzieje, ale narazie go nie przyłapałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno za niektore wygrane fury aby odblokowac to trzeba zaplacic EA dodatkowa kase :D

jak pisałem parę stron wcześniej...

Aha jak głupi szukałem Pagani Zondy a tu się okazuje, że "You can ONLY get the Zonda and '71 Challenger by pre-ordering the PC version of NFS:C CE from the EA downloader". MEGA LOL. Z tego co czytałem na zagranicznych forach to ludzie się strasznie bulwersują i nie dziwie się im wogóle, ja również jestem strasznie WQRW**NY. Polityka EA jest prosta - hajs, hajs i jeszcze raz hajs za wszelką cenę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kaczala nie wiem czy to Audi wygrane od Dariusa powinno się pojawiać w garażu (imo tak skoro na filmiku mówi, że 'kluczyki sa w stacyjce' czy cos takiego, pisałem już o tym wcześniej), ale u mnie też się nie pojawia. To jakieś koszmarne niedopatrzenie albo bład gry.

 

@inf3ction chyba najlepiej jest go wyprzedzić w pierwszej rundzie. Jak masz auto z dobrym handlingiem to nie problem.

 

@CarsonPoland nie wiem czy czytałeś mojego posta z analizą +/-, ale jak czytam Twojego to mam wrażenie, że skopiowałeś mój ;). Bardzo podobne zdania mamy na temat tej gry. Speed Braker (spowalniacz) przydaje się jednak w zabawach z policją, gdy kolczatki ustawiąją się za zakrętami na kilka metrów przed autem, a Ty śmigasz 300kmh ;)

powaznie? :D nie czytalem, nie przegladam kazdej strony w tym topicu. ale zaraz poszukam Twojej recenzji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak placzecie ze trzeba kase bulic za niektore autka??

Ciekawe ile zabulilo za gre skoro grali kilka dni przed premiera

1. Nikt nie gral przed premiera.

2. Nie osadzaj ludzi po sobie bo jakbys dal sobie reke uciac, ze kazdy tu gra na piracie to wiesz co ?

To bys k*** teraz reki nie mial - C.Pazura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygrasz z 1 bosem (kobita się chyba zwie ANDIE ?), która to nim jedzie ;] Może przypadkiem go od niej wygrasz :) Autko kosztuje potem w salonie 80k $ :) Mówie oczywiście o starym roczniku xD

 

Jak masz demko to ono nie zapisuje ustawień grafiki etc ;)

My mowimy o Challengerze nie Chargerze.

 

 

Nie ma go w karierze ani w ogóle w grze chyba go jeszcze nie widziałem :|

 

Byla tam X stron temu podawa na listasamochodow w NFS i byly w niej:

 

1967 Chevrolet Camaro SS1970 Chevrolet Chevelle SS1970 Dodge Challenger1969 Dodge Charger R/T1967 Ford Shelby Mustang GT5001970 Plymouth Cuda1974 Plymouth Road Runner

Tak wiec na liscie jest, wiec gdzies w grze tez musi byc ale jak nie ma go w karierze to kapa :/

 

A reszte z tych aut widzial ktos w karierze? mam na mysli Chevell SS, Cuda i Road Runner(aka Dodge Charger) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko jaki jest rekord w drifcie? :)

 

Czy na moim sprzęcie, tym z c2d 18-28 fpsów na High i 1024x768, to jest dobrze?

 

Jaka jest tutaj granica płytnności?

 

Dlaczego są takie kratki na obrzeżach auta, albo np. w lusterku?

http://img488.imageshack.us/my.php?image=caronnnncr0.jpg

 

Robiłem już wszystko i nie da się tego pozbyć. Rozdzielczość, detale itp.

Edytowane przez Nick126

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko jaki jest rekord w drifcie? :)

 

Czy na moim sprzęcie, tym z c2d 18-28 fpsów na High i 1024x768, to jest dobrze?

 

Jaka jest tutaj granica płytnności?

 

Dlaczego są takie kratki na obrzeżach auta, albo np. w lusterku?

http://img488.imageshack.us/my.php?image=caronnnncr0.jpg

 

Robiłem już wszystko i nie da się tego pozbyć. Rozdzielczość, detale itp.

Wydaje sie malo FPS.

Nie masz wlaczonego AA albo jezeli masz to najmniejsze x2 dlatego masz zabki na obrzerzach wielokatow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oO Nie wiem jak ja przeoczylem o co tam R.I.P nastukal jakis czas temu o Zodzie i Challengerze...

 

No to juz mam odpowiedz... brawo dla EA omg....

 

A ktos mi powie coz Cuda, Chevell i Road Runnerem? tez sa za normalna... kase dla EA czy mozna je kupic za wirtualna kase w grze -.-? :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko jaki jest rekord w drifcie? :)

 

Czy na moim sprzęcie, tym z c2d 18-28 fpsów na High i 1024x768, to jest dobrze?

 

Jaka jest tutaj granica płytnności?

dziwna sprawa u mnie w takiej rozdziałce wszycho na high aax4, tylko odbicia czy tam cienie na medium, nie lubie tych swiecacych samochodow :P

i skrajne spadki do 20 klatek tak to srednio od 25 w góre ale przeważnie 30-40 klatek, podkrec tego gf :P

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam że gra ma jeszcze jedną wadę (w sumie dla mnie to oznacza wadę), a chodzi konkretnie o takie coś jak "TAKE PHOTO" w momencie jak damy Pause w czasie wyścigu. Fajnie możnaby sobie stukać skriny z jazdy tylko że możliwe to jest tylko jak się zarejestrujemy na EA.com bo tam fotki są wysyłane... a czemu nie mogli dać żeby user sobie zrzucił fotke (bez tych zasr***ch przycisków) na hdd?? ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam że gra ma jeszcze jedną wadę (w sumie dla mnie to oznacza wadę), a chodzi konkretnie o takie coś jak "TAKE PHOTO" w momencie jak damy Pause w czasie wyścigu. Fajnie możnaby sobie stukać skriny z jazdy tylko że możliwe to jest tylko jak się zarejestrujemy na EA.com bo tam fotki są wysyłane... a czemu nie mogli dać żeby user sobie zrzucił fotke (bez tych zasr***ch przycisków) na hdd?? ehh

Wchodzisz w tryb foto, ustawiasz sobie samochod i robisz fotke frapsem. Wtedy takie dziwactwo jakie proponuje nam EA nas nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w tryb foto, ustawiasz sobie samochod i robisz fotke frapsem. Wtedy takie dziwactwo jakie proponuje nam EA nas nie interesuje.

Tak ale fraps robi je w BMP i do tego czasami w 800x600 a taka osoba jak ja na ten przykład lubi robić na bazie tych zdjęć prezentacje do galerii i już trzeba kombinować jak powiększyć samochód bez straty na jakości, w galerii liczy się jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś masz skopane bo to nie możliwe by na takim sprzecie ta gra tak marnie chodziła...

patrz co ja mam w podpisie, na tym na high chodzi miodnie srednio 30 klatek

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na jakiej trasie ? ja robię >1500000 na fortuna to chyba ta z dema ;]

 

No to zaczynamy :-P Na tej samej trasie z dema zrobiłem przed chwilą tyle..

 

Dołączona grafika

 

mam nadzieje że ktos mnie zmobilizuje i będziemy poprawiać ten wynik (purepc), co o tym sądzicie ?

Edytowane przez hausner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam ciekawy problem. Otuż uchachany przyłaże z nfs pod pacha. Wzycam do kapa wklepuje kod akceptuje licecje i wyskakuje mi że instalacja nie może być kontynółowana bo gra wymaga "directx or highter" lol ?? :D Pomożecie

 

Az tasaki w kuchni zaczynaja wirowac :evil:

//Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale fraps robi je w BMP i do tego czasami w 800x600 a taka osoba jak ja na ten przykład lubi robić na bazie tych zdjęć prezentacje do galerii i już trzeba kombinować jak powiększyć samochód bez straty na jakości, w galerii liczy się jakość.

 

Radze jeszcze raz przetestowac frapsa, bo z cala pewnoscia nie robi screenow w rozdzialce 800x600, chyba ze sam taka ustawisz :D Co do tego,ze robi w bmp, to wystarczy program irfan i mozesz 1000 takich screenow przerobic na jpg w chwile za pomoca batch conversion w tym programie. Natomiast zarejstrowana wersja frapsa ma mozliwosc robienia screenow w bardzo dobrej jakosci i zapisywania od razu do jpg przy malym rozmiarze pliku wynikowego.

Edytowane przez tyr83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...