Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8600 GTS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

radiergummi - tak Sonic + ma pamięci 1ns

 

może mi ktoś podać maksymalne stabilne wartości jakie da się uzyskać na tej karcie po oc bez v moda ?????, bo wydaje mi się że najbardziej blokują się shadery przy 1700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pasywny Gigabajt (z tym ze z boku wieje na niego 120mm Acutake) chodzi z taktami 670,740,1620.Wszystko full stabilnie ;)

Przed kupnem wiatraka karta była bez oc i po 10 minutach crysisa komp sie resetował (temperatura dochodziła do 100C).Teraz maksymalna temp. to 65 C :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kręciłem osatnio mojego GT,w GPU-Z takty są takie na jakie podkręcałem..W Everescie pokazuje zanizone takty 540/1198

Robiłem test 3dmarkiem 03 i rzeczywiscie wynik spadł o kilka tysiecy..w Riva tunerze karta nadal wyglada na podkrecona. O co biega?

Reset ustawien pomógł :)

Edytowane przez Spiety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem się nudzić choć roboty sporo ale co tam ;p

Wiem żę więcej niż 725/1700/2000 nie pujdzie chyba że to wina sterów 174.12 Wie ktoś może ?

 

To postanowiłem ustawić mojego GT tylko na GTS ale troche polecieć procka z 3 giga do 3,2 i juz wynik obrazu lepszy 6254 3DMarks...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem się nudzić choć roboty sporo ale co tam ;p

Wiem żę więcej niż 725/1700/2000 nie pujdzie chyba że to wina sterów 174.12 Wie ktoś może ?

 

To postanowiłem ustawić mojego GT tylko na GTS ale troche polecieć procka z 3 giga do 3,2 i juz wynik obrazu lepszy 6254 3DMarks...

mało 3dmarków coś koło 6600-6700 powinno byc u mnie tyle jest na takich samych taktach i pod vista....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meilbox, masz 13k w 2k5 na sprzęcie i ustawieniach z podpisu?

 

Ja mam 12,5k na moim sprzęcie przy 700/1780/2100 i procku na 2.7, chyba dobrze? ;)

 

BTW. robiłem parę razy marka i lepsze wyniki mam na 700/1780/2100 niż na 720/1780/2160

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6750 TO Ja mam przy 725/1700/2050 pewnie po oc procka coś koło 6850 by było... Ale to sprawdzę pewnie jutro kurcze wydaje mi sie ze na starszych sterach sheradery ustawiałem nawet na 1800 i nie było żle ... Chyba cofne sie lekko nie na 169 ale na 171 może coś da... Bo na tych czasem niewiem co sie dziej ale jakoś zwalnia po oc i kolejnych testach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spisują sie dobrze bo na 169.21 miałem taki sam wynik przy sheaderach 1800 jak teraz na 1700 przy 174.12 tylko problemem właśnie jest przekroczenie teraz tych 1700 jak i zakręca mi sie przy większych często. niż 725 na rdzeniu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meilbox, masz 13k w 2k5 na sprzęcie i ustawieniach z podpisu?

 

Ja mam 12,5k na moim sprzęcie przy 700/1780/2100 i procku na 2.7, chyba dobrze? ;)

 

BTW. robiłem parę razy marka i lepsze wyniki mam na 700/1780/2100 niż na 720/1780/2160

cos ponad 13600 dokladnie nie pamietam ponad 1k wiecej niz n x2 @2.6ghz Edytowane przez meilbox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Po dość długich walkach z moją kartą dało mi się zapodać jej vmoda!!! Nie było łatwo ale się udało! Udało mi się wyciągnąć z niej gpu 950 shadery 2020 przy vgpu 1,72 V. Pamięci narazie chodzą jak w sygnaturce!!! Niestety co mnie bardzo zmartwiło pomimo dość wysokiego taktowania przyrost wydajności jest niewielki w 3dmarku05 jakieś 500 pkt więcej niż przed vmodem (takty w sygnaturce). Wydaje mi się że pamięci ją trzymają, może się myle??? Na pamiątki też mam zamiar rzucić trochę napięcia ale najpierw muszę skołować jakieś radiatorki bo grzeją się jak cholera a nie chciałbym ich uśmiercić:)

 

Jutro dorzuce jakieś fotki z mojego vmoda i screeny ze smarków.

Edytowane przez Burczga28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Po dość długich walkach z moją kartą dało mi się zapodać jej vmoda!!! Nie było łatwo ale się udało! Udało mi się wyciągnąć z niej gpu 950 shadery 2020 przy vgpu 1,72 V. Pamięci narazie chodzą jak w sygnaturce!!! Niestety co mnie bardzo zmartwiło pomimo dość wysokiego taktowania przyrost wydajności jest niewielki w 3dmarku05 jakieś 500 pkt więcej niż przed vmodem (takty w sygnaturce). Wydaje mi się że pamięci ją trzymają, może się myle??? Na pamiątki też mam zamiar rzucić trochę napięcia ale najpierw muszę skołować jakieś radiatorki bo grzeją się jak cholera a nie chciałbym ich uśmiercić:)

 

Jutro dorzuce jakieś fotki z mojego vmoda i screeny ze smarków.

pamięci w bardzo małym stopniu dają kopa w smarkach, zaś shadery bardzo dużo w 05 i 06 a ropy 01 i 03. Swoją drogą coś masz chyba nie tak, skok w punktach powinien być chyba wyższy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Koledze uwaliło się wyjście video w Palicie. Jednak poza tym, że komp się wiesza przy przełączeniu obrazu na telewizor, reszta działa bez zarzutu. Wiem, że to bardzo częsta awaria, a naprawa będzie pewnie długo trwała. Czy jest możliwość podłączenia telewizora poprzez złącze DVI tak, by ominąć to nieszczęsne wyjście na TV?? Jeśli tak, to prosił bym o jakieś linki do takiego przewodu z wtyczką euro.

Pozdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, chyba mój 8600GT Sonic+ od palita zaczyna umierać, wczoraj grałem

z rana w Counter-Strike Source-wszystko było ok, do czasu gdy gra zaczęła troszkę mulić, tak więc wyłączyłem kompa na godzinkę, poszedłem oglądać TV, potem znów siadam do kompa i odpalamy BF2, a tam na mapię widzę migające czarne plamy (artefakty). Czy to oznacza, że mój Gf odchodzi??

Niestety narazie nie mogę wrzucić screenshota, bo piszę z drugiego PC (ten w sigu), który jest w drugim mieszkaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Gdzieś widziałem mody jak ludzie wykręcali te wentyle standardowe z palitów i zakładali jakieś cichsze wentyle na radiator. CZy ktoś tutaj robił taki modding? Jak wykręcić ten standardowy wentyl i jaki polecacie do zakupienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamięci w bardzo małym stopniu dają kopa w smarkach, zaś shadery bardzo dużo w 05 i 06 a ropy 01 i 03. Swoją drogą coś masz chyba nie tak, skok w punktach powinien być chyba wyższy

Też mi się wydaje że ten skok powinien być wyższy!!! Podejrzane to coś!!!

 

Natknąłem się na gościa który miał znacznie mniejsze takty na palicie taki same cpu jak jak ja tylko troche mocniej wykręconego i wyniki w smarkach miał lepsze!!!

 

O co tu chodzi??? Spróbuje stery zmienić i zobacze co jest grane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...