Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra ludzie, to co? Zwolujemy sie dzisiaj na granie? Wieksza partyjka?

 

Kobrowisko - takich statow to ja moge Tobie przysylac tonami, wkoncu mam juz 35 level :D...

Na przyklad :D

Dołączona grafika

 

A wlasnie, kto wie ile jest lvl w multi? Pewnie Powerslave mi odpowie :D. Bo ja jak narazie najwiecej jaki widzialem to 53 :o.

 

A dzisiaj grajac na servie, gdy koles sie rozlaczyl z serverem, w miejscu gdzie stal, pojawil sie niezly bug :o

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

I juz 2 razy na 2 roznych serverach tak sie stalo, i co najlepsza, jezeli zblizasz sie do tych miejsc, to spadaja fps, jak wszedlem do tego dymu, to mialem 2 fpsy :o.

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też skończyłem SP, może podam do informacji że warto przeczekać napisy końcowe później ma się misję z zakładnikami w samolocie i dopiero gratulki. Fajny teraz jest tryb zręcznościowy, można na spokojnie się wpatrywać w efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie, kto wie ile jest lvl w multi? Pewnie Powerslave mi odpowie :D. Bo ja jak narazie najwiecej jaki widzialem to 53 :o.

skoro prosisz: 55 :) po 52lvl odblokowuje sie znane i lubiane mp44 :D wieksze recoil niz w cod2, cos w stylu cod1, ale zabojcza moc

 

Mam pytanie. Wcześniej grałem na torrentowej wersji gry, dziś kupiłem orginał i sie zastanawiam jak to zrobic żeby przeinstalowac grę i nie stracic rank. Ktoś już próbował?

wpisz org cd-key i po sprawie Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem sobie dzisiaj wieczorem sp i powiem jedno cudo cudo cudo , miód i malina gra miażdzy wszystko do tej pory wydane. Ten klimat , zabójczy , nie wyobrażałem sobie coda nie w realiach 2 wojny światowej , ale jest po prostu masakra. Wstawki , filowe , muzyka , fantastyczna grafika , miazga:) . Dobra a teraz ponarzekam:) , faktycznie chaos momentami jest przesadzony i się można zgubić w przenośni i na serio , pozatym pomimo , że mam powiedzmy 60-70 fps(fraps) odczucie jest takie jakbym miał 30. Potęguje to jeszcze sposób poruszania się, mam wrażenie , że płyne a nie biegne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nie wiem, ponoć rangi są przypisane do CD-KEY-a ale ręki za to nie dam

Hehehe, pomysl logicznie, 3.000 osob sciaga pirata z tym samym cd-key'em, wchodza na skrakowane servery i co? I kazdy ma osobna range, nie maja wszyscy tych samych rang...

Rangi sa zapisywane w katalogu main, w profilu uzytkownika -> config.cfg :).

 

Power - ktora masz juz range :D?

 

Ja 34, ale nie czekam na mp44, czekam na p90, chyba tak sie nazywa, ta bron z FarCry'a, w 40 level'u :D :P.

 

Zdradze Wam tajemnice... W trybie SD dostajesz za zabita osobe 50 pkt do rangi, a im wieksza ranga tym punkty zblizaja sie do 2.000 pkt, takze ciezko, ale w dm, i war (tdm), to macie tylko 5 - 10 pkt, takze logiczne biorac na sd szybciej sie nalapie pkt, ale w war, na malych mapkach mp5 i raszowac jak sie da, i naloty + helikoptery zalatwiaja 500 pkt na jednej mapce ;).

 

 

To ludzie kiedy partyjka w necie? Ktos jest zdolny do zalozenia serva?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Właśnie sobie troszkę popykałem w 4 na sieci i mam mieszane uczucia, bo giera wygląda miodnie, no wypas pełnym ryjem ale jest tak przeładowana efektami i detalami otoczenia, że oprócz nich to właściwie niewiele widać. Mapy mocno zabudowane i ze snipą tak jak w dwójce się nie poszaleje a niestety raczej sprzyja kamperom schowanym w trawie po którym właściwie to można przebiec i nie zauważyć. Poza tym po co komu snipa jak np z m4 z asoc a nawet kolimatorem można zamiatać jak ze snipy :). Ogólnie giera sprzyja kamperom ale... zobaczymy. Niedługo stawiamy serwer na cod 4, jak ktoś zna serwer Community of Death - Soldiers na wersji 1.0 cod2 to niech szuka niedługo takiej nazwy serwa na cod4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdy snipki nie uzywalem ;]

Jakos z lamkami mi sie kojarzy, zaslania czesc mapy i w ogole ;]

 

Ta czesc jest jakas taka zywsza, kampienie sie nie oplaca, zwlaszcza jak jest wiecej graczy. Ktos w koncu przebiegnie po Tobie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Właśnie sobie troszkę popykałem w 4 na sieci i mam mieszane uczucia, bo giera wygląda miodnie, no wypas pełnym ryjem ale jest tak przeładowana efektami i detalami otoczenia, że oprócz nich to właściwie niewiele widać. Mapy mocno zabudowane i ze snipą tak jak w dwójce się nie poszaleje a niestety raczej sprzyja kamperom schowanym w trawie po którym właściwie to można przebiec i nie zauważyć. Poza tym po co komu snipa jak np z m4 z asoc a nawet kolimatorem można zamiatać jak ze snipy :). Ogólnie giera sprzyja kamperom ale... zobaczymy. Niedługo stawiamy serwer na cod 4, jak ktoś zna serwer Community of Death - Soldiers na wersji 1.0 cod2 to niech szuka niedługo takiej nazwy serwa na cod4.

kamperzy nie maja zbytnio racji bytu w cod4, bo ta gra jest o wiele szybsza niz cod2, fakt ze sa barany ktore siedza w 1 miejscu i kampia, ale najczesciej zamykaja oni tabele wynikow wiec nie ma sie co nimi martwic

 

jak mogliscie postawic serwer na cod2 1.0? przeciez zapewne 99% osob ktore tam gralo uzywalo haxow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam pytanie. Otoz mam juz cod4 i kompa jak w sygnaturce...i gra mi przycina jak jest jakas akcja, otwarty teren.

Czy ja mam cos z systemem/kompem czy po prostu sprzet juz sie zestarzal?? :blink:

Dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam.

 

O wpadlem na nowy pomysl...moze too wina sterownikow omegi(Radeon Omega Drivers 3.8.421 (Catalyst 7.10)? bo kara nie da sie na nich krecic:(

ale w gears of war komp sie nie tnie(prawie max ustawienia)

Edytowane przez skwarek2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam pytanie. Otoz mam juz cod4 i kompa jak w sygnaturce...i gra mi przycina jak jest jakas akcja, otwarty teren.

Czy ja mam cos z systemem/kompem czy po prostu sprzet juz sie zestarzal?? :blink:

Dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam.

W jakiej rozdziałce i detalach grasz? W sumie to Twoja grafika nie jest najwyższych lotów, więc rewelacji się nie spodziewaj. :D Edytowane przez krzysiek9920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej rozdziałce i detalach grasz? W sumie to Twoja grafika nie jest najwyższych lotów, więc rewelacji się nie spodziewaj. :D

skończ te [ciach!]ły

na 1950pro mozna grać komfortowo w przyzwoitej rodzielczosci i detalach

 

skwarek2 spróbuj z Catalyst 7.9

 

edit: napisz jeszcze jakiego rodzaju masz te przycinki

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

Siema, mam pytanie. Otoz mam juz cod4 i kompa jak w sygnaturce...i gra mi przycina jak jest jakas akcja, otwarty teren.

Czy ja mam cos z systemem/kompem czy po prostu sprzet juz sie zestarzal?? :blink:

Dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam.

hmm ja tez mam X1950Pro i nie narzekam na przycinanie nawet w czasie najwiekszej akcji... gram w 1024x768

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X1950pro wymiata w tej grze. Przeciez ktos tu pokazywal test gdzie nasz sterenki radek jest szybszy niz 7900GTX ;) . Ja gram 1280/max Aniso16 oprocz pewnych opcji tekstur z max na high (za malo pamieci na karcie) i srednio z 50fps.

Edytowane przez Karas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak dotąd nie zauważyłem mniej niż 34 FPS. Przy niezłej rozróbie. Ale dość już o wydajności, bo optymalizacja faktycznie jest kosmiczna. Do tego gameplay ocieka miodem. Troszkę do MP mi się ciężko przyzwyczaić ,ale to kwestia czasu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ustawilem sobie 1280x1024, odswiezanie na 75 Hz, cala reszte wylaczylem typu cienie, bo tak naprawde podczas gry mozna zobaczyc jak niewiele te rzeczy daja, i z wylaczonymi wszystkimi [ciach!]lami, to gra wyglada naprawde ladnie, i fps'y nie spadaja nizej 333, bo taki prog sobie ustawilem...

 

W multi chodzi o szybkosc, a nie o ladna grafike...

 

Wieczorem damy popis ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X1950pro wymiata w tej grze. Przeciez ktos tu pokazywal test gdzie nasz sterenki radek jest szybszy niz 7900GTX ;) . Ja gram 1280/max Aniso16 oprocz pewnych opcji tekstur z max na high (za malo pamieci na karcie) i srednio z 50fps.

No nie wiem o co chodzi...mam misje amerykańską w oblężonym mieście w nocy.

Ustawiłem 1024, 0AA, textury normal, 75 odświezania i mam na początku misji 15 fps...chyba zrobie na nowo system :angry:

A stery zmieniłem na oficjalne 7.10 i karta 640/1377

Edytowane przez skwarek2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem o co chodzi...mam misje amerykańską w oblężonym mieście w nocy.

Ustawiłem 1024, 0AA, textury normal, 75 odświezania i mam na początku misji 15 fps...chyba zrobie na nowo system :angry:

A stery zmieniłem na oficjalne 7.10 i karta 640/1377

Masz Asusa P5B, sprawdź w CPU-Z, czy przypadkiem PCIE nie przestawiło się na x1. Jeśli tak->fsb 399.

Stery 7.9 są bardziej udane.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz Asusa P5B, sprawdź w CPU-Z, czy przypadkiem PCIE nie przestawiło się na x1. Jeśli tak->fsb 399.

Stery 7.9 są bardziej udane.

Yyyy chyba tak mam...poniżej screen. A co mam teraz zrobić?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a8b3962537d077dc.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyy chyba tak mam...poniżej screen. A co mam teraz zrobić?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a8b3962537d077dc.html

Tak, masz obniżyć fsb poniżej 400 (nawet 399) lub podnieść taktowanie pcie do 105Mhz lub podnieść V NB. Pierwsza opcja w tym przypadku najsensowniejsza i zwykle skuteczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...