Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

no

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

misja w czarnobyly byla okropna ... tzn to czekanie do przylotu helikoptera ... gralem na poziomie "zaprawiony w boju" i nie moglem sobie poradzic ... i wstydz powiedziec ale po 3h prob wlaczylem TRAINER na niesmiertelnosc ... ALE TYLKO NA TEN KAWALEK GRY ... zeby nie bylo :)

 

jeszcze byla jedna misja ... taka co sie suzkalo tego calego Al-Asada w jakiejs wiosce w szopach i domkach. Na tym poziomie trudnosci bylo wrogow do okola i "odradzali sie" stanowczo za szybko i w za duzych ilosciach :/ ... ale tej misji dalem jakos rade bez CHEATA.

 

poza tym to gra mnie tak wciagla ze do tej pory sie nie moge opamietac :)

 

a misja w ktorej

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
leci sie tym niszczycielem i z powietrza (co na czarnoblado widac) broni sie zolnierzy co w jakims kosciele utkneli to majstersztyk :) ...
poprostu czulem sie WLADCZY wiedzac ze ja ich strzelam a oni mi nic nie moga zrobic :) ... no poprostu bardzo milo zaskoczony jestem taka misja. Duzo bardziej mi sie podobala niz jak bym mial jezdzic np. czolgiem :-] Edytowane przez szczepoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ja nie wiem co wy macie takie problemy z tą misją w Czarnobylu. Ja dużo biegałem. Robiłem tak, że kucając odstrzeliwałem ilu się dało ,a potem zmieniałem pozycję i tak znowu raz na lewą stronę ,a raz na prawą. Bywało ciężko ,bo rzucali granatami i gdyby nie one to przeszedłbym lekka ręką, a tak musiałem sie trochę nagimnastykować. Grałem na przed ostatnim poziomie trudności. Na Veteranie jest dopiero jatka i tu utknąłem w tym właśnie miejscu i jak na razie nie walczyłem dalej, ale myślę, że dało by się przejść. Co do grania na czitach to IMO jest śmieszne. Lepiej już zmniejszyć poziom trudności (wiem trzeba przechodzić od nowa) niż potem włączać jakieś trainery.

 

SP na razie sobie odłożyłem na dłużej, a teraz zaprawiam się w MP. Tam to dopiero bywa ciężko. Na wielu serwerach grają naprawdę dobrze.Zastanawiam się czasem jak niektórzy mogą być tak diabelnie celni. W COD 2 mi na początku szło o wiele lepiej ,a tu bywa znacznie gorzej. Ale to mi akurat nie przeszkadza, bo im lepsi gracze tym szybciej się nauczysz danego MP. Bo różni się sporo od COD2.Oczywiście głównie pod względem broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam "zonka" w misji "game over".

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Uciekając jeepem przed pościgiem mamy rozwalać ciężarówki a potem strącić śmigłowiec przy użyciu RPG, niestety nie jestem w stanie trafić w śmigłowiec podczas jazdy, a jak tylko wjeżdżamy do tunelu to ginę. Mam jakieś 4s od pojawienia się śmigłowca do wjazdu w tunel. Trochę mało czasu na trafienie ;/. Pewnie coś robię nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam "zonka" w misji "game over".

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Uciekając jeepem przed pościgiem mamy rozwalać ciężarówki a potem strącić śmigłowiec przy użyciu RPG, niestety nie jestem w stanie trafić w śmigłowiec podczas jazdy, a jak tylko wjeżdżamy do tunelu to ginę. Mam jakieś 4s od pojawienia się śmigłowca do wjazdu w tunel. Trochę mało czasu na trafienie ;/. Pewnie coś robię nie tak.
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Obserwuj drogę, to nie helikopter Cię zabija.

 

swoją drogą ja go w ogóle nie zestrzeliłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem dziś całość na Veteranie... W Czarbnobylu było ciężko, ale udało się sposobem. Jeśli ktoś ma problem to polecam podejście kilki kroków do helikopterów, załatwienie kolesiów z jednego z nich od razu jak tylko dotkną stopą ziemi, a następnie schowanie się za budynek (ten po stronie kolejki - diabelskiego młynu - chodzi mi o ten duży wieżowiec - jest tak taki jakby "korytarz"). No i próbować... daje radę doczekać do przylotu posiłków, potem "na hama" po zioma i wsiadamy do środka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mówiąc , gra jest świetna , imo najlepiej napisana gra ostatnich czasów , świetna grafika i grywalność oraz wspaniała fabuła.Gre przeszedłem już prawie tydzień temu - rozczarowałem się tak krótkim singleplayerem.Przyznam , że jak zawsze gre miałem z wiadomego źródła , bo nie przepadam za wydawaniem kasy na gry , jednak tak krótkie misje skłoniły mnie do zakupu orginału , mam nadzieje że we wtorek będe mógł już pograć w CoD'a na serwerkach , pozostałą mi jeszcze kwestia zakupu nowego mikrofonu :-P .

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: twoje IP:28960

To było do mnie ? Czy do kogoś innego ? Bo nie kumam...

 

Dalej nie wiem jak to sprawdzić, a chciełbym postawić serwer i sprawdzić jakie pingi oferuje moja sieć.

Może byłoby gdzie poszpilać bo kompa żadko kiedy wyłaczam.

 

 

Edit.

Jeśli dobrze kojarze to moje IP czyli to z IPConfig plus ":28960" ??

Edytowane przez Kobrowisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra w obecnej formie jest niegrywalna na pcw itp meczykach. Dla mnie dno i metr mułu na dzień dzisiejszy!!

A może tak z łaski swojej byś napisał co jest złego w multi? Piszesz takie krótkie i mało mówiące posty, że trzeba się wysilić by zinterpretować o co ci chodzi :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może tak z łaski swojej byś napisał co jest złego w multi? Piszesz takie krótkie i mało mówiące posty, że trzeba się wysilić by zinterpretować o co ci chodzi :blink:

 

Może wymienię:

 

-brak strzelania przy biegu

-znikoma skuteczność snajperek (wszystkich) :lol2:

-niedolatujące kule :lol2:

-cheaty (ale z tym się nie da wygrać)

-brak linux serwer

-blokowanie postać w niektórych miejscach

-każdorazowe wybieranie ekwipunku po zmianie strony

 

 

Na początku gra zachwyca, ale po dłuższej grze męczy i pokazuje swoje niedopracowanie. Błędów jest więcej i z dnia na dzień wychodzą jak grzyby po deszczu. Mam nadzieję, że patch, pam naprawi te niedoskonałości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wymienię:

 

-brak strzelania przy biegu

-znikoma skuteczność snajperek (wszystkich) :lol2:

-niedolatujące kule :lol2:

-cheaty (ale z tym się nie da wygrać)

-brak linux serwer

-blokowanie postać w niektórych miejscach

-każdorazowe wybieranie ekwipunku po zmianie strony

Na początku gra zachwyca, ale po dłuższej grze męczy i pokazuje swoje niedopracowanie. Błędów jest więcej i z dnia na dzień wychodzą jak grzyby po deszczu. Mam nadzieję, że patch, pam naprawi te niedoskonałości.

Mhm a znasz gre , która nie ma ww. "błędów"/"problemów" ?

 

Jak sprawdzisz , że kula nie dolatuje :P ? Normalnie na polu bitwy chyhba trzeba by jeszcze <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> pod uwage "siłę wiatru" i inne czynniki pogodowe , tak więc uważam że to nie stanowi jakiegoś dużego problemu.Ja go nawet nie zauważyłem.

 

 

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wymienię:

 

-brak strzelania przy biegu - moze i lepiej

-znikoma skuteczność snajperek (wszystkich) :lol2: - znikoma? jak sie umie nia poslugiwac to zeklbym ze jest zabujcza ;]

-niedolatujące kule :lol2: - a moze masz jakies smiechowe lacze, typu bezprzewodowka

-cheaty (ale z tym się nie da wygrać) - jak w kazdej grze tego typu

-brak linux serwer - to mnie zaskoczylo akurat

-blokowanie postać w niektórych miejscach - nie zauwazylem jaknarazie

-każdorazowe wybieranie ekwipunku po zmianie strony - nie uwazam tego za jakis blad....

 

Czepiasz sie na sile ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skuteczność snajperek faktycznie jest mała. Sam się o tym przekonałem parę razy. Bywało tak też. że gość z dość bliska dostaje ode mnie serię i nie pada. Nie to żebym pudłował. Tak mi się już ze 3 razy zdarzyło. Nie jestem ślepy i potrafię strzelać. Czity są niestety ,ale to normalka i nie da się z tym skutecznie walczyć. Reszta to są szczegóły na które nie zwracam uwagi. Wczoraj grałem ponad 4 godziny ,co dla mnie jest bardzo długo. W COD 2 nie grałem dłużej niż po 2-3 godziny dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy od configa na serwerze, ale wyszedl juz "Oficjalny mod EURO", na ktorym bedzie sie gralo cb itp do sciagniecia TUTAJ, wiecej info #cure-cod4

 

* Added Axis/Allies Left

* Fixed Lean glitch

* Added Official pbsv.cfg

* Added strat time (Dan)

* Removed Bomb icons pre-plant and post-plant.

* Added Sound for planting due to sites not being shown

* Fixed which shotty was enabled

* Fixed sniper damage, kills in one hit anywhere from the torso up, arms and legs do not kill.

* Slightly modified the P90's damage, it takes a couple more hits to kill now. This puts it on an even level with the other weapons.

* Fixed the spectator bug where it didn't allow anyone to freespec/spec players while in spectate mode.

* Fixed crashing issue

* Changed a couple perks around

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu są polskie serwery:

http://www.callofduty.pl/index.php?option=...&Itemid=113

 

Ogólnie multi dość niezłe jest, ale coś mam zwolnienia dość często, fps jest wporządku, ale zwalnia i nie da się nic ustrzelić.

 

EDIT:

Mój nick w gierce, to ofkoz Spylon. Dopiero co zacząłem i na razie jestem mięsem armatnim ;).

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm a znasz gre , która nie ma ww. "błędów"/"problemów" ?

no ja się jeszcze nie spotkałem z takimi babolami w grach mp jak niedolatywanie kule czy też nie zabicie człowieka z broni typu barrett :lol:

 

Jak sprawdzisz , że kula nie dolatuje :P ? Normalnie na polu bitwy chyhba trzeba by jeszcze <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> pod uwage "siłę wiatru" i inne czynniki pogodowe , tak więc uważam że to nie stanowi jakiegoś dużego problemu.Ja go nawet nie zauważyłem.

Pzdr

 

co do siły wiatru to większej głupoty chyba nie mogłeś napisać :D to nie 400m żeby występowały takie anomalie używając m4. o barrettcie nie będę nawet wspominał.

 

Czepiasz sie na sile ;]

czegoś muszę :-P gra w obecnej formie jest słaba

 

czesc wam gdzie moge znalesc save z gry i zapisane stopnie w mp

w twoim profilu np u mnie jest w F:\Gry\Activision\Call of Duty 4 - Modern Warfare\players\profiles\nrl

 

ps.

 

http://video.google.com/videoplay?docid=5576135663115568725

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...