Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

@SULACO

dziala SLI w COD4?? bo nie jestem co do tego pewny...

 

Najprościej możesz to sprawdzić wyłączając w sterowanikach SLI i porównać framerate. Albo sprawdź czy nHancer ma profil dla COD4.

Zawsze możesz zajrzeć tu http://forums.slizone.com/ Można klka ciekawych rzeczy tam wyczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy grafika faktycznie jest tak ładna jak na filmikach z youtube ?

Coś mi się nie chce wierzyć aby na 7600GT śmigała w max detalach i to płynnie.

Chyba, że grafika jest tylko rozszerzeniem tej z COD2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy grafika faktycznie jest tak ładna jak na filmikach z youtube ?

Coś mi się nie chce wierzyć aby na 7600GT śmigała w max detalach i to płynnie.

Chyba, że grafika jest tylko rozszerzeniem tej z COD2 ?

Pograłem chwile i grafika jest taka ładna jak na filmikach :) Nie wiem jak dalej ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy grafika faktycznie jest tak ładna jak na filmikach z youtube ?

Coś mi się nie chce wierzyć aby na 7600GT śmigała w max detalach i to płynnie.

Chyba, że grafika jest tylko rozszerzeniem tej z COD2 ?

Jest rozszerzeniem i to rozszerzenie subiektywnie poprawiło wygląd tak jak widać, zachowując wydajność podobną do COD 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest rozszerzeniem i to rozszerzenie subiektywnie poprawiło wygląd tak jak widać, zachowując wydajność podobną do COD 2.

Pograłem chwile i grafika jest taka ładna jak na filmikach :) Nie wiem jak dalej ....

No to jak z tym jest dokładnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest ok , tylko jeżeli nie patrzysz w niebo i daleko przed siebie - bitmapa wypala gały :lol2:

 

Wartka akcja , także czego chcieć więcej :wink:

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mnie pozytywnie zaskoczyła :)

Jeśli chodzi o grafikę i grywalność to jest jak zawsze na bardzo wysokim poziomie. Co do wymagań to ze wszystkim na full 1360x768 chodzi bardzo płynnie, aż się zdziwiłem, że tak płynnie.

 

Ten kto nie pogra w nowego COD'a to niech wie, że dużo traci. Nabardziej podoba mi się akcja z przejażdżką prezydenta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również posiadam już nowego COD4 i gra jest bardzo dobra, rewelacyjna akcja, ciągle coś się dzieje nie ma chwili oddechu, takie gry lubię :D. Co do wymagań to gram na 1024-768 wszystko full i jest naprawdę płynnie a grafika bardzo ładna,, świetna optymalizacja, no nic idę grać dalej.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie ukończyłem CoD4 i mam nadzieje, że multiplayer będzie równie dobry jak singiel bo niecałe 6 godzin gry pozostawia pewien niedosyt... Akcja i klimat po prostu wylewają się z monitora ;)

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem, nienawidzę, nieznoszę grać w gry z muzyką - są nieliczne wyjątki, jak np. HL2, gdzie muzyki jest tyle, co kot napłakał, ale w takiej gdzie jak CoD granie z muzyką... to dziadostwo, ja chcę czuć się jak na wojnie, a nie jak na kiepskim filmie :P

 

Może ktoś z Was wie jak się jej pozbyć?

 

1) w grze brakuje opcji przyciszenia bądź wyłączenia muzyki

2) wypakowanie muzyki z iw_11.iwd (zwykły zip) i pozostawienie w main\sound\music nie daje efektu

3) wpakowanie muzyki do nowego archiwum iw_12.iwd, tudzież pod inną dowolną nazwą typu zzzzzzz.iwd = crash i raportowanie błędów

4) zastąpienie mp3 w oryginalnym iw_11.iwd = crash

 

Ręce mi opadają, nie będę grał w tą grę dopóki muzyki nie wyłączę :P Wiem, że na złość nikomu nie zrobię (ha! oddam grę do sklepu! :P), ale mnie szlag trafił przed momentem :D

Edytowane przez soulburner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać w nowego COD'a o godzinie 11 i przeszedłem go jakieś 1.5 godziny temu. SP bardzo krótki ,ale za to jak wciągający. Naprawdę dawno nie miałem tak by przez 5 godzin nie odrywać się od komputera nawet na minutę. Gameplay w tej grze miażdży dosłownie wszystko. Jak wyżej ktoś napisał cały czas coś się dzieję. Grałem na 3 poziomie (hard ? ) i bywało naprawdę ciężko. Jak w tej misji z Zajcewem (nie wiem czy dobrze napisałem ) ,albo misja w Czarnobylu ,a dokładnie to oczekiwanie na przylot helikoptera. Nie było za bardzo się gdzie schować ,a piechurzy nadchodzili ze wszystkich stron oprócz tyłów. Jak dla mnie mimo ,że gra krótka to bardzo miodna. 9/10 za to ,że na te 5 godzin oderwałem się od rzeczywistości.Oj dawno tak nie nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem, nienawidzę, nieznoszę grać w gry z muzyką - są nieliczne wyjątki, jak np. HL2, gdzie muzyki jest tyle, co kot napłakał, ale w takiej gdzie jak CoD granie z muzyką... to dziadostwo, ja chcę czuć się jak na wojnie, a nie jak na kiepskim filmie :P

 

Może ktoś z Was wie jak się jej pozbyć?

 

1) w grze brakuje opcji przyciszenia bądź wyłączenia muzyki

2) wypakowanie muzyki z iw_11.iwd (zwykły zip) i pozostawienie w main\sound\music nie daje efektu

3) wpakowanie muzyki do nowego archiwum iw_12.iwd, tudzież pod inną dowolną nazwą typu zzzzzzz.iwd = crash i raportowanie błędów

4) zastąpienie mp3 w oryginalnym iw_11.iwd = crash

 

Ręce mi opadają, nie będę grał w tą grę dopóki muzyki nie wyłączę :P Wiem, że na złość nikomu nie zrobię (ha! oddam grę do sklepu! :P), ale mnie szlag trafił przed momentem :D

:blink: a obraz ci nie przeszkadza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: a obraz ci nie przeszkadza?

Mnie za bardzo biję w oczy... ;) A tak na serio to ludzie czepiacie się szczegółów. Muzyka jest bardzo przyjemna IMO i wcale tak nie przeszkadza. Ba ja na nią nie zwracałem uwagi ,bo mnie gra bardziej interesowała. Ludzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...