Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Patch 1.1 usuwa blad polegajacy na resecie statow przy graniu na serwerach rankingowych i nierankingowych

 

2814611[/snapback]

do jakiej innej multiplayerowej gry moglibyście porównać gameplay nowego CoDa?? Kiedys zafascynowany byłem ET później BF2 w którego gram do dzisiaj, ale powoli szukam następcy :)

ciezko okreslic cod1,2+cs+bf, jak dla mnie o wiele ciekawsza pozycja niz monotonny cs i chaotyczny bf :)

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do jakiej innej multiplayerowej gry moglibyście porównać gameplay nowego CoDa?? Kiedys zafascynowany byłem ET później BF2 w którego gram do dzisiaj, ale powoli szukam następcy :)

Mnie milti w CoD4 bardzo przypomina infantry w BF2, a takze CS'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj z oskiem gralem, z reszta codziennie pykamy w codzika. Siedzielismy na 32 - osobowym servie i tez zmienial sie tryb, od sd, po war, i sztab ;).

Chociaz powiem ze 16 / 16 osob to juz jest sporo, to nie wiem jak Jonathan dales rade przy takiej asie, jak mapki sa przygotowane na max 30 osob ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzsiaij naprawde trzeba sie uagadc na naprawde gre, a nie pogralbym, pogralbym, moge dzisiaj cos tam, cos tam...

 

Trzeba ustalic na twardo server i wszyscy wbijamy

Musiałby ktoś kto ma możliwość w pracy postawić szybki serwerek.

Tylko kto? W domciu to raczej możemy sobie tylko pomażyć o dobrych pingach.

Chętnie poszpilam.

Jak ktoś coś sensownego będzie w stanie postawić to niech wrzuci tu namiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawil sie nowy cod wiec przyszedl tez czas na modernizacje kompa, no i tak sie zlozylo ze zestaw juz zlozony a gra lezy u mnie na biurku.

 

No i co moge powiedziec ... nie zaloje ani jednej zlotowki wydanej na modernizacje oraz na gre :D

 

Grafika wymiata, grywalnosc to poprostu cud miod i orzeszki, serwerow multum gdyby tylko jeszcze neostrada nie robila problemow (od miesiaca mam ping ok 200 wieczorami i po poludniu) to byl bym w siudmym niebie.

 

 

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam, nie zalojcie wynagrodzenia tworcoma ich trudu i kupcie gre bo warto.

 

Pozdrawiam

 

Co do tego jak chodzi na moim komputerze (e2160, plait 8600GT sonic+ 1gm ram, jak narazie nie podkrecane) to w rozdzialce 1024x768, cienie wlaczone AA x2 tylko 3 opcje wylaczone, normlanie ok 50 fps gdy jest porzadna jadka to spada do ok 40 i wiecej, tylko gdy wejde w jakies porzednie zadymone miejsce to spada do 20

Edytowane przez evocati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakież olbrzymie było moje zdziwienie jak ta gra gładko chodzi na moim sprzęcie ze wszystkim na max bez AA i AF.

A graficzka do tego jest śliczna.

Ladniej niż Stalker, a do tego płynniej.

Zacząłem dopiero ale ucieczka z topiącego się statku lub wstawka z egzekucji króla Al-cośtamcośtam zapadną w pamięć (szczególnie to drugie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ugrzązłem w misji ze snajperem w momencie czekania ma śmigłowiec,obok diabelskiego młyna.Ma ktoś może sejwa po tym bo nie dam rady ukończyć tej misji.A może da się zmienić podczas grania na łatwiejszy poziom bo gram na najtrudniejszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielony na to jest pewien sposób - z lewej strony od rannego jest taka budka, wchodzisz do niej i kładziesz się po ladę ;) Mimo że obrzucają cię setkami granatów to i tak nic ci nie robią a żaden wróg tam nie zajrzy ;) Jak przyleci śmigłowiec to wychodzisz, snipe kilka hs'ów i biegniesz na pałe do choppera

 

EDIT

Sprawdzone na przed ostatnim poziomie

Edytowane przez M@TI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Monolith

ja ciagle mam problem bo:

-granat/y padaja przy wejsciu do budki w taki sposob ze jest po mnie,

-ostatnio wrzucili mi do budki :D

 

chory poziom trudnosci. przeciez normalnie to jest nie do przejscia. McMillan to chyba terminator

 

optymalizacja w pyte, gram na grafie z podpisu :D ~5-15 fps :D

Edytowane przez Monolith

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posadźcie MacMillana na ziemi, rozłóżcie claymory i spitalajcie na prawo za autodrom, na tyły, zgarnijcie kałacha i sypać, 1 shoot=1 kill. Macie otwarty tylko 1 kierunek, po prawej nie przejdą, wychodzą tylko zza najbliższej budki, schodkami na karuzelę i 2-3 ziomków koło drzew po lewej. Tak to przeszedłem na Veteranie.

 

Dodam tylko, że na Veteranie nie da się przejść epilogu, na regular zmieściłem w 50 sekundach a co dopiero na veteranie.

 

Jak przyleci śmigłowiec to wychodzisz, snipe kilka hs'ów i biegniesz na pałe do choppera

Tak sie nie da, przeca trzeba jeszcze zabrać ze sobą MacMillana ;) Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monolith ja się schowałem w kącie i granaty mnie nie tykały :)

Normalnie też może przejsć - ja się chowałem koło rannego i strzelałem w nadbiegających ze strony młyna żołnierzy (na ślepo) udało mi się tak dożyć to przylotu helikoptera bodajże 2 razy na 10 ;)

 

PS.

IMO dobra optymalka - na sprzęcie z siga śmiga aż miło w 1024x768 (jedynie kilka razy w misji się zatnie ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika dla tego screena specjalnie jeszcze raz przeszedłem tą misję :D Przedstawia on miejsce kampy, imo najlepsze, teraz nie zginąłem ani razu :P

 

Przy okazji wynalazłem fajny myk, gdy już się schowacie i nadbiegają siły nieprzyjacielskie MacMillan mówi "Let them get closer", gdy strzelicie przed albo w trakcie tych słów to oni położą się na ziemi a za chwilę rzuci się na nich gromadka psów, były one w basenie, który mijaliśmy bezpośrednio przed extraction point.

 

Gdy w tej kampie będziecie leżeć schowani bez ruchu, jest szansa na opóźnienie przylotu helikopterów, u mnie przyleciały one coś koło 2-3 km od "naszego" koptera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skończyłem grę i muszę powiedzieć że to jedna z lepszych pozycji w jakie zagrałem w tym roku, moh: airborne to pikuś przy niej, krótko bardzo dobra, dynamiczna, doskonale zoptymalizowana, jesteś fanem fpp, MUSISZ ZAGRAĆ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy zachwalają tą misje w czarnobylu, a dla mnie ona jest popieprzona!

 

A dokładnie popieprzona od połowy tej misji, kiedy musimy niesc mcmillana. Najpierw biegamy wokół tych rusków oni nas nie widzą, albo biegają sobie wkoło jak debile.

 

Potem ta obrona przy tej karuzeli to w ogóle jest tragedia. Nie dość że sam z połamanym gościem musimy zabić 200 ludzi, to na dodatek każdy z tych rusków ma worek granatów...

 

ja schowałem sie do tego najniższego koszyka karuzeli, wziąłem AK i musiałem załatwiać ich od dwóch stron...

 

na dodatek okazało się, ze kiedy zleciał helikopter i niechcący zginąłem, to musiałem zaczynać grę od 5000m :| :| I tak ze 40 razy powtarzałem jak ten idiota.

 

Ja rozumiem ze to ma byc veteran, ale gra ma sprawiać radość a nie odruchy masochistyczne, prawda? Mało co a bym coś na swoim biurku rozwalił. Jeszcze żadna gra mnie tak nie zirytowała.

 

W ogóle ta sytuacja nie pasuje do call of duty, bo nigdy w tej grze nie byłeś jednoosobową armią, a tutaj ty jestes sam, a ruskie padają jak muchy, a mcmillan siedzi sobie w krzaczkach i nikt go kurna nie widzi...

 

NIGDY WIĘCEJ TAKICH MISJI!! :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Monolith

niestety w grze jest pare irytujacych sytuacji i wcale nie ma to zwiazku z brakiem realizmu. to totalny star wars! ukrycie sie przed przeciwnikiem w misji na ukrainie mozliwe jest, tylko w momenencie, gdzie taki ruch z gory jest ustalony. tzn. przemarsz oddzialu z BMP, wtedy doslownie depcza nam po glowach, ale nas nie widzą. juz na trailerze czulem, ze to wyjatek. nie z samej mapy, a calej gry! po prostu AI wie, gdzie jestes i za cholere nie mozna tego przeskoczyć. naszczescie reszta jest spoko i gra sie fajnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...