Skocz do zawartości
Kaeres

Motorstorm

Rekomendowane odpowiedzi

Juz jakis czas temu w prezentacji PS3 moglismy widziec dynamiczny filmik przedstawiajacy wydawaloby sie niezle render z tej gry.

Okazuje sie, ze to nie byl render. To byla gra.

Ja sie naprawde zastanawiam czy nie zostane konsolowcem gdy takie cos bedzie wychodzilo.

 

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=gra,26,11472,3380

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

To sa screeny z gry - zero photoshopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten drugi screen jest akurat z pre-rendera z e3 05

 

i troche jeszcze brakuje do tego co zaprezentowali w tym pre-renderze, ale juz nie duzo.

 

W alternatywnych, w temacie o PS3 masz sporo screenow, filmow i gif'ow z tej gry.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

ten drugi screen jest akurat z pre-rendera z e3 05

... a ten pierwszy z intra ;)

 

choc gameplay prezentuje sie pysznie to jednak sporo mu brakuje do tego, co pokazywali na renderze z E3 - choc w ruchu, gdy nie widac "strasznej jakosci tekstur" to wyglada pieknie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronie http://www.gametrailers.com/ mamy filmik porównujący grafę z gry z „grafą” reklamującą PS3. Nieźle się uśmiałem LOOOL.

Pamiętam, jak mnie ślepcy niszczyli jak pisałem, że to wszystko rendery. Gdzie teraz jesteście, mądrzy inaczej?

Przypomnienie:

 

post-102111-1165034883_thumb.jpg

 

ROTFL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu tu się dziwić, każdy kto ma jakąkolwiek styczność z grafiką od razu rozpoznał, że trailer z e3 to nie realtime render, tu nawet nie chodziło o samą moc konsoli, która przecież i tak była nieznana ale o pracę jaką by musieli włożyć programiści, graficy aby otrzymać taki efekt,

teraz jak ogladam filmy z prawdziwego motorstorm to śmiać mi się chce, toż to nudne że łoooooo a może i bardziej,

dla mnie trailer e3 a dzisiejsze wypociny to jak niebo a ziemia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie powiem Motorstorm fajna graficzka, fajna gierka, cos jak Flatout 2, ale w porównaniu do tego rendera to smiech na sali :lol2: wiem ze tu nie ma co porównywac ale strasznie mnie irytuje takie wypuszczanie trailerów, na co to? zeby nastalatkowie sie napalili? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Na tej stronie http://www.gametrailers.com/ mamy filmik porównujący grafę z gry z „grafą” reklamującą PS3. Nieźle się uśmiałem LOOOL.

Pamiętam, jak mnie ślepcy niszczyli jak pisałem, że to wszystko rendery. Gdzie teraz jesteście, mądrzy inaczej?

Przypomnienie:

 

post-102111-1165034883_thumb.jpg

 

ROTFL.

Każdy się czasem myli :wink: A jak jest w coś ślepo zapatrzony to robi to częściej.

 

@St1ch muszę Cię rozczarować jakbyś czytał temat to byś wiedział, że do nie jest screen z gry a render :wink:

 

A tam nudne mi się zawsze podobał gry takie jak Insane i było kiedyś ich nawet dużo np jeszcze Interstate ( chyba tak się to zwało) i kilka innych na PS'a.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronie 2411313[/snapback]

Ktorego i tak nie bedzie, bo Poliphony skupilo sie na GT5, ktore bedzie w 2008 roku :lol:
i moze i nawet lepiej, bo po co nam to samo, tylko ze w HD ;) Sam wiesz, ze graczy konsolowych nie rajcuje az tak sama rozdzialka, tylko zupelnie inne rzeczy jakie prezentuje gra :] A GT HD ma byc podobno za free do sciagniecia na hdd konsoli. Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie powiem Motorstorm fajna graficzka, fajna gierka, cos jak Flatout 2, ale w porównaniu do tego rendera to smiech na sali :lol2: wiem ze tu nie ma co porównywac ale strasznie mnie irytuje takie wypuszczanie trailerów, na co to? zeby nastalatkowie sie napalili? :mur:

 

to przeczytaj ten post :D

 

pierwsze co sie rozni, to ostrosc obrazow. Jakby nalozyc na gre filtr zmiekczający to by przypominal jeszcze bardziej render. Nie mowie, ze jest idealnie, ale do premiery jeszcze 3 miechy, a widac ze panowie pracują INTENSYWNIE. A sceny takie jak np. tak

Dołączona grafika

są, ale nie ma z takiego konta kamery pokazane. Moze nie odpada az tyle detali, ale napewno wiecej niz na screenie wyzej. Poprostu na tamtym screenie koles tak udezyl ze nie duzo odpadło. Zobaczcie na jednym gifie ile leci czesci.

 

Pozatym te foty sa jakies dziwne. Porownanie kamery z samochodu gdzie widac motocykliste, do kamery gdzie sie kieruje motocyklista. Są przeciez inne ujecia. mozna bylo porownywac te same, a nie byle jak. Wiadomo, ze te ujecia przeznaczone na trailer sa zawsze efektywniej wyrezyserowane.

widzisz :lol: kilka detali i filtr :lol:

E3 2005 vs. real game

http://www.gametrailers.com/player.php?id=15401&type=wmv

 

.:Solid_Snake:. widzę że nadal upierasz się przy swoim.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio przeczytałem jakąś zagraniczną recenzję PS3 i jedno zdanie bardzo mi się spodobało: "Jeżeli przez ostatnie 6 lat nie grałeś na PC tylko na PS2, to PS3 jest konsolą dla Ciebie" :)

 

Osobiście nigdy nie wierzyłem w te obiecanki które co chwilę wymyśla Sony, był Killzone 2, teraz jest Motorstorm no i najbardziej odjechany filmik z gry czyli słynne już Eight Days. Dla graczy PeCetowych będzie to tylko ładna grafika (bo mówimy tylko o oprawie), dla graczy PS2 będzie to wielki krok na przód i prawdziwy next-gen. Prawdziwych cudów i wodotrysków spodziewałbym się najwcześniej za 6 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejk, po prostu nie dam rady Cię "polubić" ;)

Takie same głupoty pisałeś na Tweaku. Te tłumaczenie powyżej wiele Ci nie da, coś tam mieszasz, kręcisz, ale fakt faktem, ze dałęś [gluteus maximus] wraz z innymi strasznie.

Jeszcze jedno - nowe gry od EA nie wyglądają nawet w połowie jak te "screeny" co przeklejałeś. Można przegrzebać archiwum Tweaka, rendery były z jakiegos rugby.

Ah, poskarżyłeś sie już modowi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Majkel

Kurde... Coraz bardziej mam ochotę na ps3 :( Ehhh Ale skoro już mam takiego a nie innego kopma raczej do gier no to pozostane przy tym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest (prawie) pewne ---- patrząc na trailery zlinkowane przez .:Solid_Snake:. ---- to będzie arcymiodny tytuł :)

Pozostaje tylko czekać na europejskie PS3 :]

 

Pozdrawiam !!!!! --- F51 .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały problem rozbija się tylko o to że gra nie wygląda jak rendery z E3 2005 a mówiono że tak będzie wyglądać. Inna sprawa, że całkowicie na to nie patrząc, Motorsport zapowiada się na porządny kawałek kodu (czyt. fajna gra). Niestety wcześniej zrobili nam "smaka" a teraz możemy się jedynie oblizywać. To jest najgorsze bo boli podwójnie, gdyby tych obiecanek nie było chyba nikt by po Motorsporcie nie jechał. Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...