Skocz do zawartości
ParanoiK

[relacja] Nvidia, Galaxy Action - Zakopane 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam takie pytanko: co wnosi i jaki jest cel tego sprawozdania z wycieczki ? Reklama galaxy, czy... no wlasnie, nie widze innej mozliwosci. ^_^

no chyba normalne, ze celem takich spotkan jest reklama, a jezeli wedlug Ciebie takie szkolenie moze wniesc cos innego to prosze o typy - z checia poslucham :)

fajny tekst, milo sie czytalo :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie za przeproszeniem przypier***... co to wogole jest ? jaki to ma zwiazek z branżą ? zaden bo nie mozecie powiedziec ze prezentacja marketingowego bełkotu byla na tyle wartosciowa ze mozna bylo walnac na ten temat caly art.... sorry ale srednio mnie interesuje kto z kim pije i jakiego ma kaca potem - o tym sobie mozna napisac na forum w odpowiednim dziale - widac jednak ktos ma jakies kompleksy alboco - i koniecznie musi sie pochwalic jakto dystrybutorzy zaprosili redaktorow na pochlaj...

 

jakos nic poza drastycznie niskim poziomem merytorycznym w tym arcie nie widze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie czemu dopiero teraz ? :P na in4.pl juz czytałem jak to było. Wy też dostaliście to wino? dobre było? przyjemnie się czyta tekst przepleciony i powiewający delikatnym slangiem :D paraonoik Ty to pisałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie za przeproszeniem przypier***... co to wogole jest ? jaki to ma zwiazek z branżą ? zaden bo nie mozecie powiedziec ze prezentacja marketingowego bełkotu byla na tyle wartosciowa ze mozna bylo walnac na ten temat caly art.... sorry ale srednio mnie interesuje kto z kim pije i jakiego ma kaca potem - o tym sobie mozna napisac na forum w odpowiednim dziale - widac jednak ktos ma jakies kompleksy alboco - i koniecznie musi sie pochwalic jakto dystrybutorzy zaprosili redaktorow na pochlaj...

 

jakos nic poza drastycznie niskim poziomem merytorycznym w tym arcie nie widze...

buahah, po pierwsze jest w odpowiednim dziale, a po drugie ty chyba na innym swiecie zyjesz, widac, ze o takich "szkoleniach" to za duzego pojecia nie masz

takie spotkania maja na celu zapoznac ludzi, jedna firma nie bedzie Ci walkowala caly dzien o tym jakie to ma zajeb** produkty, bo efekt bylby odwrotny do zamierzonego, osoba uczestniczaca w takiej imprezie ma ja mile zapamietac

godzina/dwie czasu dla jednej firmy na prezentacje, a potem piwo, grill, disco, co Ci mial paranoik napisac - jak wyglada i ile szejderow ma 8800? zal

 

sam bylem na podobnych szkoleniach, tyle, ze byla "kumulacja" - w "Stoku" w Wisle, kilka firm w jeden dzien i to sie robilo nudne, ale zakonczylo sie standardowo - nielimitowane piwo, grill, tance i zabawy :D

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie Yacho ma racje. Po chlere pisac kto z kim chlal i czy wodka z redbullem jest super. To mozna na forum nie na lamach portalu, powaznego portalu.

kucyk nie kazdy jest taki swiatowy jak ty i nie kazdy bywa na takich spotkaniach. Dlatego jakies glupkowate wysmiewanie sie jest IMHO dziecinne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko: co wnosi i jaki jest cel tego sprawozdania z wycieczki ? Reklama galaxy, czy... no wlasnie, nie widze innej mozliwosci. ^_^

Dzień dobry Ath, cóż to znów przyczepiamy się do każdego naszego dzieła? Znudziło się u konkurencji i teraz musisz się na nas odgrywać? Cóż fajnie, że nadal jesteśmy dla ciebie górą a już myślałeś, że nas przeskoczysz. baa nie ta liga. Pojawiło się bo poprosiłem o to bo trzeba opisać nieraz coś z jajem a nieraz bardzo technicznie i poważnie.

 

A ja sie za przeproszeniem przypier***... co to wogole jest ? jaki to ma zwiazek z branżą ? zaden bo nie mozecie powiedziec ze prezentacja marketingowego bełkotu byla na tyle wartosciowa ze mozna bylo walnac na ten temat caly art.... sorry ale srednio mnie interesuje kto z kim pije i jakiego ma kaca potem - o tym sobie mozna napisac na forum w odpowiednim dziale - widac jednak ktos ma jakies kompleksy alboco - i koniecznie musi sie pochwalic jakto dystrybutorzy zaprosili redaktorow na pochlaj...

 

jakos nic poza drastycznie niskim poziomem merytorycznym w tym arcie nie widze...

Ciesze się, że art ci się nie podoba. Cóż nie jest to stricte przesłanka marketingowa jaką możemy zobaczyć u konkurencji opisującej szkolenia produktowe. Ile z tego to prawda to tylko nieliczni wiedzą.

 

Dla wszystkich osób, które dalej będą bluźnić i łamać przy tym regulamin ostrzegam, że posypią się procenty bo nie mam ochoty poprawiać prawie w każdym poście bluzgów na prawidłowe słowa! Ostatni raz, później polecicie!

 

Rozumiem Waszą dezaprobatę co do tego tekstu, moim zdaniem jest bardzo dobry bo uśmiałem się przy nim do łez (pozdrawiam Radom ;) ), tak jak już pisałem, nie jest to relacja jakie to nowe produkty wprowadza Galaxy, nvidia czy co wprowadza do Polski Action, to wszystko posiadacie w newsach na portalu. Ten tekst miał Wam przybliżyć co robią nieraz admini w weekendy by PurePC miało wsparcie od producentów i chciano z nami współpracować. Od jednych usłyszę słowa poparcia od innych słowa oburzenia ale to mnie nie przerazi bo od kąd zajmowałem się Tweakiem a teraz PurePC od tąd 2 osobą na 10 coś się zawsze nie podoba. W sumie dobrze bo widać nieraz jaki mamy poziom intelektualny i wiek uczestników portalu/forum oraz co należy rozwijać na portalu a co przekształcić na nudne i monotonne opisy jakie możecie znaleźć w wszsytkich serwisach IT. Na myśl wpadły mi recenzje dwóch osób ryby i Chaosa, którzy za moją prośbą piszą w sposób luźny i co jakiś czas rzucą dobrym żartem. Widząc po wypowiedziach pod ich recenzjami też się spotka złe słowa lecz jest to odsetek dobrych wypowiedzi innych użytkowników.

 

Możecie się ze mną zgadzać możecie i nie. Portal będzie i tak prowadzony w taki sposób jak było zamierzone i patrząc nawet na głupie statystyki (miarodajne) to z miesiąca na miesiąc przybywa nam Unikalnych Użytkowników (UU), którzy później powracają regularnie by czytać co mamy do przekazania.

 

Chyba tyle ode mnie

 

PS. Kuba dobra robota, dziękuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka bulwersacja artem :lol: niektorzy sie zachwuja jakby ich ponizono tym ze musieli to przeczytac (a musieli?) :) art jest fajny, fajnie sie czytalo i mi nie przeszkadza ze padlo w nim stwierdzenie o 2tonowej glowie, o kacu itp. tak trzymac a nie w kolo sztywne artykuly. a jak komus nie pasuje to... nawet w artach o tematyce komputerow/sprzetu fajnie jest zobaczyc jakis zart, czy osobiste spostrzezenia piszacego dany art, czasami smieszne, w ogole mi sie fajnie czyta artykuly ktore sa pisane na luzie jak pewnie wielu innym osobom. wiec "nie rezygnujcie z luzu" ;)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie ten artykuł nie wniosł niczego nowego, racja, nie ma przeciez bełkotu marketingowego, a jedynie relacja "pozalekcyjna" ;) Jak widac galaxy sie zareklamowało.., bo najwyrazniej miało ;) Ale to przeciez jak sie doczytujemy było zamiarem napisanie nieco smiesznego artykułu w tym powaznym portalu :P Troche luznego podejscia nie zaskodzi, ja mile to odebrałem jak juz wspomniałem w 1. poscie.

 

Nie ma sensu czepiac sie Yacho, dla niektorych bardziej powaznych, czy majacych w danej chwili gorszy nastroj, taki włąsnie artykuł byłby drazniacym tematem.. Wiem cos o tym, bo choc sam takie popieram, to jednak kazdy z nas moze miec swoisty "okres" badz po prostu inne podejscie do rozmaitych spraw. Zawsze znajdzie sie rodzynki ;) Relax.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie za przeproszeniem przypier***... co to wogole jest ? jaki to ma zwiazek z branżą ? zaden bo nie mozecie powiedziec ze prezentacja marketingowego bełkotu byla na tyle wartosciowa ze mozna bylo walnac na ten temat caly art.... sorry ale srednio mnie interesuje kto z kim pije i jakiego ma kaca potem - o tym sobie mozna napisac na forum w odpowiednim dziale - widac jednak ktos ma jakies kompleksy alboco - i koniecznie musi sie pochwalic jakto dystrybutorzy zaprosili redaktorow na pochlaj...

 

jakos nic poza drastycznie niskim poziomem merytorycznym w tym arcie nie widze...

Związek ma dość poważny - wiadomo przecież, że nie chodziło o prezentacje produktów tylko o spotkanie ludzi z branży. Udało się załapać kilka kontaktów, poznać kilka osób, których poznanie nie byłoby możliwe w inny sposób. Do tego sądzę, że konflikt z PCLabem się zakończył. Więc tak, sądzę, że warto o tym wspomnieć, że taki event się odbył. Ludzie chcą takie rzeczy wiedzieć.

 

panowie czemu dopiero teraz ? :P na in4.pl juz czytałem jak to było. Wy też dostaliście to wino? dobre było? przyjemnie się czyta tekst przepleciony i powiewający delikatnym slangiem :D paraonoik Ty to pisałeś?

No niestety dopiero teraz bo mnie paskudna grypa żołądkowa dorwała :/ Naprawdę nikomu nie polecam. Co do winka to tak - też dostaliśmy, niestety zdjęć nie mam.

No i przyznaję się bez bicia ;] Autorem sem ja ;] Większość tekstu pisana na komórce w autobusie w czasie podróży do pracy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przyznaję się bez bicia ;] Autorem sem ja ;] Większość tekstu pisana na komórce w autobusie w czasie podróży do pracy ;]

Pisz wiecej! Prosze, prosze, prosze! Arta naprawde miło sie czytało, i jezeli na głównej znajdzie sie wiecej takich tekstów to moze przekonamy do siebie bojowników joemonstera [; Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Ath, cóż to znów przyczepiamy się do każdego naszego dzieła? Znudziło się u konkurencji i teraz musisz się na nas odgrywać? Cóż fajnie, że nadal jesteśmy dla ciebie górą a już myślałeś, że nas przeskoczysz. baa nie ta liga. Pojawiło się bo poprosiłem o to bo trzeba opisać nieraz coś z jajem a nieraz bardzo technicznie i poważnie.

Po pierwsze nie trzeba pisac do mnie z dużej literki, nie jestem aż tak wymagający. :wink:

Po drugie - dzień dobry również. ;]

Po trzecie nie przyczepiam się dla zasady i do każdego 'dzieła', wspomniane przez Ciebie arty Chaosa i ryby podobały mi się i jak być może zauważyłeś nie przyczepiałem się tam do niczego.

Tutaj wyraziłem tylko swoje zdanie, po prostu takie szkolenie jest bardzo prywatną imprezą i chyba nie ma potrzeby dzielić się sprawozdaniem z niej z wszystkimi userami.

Nie wiem o co chodzi z tą 'górą i nie tą liga' , nie mam zamiaru nic i nikogo przeskakiwać. Tak jak napisałem wcześniej nie przyczepiam się do każdego arta, tylko komentuje wg. mojego zdania, po to jest te temat (Odpowiadanie na [relacja] Nvidia, Galaxy Action - Zakopane 2006). Rozumiem, że nie zawsze ludzie piszą to co się chce usłyszeć, no, ale cóż... czekam na arty stricte o h/w.

Pozdrawiam Cię serdecznie na znak przyjaźni. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

A ja sie za przeproszeniem przypier***... co to wogole jest ? jaki to ma zwiazek z branżą ? zaden bo nie mozecie powiedziec ze prezentacja marketingowego bełkotu byla na tyle wartosciowa ze mozna bylo walnac na ten temat caly art.... sorry ale srednio mnie interesuje kto z kim pije i jakiego ma kaca potem - o tym sobie mozna napisac na forum w odpowiednim dziale - widac jednak ktos ma jakies kompleksy alboco - i koniecznie musi sie pochwalic jakto dystrybutorzy zaprosili redaktorow na pochlaj...

 

jakos nic poza drastycznie niskim poziomem merytorycznym w tym arcie nie widze...

A wg mnie Yacho ma racje. Po chlere pisac kto z kim chlal i czy wodka z redbullem jest super. To mozna na forum nie na lamach portalu, powaznego portalu.

kucyk nie kazdy jest taki swiatowy jak ty i nie kazdy bywa na takich spotkaniach. Dlatego jakies glupkowate wysmiewanie sie jest IMHO dziecinne...

Nikt nie każe Wam tego czytać.

 

Artykuł mi sie bardzo podoba :) Napisany luźno i tak ma być. Czasami trzeba sie oderwać od sztywnego języka ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem na głównej tekst "udzik skacze jak szalony w swoich spazmach orgazmu.", to się trochę przeraziłem.:lol: Ale art mi się podobał. Czytałem z zaciekawieniem. Fajny przerywnik między testami kolejnych kart graficznych galaxy. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...