Skocz do zawartości
ParanoiK

[relacja] Nvidia, Galaxy Action - Zakopane 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Znudziło się u konkurencji i teraz musisz się na nas odgrywać? Cóż fajnie, że nadal jesteśmy dla ciebie górą a już myślałeś, że nas przeskoczysz. baa nie ta liga.

 

Ciesze się, że art ci się nie podoba. Cóż nie jest to stricte przesłanka marketingowa jaką możemy zobaczyć u konkurencji opisującej szkolenia produktowe. Ile z tego to prawda to tylko nieliczni wiedzą.

Nie popisałeś sie tą wypowiedzią.

 

Naczelny, bądź co bądź, poważnego serwisu nie powinien odpisywać jak 12 latek, który szydzi z kolegi bo ma większy pistolet czy samolot.

 

Wracając do samego artu, ciekawy, napisany z jajem i dobrze sie go czyta, a o to przecież chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miesiąca na miesiąc przybywa nam Unikalnych Użytkowników (UU), którzy później powracają regularnie by czytać co mamy do przekazania.

Z tego co pamiętam, Micheal Dell nazwał to: "przylepne oczy" i jest to pierwszy wskaźnik w ....

 

 

Art czytałem na in4, nie wiem czy jest na labie. I fajnie się czytało zawsze to dwa punkty widzenia czy siedzenia, może nawet leżenia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Ath, cóż to znów przyczepiamy się do każdego naszego dzieła? Znudziło się u konkurencji i teraz musisz się na nas odgrywać? Cóż fajnie, że nadal jesteśmy dla ciebie górą a już myślałeś, że nas przeskoczysz. baa nie ta liga.

(...)

Od jednych usłyszę słowa poparcia od innych słowa oburzenia ale to mnie nie przerazi bo od kąd zajmowałem się Tweakiem a teraz PurePC od tąd 2 osobą na 10 coś się zawsze nie podoba.

(...)

:blink: Przykro mi, ale muszę skomentować - dwie rzeczy, których absolutnie się po naczelnym nie spodziewałem. Szkoda...

 

EDIT:

Uściślając: 1. Ton wypowiedzi; 2. Trzy rzucające się w oczy błędy ort. w jednym zdaniu :-|

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee sory, ale palne pewne głupstwo ;). Stanę w obronie romka, bo widze iz charaktery mamy troche podobne, wiec nieco rozumiem jego osobe. Ja rowniez jak on nieco przeginam na swoim forum, tzn ja przeginam, zas wypowiedzi romka sa poki co sielankowe... ;).

 

Nie ma przeciez zasadniczo selekcji co do bycia adminem (mam na mysli tych "inwestorów", badz samych tylko pomysłodawcow), wiec trzeba byc wyrozumiałym i nie piec sie czytajac niektore "nieugłaskane" zdania wielkich adminow ;). Chodzi mi raczej o głupie czepianie sie... po co to?

Wazne, ze miał ambicje i cos zrobił i to kontynuuje, zas to co popchneło go do działania, jest teraz najwidoczniej powodem waszych wywodów na jego temat. Po prostu, taki ma charaker.. ;) Ma swoje plusy i wady ;) Wiem cos o tym.., ooo tak :)

 

LordFury: Moze pomodl sie za niego ? ;) Bo co innego moze pomoc ;) To ze jest naczelnym nie oznacza z musi byc "przyzwoitkiem" czy nader poprawnym człowikiem ;). Choc powinien sie pilnowac, i z czasem na pewno wydorosleje do konca !! ;)

 

ps. moze Sikor dla waszego spokoju zacznie poprawiac ewentualne błedy adminow? ;)

 

Nie linczujcie mnie prosze! Odbierzcie to poł zartem, poł serio ;)

Edytowane przez Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Just4Fun

Nie no takie relacje ze spotkań są całkiem sympatyczne ...

 

Co do przyj......wania się to też dożuce swoje 3 grosze:

DLACZEGO MNIE TAM NIE BYŁO ? ? ?

Bo ty jestes za niski ranga w actionie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: Przykro mi, ale muszę skomentować - dwie rzeczy, których absolutnie się po naczelnym nie spodziewałem. Szkoda...

 

EDIT:

Uściślając: 1. Ton wypowiedzi; 2. Trzy rzucające się w oczy błędy ort. w jednym zdaniu :-|

Co do kwestii tonu wypowiedzi to przepraszam lecz nikt mnie nie będzie z tego rozliczał. Co do błędów to faktycznie takowe popełniłem za co przepraszam.

 

Eee sory, ale palne pewne głupstwo ;). Stanę w obronie romka, bo widze iz charaktery mamy troche podobne, wiec nieco rozumiem jego osobe. Ja rowniez jak on nieco przeginam na swoim forum, tzn ja przeginam, zas wypowiedzi romka sa poki co sielankowe... ;).

 

Nie ma przeciez zasadniczo selekcji co do bycia adminem (mam na mysli tych "inwestorów", badz samych tylko pomysłodawcow), wiec trzeba byc wyrozumiałym i nie piec sie czytajac niektore "nieugłaskane" zdania wielkich adminow ;). Chodzi mi raczej o głupie czepianie sie... po co to?

Wazne, ze miał ambicje i cos zrobił i to kontynuuje, zas to co popchneło go do działania, jest teraz najwidoczniej powodem waszych wywodów na jego temat. Po prostu, taki ma charaker.. ;) Ma swoje plusy i wady ;) Wiem cos o tym.., ooo tak :)

 

LordFury: Moze pomodl sie za niego ? ;) Bo co innego moze pomoc ;) To ze jest naczelnym nie oznacza z musi byc "przyzwoitkiem" czy nader poprawnym człowikiem ;). Choc powinien sie pilnowac, i z czasem na pewno wydorosleje do konca !! ;)

 

ps. moze Sikor dla waszego spokoju zacznie poprawiac ewentualne błedy adminow? ;)

 

Nie linczujcie mnie prosze! Odbierzcie to poł zartem, poł serio ;)

Spokojnie nie rozliczę Cię z tej wiadomości. Ciesze się, że mówisz prosto z mostu i wiesz jak to jest zarządzać grupą ludzi + kierować portalem i po części forum. Nie jest to łatwe i przyjemne. Najlepiej oczywiście przemilczeć sprawę i poczekać, aż użytkownik złamie regulamin i wtedy go ukarać lub po cichu poprawić jego błąd i nawet nie wspominać o tym. Zazwyczaj staram się wybierać drugą opcję, ale jak widzę tego typu wypowiedzi co kilku Panów na górze to z czystym sumieniem przejdę na poziom 1 i zaczniemy zabawę z punktami i karami. Oczywiście zaraz ktoś powie, że grożę innym ;) Spokojnie to nie groźby tylko chęć respektowania regulaminu, który jest jedną z ważniejszych rzeczy na tym forum.

 

Co do mojej osoby to nie będę się wypowiadał, redakcja lub moderacja może to zrobić najlepiej bo większość zna mnie bardzo dobrze i wie jakim jestem człowiekiem i w życiu codziennym i w czasie targów czy imprez. Czy jestem złą osobą na tym stanowisku? Hmm to już ocenią wszyscy na tym forum czy jednak nadaje się. Na dzień dzisiejszy większość userów jest jak widzę zadowolona i to mnie cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do mojej osoby to nie będę się wypowiadał, redakcja lub moderacja może to zrobić najlepiej bo większość zna mnie bardzo dobrze i wie jakim jestem człowiekiem i w życiu codziennym i w czasie targów czy imprez. Czy jestem złą osobą na tym stanowisku? Hmm to już ocenią wszyscy na tym forum czy jednak nadaje się. Na dzień dzisiejszy większość userów jest jak widzę zadowolona i to mnie cieszy.

Romek to zlo totalne :P Ale bez niego nasze kochane PPC by nie istnialo, i chwala mu za to ze ciagle to rozwijamy :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wódka z redbullem jest zła ;]

Szkoda ze dopiero teraz sie o tym dowiedziałem :wacko: . Na przyszłość bede pamietał :mrgreen:

 

Ale ta głowa to chyba u mnie więcej ważyła.

 

Co do arta to fajnie się go czytało. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosze powoli wrazenie ze Galaxy wykupilo udzialu w serwisie PurePc -rzadko zagladam na http://www.purepc.pl/taxonomy_menu/2/4/33 jednak ostatnie tygodnie to dominacja jednej firmy.

Czy owa firma naprawde produkuje tak dobry towar a konkurencja nie ?

 

Ta (alkoholowa?) imprezka bardzo przypomina podobne spędy urzadane np. dla lekarzy, po ktorych jeden lek automatycznie staje sie idealny na wszystkie dolegliwosci. Pozniej wystarczy kilka publikacj w branzowej prasie i nagle wyleczeni zwyklej grypki staje sie kilka razy drozsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosze powoli wrazenie ze Galaxy wykupilo udzialu w serwisie PurePc -rzadko zagladam na http://www.purepc.pl/taxonomy_menu/2/4/33 jednak ostatnie tygodnie to dominacja jednej firmy.

Czy owa firma naprawde produkuje tak dobry towar a konkurencja nie ?

Nie spokojnie Galaxy czy Foxconn nie wykupiło praw do PurePC ani żadna inna firma tego nie zrobiła. Zawsze jak chcemy zrobić test jakiegoś urządzenia to dzwonimy/piszemy do producentów/dystrybutorów i mówimy jak sprawa stoi. Jednak większość albo nie ma tego sprzętu na testach lub trzeba czekać miesiąc/dwa na jego wypożyczenie bo są zapisy na niego. Natomiast jak dzwonie do Galaxy, Foxconna, Asusa czy jeszcze kilku firm jakie za kilka dni zobaczycie to bezproblemowo wypożyczają sprzęt na testy bez tuzina papierów i zapisywania się na listę oczekujących. Może to dobrze, może źle lecz jak patrzę powiedzmy jak sprawują się producenci/PR kart graficznych i jakie są problemy wypożyczenia sprzętu do testów Chaosa to, aż mi się odechciewa z nimi współpracować i jak widać podejmuje decyzje wypożyczenia sprzętu od firm, które są tym zainteresowane. Dajcie nam (mi) jeszcze kilka miesięcy a zobaczycie więcej producentów i dystrybutorów bo Polska to nie jedyny kraj skąd można wypożyczać sprzęt i dowiecie się tego za jakiś czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do artykułu, z punktu widzenia redakcyjnego, nie można się przyczepić. Z kolei merytoryka tegoż jest kwestią autora (,-ów). Problem zasadniczy jak zdążyłem doczytac został wyjasniony. Chodzi mi tutaj o to czy artykuł jest publikacją sponsorowaną czy też spontaniczną reakcją redakcji na wydarzenie, jak by nie było na skalę ogólnopolską, a nawet wschodnio - europejską. Jako, że nie mam okazji bywać na takich imprezach ogromnie żałuję, że PPC nie powiadamia o fakcie zaistnienia takowych ze stosownym wyprzedzeniem. Ale jak to mawiają ".. co się stało, to się nie odstanie..."

 

Kolejny temat:

 

Warto tutaj wspomnieć także, że Galaxy (ku mojej wielkiej uciesze) nie zapomniała, i nie zamierza na razie zapomnieć, o skromnych użytkownikach AGP.

Informacja podana w cytacie jest istotna z punktu widzenia większości, jak to określił romek UU, czyli użytkowników wyjątkowych. Do takich zaliczam przede wszystkim tych, których po prostu nie stac na przejście na platformę wspomagającą PCI-X. Do takich również się zaliczam w obecnym okresie. Co więcej, istnieje wielka rzesza ludzi, których w dłuższym przedziale czasowym stać na takie rozwiązanie nie bedzie. Niestety, żyjemy w kraju gdzie zarobki na poziomie 899,- netto nie pozwalaja na zmiane sprzetu nawet co 3 lata. Ta informacja jest jednak bardzo pozytywna, bo: gdy zostaną wprowadzone nowe rozwiązania dla AGP, nowsze karty graficzne na TO właśnie złacze to tańsze, które teraz osiągają niebotyczne ceny powinny potanieć. Taka kolej rzeczy.

 

Wiem, przynudzam w temacie komentowania samego artykułu, a sam nie mam nic do zaproponowania w zamian. Niestety taki los. Moge co najwyżej przeprowadzić testy swojego Palit'a MX 4 440SE. Niewiele to, ale istnieje bardzo dużo grupa użytkowników kart graficznych na AGP. O tym nie należy a nawet nie wolno zapominać.

 

Sam artykuł jest bardzo dobrze napisany i nie posiada większych nieścisłości, chociaż mogą znaleźć się i tacy, co to bedą wyklinać, że podczas żałoby narodowej redaktorzy poszli "chlać" w bardziej przyjaznym otoczeniu. To akurat osobista sprawa zainteresowanych i chwała wolnosci za to. Zresztą jak ktoś chce czytać "suche" wieści nt. branży IT to może wybrać inny serwis niż PPC. Bo to trochę tak jakby mieć za złe twórcom Wiadomości, Panoramy czy Wydarzeń, że przedstawiają w kółko politykę, gadające głowy lub wypadki. Niepoważne prawda?

 

Autor przeprasza za błędy w publikacji, wynikłe z niedomagań klawiatury za 13 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wypożyczania sprzetu od firm.. to tak ja napisal romek..

skoro galaxy czy tez foxconn chce dac sprzet .. to przeciez nie bede czekal na karte przez miesiac od innej firmy..

karte oceniamy za jej walory ... firma nie ma zadnego znaczenia ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...