Skocz do zawartości
mib

Frost Hammerhead Gpu

Rekomendowane odpowiedzi

jezeli biznes dobrze idzie to kupuja cie wieksi gracze za duze pieniadze. tzw przejecia . Juz kiedys sklep upadl , a teraz ponownie. Jezeli mialby z tego wystarczajace zyski to nigdy by go nie zamknal , a co najwyzej sprzedal za duze pieniadze. Byl szefem , stal sie pracownikiem .

 

Ale nie o to tu chodzi. Malo mnie to interesuje , ja chce wiedziec jak teraz wyglada gwarancja i do kogo sie w tym sprawach kierowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tsaaa widze ,ze wszyscy wiecie lepiej ode mnie co sie dzieje z moja firma...

 

rbot - wybacz ale jest weekend, wytrzymasz chyba do poniedzialku az odpale gg i odpowiem? wybacz, ale takze chcialbym miec ciut wolnego

 

co do firmy Rn - sklep zostal zamkniety, poniewaz zabieral on wiecej czasu i byly problemy z dostepnoscia jak i produkcja blokow, skoro wiecej radosci mi i pracownikom przynosi produkcja i projektowanie to zajmiemy sie wlasnie tym co lubimy, a nie robieniem kolejneg prawie identycznego sklepu.

 

"Bliska wspolpraca z Angela" jak to ktos napisal - firma Angela zaproponowala dobre warunki i zostala naszym dystrybutorem na terenie Polski, dla Rn oznacza to tyle, ze mamy jednego duzego odbiorce, przez co my mamy zapewniony odbior produktow, a oni zbyt w postaci sklepow, klientow itp...

 

Co do tego robot co napisales: "sklep upadl , czy zostal zamkniety na jedno wychodzi" nie wychodzi na jedno, bo gdyby upadl to firma Rn razem z nia i nie mialbys gdzie zalatwic reklamacji... a skoro chcesz zalatwic reklamacje to dlaczego nie zajzysz na strone gdzie zakupiles towar?

 

www.realitynet.pl/sklep/

 

tam jest napisane (na czerwono!!!) co i gdzie robic i jak sie kontaktowac w sprawie reklamacji... tamze jest napisane co gdzie i dlaczego mozna kupic nasze produkty.

 

Oty zwykla rezygnacja z jednej galezi dzialalnosci - lapanie kilku srok za ogon nie daje dobrych efektow - przyklad mieliscie gdy zaczelo brakowac blokow, bo sklep pochlanial wiecej czasu pracy niz produkcja... sklepow jest dosyc - producentow widac nie... wiec postanowilismy zajac sie tym co jest priorytetem naszej dzialalnosci - PRODUKCJA

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro juz wyjasniles co miales wyjasnic , to jeszcze napisz jak wyglada sprawa bloczku na grafe . bo jak tak wywiazujesz sie z obietnic dla angeli to wspolczuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro juz wyjasniles co miales wyjasnic , to jeszcze napisz jak wyglada sprawa bloczku na grafe . bo jak tak wywiazujesz sie z obietnic dla angeli to wspolczuje .

a mozesz pytac pelnym zdaniem bo ja ani chyba nikt tutaj nie rozumie o co pytasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ samhain Zeby nie meczyc Cie na privie...

 

Jest w planach(najblizszy miesiac) wydanie jakies nowej rewizji blokow na NB i GPU? Bo na CPU wychodzi F4 :> ?

 

Teraz najnowszym modelem na GPU jest

REALITYNET FROST 2 GPU Rev 2 tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w planach(najblizszy miesiac) wydanie jakies nowej rewizji blokow na NB i GPU? Bo na CPU wychodzi F4 :> ?

plany sa, co z nich wyniknie... najpierw F4 ;)

 

Teraz najnowszym modelem na GPU jest

REALITYNET FROST 2 GPU Rev 2 tak?

si

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam bardzo, ze odgrzebuje ten temat. mam jednak pare pytan co do bloku. z tego co sie zorientowalem produkcja kuleje? gdyz nigdzie nie moge znaleźć bloku do kupna. czy moze projekt zostal zawieszony? bedzie pasic na 8800GT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej nie ma tego bloku tym bardziej się cieszę, że kupiłem swój ponad pół roku temu i coraz mniej się przejmuję, że po ponad półrocznym oczekiwaniu na HH (przecież mógłbym czekać do dzisiaj ;-) )

Edytowane przez Piterix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej nie ma tego bloku tym bardziej się cieszę, że kupiłem swój ponad pół roku temu i coraz mniej się przejmuję, że po ponad półrocznym oczekiwaniu na HH (przecież mógłbym czekać do dzisiaj ;-) )

 

chociaz w jakis sposob tym blokiem (w obecnym stanie) sprawiamy komus radosc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyhyhy ale wczesniej premiere bedzie mial inny produkt, ale ze wzgledu na zmiany nie powiem NIC do dnia premiery ;P

 

tak bedzie niklowany :P

Sam, nawet nie pytam o datę premiery ;)

 

EDIT: Niemiec, skąd wiedziałeś? :lol:

Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jak z bloczkiem z tematu . chociaz i tu nie mam racji do konca , bo tego bloczku nie ma i pewnie nie bedzie juz nigdy. Bo kto to kupi niby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jak z bloczkiem z tematu . chociaz i tu nie mam racji do konca , bo tego bloczku nie ma i pewnie nie bedzie juz nigdy. Bo kto to kupi niby :)

 

jedna jaskolka wiosny nie czyni... no ale zapewne wiesz lepiej ze wszystkie nasze bloki byly tak jak ten z tematu... ;)

 

a czy kupi czy nie... przepraszam ze tak Ciebie to martwi... widac musisz miec jakis cel w tym by nikt nie kupil skoro sie tak mocno tym interesujesz, ze az wzbudza w Tobie to "zmartwienie" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ma kupic jak tego nie ma :)

 

ja tam sie nie martwie , to ty sam powinienes . chyba ze sie nie przejmujesz ludzmi ktorzy sie zawiedli czekajac na bloczek ktory pewnie nigdy nie trafi do sprzedazy . Przyznaj sie do bledu - nie odwracaj kota ogonem :) nie ja zawiodlem a ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ma kupic jak tego nie ma :)

 

ja tam sie nie martwie , to ty sam powinienes . chyba ze sie nie przejmujesz ludzmi ktorzy sie zawiedli czekajac na bloczek ktory pewnie nigdy nie trafi do sprzedazy . Przyznaj sie do bledu - nie odwracaj kota ogonem :) nie ja zawiodlem a ty

 

och przepraszam, ze Ciebie zawiodlem, masz z tego powodu jakies problemy?

 

problem? tak jest to moj problem wiec co Ciebie on niedotyczy (no chyba ze jestes w "szeregach konkurencji" to faktycznie moje "porazki" powinny Ciebie obchodzic)

 

a jesli chcesz dogryzac tak sobie (bo Twoje posty nie wnosza nic nowego do tematu) to sa specjalne fora/chaty - przekieruje Ciebie tam ;)

 

a co do "ludzi, ktorzy sie zawiedli" - to moj problem i jestem pewien, ze predzej czy pozniej (w ten czy inny sposob) bedzie im wynagrodzona wiara w Realitynet! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się może wtrące.

 

Oczywiście produkcja pierwszego fc na g8 jest czyms zajebistym i jak dobrze wiemy gdyby to zależało od samego Sama to blok już od dawna byłby w sprzedaży jednak problemem sa osoby , ktore cos przy bloku musza zrobic. Jasne mozna zwalac wine na te osoby jednak mozna pomyslec rowniez o lekkiej niekompetencji osob z ktorymi wspolpracujesz Sam i zastanowic sie nad sensem kontynuowania pracy z nimi bo jak teoretycznie nie koniecznie trudna sprawe mozna spieprzyc w taki sposob. Oczywiscie nie ucze cie prowadzic firmy ! Never ! Sugeruje tylko , że warto zastanowić się nad błedami , które powstały w wyniku tworzenia tego bloku i postarać się wyeliminować je w przyszłości.

 

 

Można tylko czekać (ew. poganiać Sama ;p ) aż wszystko się dobrze ułoży i zamiast używania terminów "wkrótce" zobaczymy tylko ikonke "dostepny" przy bloku "Frost Hammerhead Gpu" w sklepach.

 

 

ps.ogolnie nie wiem jaki sens ma moja wypowiedz ale musialem cos napisac ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...