Skocz do zawartości
xacti

Stale Ip - Co Daje?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przyszedl czas na zmiane neta. pewnie bedzie to multimedia jakas , tylko ze w tych nowych promocjach nie ma stalego ip , mozna je miec po doplacie 10zl... co daje stale ip? :]

...jak narozrabiasz na forum, to dostaniesz bana na IP i d..a blada - bedziesz musial prosic operatora o zmiane adresu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Your IP is already downloading a file .... wrrrrrrrrrrrrrrrr :lol:

 

a po polsku to jest taki popularny serwis udostępniający możliwość uploadu plików (np zdjęć z wakacji, filmów z wakacji, najnowszego utworu muzycznego który właśnie stworzyłeś itp) i jest tam limit ściągania więc jak masz stałe ip po ściągnięciu czegoś musisz czekać kilkanaście minut na ściągnięcie kolejnego pliku :lol:

Edytowane przez truman20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zależy do czego w dużej mierze wykorzystujesz tzw. internet, podaj wszystkie rzeczy które przyjdą Ci do głowy i które są powiązane z korzystaniem z internetu w Twoim przypadku np gg, surfowanie:lol:, czatowanie, ściąganie np zdjęć z wakacji z komputera kolegi w drugiej części Polski, jakiś serwer na kompie http ftp albo jeszcze inny, itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co mi wiadomo ty chyba neostrada i tylko neostrada (możecie mnie poprawić jak się mylę) ma zmienne IP.

Bierz jak tylko możesz zmienne IP (dynamiczne IP – tak się nazywa).

Proxy jest rozwiązaniem, ale szybkość ma tu znaczenie, (czyli wolno chodzi). Znalezienie szybkich adresów proxy nie jest proste, ale wykonalne.

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie multimedia tez ma zmienne <_< mi sie zawsze wydawalo ze zmienne gorsze :huh: .

 

na forach raczej nie rozrabiam wiec do tego to mi nei potrzebne , z p2p korzystam i do mocno... torrenty tez.. serwerow nie stawiam.. jedynie co to bedzie router u mnie stal podpiety: przez lan do kompa i przez wi-fi na mieszkanie bedzie szlo..

 

stale ip to 10zl drozej.. wiec nie wiem czy sie oplaca, serio to raczej nie tak duzo , ale jak mowicie ze nie ma po co..

 

aha i moze wyjasnicie do konca z tym p2p ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybsze p2p? chyba sie komus cos pomylilo z zewnetrznym ip, ktore ze stalym ma malo wspolnego

na neo jest zmienne, i jakos z p2p nie ma problemow

Tak, niema problemow ale majac stale IP jestes rozpoznawany w sieciach p2p jako jeden i ten sam klient, co poprawia mozliwosci pobierania plikow/dostepu do zrodel w sieciach z systemem kredytow(np eDonkey2000).

 

Majac zmienne IP ciagle jestes rozpoznawany jako ktos inny- czyli system kredytow szlag trafia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brac ale zewnetrzne ip wczesniej mialem wewnetrzen i torrenty szlag trafial a teraz maks lacza :) a starczylo maly formularz wypelnic

istnieje także takie coś jak przekierowanie portów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...